Sayfa 137 Toplam 188 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 87 127 135 136 137 138 139 147 187 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4678 adet sonuctan sayfa basi 3,401 ile 3,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 21.Hafta | Bursaspor 1 - 1 Trabzonspor

AnıLTs61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Orhan Kahraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanamıyorum aynı fikirdeyim
    Bendee
    Largest ,Größte ,Plus grand ,Najveća ,최대 ,Maior ,Μεγαλύτερος ,...
    Kısacası 'En Büyük' Trabzonspor...

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Song aksamaya başladığında değişikliği yapsa gol yemezdik.

Ayrıca Ömer Aysan yılın transferi..

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yanlis olan seylerde vardi kanimca.

Senol hocanin takima oynattigi futbolun önünde saygiyla egiliyorum ama hocamiz alan ve enginin süperstar olmadigini ne zaman anlayacak ?

Her defasinda oyundan cikardigi oyuncu colman,kötü mü oynuyordu kendisi?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Berkedogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özete bakınca bursanın gerçekten golden başka düzgün pozisyonu yok bizim özellikle ikinci yarı çok pozisyonumuz var bursa küçümsenecek bir deplasman değil.

melihkuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

takımın korkak futbol oynadığını söylemek yanlış olur. karşımızda çok iyi baskı kuran bir bursa vardı. bu tür takımlara karşı kimse açık futbol kurgusu oturtamaz. üstelik bu bursaspor 4 gün önce fb'ye 3 tane atmış rakibin en ufak bir açığını yakaladığında golü bulan bir takım. bize de golü öyle attılar zaten. biz de ligin en kolay gol yiyen takımıyız hala.

Hasan YAYLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı noname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım ben başka maçı seyrettim?? Takım tempolu oynayan ve yükselişte olan bir rakibe karşı oldukça iyi oynadı. Net pozisyonları sayalım kimin daha fazla görelim. Hepimizin gönlündeki gibi bir santraforumuz yok ayrı konu.
    Şenol hocanın Song tercihini maçın başında kazanmak için oldukça olumlu buldum. Ancak Song'un o bölgedeki yetersizliği bize bir gole mal oldu. Değiştirildi. Ben de aynısını yapardım. Böyle maçlarda ortasaha oyuncuları birşey yapmaz görünür hep. Ama en çok mücadele eden onlardır. Yediğimiz gole bakacak olursanız: Selçuk bir topu kapabilmek için baskı için sol öne doğru hamle yaptı. Ancak topu kapamadık. Ve top hemen orta yuvarlaktaki Bursasporluya geldi. O da sola oynadı. Orta ve gol. Bu çocuk mücadele ediyordu aslında.
    Velhasıl kelam, tek sırıtan Song'du takımda. Yine de ben takımımdan, mücadelesinden, hocamdan ve onun tercihlerinden memnunum. Nasıl bir istatistik bekliyoruz ki? Bütün maçları mı kazanacağız? Bizden daha uzun süredir iyi durumda olan bir takımı kendi evinde yeniyorduk. Burak'ın pozisyonu gol olsaydı şimdi ne kadar farklı şeylerden konuşuyor olurduk. Bu yol iyi yol arkadaşlar.
    bende sizle aynı maçı izlemişim
    '9'
    fatih tekke

Adalet topaldır, ağır ağır yürür, fakat gideceği yere ergeç ulaşır.

mhayri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak kazanılmıştır...
    forvet arkası oynayabilecek çok önemli bir oyuncu kazanıyoruz...
    Alan,COlman gecenin berbatlarıydı...
    yerlerine oynayacak adamlarımız var...
    Çok umutluyum, gelecek bizim...
    "Benim geçmiş zaman içinde yan gelip yattığıma bakma
    Ben geleceğin kara gözlü zalimlerindenim"

Orhan Kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Muhammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak nasıl oynadığı önemli değil. En önemli şey golü kaçırdıktan sonraki üzüntüsüydü bence kendini yedi adam.
    Onu gördüm de gol oldu zannettim insan ancak gol olunca bu kadar parçalar sanardım kendini meğer gol kaçırınca da bu kadar parçalanabiliyormuş ben bunları göreyim de yenileyim hiç umurumda değil

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İlginçtir ki Bursaspor'a göre pas ve şuta göre üstünüz.

Bu arada maçın en çok koşan adamı Hüseyin'miş.
    teκ κardeş dгogнeda uпiтed

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu arada şunu şuaraya iliştireyim.

Umut Bulut gol kralı olacak

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Muhammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak nasıl oynadığı önemli değil. En önemli şey golü kaçırdıktan sonraki üzüntüsüydü bence kendini yedi adam.
    benimde dikkatimi çekti.
    ve o görüntü beni onun için iyice umutlandırdı.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Orhan Kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 4EVERTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bana göre de maçı adamı egemen adama sövdükçe hırslandı sövdükçe hırslandı bi defansta bir orta sahada bir forvette manyak gibi(tabiri caizse) her pozisyona daldı acayip beğendim hırsını

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yedigimiz gol onur ve cale nin ortak hatasindan geldi.

Onur neden o topa cikmadi ve cale de neden sadece adami takip etti anlayamadim.

Buna ragmen cale takimin en iyilerindendi.

Serkan yine takimin en iyisiydi,cale,egemen,giray de iyiler arasindaydilar.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hasan Ayvenli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman'la Selçuk sizce de çok pasif kalmıyor mu?
    abi her nekadar da pasif kalasalar kaliteli futbolcu oömanın özelliklerini taşıyorlar. 89 dk durup 1 dk da bir pasla yada bir şutla her şeyi değiştirebilirler
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

Trabzonspor Kongre Üyesi
    f1bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak benimde kafamı karıştırdı...

Oyuna hareket geldi girince pozisyonlar buldu üstelik o kısa sürede.
    Bu bence çift forvete döndüğümüz için oluyor. Sonuçta savunma 2 kişiye de konsantre olmak zorunda kalıyor. Tek forvet olduğu zaman savunmayı çok rahatsız edemiyoruz.

Bence bu takım çift forvet oynamalı, Hugo hoca zamanında da böyleydik hatırlarsanız, çift forvete dönünce daha etkili oluyorduk. Yanlış mıyım?

Diğer taraftan, Burak'ı hiç istemeyenlerden birisi olarak ben de Burak'ı kısa süre almasına rağmen beğendim. En azından uyum sorunu yok!

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz niye böyle kritik maçları alamıyoruz... tamam zor deplesman ama biraz daha istekli olsa oyuncularımız, olacak ama istek yoktu... bu maç trabzonu beğenmedimde diyemem, kötü oynadık diyoruz ama bursaya doğru düzgün pozisyon vermedik, kaçan çok net pozisyonlarımız var, erken atabilsek şu golü maçı belki çevirebilirdik...

BU ARADA, maç neden 3 dakka uzatıldı, sadece oyuncu değişiklikleri 3-4 dakka götürdü 6 oyuncu değiştirilmedimi bu maç ?

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Renkdaşlar, arkadaşlar, hemşehrilerim, tüm dostlar!

Maç içinde kendimi o kadar kaptırdım ki ( Şenol Hoca'nın adam seçimleri....., Song'un sağda başlaması....... , niye Serkan'ı oraya alıp, Burak ile sağ açıkta başlamaması......., bugünkü maçta yerinin adamı olmayan Song'un adamını kaçırmasından golün yenmesi.........., Colman'ın halen bir Balerin edası ile ortalarda fink atması........, Selçuk'un var ile yok arasındaki oyunu........., Engin ve Alan'ın silikliği........., Cale'nin kendine göre cüce olan bir adama topa vurdurması sonucu topu ağlarda görmemiz............., sonuç olarak ortaya hiç birşey koyamayışımız...........) patlama noktası ceza sahası dışında Umut'un önüne düşen vurduğu topun kaledeki DEV ADAMI geçip topu ağları bulamaması sonucu oldu ki öyle bir fırlamışım ki havaya kafatasım kahvehanenin Teras-Asma kat olan alçak ( 2 metre ancak var) krişine çarptı, birden neye uğradımı anlayamadım, o anlık sinirle kafamdaki ağrıyı şimdi hissetmeye başladım.......

Bir ara önümde oturan 50-55'lik amcanın biri bana doğru dönerek;
    - " Birinin bana bir özür borcu var " demez mi................
    Ben de afallayarak;
    - "Buyur Amca ! " dedim..........
    Amca devamla ;
    - "Demin elin ile yüzüme geldi, farkında mısın ...........Biraz sakin ol " demez mi...........( maça öyle kendimi kaptırmışım ki benim eller havalarda, kafamda tavanda .............)

Bir kızardım, bir kızardım, amcadan binbir türlü özürler, falan filan.............

Maçın benim açımdan traji-komik tarafı bir yana bu maçta hakikatten Şenol Hoca beni hayal kırıklığına uğrattı. Maça tipik beraberlik almak için çıkmış bir vaziyetimiz vardı. Sanki Perşemde günü zorlu bir maç oynayan bir takım yokta, aylardır bu maça hazırlanan, ölüm kalım maçına çıkmış bir takım vardı karşımızda. Şenol Hoca bunu beklemiyordu herhalde....

Ama artık Hoca yılların adamısın bu tür maçları da artık koparmasını bil ! Mustafa Denizli gibi " Maçtan önce ben bu maçı kafamda oynadım ve kazandık" diyebil. Bu maçı alsak ligde hangi pozisyona geleceğimiz ortada.

Bu kadar üstümüze gelecek, defansı ortasaha olmuş bir takıma karşı ( tam aradığımız ortam. Alanzinho , Engin, Serkan bu boşlukları doldurabilmek için nasıl bir taktik aldı maç esnasında bu da bir teknik direktörlük artısı olarak hanesine yazılırdı Şenol Hoca'nın ancak malesef olmadı) hiçbir taktik varyasyon geliştiremedik. Orta saha yoktu. Bizim adımıza artı olarak tek söyleyeceğim şey Ozan İpek'in volesini çıkaran Onur'un kurtarışıydı.

Çok mesafe kattetmemiz gerektiği ortada.......Büyük maçların takımı henüz olmadığımız bu maçla bir kez daha ortaya çıktı 2009 yılının son lig maçında olduğu gibi......
    Konu CEMEFKER tarafından (15.02.2010 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.

melihkuzey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

alanzinho gerçek bir süperstar...

takımda onun gibi ayağında top tutabilen ikinci bir futbolcu yok. alanzinho bugün kötü oynamadı. ama karşınızda ligin en baskılı orta sahasına sahip bursaspor olunca ister istemez alanzinho, selçuk ve colman'ın oyun alanları daraldı. alex'in manisaspor maçındaki formunu görünce alanzinho bence süperstardır.

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlerisi için beni gayet umutlandıran bir maçtı, her maçı alacağız diye bir kaide yok hemen yüklenmeyin takıma. Belki çok önemli bir maçtı almamız lazımdı ama olsun gayet iyi gidiyoruz.

AnıLTs61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Orhan Kahraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım iyi oynadı deplasmanda oynanması gerektiği gibi oynadı şansızlık her zamanki gibi sevgilimiz olmuş bizle geziyor burak 61 kere o vuruşu yapsa 60 kere gol olur 2 metreden kaleci ancak 1 kere uçarda tutar o topu. Klasik laf: Galibiyeti kaçırdık.
    Çok iyi anlatmışsın maçı
    Largest ,Größte ,Plus grand ,Najveća ,최대 ,Maior ,Μεγαλύτερος ,...
    Kısacası 'En Büyük' Trabzonspor...

türkiyem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takimi cok iyi gördüm gercekten kaliteli kadromuz var gabricin yine kadroda olmasi hepimizi sevindirdi hep söylüyorum oyunu kanatlara yigmassak isterse ronaldinho gelsin rakib defansi istedigimiz gibi acamaz

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ivankov çok iyi bir kaleci .onur ise yine tercübesizliğinin kurbanı oldu...

surmnli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yenemiyorsan yenilmeyeceksin , idaan sürsede sürmesede mantık bu şekilde işlemeli , çeşke bunu avni akerdeki maçtada fenere karşı başarabilseydik . ayrıca sağ kanattaki bir song mallesef hantal kalıyor. göbekte oynaması daha mantıklı serkan orayı daha sonra toparladı ve onur allah aşkına otursun , alsın karşısına dünyadaki iyi kaleceliren cd lerini ve yan topa nasıl cıkılır , nerde durulur , ne yapılır bunları öğrenmeye çalışssın . her yan topta yüreğimiz azımıza geliyor ya topları ıskalıyor yada altığı topu kontrol ederken kendi arkadaşına çarparak elinden kaçırıyor

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 4EVERTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

nereye koşuyor bu adam kardeşim bizdede hep o çıkardı en çok koşan
    7 tertemiz şampiyonluk

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bursalıların heveslerinin kursaklarında kaldığını görmek pahabiçilemez
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)