Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TB2L l Trabzonspor 75 - 69 Vestel l 26.10.08 l 2. Hafta

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşte bu sonuca çok sevindim...Sevindiğim bir başka konuda formalarda TS amblemlerinin var oluşuydu...Nasıl olduda bu sefer düşünebildiler formaya amblem yapıştırmayı...
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güzel ve herzamanki gib heyecanlı bir maç oldu,
    Yanlış hatırlamıyorsam son periyoda kadar geriden geldik,son periyodda takımımız öne geçti ve maçı kopardı,bu maçı almamızda taraftar desteğininde katkısı var,özellikle vestelin ataklarında seyircinin müthiç protestosu etkisini gösterdi,

Takım daha oturmamış diyebiliriz,rakibin savunmasını birtürlü kıramıyoruz,dışarıdan atılan 3 lüklerimiz olmasa maç gitmişti,faulleri çok cömertçe kaçırmaya devam ediyoruz,özellikle izlediğim tüm maçlarda rakibin pota altına bir türlü inemiyoruz ama rakipler ise bizim pota altımıza girip çok rahat sayı bulabiliyor artı olarakta önceki maçlara oranla azalsada çok rahat 3 lük pozisyonlar veriyoruz, bunlara önlem alınması lazım,

Pek anlamam ama iyibir pivota ihtiyacımız var gibi geliyor.
    Vestel takımına gelince ismi gibi iyibir takım değil,normalde bu takıma fark atmamız gerekiyordu ama sonuç olarak maçı almayı bildik.
    Birazda şanssızdık bu maçta,özellikle umutun çok müsait bulduğu ve attığı toplar bir türlü çemberden içeri girmedi.

Benim asıl önemli bulduğum takımın ilk maçlardaki geride olduğundaki panik durumunu atlatmış olması,10 sayı bile gerideyken öndeymiş gibi rahat oynıyabiliyor bu çok iyi bir gelişme,demekki zamanla bu takım çokdaha iyi olacak,bu ışık gözüküyor.

Salon ise full doluydu,BMN Trabzondaki arkadaşların maç boyunca yaptığı tezarrühatlar salonu inletiyordu ,taraftar desteğini arkasında hisseden oyuncular daha rahat oynıyabiliyorlar.

Takımımızı ve teknik heyetimizi bu güzel galibiyetten dolayı kutluyor,salona gelen BMN Trabzondaki tüm arkadaşlarımada ayrıca tşk ediyorum.

NOT : Çok kaliteli olmasada 2 adet videom var,birazdan koyarım..
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor: 75 - 69 Vestel

Basketbol takımımız TB2L 2008-2009 sezonu ikinci maçında grubun güçlü takımlarından Vestel'i 75-69 mağlup etti.

19 Mayıs Spor Salonu'nda oynanan müsabakanın periyodları şu skorlarla tamamlandı.

1. periyod: 19-23
    2. periyod: 37-39
    3. periyod: 60-56
    4. periyod: 75-69

Diğer Fotoğraflar

Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Maçtan sonra takımımızla karşılıklı Bordo Mavi Şampiyon Trabzon tezahüratı yaparken

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Maçtan sonra takımımızla karşılıklı Bordo Mavi Şampiyon Trabzon tezahüratı yaparken
    Bu fotoğrafı görmek gerçekten çok sevindirici...Bence çok şey anlatıyor..

tbs1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takımımızı galibiyetinden dolayı kutluyorum.
    2. maç ve henüz tam takım olamadık.ciddi olarak savunma zaafiyetimiz var göbekten çok fazla sayı yedik ve ilk yarı dış savunmamızda çok aksadı.ribaund sorunumuz devam etmekte.özellikle havuza düşen toplarda 2 ve 3numaralı pozisyonlarda oynayan oyuncularımız topları alamamakta tekrar hücum yemekteyiz.hücumda ise yanlış top tercihleri yaptık.
    2. yarıda 9 numaramızın dış şutları sayesinde maçı döndürdük ve seyircininde muhteşem katkısı ile maçı aldık.
    2. ligin itü-beykoz-tofaş ile birlikte en iddalı takımıyız ancak maçlardaki bunu görememekteyiz.rakibi baskı altına alamıyoruz.
    bu aksaklıklar düzelirse maçlarımızı daha rahat alırız düşüncesindeyim.

Nereden
    Trabzon

Standart Vestel Maçı Videosu,Son Dakikalar...

Konu İsmail Alkan tarafından (27.10.2008 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Hasan ZAİMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

basketbol liginde de TSunami
    Zuğaşi Berepe
    Çoban Express

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

maça kuzenimle birlikte futbol maçından çıkıp geldik içeri girdiğimizde 5 sayıyla öndeyken biraz sonra 6 sayı geriye düştük. daha sona vestel'in ataklarında yuh çekmeye başladık, ilk başta yuh çektiğim zaman sağdan soldan insanların dönüp bana baktıklarını, garipsediklerini gördüm. daha sonra o insanlarda benimle birlikte ıslıklamaya, yuh çekmeye başladı. yanlış anlaşılmasın kendim bir şey becerdim demek maksadıyla yazmadım sadece bizim seyircimizin basketbola biraz uzak ama alışmasının uzak olmadığını göstermek için söyledim. daha sonra en zevkli kısma geldi sıra : karşı takım hücum esnasında 1,2,3 gibi kendi hücum varyasyonlarının numaralarını söylüyordu, tıpkı her takım gibi. karşı takım hücuma geçtiğinde ben,kuzenim ve Seyit Hoca 1,2,3,4,5,6 gibi bağırarak adamların varyasyonlarını bozduk. bozduk diyorum çünkü ilk bağırmaya başladığımızda üst üste 3 ataklarında top kaybı yaşadılar maç güzeldi, güzel bir galibiyet aldık
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Nereden
    Trabzon

Sanırım google videoda problem var...
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,

arkadaşlar herkes işin olumlu yanından bahsediyor bu güzel bir şey fakat ama kimse gercekleri görmüyor yada görüp yazamıyor buraya.takımda özellikle pota altında büyük problem var 2 mactır engin diye bi oyuncu ortada yok.tyrus ise hücum dışında savunmada cok fazla bi şey yapmıyor.bgun ki macta umut un iyi oyunu ve ogun-can dış atışları sayesinde maçı almış bulunmaktayız.hala takımın oturmadıgını yazan arkadaşlar var acaba soruyorum takım ne zaman oturur.2-3 ay gibi bir sure geride kaldı hazırlık turnuvaları italya kampları falan hala oturamamış takım yazık.2 trilyonluk takım boyle oynamaması lazım..

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iki de iki galibiyet iyi yani. tebrikler basketçilere

Nereden
    Trabzon

Alıntı timing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkes işin olumlu yanından bahsediyor bu güzel bir şey fakat ama kimse gercekleri görmüyor yada görüp yazamıyor buraya.takımda özellikle pota altında büyük problem var 2 mactır engin diye bi oyuncu ortada yok.tyrus ise hücum dışında savunmada cok fazla bi şey yapmıyor.bgun ki macta umut un iyi oyunu ve ogun-can dış atışları sayesinde maçı almış bulunmaktayız.hala takımın oturmadıgını yazan arkadaşlar var acaba soruyorum takım ne zaman oturur.2-3 ay gibi bir sure geride kaldı hazırlık turnuvaları italya kampları falan hala oturamamış takım yazık.2 trilyonluk takım boyle oynamaması lazım..
    Yazmamamız veya yazamamamız için bir sebep yok,kimseden çekindiğimizde yok,hatır işide yazı yazmayız merak etmeyin.
    Eksikler yokmu tatbiiki var bunlarıda gündeme getiriyoruz,getiriyoruzki eksikler görülsün tedbir alınsın.
    Ancak gün basketbola ve bu şubeye destek günüdür,biz BMN olarak gereken desteği veriyoruz vermeyede devam edeceğiz,amma bu demek değildirki her yapılana koşulsuz destek olacağız,basketbolun trabzondaki geleceğine ters gelen oluşumları gördüğümüzde gerekirse desteğimizide çekeriz,bundanda kimsenin kuşkusu olmasın...
    Konu İsmail Alkan tarafından (27.10.2008 Saat 02:01 ) değiştirilmiştir. Sebep: kelime hatası
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

takim iyimi kötümü bilimiyoruz ama 2 de 2 iyi, tebrikler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrik ederiz , hem galip gelmemiz hem taraftarın maça olan ilgisi mutluluk verici...Ayrıca futbol takımımızın moralimizi bozduğu bir haftada teselli oldu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bilgimiz kadar takımımızı eleştiriyoruz da. Kimse gerçekleri gizlemiyor. Bu sporu daha iyi bilenler eleştirilerin teknik boyutta değerlendirebiliyorlar. Bizim gibi yeni yeni öğrenenler de bazı yapılan basit hataları dile getiriyoruz. Örneğin bir pozisyonda bizim pota altına bir top geldi, adam hayatının en rahat sayısını attı. Bu eleştiri mesela. Kaptan dışarıdan 3 4 tane salladı girmedi, ama sonda bir tane 3'lük attı maçı koparttı. Bunları da yazacağız illaki.

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Basketbol takımımızı kutluyorum...

Bu arada sadri şener en azından 1-2 maçı izlemeye gitmeli diye düşünüyorum...
    Konu Fatih Ersoy tarafından (27.10.2008 Saat 09:23 ) değiştirilmiştir.
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

peker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler inşallah böyle devam bizim yerimiz 1.lig dir ..

Ayhan Çolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istanbul daki eyüpspor maçını sabırsızlıkla bekliyorum. inşallah maçı abdi ipekçi ye alırlar. eyüp salonu yetersiz kalır.

firidin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba ,

Basketbol takımımızı tebrik ediyorum . İtü maçında yanında olacağım inş

Saygılarımla

seyyah61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Orda olanlara tesekkür ederim.
    Güclü bir takima karasi güzel bir galibiyet olmus.
    Fakat salon biraz kücük gibi geldi bana.
    TBL'ye cikarsak bu salon kesinlikle yeterli olmaz.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kış işedikleri denizlere/Yazın yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Ümit Tekşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kutluyorum basket takımımızı. Helal olsun hep böyle devam etsinler. Emin adımlarla geliyoruz.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Taraftar desteğinin ne kadar önemli olduğunu gösteren bir maç oldu.

10 - 12 sayı geriye düştüğümüz de taraftar görevini en iyi şekilde yerine getirdi, takımı ateşli bir şekilde destekledi. rakip takım 2, 3 dk sayı atamadı yoğun bir 'yuh' sesi ve de 'ıslık' vardı, kesinlikle bu rakibi olumsuz etkiledi. ayrıca bizim 9 numaralı Ogün, süper üçlükler attı. maçı kazanmamızda onun aattığ üçlükler etkili oldu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)