Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lige Ara verilsin!

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart Lige Ara verilsin!

Evet arkadaşlar Turkcell Super Lig 1 hafta olmadı 2hafta ertelensin. Ülke olarak canımızın çok yandığı bu zamanlarda Doğu'da askerimiz çatışma içerisindeyken ülkede ne futbol konuşulsun ne de başka birşey! Hiç bir olay orada ki bir şehitten önemli değil!
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eğer böyle birşey olursa bence bu saldırılar amacına ulaşmış olur....evet doğru hiçbirşey şehitlerimizden önemli değil..Ama yinede hayat devam ediyor...Bazı insanlar hiç aldırış etmiyorlar....Bazılarının evlerinde matem var.....O zaman sinemalrı falan da kapatalım hiçbir eğlence unsurunu yapmayalım...

ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Van

ara verilsin hatta ülkede yas ilan edilsin ama bunu kim yapacakki nerde bizde basiretli yöneticiler.
    varsa yoksa

BORDO MAVİ

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

biz bu kadar yakındıkça şerefsizler keyif alıyor yıkılmayın kardeşim ayakta durun....

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kardeş ben katılmıyorum bu fikrine, elbette yürekler yanarken evlere ateş düşerken, oyun oynamak mantıksız gibi geliyor ama, yıkılmadık dimdik ayaktayız demeliyiz herkes bilsin bunu,bu biryerde psikolojik bir savaş aslında savaş demek doğru değil ama amaçları yıldırmak moral bozmak birbirimize düşürmek,çok iyi biliyorlarki 3-5 çapulçunun bu yaptıkları yıkmaz bizi güçleri yetmez bize,bu yüzden onlara bu fırsatı vermemeliyiz,maçlara siyah formalarla çıkılsın taraftarlar kendi takımları lehine değil Türkiye lehine bağırsın her statta, her maçı naklen versin lig tv görsünler 3-5 çapulcunun bizi yıldıramayacağını
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazıl Kısakürek

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gurcuayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben katılmıyorum bu fikrine, elbette yürekler yanarken evlere ateş düşerken, oyun oynamak mantıksız gibi geliyor ama, yıkılmadık dimdik ayaktayız demeliyiz herkes bilsin bunu,bu biryerde psikolojik bir savaş aslında savaş demek doğru değil ama amaçları yıldırmak moral bozmak birbirimize düşürmek,çok iyi biliyorlarki 3-5 çapulçunun bu yaptıkları yıkmaz bizi güçleri yetmez bize,bu yüzden onlara bu fırsatı vermemeliyiz,maçlara siyah formalarla çıkılsın taraftarlar kendi takımları lehine değil Türkiye lehine bağırsın her statta, her maçı naklen versin lig tv görsünler 3-5 çapulcunun bizi yıldıramayacağını

aynen katılıyorum....

Nereden
    İzmir

Vatan bir bütün ama millet bütün değil artık. Ben bunu böyle bilir böyle düşünürüm. Türkiye - Yunanistan maçınıda gördük.

Şahsen ne futbolu ne de herhangi olayları takip etmeyeceğim. Benim nacizane fikrimdir ligin ertelenmesi.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Böyle bir hassasiyet ne arasın.Kollarına bant takmaktan aciz bir idare bu fikri iddia gelirleri azalır diye reddeder.
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (21.10.2007 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İzmir

Alıntı A.Alper Yüce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir hassasiyet ne arasın.Kollarına bant takmaktan aciz bir idare bu fikri iddia gelirleri azalır diye reddeder.
    Alper , sözün bittiği yer.
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (21.10.2007 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yakışmadı.....
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (21.10.2007 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir.
    Bordomavi.net

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakışmadı.....

Bana mı????

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Bana mı????
    hayır foruma
    Bordomavi.net

Nereden
    Giresun

neden yakışsınki ne kadar tanıyorsunuz kişileri damga vurabiliyorsunuz kararlar verilirken yanlarındamı bulunuyordunuz....

Bu sıkıntılı günümüzde kimseyle tartışmayı kaldıramam.Ayrıca yüzyüze tanışlığımız da var.Sana karşılık versem seni kırarım.Seni kıracağıma bu sözünü yutarım daha iyi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

Bu sıkıntılı günümüzde kimseyle tartışmayı kaldıramam.Ayrıca yüzyüze tanışlığımız da var.Sana karşılık versem seni kırarım.Seni kıracağıma bu sözünü yutarım daha iyi.
    hassasiyetin için teşekkürler
    Bordomavi.net

Nereden
    Giresun

kimseyle tartışmayı kaldıramamanız insanlara ithamı normal kılmanızamı iştiraktir nryi kıracanki adam gibi konuşuyoruz.....

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lige aramı Pöh güldürmeyin beni Lige ne zaman ara veririz biliyormusunuz Önce Abdden izin almak gerekir sonra Ab daha sonra Barzani ve Son olarak Talabani Bilmem daha varmı ? Hükümet Lige ara Tezkeresi Çıkartsa hiç fena olmazdı dimi tezkerenin altındada B(P)uşttun İmzası
    Kazimişi gzas vorert

Selçuk Demircioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzonspor yönetilmesi ve türkiyenin yönetilmesi ne kadar birbirine benziyor..aynı kafalar aynı zihniyetler..al nuriyi vur tayyibe..
    Trabzon hersene şampiyon olsaydı bu kadar çok sevemezdim

Once cikip bu hadisenin sorumlulari birinci derecede hesap versin. Bu orduyu bu askerleri orada bu derece taktikten yoksun koyun gibi dusmana yem edenler hesap versinler. Ondan sonra lig ertelenir. Hala herkes siyasete yukleniyor. Artik gercekleri gorun, olan olenlere oluyor. Bu Timin komutani nerde, tim astsubayi nerde, taburun komutani ne is yapar? tugaycisi ne is yapar? Kara Kuvvetleri komutani nerdedir? genel kurmay baskani hani?...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer böyle birşey olursa bence bu saldırılar amacına ulaşmış olur....evet doğru hiçbirşey şehitlerimizden önemli değil..Ama yinede hayat devam ediyor...Bazı insanlar hiç aldırış etmiyorlar....Bazılarının evlerinde matem var.....O zaman sinemalrı falan da kapatalım hiçbir eğlence unsurunu yapmayalım...
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Nereden
    İstanbul

Alıntı burnaklioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Once cikip bu hadisenin sorumlulari birinci derecede hesap versin. Bu orduyu bu askerleri orada bu derece taktikten yoksun koyun gibi dusmana yem edenler hesap versinler. Ondan sonra lig ertelenir. Hala herkes siyasete yukleniyor. Artik gercekleri gorun, olan olenlere oluyor. Bu Timin komutani nerde, tim astsubayi nerde, taburun komutani ne is yapar? tugaycisi ne is yapar? Kara Kuvvetleri komutani nerdedir? genel kurmay baskani hani?...

turgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

kim yapacak bunu şehitlerimizin vuruldugu gün sandık basına gidip oy kullanıpta sonucları bekleyen yönetimmi
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanlış böyle bir şey olmamalı. Hayat devam etmeli aksine dahada iyi devam etmeli. Herkez işlerine hiçbirşey olmamış gibi devam etmeli. Sizler böyle davranırsanız. Bu tarz protestolar yaparsanız o alçak şerefsizlerin istediğini yapmış olursunuz. Biz büyük bir devletiz öyle hemen yıkılmak bize yakışmaz. Bu zihniyetin bizim bu tarz davranışlarımızdan ne kadar büyük haz duyduklarını biliyormusunuz. Onların niyeti bizleri huzursuz etmek sürekli olarak olduğumuz yerde saymamızı sağlamak. Bizler daha çok çalışmalıyız ki ülkemiz daha çabuk kalkınsın. Böyle ayakta dik hiçbirşey olmamış gibi durursak. Bunlara vereceğimiz en iyi cevap olacaktır. Bizleri durduramazsınız. Bizler 1 düşer 1000 diriliriz. Biz öyle büyük bir milletizki. Türküyle, Lazıyla, çerkeziyle, kürdüyle bir bütün olarak tek yürek olarak yaşadığımızı göstersek onlara vereceğimiz en iyi cevap olacaktır. Öyle lige ara vermek sanki herşey bitmiş gibi davranmak bu ülkeye daha büyük zarar verir. Biraz mantıklı düşünelim lütfen.

Yanlış anlıyorsun.Bu tarz protetolar bizi yıkmaz.Tam aksine birbirimize daha sıkı sarılırız.

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı turgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim yapacak bunu şehitlerimizin vuruldugu gün sandık basına gidip oy kullanıpta sonucları bekleyen yönetimmi
    Bende üzüldüm şehitlere. Ama oyumuda gidip verdim. Önüne gelen sandığa gitmezsen bir daha ayağına gelmez o sandık. Senin yerine başkaları alır kararları. Böyle cahil yorumlar yazmayın. Ne oldu 12 şehit ile Türkiyenin sonumu geldi. Bizim milletimiz çanakkalede 250 bin şehit verdi. Fazla zaman geçmeden kurtuluş savaşına girdi. Zaferle sonuçlandı. Bizler bugüne kadar verdiğimiz her şehit için yas ilan etsek olduğumuz yerde sayar. Bu vatan için canını verenlerin boşuna canlarını vermiş olmalırına vesile oluruz. 12 şehit ilemi yıkılacağız biz. Herşeyin sonu geldi diyeceğiz.

Bizler yıkılmadık dimdik ayaktayız. Bu ülkeye kimes kolay kolay zarar vermez. Ne savaşlar yaptı ne kayıplar verdi bu millet. Ama bakın hala dimdik ayakta. Hangi millet hangi ülke dayanabilirdi bu milletin çektiklerine.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)