Sayfa 126 Toplam 127 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 76 116 124 125 126 127 SonuncuSonuncu
Toplam 3168 adet sonuctan sayfa basi 3,126 ile 3,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 25.Hafta | Gaziantepspor 1 - 1 Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi geceler Gürcan sabote falan da yok maçtan yola çıkarak takımı konuştuk
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şenol Altunsoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela mevcutlardan şöyle bir kadro yapsak olmaz mı?

Onur

Ömer - Giray - Egemen - Cale

Ceyhun

Barış - Selçuk - Gabriç

Burak - Teo
    Abi Barış'ı çıkar, Burak'ı sağa al, Teo ya da Umut'un arkasına Alan'ı koy, olmadı Colman'ı koy, ben onaylarım
    Bir de iyi ise Song'u tercih ederim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neyse bende kaçıyorum herkese iyi geceler ...
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bende iddia ediyorum buraktan hiçbir şey olmaz.
    sadece defansın arkasına atılan uzun toplara iyi koşuyor.başka hiçbir maifeti yok.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

-----------------onur---------------------

---ömer--------giray-------egemen-----cale

-------serkan-----selcuk----gabric-------

------------------umut-------------------

------------teo---------burak------------

serkan, gabriç, selcuk orta üçlü..

umut 2 forvetin arkasında oynayacak..

Kapalı oynayan takımları iddaa ediyorum sadece bu şekilde açabiliriz..

Not: serkan ve gabriç kanat olarak oynamayacaklar ama yeri geldiğinde kanat bindirmeleri yapıcaklar..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Koray10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

slm olsun karadenizin hircin cocuklarina!

adim koray almanyada yasiyorum..yasim 24 almayada yasiyorum.....babam balkesirli..annem ankarali,,biraz karadenizlilik var ailede...ordu fatsa...
    .annem ve babam gencliginde hakiki devrimci lerdi..ben trabzonsporu babamdan ögrendim..inadina trabzonspor derdi inadina anadolu derdi...halbuki türkiye onu gurbete yoladina da bile kavkasini birakmamisdi.( 12 eylül)..
    ben trabzonsporlum tartisilmaz belki de benim kadar trabzonsporlu yokdur...bencede her trabzonspor taraftari böyle düsünmesi lazim...benim örnek aldigim futbolcular hami sota ve orhan di..male maclarinda bana hep hami derlerdi iyi sut cekdigimden dolayi...trabzonspor schalke ye gelmisdi 1-0 yenildik..ama ben o gün statdaydim ya o bana yeterdi hamileri orhan ve sotalari görmüsdüm ya o bana yeter di...
    yil 1996...o gün gelmis di....babam kahveye dogru hareketlenmisdi...ben israr etmisdim ne olur beni de kahveye götür diye, babam benim evde kalmami uygun görmüsdü..trtin teleteks i acmis elimde radyo vardi...1-0 öndeydik ne sevinmisdim....1-2 oldugun da ben agliyordum televizyona vuruyordum, agliyordum...belki de teleteks yanlis yazmisdi...belki ben radyo dan yanlis duymusdum...belki de...babamim gelmesini bekliyordum....geldiginde ben babama sarilmis ve agliyordum.. ikimiz sabaha kadar bir kelime konusmadan televizyonun önünde oturuyor duk...pazartesi sabahi babam ise gitmis di..ben o gün okula gitmemisdim....anneme ben okula gitmemek isdemedigmi söylemisdim...annem benim baya üzüldügmü görmüs ve göndermemis di...sali sabahi aldim trabzonspor formami gitdim okula...okul daki türk arkadaslarim bana gülmüslerdi...ben onlara dedim ki siz acaba sampiyonlu kaybetseydiniz, ertesi gün benim kadar, tutunuz takimin formasi gururlan giyebilirmiydiniz...ha tabki özülmüsdüm...ama beni ve trabzonspor sevgimi yildiramazlardi..ne olmus duda ben öyle umutluydum ve hüzrani üsdümden atmis dim..
    babam odama gelmis..demisdiki..ogul hayatinda daha cok sey yasicaksin, istedigin seyle hemcik gerceklenmemis olabilir, seni ve inandigin olaylar engelenmek isterler, belki de engelenir. ama sen inadin birakmicaksin, inadina inanicaksin, inanadin seveceksin, cünkü o zaman sen inandigin seylere daha iyi anliyabileceksin..onlar düsmanlarin senin bitkin halini görmücekler...o zaman sen kazanacaksin..bir gün mutlaka diyeceksin..eger öyle düsünmessen sen zaten o olaya inanmamis olursun ve seni öbürledlen ne farkin olabilir ki..senin inandigin seyler kolay olmamali,, cünkü hedefe kavusdgunda daha da bir güzel olacakdir derdi..simdi daha iyi anliyabiliyorum....elbet bir gün mutlaka...inadina...
    bunlari paylasmak istedim...iyi türkce yazamadiysam af ola...
    Konu Koray10 tarafından (14.03.2010 Saat 23:31 ) değiştirilmiştir.

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yerel basın bombaladı
    Trabzon'da yayın yapan yerel gazeteler, 2010 yılında henüz bileği bükülmeyen Bordo-Mavililer'i dün attıkları manşetlerle eleştiri yağmuruna tuttu.

Karşılaşmanın ardından gazetelerin birinci sayfalarında çarpıcı başlıklar vardı. Karadeniz’den Günebakış, ‘Unvan kurtuldu, umutlar söndü’, Taka, ‘Yenilgisiz ama umutsuz’, Türksesi, ‘Trabzonspor, hep berabere’, Kuzey Ekspres, ‘Alanzinho ile sadece yenilmedik’, Karadenizde İlkhaber, ‘1 var, 1 yok’, Karadeniz, ‘Yaşasın yine yenilmedik mi desek’ başlığıyla maç haberlerine yer verdi.

www.fanatik.com.tr
    Yaşamak Direnmektir!

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı el_conquistador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence biraz fazla acimasiszin. Burak pozisyonlari iyi seziyor, gayet hizli, kafa toplarinin cogunu aliyor. Cuma aksami en tehlikeli adamimizdi. Ofsayt'a cok düsmesinin sebebi ise, biraz o durumlari provoke ediyor. Hep ofsayt cizgisinde geziniyor'ki, bunu Inzaghi, Makaay gibi ünlü golcüler'de yapiyor, bir kere yakalanir, iki kere yakalanir ama ücüncüde ofsayt bayragi kalkmazsa, cok iyi bir pozisyon yakalama sansi yüksek. Bence su ana kadar Burak gayet olumlu katki yapiyor takima. Sadece bazi pozisyonlarda biraz daha sogukkanli olmasi lazim, ama takima isindikca daha iyi olacaktir diye düsünüyorum.
    Burak'ın bu takımda oynayabilmesi için,topla çok daha iyi olması gerek.
    Top taşıyamıyor.
    Ayrıca gol vuruşları kötü.
    Örnek verdiğin adamlarla arasında uçurum var.Ama süratli.Belki de ligin en hızlı adamı.
    Bu da onun avantajı..Fakat bu yeterli olur mu oynaması için..
    Herkese Merhaba

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak'ın bu takımda oynayabilmesi için,topla çok daha iyi olması gerek.
    Top taşıyamıyor.
    Ayrıca gol vuruşları kötü.
    Örnek verdiğin adamlarla arasında uçurum var.Ama süratli.Belki de ligin en hızlı adamı.
    Bu da onun avantajı..Fakat bu yeterli olur mu oynaması için..
    Yapma Murat abi.Burak bence gayet iyi top taşıyor, bazen Ronaldo'nun o çalımını bile atıyor Ama bence es geçtiğin en önemli özelliğinden biri pas alışverişi, çok iyi verkaça giriyor.Eksiği ise top kontrolü.Topa basıyor, saklıyor, indiriyor ama ilk anda kontrolü zayıf.
    Bence tek forvette denenmeli.1. sınıf sabit golcüler çok fazla ofsayata düşer çizgi arkasına sürekli girip çıktığı için.Burak da çok deniyor bunu, ondan dolayı ofsayt sıkıntısı var.Bence top ayağına çok yakışıyor.

10 numara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

tekrar söylüyorum şenol hoca'nın kadro tercihlerinin seneye hazırlık vb. konularla kesinlikle ilgisi yok!tamamen futbol anlayışını ortaya koyuyor ,3 gündür şenol hoca seneye hazırlık yapıyor diye konuşanlar song'ta ne arıyor sorusuna gaz.bel. maçında neden aramıyordu gibi sorulara cevap veremiyorlar , böyle zor bir dönemeçte sen bir hafta önce kadro dışı bıraktığın 2 önemli oyuncuna ne diyeceksin?"hadi koçum cale çık keita'yı bitir mi diyeceksin yada göreyim seni colman 1 gol 1 asist kahraman sensin mi diyecek?"
    poetricus

Mucahid Erdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu macta hekemler ıyıydı kotu degıllerdı kesınlıkle takımın yenıden bırlık olması lazım ık yarı ıyı olanlar nasıl olduda kotuledıler buna etkı olarak ne var bı gozden gecırılmelı
    Ofli - mucahiderdogan

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Eyvallah comandante ..
    Baban da keşke üye olsaydı foruma, Trabzonspor anılarını paylaşsa.

aurora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizim eski topcular kafalarından şampiyonlugu falan silmişler. Neden mi? Bursa macında beraberlik golune abartılı sevinen Umut Bulut saha kenarında karnaval havasında beraberlige sevinirken topu kaleden alıp santraya hareketlenen Buraktı. Aynısı Antep maçında oldu. Alanzinho beraberlik golune formalı kornek bayraklı Anadolu Ateşi dans grubunu aratmayan kareografik gol sevinci gösterisini yaparken Burak topu kaleden alıp sanrtaya çoktan yönelmişti ve kaleden şaşkın şaşkın Alanzinhoya bakıyordu. Muhtemelen bu beraberlik golune mi seviniyor yanlış mı goruyorum diye dusunmuştur
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil.....

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı aurora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim eski topcular kafalarından şampiyonlugu falan silmişler. Neden mi? Bursa macında beraberlik golune abartılı sevinen Umut Bulut saha kenarında karnaval havasında beraberlige sevinirken topu kaleden alıp santraya hareketlenen Buraktı. Aynısı Antep maçında oldu. Alanzinho beraberlik golune formalı kornek bayraklı Anadolu Ateşi dans grubunu aratmayan kareografik gol sevinci gösterisini yaparken Burak topu kaleden alıp sanrtaya çoktan yönelmişti ve kaleden şaşkın şaşkın Alanzinhoya bakıyordu. Muhtemelen bu beraberlik golune mi seviniyor yanlış mı goruyorum diye dusunmuştur
    Oyuncular her demeclerinde en büyük hedeflerinin kupa oldugunu söylüyorlardi zaten.

Lige havlu atmamizin önemli nedenlerinden biri olarak takimin sampiyonluga inanmamasini görüyorum,son maclarda takimda cok ciddi bir kazanma azmi yoktu.

Cok yazik,bursa nin sampiyonluga kostugu bir sezonda simdiden lige havlu atmak futbolcularin beceri ve ruh eksikliginin ürünüdür...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

burak bu takımın bence en becerıklı golcu adayı.. attıgı ofsaty golune bı bakın umut atabılırmıydı onu... ii adam hemen kötu diipte ınsanların moralını bozmayın trabzon ıcın dısardan sabırsız denılıyorr hakkatten doru
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

ey gidi cemaat şimdi kötü oynadık umutla şenol hoca hedefde bir zamanlar ikiside takım kahramanıydı.çok çabuk fikir değişiyoruz.yadırgamıyorum insanız,karadenızliyiz yapımızda var bunu istesekde değişemıyoruz.

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak ofsayttayken atabildiği pozisyonların daha kolaylarını ofsayt değilken kaçırdı....Biraz da şans lazım tabi ama, ben hep diyorum yıldız oyuncu yokken maç kazanamıyorsun, bizde şu an yıldız mıldız yok..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neden aldığımı bilmediğim bir cezadan dolayı şimdi yorum yapabiliyorum..

Nasıl ki gençlerbirliği maçında kötü oynadıysak bu maç ondan daha kötü oynadık... Bunun baş sorumlusu şenol Hocadır. Çünkü Şenol Güneş iddası olmayan bir takım lafını futbolculara ikide bir söyleyerek onları hedeften uzaklaştırdı..Tek hedefimiz kupa diyerek ikide bir açıklama yapanlar, finale yükselsek bile Avrupaya gidememe ihtimalimizi de hesaplasınlar ama kafaları basmaz böyle şeylere...

Korkarım bu istesizlik ve formsuzlukla biz finale bile çıkamayacağız çünkü hiç bir zaman kazanmamız gereken bir maçı kazanamamışızdır..

Herkesin her hafta maç kaybettiği bir durumda üst üste kazanacağı iki galibiyetle üst sıralar için iddalı olunacağı gerçeği varken maalesef ciddiyetten uzak ve şahsiyetsiz bir futbol oynuyoruz...YENİLMEMEK MARİFET DEĞİL, YENMEK MARİFET... eninde sonunda birisi bizi yenecek.. eeee ne olacak yani... bu seferde 2010 senesinin ilk 3 ayında yenılmedik diye mi hava basacaz... yazık çok yazık.. Küçük beyinlerin yöneteceği kulupler ancak küçük başarılarla avunurlar..

Bursa, bizim kovduğumuz Huseyini alarak şampiyonluğa oynuyor. Biz ise Huseyin'i gönderdikten sonra onun mevkisine aldığımız Tzikuzuyu başkasına kiraladık, Selçuk ise hüseyinin yarısı kadar bile oynamıyor..FatihTekke'yi çok pahalaı diye küstürerek kulube almayanlar, onun yerine aldıklarını 6 haftada idman da bile form tutmamaktan kadroda yervermeyiz... Bunların hepsi sahtekarlık...

Elimizde Gokhan Ünal gibi kazma bir forvet varken, onu verdik 3.5 milyon euro üstüne takasta aldığımız oyuncu kurtarıcı oldu??
    Valla hiç yakışmıyor bize bu şekılde işler.. Hiç güzel hareketler değil bunlar...

Bursa maalesef şampiyonluğun en büyük adayı... Beşiktaşı ve Fenerbahçeyi deplasmanda yenmiş, bir takım.. Bizim ise 2 senede bir tane derbi kazanmışlığımız yok hem içerde hemde dışarda..

son söz: Küçük işlerle bizleri oyalamasınlar... Her geen sezon çok daha zor oluyor. Ona göre topçu alacaksın.. 4 maç oynayıp 5 maç form tutmayan oyuncular anca orta sıra mücadelesi verebilir...

Şenol hoca nın gelişiyle yakalanan hava da burada sönmüştür.. Demek ki trabzona 6 maçta bir hoca getirmek gerek)
    Konu lazibere tarafından (15.03.2010 Saat 02:33 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı comandante85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm olsun karadenizin hircin cocuklarina!

adim koray almanyada yasiyorum..yasim 24 almayada yasiyorum.....babam balkesirli..annem ankarali,,biraz karadenizlilik var ailede...ordu fatsa...
    .annem ve babam gencliginde hakiki devrimci lerdi..ben trabzonsporu babamdan ögrendim..inadina trabzonspor derdi inadina anadolu derdi...halbuki türkiye onu gurbete yoladina da bile kavkasini birakmamisdi.( 12 eylül)..
    ben trabzonsporlum tartisilmaz belki de benim kadar trabzonsporlu yokdur...bencede her trabzonspor taraftari böyle düsünmesi lazim...benim örnek aldigim futbolcular hami sota ve orhan di..male maclarinda bana hep hami derlerdi iyi sut cekdigimden dolayi...trabzonspor schalke ye gelmisdi 1-0 yenildik..ama ben o gün statdaydim ya o bana yeterdi hamileri orhan ve sotalari görmüsdüm ya o bana yeter di...
    yil 1996...o gün gelmis di....babam kahveye dogru hareketlenmisdi...ben israr etmisdim ne olur beni de kahveye götür diye, babam benim evde kalmami uygun görmüsdü..trtin teleteks i acmis elimde radyo vardi...1-0 öndeydik ne sevinmisdim....1-2 oldugun da ben agliyordum televizyona vuruyordum, agliyordum...belki de teleteks yanlis yazmisdi...belki ben radyo dan yanlis duymusdum...belki de...babamim gelmesini bekliyordum....geldiginde ben babama sarilmis ve agliyordum.. ikimiz sabaha kadar bir kelime konusmadan televizyonun önünde oturuyor duk...pazartesi sabahi babam ise gitmis di..ben o gün okula gitmemisdim....anneme ben okula gitmemek isdemedigmi söylemisdim...annem benim baya üzüldügmü görmüs ve göndermemis di...sali sabahi aldim trabzonspor formami gitdim okula...okul daki türk arkadaslarim bana gülmüslerdi...ben onlara dedim ki siz acaba sampiyonlu kaybetseydiniz, ertesi gün benim kadar, tutunuz takimin formasi gururlan giyebilirmiydiniz...ha tabki özülmüsdüm...ama beni ve trabzonspor sevgimi yildiramazlardi..ne olmus duda ben öyle umutluydum ve hüzrani üsdümden atmis dim..
    babam odama gelmis..demisdiki..ogul hayatinda daha cok sey yasicaksin, istedigin seyle hemcik gerceklenmemis olabilir, seni ve inandigin olaylar engelenmek isterler, belki de engelenir. ama sen inadin birakmicaksin, inadina inanicaksin, inanadin seveceksin, cünkü o zaman sen inandigin seylere daha iyi anliyabileceksin..onlar düsmanlarin senin bitkin halini görmücekler...o zaman sen kazanacaksin..bir gün mutlaka diyeceksin..eger öyle düsünmessen sen zaten o olaya inanmamis olursun ve seni öbürledlen ne farkin olabilir ki..senin inandigin seyler kolay olmamali,, cünkü hedefe kavusdgunda daha da bir güzel olacakdir derdi..simdi daha iyi anliyabiliyorum....elbet bir gün mutlaka...inadina...
    bunlari paylasmak istedim...iyi türkce yazamadiysam af ola...
    Duygulandım...
    Babanın ellerinden öpüyorum dostum...
    Hamiş

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yaşasın istikrarı yakaladık.....

Yaşasın artık yenilmiyoruz.....

Yaşasın Biz olamazsak Bursa Şampiyonluk yolunda ilerliyor....

Başkan bizim skorlardan ve diğer sonuçlardan çok mutludur herhalde.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

lig bizim için zaten bitmişti..
    o nedenle şenol hocam artık gelecek senenin takımını oluşturmaya başla..
    sola gabriçi,sağa barışı koy...
    en azından yeni sezona kanatları hallederek girelim..
    forvette teoya birkaç 90 dk sanş ver..
    iyi veya kötü oynadığına bakmadan..

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Her geçen hafta futbol oynamaktan uzaklaşıyoruz. Lige havlu attık. Bundan sonra kalan maçlarda oynayamayan oyuncuları denesek bari...

Nereden
    İstanbul

harcanan milyon eurolar var..
    ortada henüz bir stoper yok..
    forvetin oturmamış..
    kanatsız uçmaya çalışıyoruz..

Alıntı Kazım Uzunboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerel basın bombaladı
    Trabzon'da yayın yapan yerel gazeteler, 2010 yılında henüz bileği bükülmeyen Bordo-Mavililer'i dün attıkları manşetlerle eleştiri yağmuruna tuttu.

Karşılaşmanın ardından gazetelerin birinci sayfalarında çarpıcı başlıklar vardı. Karadeniz’den Günebakış, ‘Unvan kurtuldu, umutlar söndü’, Taka, ‘Yenilgisiz ama umutsuz’, Türksesi, ‘Trabzonspor, hep berabere’, Kuzey Ekspres, ‘Alanzinho ile sadece yenilmedik’, Karadenizde İlkhaber, ‘1 var, 1 yok’, Karadeniz, ‘Yaşasın yine yenilmedik mi desek’ başlığıyla maç haberlerine yer verdi.

www.fanatik.com.tr

Onlar zaten sadece bombalıyor.
    ASLA YANLIZ OLMAYACAKSIN

Alıntı S.DEMİRCİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lig bizim için zaten bitmişti..
    o nedenle şenol hocam artık gelecek senenin takımını oluşturmaya başla..
    sola gabriçi,sağa barışı koy...
    en azından yeni sezona kanatları hallederek girelim..
    forvette teoya birkaç 90 dk sanş ver..
    iyi veya kötü oynadığına bakmadan..
    Alıntı Hüseyin Bağdat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her geçen hafta futbol oynamaktan uzaklaşıyoruz. Lige havlu attık. Bundan sonra kalan maçlarda oynayamayan oyuncuları denesek bari...

Şu Barış Memiş aşkını bir türlü anlayamıyorum hırs yok istek yok insan yedek kalınca biraz zorlar eline fırsat geçmiş adam yürüyor bizim taraftar daha Barış diyor ona gelesiye kadar kimler kimler var iddia ediyorum Barışa verilen şans bana verilse şimdiye kadar A milli olurdum.
    ASLA YANLIZ OLMAYACAKSIN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)