Sayfa 143 Toplam 153 Sayfadan BirinciBirinci ... 43 93 133 141 142 143 144 145 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3816 adet sonuctan sayfa basi 3,551 ile 3,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

güzel bi hafta başı.
    bursaya koymanın verdiği keyifle cayımızı yudumlayalım.
    entarisi mora benziyor şeftalisi bala benziyor ohhhh beeeee

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Netice güzel,Hatice daha güzel deselerde bu maçta gözümüz gönlümüz neticeden yana oldu.Önümüzdeki iki maçtada bizleri ilgilendiren tek şey netice olacak.Kişisel bazda eleştirileri ve takım oyununu sistemi yeni sezon başlayan kadar rafa kaldırdım.
    İllede netice istiyorum.
    Şeftali kurdunun ömrü uzun değildir,hele Trabzon ikliminde hiç yaşayamazlar.Nedense bizden aldıkları yenilgiler onlara pek bir ağır geliyor.Hala bizden aldıkları malubiyetlere alışamadılarsa acırım onlara.Her zaman 3-5 metreden ofsaytı göremeyecek hakem bulamazlar.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Ömer TOPAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

o kadar emindim ki o frikigin gol olacagından, atlamak için hazırlandım ve hayal etmeye basladım Avni Akerdeki gol sevincini...ve o anda gol geldi....Çok şaşırmadım aptala malum olmuştu çünkü Ohhhhhhh Ohhhhhhhh Şeftali kurduuuuuuu UEFA ya gitcekmiş hadi ordan sen UEFA ya degil ULDA (uludag)'a gidersin....Ertugrul hocaya Teşekkür ediyorum.
    volkannn KOYDUK MU ?

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben haftaya Tayfun'u santrfor görmek istiyorum....Hadi Ahmet hoca yapabilirsin
    Benim aklımda Gökhan ve Umut gol yollarında problem yaşarken sağ bekten gelip kornerlerde golü bulan,ciddi gol şansı olan Tayfun'u neden gizli santrafor olarak değerlendirmiyoruz düşüncesi hep vardı.O dönemde her iki golcümüzden de daha fazla gol isteyen adam olarak Tayfun görünüyordu.Tıpkı bir zamanlar Küçük Hamdi'deki gol hırsı gibi.Şimdi Gökhan yok o zaman rakibinde şaşıracağı bir hareket olur bu.İnşallah dediğin gibi olur.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yazacak okadar çok şey varki. ama şu işlerimi bir bitireyim.
    uzun yıllardır rakip taraftarcıkla bukadar mahitap geçilen bir maç hatırlamıyorum ben. şeftaliler çıt çıkarmadan sadece dinlediler. ...
    ve o gol tam önümüzde olduç gçkhanın topu öpüp yere koyması bize golün geleceğinide hissettirmişti.
    omuz omuza vuruşunu beklerken , gol geldi biz kopmuştuk.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Eskişehir

maçtan sonra trtdeki yorumcular hakan şükür ve ömer üründül o kadar küstahca yorumlar yapıyorki,işte trabzonspor ilk yarıda haksızca kaybetmişti şimdide haksızca kazandı diyebilme ahmaklığı ve aptallığı ayrıcada öküzlüğünde bulunabiliyorlar.
    helal olsun dana beyinli hakan şükür ve diğer öküzler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçın bittikten yarım saat sonra çıktık stadtan!
    Şeftaliler ile dalga geçiyorduk (:
    Onlar da elleri bellerinde bizi izlediler (:
    Hamiş

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bursalıların seslerini benmi cok duydum yoksa başka duyan varmı ? yada yanlışmı duydum ? ?
    yanlış olmasın 5-6 kere duyduğumu hatırlıyorum
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

tayfun sağbek oyuncusu değilmiş.....
    doğru olabilir
    fakat tayfun stoper- de değil... aslında ben tayfunun hangi mevkide oynadığı cozemedim

elinde SONG - GİRAY varken tayfun stoper ferhat sağbek oynarsa biraz komik oluyor

hadi song'u oynatmıyorsun eyyvallah... giray ne yaptıda yedek kulubesinde ???
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Nereden
    Eskişehir

1 haftadır yırtınan bursa başkanı ve seyircisine ne kadar güzel bir dersdi.

cok acı bi goldu cok.
    90+5 şeftali mevsiminin başladığı tarih olarak takvim sayfalarındaki yerini almıştır.

Nereden
    Trabzon

bir avni aker klasiği her sene böyle,bursaya böyle...
    ÜNAL KARAMAN!

Nihal Ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu son anlarda kurtarıcı golleri attıktan sonra o taraftarın insan seli halinde camlara yapışmasını seviyorum
    Yeterki ONUR'suz
    olmasın
    aŞk
    !

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gökhan topun başına geçtiğinde yanımdaki arkaşa "bu gol" dedim. oda hiç oralı olmadı.
    önümdeki birisi "bu gol olsa herhalde burası yıkılır" dedi. gol olunca elemanı göremedim karambolde, arada kayboldu gitti

bursaya tek pozisyon vermedik. bence bu bizim iyi savunma yapmamızdan kaynaklandı. buna rağmen alanzinho 2 ve 1 tane de umut ile 3 tane pozisyon bulduk. genelde maç ortada geçmesine rağmen pozisyon olarak biz hak etmiştik maçı.
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

BEYTEKİN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın

keşke o gol anında statta olabilseydim ve maçtan sonra yürüyerek meydana oradaki eğlenceye katılabilseydim.

murat köse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ankaragücü macında son dakikada yerimi değiştirdim uğur yapmak için ve umut atmıştı o golü.
    dün akşamda aynı şey aklıma geldi neden olmasın dedim ve yerimi değiştirdim. ve sonuc ortada gökhanım caktı ama ne caktı beeee.....
    1967' den beri olduğu gibi
    SENİN GÜCÜN KARANLIĞI YIRTACAK!

Oktay AKKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sungur61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gökhan topun başına geçtiğinde yanımdaki arkaşa "bu gol" dedim. oda hiç oralı olmadı.
    önümdeki birisi "bu gol olsa herhalde burası yıkılır" dedi. gol olunca elemanı göremedim karambolde, arada kayboldu gitti

bursaya tek pozisyon vermedik. bence bu bizim iyi savunma yapmamızdan kaynaklandı. buna rağmen alanzinho 2 ve 1 tane de umut ile 3 tane pozisyon bulduk. genelde maç ortada geçmesine rağmen pozisyon olarak biz hak etmiştik maçı.
    Umut Hava Hastası ya Feybe Maçında Aşırtma Atıyor Ki Yerden Vursa ..
    Bu Maçta da Yerden Gönderebilse En Azından Savunmacı Çizgiden Çıkarsa Eminim Çok Tepki Almazdı

BEYTEKİN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın

bu takımın bu sene bize yaşattığı sevinç ve heyacan yeter. golden sonra yerimde duramadım. trabzon yendi bu hafta güzel gidecek.

oflu engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ikibuçuk metrelik ofsaytın bedeli uefa oldu.yine yenidin bursasporlulara kabus yaşatmaya devam ettik.
    İhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı murat köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankaragücü macında son dakikada yerimi değiştirdim uğur yapmak için ve umut atmıştı o golü.
    dün akşamda aynı şey aklıma geldi neden olmasın dedim ve yerimi değiştirdim. ve sonuc ortada gökhanım caktı ama ne caktı beeee.....
    bundan sonra her maç aynısını yap
    dakikalar 75 bir yandan kasımpaşa ksk maçını izliyor bir yandan da trabzonsporum maçını radyodan takip ediyorum ama sadece skor için bağlanıyordu radyo inanın bana 20 dakika boyunca ağzımdan tek çıkan şey radyodan maçın durumunu bilmesem anlayamasam bile gökhan göl gol gol Allahım gökhan ünal atsın dan başka birşey değil di 20 dakika boyunca sesli olarak sadece bunu söyledim gökhan gol gol gol maçlar bitti son düdük için spiker avni akere tekrar bağlandı gökhan vurdu baraj eliyle kesti bi daha vurdu ve goooooollllllllllllllll senin uğurun benim dualarım bu maçı bize getirdi 3 hafta önce bursa kayseri maçlarına 1s er puan veriyordum ama ersun hoca gittikten sonra tek inancım galibiyet oldu ben inandım başardım onlarda inanıyor inşallah onlarda başaracaklar
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

yasin6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

sonuç guzel herney olduysa oldu
    BAŞKA TÜRKİYE YOK!!!!

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

bursa maçları hep kısasa kısas geçiyor, 92 yılındaki maçta petranoviç haksız yere verilen penaltı sonrası kırmızı kartla atılmış ve ağlayarak sahayı terketmişti, ikinci maçta onlardan iki kişi kırmızı kartla oyun dışı kalmış ve oyundan atılanlardan biri olan ali nail ağlamıştı, bu sezon bariz ofsayttan ve son dikakada yediğimiz gole yine son dakika golüyle cevap verdik ayrıca yine onlar kırmızı kartla tamamladılar oyunu..

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

maçın özet görüntülerini kaydetmiştim geri alıp alıp golü sonra taraftarımızın gole verdiği tepkiyi defalarca izledim en hoşuma gidende Ahmet Hocanın sevinciydi bu kadar mı soğukkanlı olunur ve bu kadar mı güzel sevinilir, Helal olsun Hocam Helal olsun çocuklar u alınlarınızdan öpüyorum, Ferhat senden sadece makas alıyorum o kadar

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu anlar anlatılmaz yaşanır ya. süperdi yine.
    Egemen sen daha önce gelmeliydin bize. zurna sporda harcadığın yıllara yazık olmuş ya.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı murat köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de ömrümde ilk kez o tarz birşey denedim.

Gökhan ilk frikiği attı, elle kesilip kart gelince, baktım kaleye iyice yaklaştı. Birden içimden bir ses, ekrana bakmazsan gol olacak dedi. Gözümü kapadım. Kulaklarımı açtım. Gökhan geliyooor ve ondan sonra sevinemedim bile, "Yuhh" dedim, gole kendimin katkı yaptığımı düşündüm. Sonra ben baksam da gol olacağını hatırladım. Sonra da golün sevincini yaşarken bir yandan da "Allah'ın sopası yok" sözünü aklıma getirdim. Çok değil 5-6 ay önce iki metre ofsayttan gol atıp deliye dönen hakem, bir faul yüzünden hakeme saldırıyordu o aralar...

Hehe, hayat ne komik vapurlar filan...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Murat TONBUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu gol bu şeftali kurtlarına iyi bir kapak olmuştur herhalde.7 haftadır şişirilen bir balonları vardı.patlatmak her zamanki gibi bize nasip oldu.gökhan cezalı duruma düşmeseydi çok güzel olacaktı ama olsun.isaac de fena oyuncu değil.bu moralle eskişehiri de yeneceğimizi düünüyorum.Allah yardımcımız olsun.
    Allah yar ve yardımcımız olsun !!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)