Sayfa 504 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 404 454 494 502 503 504 505 506 514 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 12,576 ile 12,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Drummond'ın faul yüzdesini 38'ten 75'e çıkarması üzerine: http://www.espn.com/nba/story/_/id/2...asics-approach

Aslında en dikkat çekici noktayı (Yıllardır ben de bunu söylüyorum) Tolliver belirtmiş: Daha yüksek enerjiyle oynuyor. Hala eksikleri var ama önceki yıllara göre daha enerjik.

* Box out

* Post up

* Boyalı alan savunması

Bu üçünü geliştirmeli.
    Pacers macinda faul cizgisinden 0/7 atti.

*

Stanley Johnson'in (Kalça problemi) oynamadigi macta Pacers'i yendik. Pacers epey zayifmis bu sezon.

Yıllar sonra L. Hunter & M. James gibi yedek gard ikilisini yakalamış gibiyiz: I. Smith & L. Galloway.

Bu ikili ve A. Tolliver takıma enerji, savunma direnci ve hücumda dinamizm getiriyor.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (09.11.2017 Saat 06:59 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Pacers macinda faul cizgisinden 0/7 atti.

*

Stanley Johnson'in (Kalça problemi) oynamadigi macta Pacers'i yendik. Pacers epey zayifmis bu sezon.

Yıllar sonra L. Hunter & M. James gibi yedek gard ikilisini yakalamış gibiyiz: I. Smith & L. Galloway.

Bu ikili ve A. Tolliver takıma enerji, savunma direnci ve hücumda dinamizm getiriyor.
    Drummond'in kontrat senesi de degil? Ne oldu da birden bu degisim gerceklesti?
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Drummond'in kontrat senesi de degil? Ne oldu da birden bu degisim gerceklesti?
    Bu yaz bir burun operasyonu geçirdi abi. Sonrasında yaz boyunca çalışıyordu faullere.

Abi, aslında faullerden ziyade bu sene yaptığı daha önemli bir şey var. Penetre üzerinden bitiriyor. KAT, Lopez, DMC, Gasol gibi uzun mesafeli şut atmıyor ama bu penetresi faydalı. Çünkü ilk adımı büyük ve üst tarafı kuvvetli olduğu için genelde sayı çıkarıyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Drummond triple double'i zorluyor bu gece. Hawks'a karsi içeride zorlandik. Mac sonunda Drummond önce faulleri soktu, sonra Schroder'i durdurdu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Yine ikinci devrede ISh Smith ve Tolliver'ın enerjisiyle kazandık. Bu defa çaylak Kennard da katkı verdi. Reggie Bullock'un aldığı süre haram, Stanley deplasman turu öncesinde dönse...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Tobias Harris, Doğu'da Hasftanın Oyuncusu oldu.

Kasım ayında maç başına 4'ten çok üçlük isabeti 60%'la attı.

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Sanırım bu sefer sezon başından başladık drafta yatmaya.Bari Spurs'u yensek bu gece
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Furkan GSW a karşı ilk defa süre aldı. 3 dakikada 1 üçlük kaçırıp, 2 ribaund ve 2 sayı yaptı.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bledsoe > Reggie

Şu adamı alamadık.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Rockets ilk devrede 90 atmış.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Furkan tekrar G-League de. Yalnız bu G-League bayağı iyi bir seviyeye ulaşacak sanırım, yakın zamanda euroleague ile kıyaslanırsa şaşırmam;

Bu Furkan ın dün oynadığı ve 19 sayı, 5 rib, 3 asist yaptığı maçın linki

https://www.facebook.com/nbagleague/...5624442155289/

Bu da bu gece 03:00 te oynayacağı maçın canlı yayın linki

https://www.facebook.com/nbagleague/...5627743885289/
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Furkan ı bugün 76ers a geri çağırmışlar )))) Ben de takip edemiyorum artık. Neyse yine bu gece 03:30 da maçı var ama süre alır mı ayrı konu. Maç Furkan ın ilk ve tek sayısını attığı GSW a karşı
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Tunç Tosun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Furkan ı bugün 76ers a geri çağırmışlar )))) Ben de takip edemiyorum artık. Neyse yine bu gece 03:30 da maçı var ama süre alır mı ayrı konu. Maç Furkan ın ilk ve tek sayısını attığı GSW a karşı
    philadelphia nın bence an itibarıyla ihtiyacı olan oyuncu tipi....1 numarada hazır fultz yokken sans alabilse kendi gelişimi icinde cok iyi olurdu, su an icin jj redick ve cavington un gerisinde....
    ama 76 ers a daha cok iceriyi zorlayacak bir dış oyuncusu ve oyun gorusu sağlam bir guard gerekiyor....golden s.w kaybettiler ama süperstar adayları ve bir numara ile daha iyi olacaklar....sabırsızlıkla fultzun donusunu beklediklerinden süphem yok....
    ıslak imza....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı pazarkapılı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    philadelphia nın bence an itibarıyla ihtiyacı olan oyuncu tipi....1 numarada hazır fultz yokken sans alabilse kendi gelişimi icinde cok iyi olurdu, su an icin jj redick ve cavington un gerisinde....
    ama 76 ers a daha cok iceriyi zorlayacak bir dış oyuncusu ve oyun gorusu sağlam bir guard gerekiyor....golden s.w kaybettiler ama süperstar adayları ve bir numara ile daha iyi olacaklar....sabırsızlıkla fultzun donusunu beklediklerinden süphem yok....
    Yine süre alamadı.. Bence G-league e gidip bütün yıl ortalama 35 dk süre alması onun için daha iyi olacak. 15-5-5 ortalama da tutturur, özgüveni yerine gelir.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Pistons deplasman turunda Bucks ve Pacers'a kaybetti. Bu sabah ise geriden gelip Minnesota'yı yenmis. Seyredemedim ama yine Smith ve Tolliver'dan bahsetmiş herkes.
    Şöyle ilginc bir grafik var: https://mobile.twitter.com/NBA_Math/...30016291553280

*

İlk yarıyı seyrettim şimdi. Reggie çıkıp Smith girdikten sonra takımın temposu yükselmiş, 9 sayı geriden gelip öne geçmişiz. Sonra Reggie parkeye dönünce devreyi geride kapatmışız. Bledose'yu alsaydı Pistons bir iki adım ileri giderdi.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (20.11.2017 Saat 08:15 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Pistons deplasman turunda Bucks ve Pacers'a kaybetti. Bu sabah ise geriden gelip Minnesota'yı yenmis. Seyredemedim ama yine Smith ve Tolliver'dan bahsetmiş herkes.
    Şöyle ilginc bir grafik var: https://mobile.twitter.com/NBA_Math/...30016291553280

*

İlk yarıyı seyrettim şimdi. Reggie çıkıp Smith girdikten sonra takımın temposu yükselmiş, 9 sayı geriden gelip öne geçmişiz. Sonra Reggie parkeye dönünce devreyi geride kapatmışız. Bledose'yu alsaydı Pistons bir iki adım ileri giderdi.
    Liste çok iyi olmuş Beni en çok Nikola Jokic şaşırttı. Olumsuz anlamda da Porzingis, Iman Shumpert ve Saric düşündüğümden daha verimsizmiş..
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Nereden
    Kuzey Amerika

boston hakkında konusmaz isek gercekten cok ayıp olacak, 16 lık seri yakalamak kolay iş degil....

o tarafta ozellikle 2 caylak, tatum ve brown, müthiş bir gelişim gosteriyorlar....bir de bunun yanında kyrie gibi bir süperstar seviyesinde oyuncuları var ki her takıma gerekir....

seri cok sürer mi bilmiyorum ama doguda boston celtics ilk besteki 2 caylagı, savunma yapan bir kyrie si ve üclük atmaya baslayan al horforuyla beraber suan icin takdiri fazlasıyla hakediyor dogrusu....
    ıslak imza....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ömer Aşık 9 ay sonra parkelere geri döndü. Toparlaması zaman alacak ilk maçında Suns a karşı 10 dakikada 6 sayı 1 rib yaptı.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Tunç Tosun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer Aşık 9 ay sonra parkelere geri döndü. Toparlaması zaman alacak ilk maçında Suns a karşı 10 dakikada 6 sayı 1 rib yaptı.
    bence gerektigi kadar yer bulamıyo basında, ve cok onemli oldugunu düsündügüm olay...belki o donem neler yaptı ne mücadeleler verdi ileride anılarında dinleriz....
    ıslak imza....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Konu Tunç Tosun tarafından (26.11.2017 Saat 09:14 ) değiştirilmiştir.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı pazarkapılı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence gerektigi kadar yer bulamıyo basında, ve cok onemli oldugunu düsündügüm olay...belki o donem neler yaptı ne mücadeleler verdi ileride anılarında dinleriz....
    Omer Asik belki de basketbol camiasinda gorup gorulebilecek en sessiz, en ketum adamlardan birisidir. Hic sanmam olanlari anlatabilecegini.
    Cok severim Omer Asik'i. 2020'ye kadar kontrati olmasina ragmen ben gelecek sene buy-out olacagini tahmin ediyorum. Cunku NBA de oynanan basketbol artik onun oynayabilecegi tarz degil.
    Sonrasinda Avrupa'ya donecektir 3-4 yilligina.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Cedi ve Furkan ara ara G-League'e gidip geliyorlar.
    Genelde takimlarin maclari arasinda 2-3 gun oldugunda ya da G-League takimiyla ayni sehirde olduklari gunlerde mac ritimleri kaybolmasin diye gonderiyorlar sanirim.
    Bence bu onemli, hic sure almadan oturmalarindan iyidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Omer Asik belki de basketbol camiasinda gorup gorulebilecek en sessiz, en ketum adamlardan birisidir. Hic sanmam olanlari anlatabilecegini.
    Cok severim Omer Asik'i. 2020'ye kadar kontrati olmasina ragmen ben gelecek sene buy-out olacagini tahmin ediyorum. Cunku NBA de oynanan basketbol artik onun oynayabilecegi tarz degil.
    ben de senin gibi düşünüyorum, tek yönlü oyuncu...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

OKC deplasmanında bir ara 15 sayı geri düşüp yine yeniden Ish Smith ve Tolliver'la geri dönüp kazandı Pistons. Sanırım ilk çeyrek performansı en kötü takım olabiliriz. Sezon başında böyle her maç geri dönüyoruz ancak zaman ilerleyip tempo yükselince aynı eforu sergileyememekten endişe ediyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

10 milyon USD aldığı için çok büyük fedekarlık yapmış olur. Ama evet yapabilecek ender adamlardan bir Hidayet olsa güle oynaya kenarda otururdu
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)