Sayfa 68 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 58 66 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1747 adet sonuctan sayfa basi 1,676 ile 1,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 33. Hafta | Trabzonspor 2-1 Denizlispor

peker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok güzel bir eğlence oldu ben çok keyif aldım olimpiyat artık bizim evimiz gibi oldu inşallah seneye açılış burada olur

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umutunda teofilonun da bu takımda yeri yok. İkisinden de ne yedek olur nede as. Kimseyi savunmanın bir alemi yok. Teofilo çok yavaş , hantal. Bize çuk oturacak forvet lazım. 3-5 yıl alışmasını bekleyeceğimzi adam değil.. Ben forvetin çok da fazla uyum sürecinde zorlanacağına inanmam. Pozisyona girersin , ya atarsın ya atamazsın. İyi forvet 1 olmasa bile 2 de atar.

Umutu bu takımda tutmanın bir alemi yok. Yedek olarak kalır diyorsunuz da bu adam şuanda kaptanken banko yedeğe çektiğimizde bu mücadelesini aynı dirençle gösterebilecek mi acaba ?

Ayrıca yedek forvet neden bulundurulur ? Sıkıştığımız anlarda oyuna girip gol atması , as forvet cezalı yada sakat olduğunda onun yerini tutması için değilmi ?

Umut 33 maç oynadı 10-11 golü var ligde. Yedek olsa kaç atabilir ?

Yedekte olsa işimize yaramaz.

Teo da yaramaz. Bize en az 2 adam gibi forvet lazım. Diğer mevkiler için birşey demiyorum ama 2 forvet kesinlikle ve kesinlikle şart.. Ne klübede , ne sahada umutun da teonun da bir işi yok !

Umut ve teo .. İkisinden birisi seneye ilk 11 de olursa , Kombine almayacağım.. Ve bu şartlarda kombine almayacak en az 10 insan tanıyorum.

altinkaya08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı NyK$ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut seneye de tek forvet oynarsa ağlar durururz
    dün olimpiyatta İzledim maçı umutun kaleci ile karşı karşıya kaçırdıklarına ne diyorsun hocam ?
    tamam teo belli adam da İş yok ..
    eee umut oyle golcu boyle golcu nerde bu golcü ? adam topa dokunsa gol olacak nerelere atıyor topu...
    Umut bizim forvet olamaz bende bunu iddaa ediyorum o forvetr olursa yandık
    zaten bende illada umut olcak demiyorum umuttan daha iyi bi santrafora ihtiyacımız var. örnek milan baros gibi...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emre Emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umutunda teofilonun da bu takımda yeri yok. İkisinden de ne yedek olur nede as. Kimseyi savunmanın bir alemi yok. Teofilo çok yavaş , hantal. Bize çuk oturacak forvet lazım. 3-5 yıl alışmasını bekleyeceğimzi adam değil.. Ben forvetin çok da fazla uyum sürecinde zorlanacağına inanmam. Pozisyona girersin , ya atarsın ya atamazsın. İyi forvet 1 olmasa bile 2 de atar.

Umutu bu takımda tutmanın bir alemi yok. Yedek olarak kalır diyorsunuz da bu adam şuanda kaptanken banko yedeğe çektiğimizde bu mücadelesini aynı dirençle gösterebilecek mi acaba ?

Ayrıca yedek forvet neden bulundurulur ? Sıkıştığımız anlarda oyuna girip gol atması , as forvet cezalı yada sakat olduğunda onun yerini tutması için değilmi ?

Teo da yaramaz. Bize en az 2 adam gibi forvet lazım. Diğer mevkiler için birşey demiyorum ama 2 forvet kesinlikle ve kesinlikle şart.. Ne klübede , ne sahada umutun da teonun da bir işi yok !

Umut ve teo .. İkisinden birisi seneye ilk 11 de olursa , Kombine almayacağım.. Ve bu şartlarda kombine almayacak en az 10 insan tanıyorum.
    ...kesinlikle katılıyorum,eğer büyük hedefler koymuşsak bu umut-teo ile yola devam edemeyiz...akşam umuta düşen pozisyonlarda umutun topu kullanışı tam anlamıyla bana güvenipte hedef koymayın manasını taşıyordu...bu teo yu 1 maç izledim ve bu adam ikinci bir tomasjun dedim,bu forumda onlarca kişi üstüme çullandı,uyum sorunu felan tamam da,futbolcu koşmasından dahi belli olur.....trabzonspor hiç transfer yapmasın,sadece biri kafacı iki santrafor alsın yeter...bizim pozisyon sıkıntımız yok,kaleciler yeterli,defans ahım şahım değil ama iş görür,orta saha iyi,en son dokunuşu yapacak olanlarda büyük sıkıntı var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar çok rica ediyorum.

Trabzonspor'un adını yazarken şu zıkkım caps lock tuşunu kullanın !

Trabzonspor "trabzonspor" diye yazılamaz. Biz bu konuda hassasiyet göstermezsek kim gösterecek ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Akşam taraftarda baya iyidi. Coşkulu.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok rica ediyorum.

trabzonspor'un adını yazarken şu zıkkım caps lock tuşunu kullanın !

Trabzonspor "trabzonspor" diye yazılamaz. Biz bu konuda hassasiyet göstermezsek kim gösterecek ?
    benİm caps lock bozuk abİ
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Barış Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu renktaşlarım ben dün maçı izlemedim teoya yapılan eleştirilere bakınca ulan bu adam hiç mi oynamadı dedim?

sonra açtım izledim oynadığı dakikaları ama...

bu takıma teo yaramaz demek için hala erken olduğunu düşünüyorum.

evet bu uşak yavaş kalıyor,uyumsuzluğu var ama hiç hayatınızda top oynamamış gibi yapmayın.hemen uyum sağlayabilmesi pekte mümkün değil.BEN HEMEN UYUM SAĞLAMASINI İSTERDİM nitekim şenol hocada söyledi.topu olduğu zaman futbolu biliyor,yetenekli ama latin amerikadaki rahatlığı burada bulamadı dedi. haklıda.şenol hocaya hak veriyorum.

ben umutu sevmem her seferinde söylerim ama umut önceki maçlara göre daha yararlıydı.atamadı ama tosunun attığı goldede akıllı bir koşu yaptı.

akıllı koşulardan bahsetmiştim buydu işte.dikkat ile izleyin.tavsiye ederim.

teonun kumaşının iyi olduğunu ama eksiğinini çok olduğunu bir kerz daha gördüm.eksikler kamp dönemi ile atlatılır diye düşünüyorum.ve inş düşündüğüm gibi yararlı bir forvet olur.

MURAT TOSUNa gelince.kapalı kutuydu benim gözümde,ama teodaki şanssızlık onda yok çok şükür gol ile başladı diyelim.teo gibi onunda kumaşı iyi.takıma uyum sağladığında teo iile murat bir rekabet içerisine girecektir.muratta çok akıllı bir forvet.Pivot forvet alımı bence takımımızın gol surnunu çözer çünkü pire forvetlerimizin seneye yeteceğini düşünüyorum eğer iyi bir kamp geçirirlerse.

ama herşeyin en iyisini şenol hoca bilir
    Entropi İyidir.

Cem Kıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok rica ediyorum.

Trabzonspor'un adını yazarken şu zıkkım caps lock tuşunu kullanın !

Caps Lock'a da gerek yok abi ya..

Shıft'e basılı tutup T'ye basmak o kadar zor olmasa gerek..
    #LiverpooL#
    -GünahLarın Takımı Şikebahçe-

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Maç hakkında bir şey yazasım yok. Staddaydım ve canlı izleyenlerdenim.

Bir maç öyküsü yazacağım biraz dinlendikten sonra. Çok değişik bir gün yaşadık Egemen, Miraç ve ben. İstanbul'u Egemen kısmen biliyordu fakat Miraç ve ben hiç bilmiyorduk. Gökhan abi sağolsun kol kanat gerdi bize. Gerçi Miraç ve Egemen o kolların altına benden önce girdiği için her türlü artistliği yapabiliyorlardı. Almışlar arkalarına Gökhan abiyi bana talimatlar veriyorlar. Şuraya gel, burada in, şurada dur diye. Ulen sanki İstanbul'u biliyorum da.

Olcay Abi, Soner abi, Erdal abi, Gürcan abi, Murat abi, Ahmet, Semih, Ömer Faruk, Özge, Osman, Emirhan, Mehmet, Harun, Engin, Fatih, Mustafa, Bülent abi, ve en sonunda kolundan tutup "yahu ben seni tanıyorum bi dur" diye durdurup "abi nereden tanıcaksın ya" gibisinden bir tepki ile kurtulunca "ulen sen Hasan değil misin?" diye seslendiğimde dönüp "evet abi de sen kimsin" diye söylediğinde "ben İlhan" dediğim an "vayy ilhan abi" diyen Hasan Zaimoğlu'nu da canlı kanlı gördüm.

Maç, futbol, skor vs. gibi etkenler zerre umurumda değildi. Bunca değerli insanı, kaldı ki aralarında gördüğüm an babamı görmüş gibi sevindiğim insanları gördüğümde yaşamış olduğum mutluluğu anlatamam.

İyi ki varsınız, iyi ki BMN'deyiz.

*

Gökhan abi, biz sana ne kadar teşekkür etsek sen yine mütevazi bir şekilde "Ne yaptım oğğğlum ben" edasında takılacaksın ama biz sana sonsuz teşekkür ediyoruz. Açıkcası bu kadarını beklemiyorduk.

ve Olcay abi, büyük bir fedakarlıkla maça gelip akabinde "sizi görmeden dönmem" diyerek yine zorluklarla yanımıza ulaşıp bizimle kahve içmen de bizim için özel bir durumdu. Seni de çok seviyoruz abi.

**

Harika bir gün yaşattınız bize.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

seneye ıyı bır forvet almamız sart oldu yoksa bu boyle gıtmez...murat tosun ıyı bır forvet olacaktır hıc degılse adam teknık be...

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün,kendimize bir kıyak yapalım dedik, numaralı tribüne gittik, pişman olduk..

Sosyete kıçını kaldırmadı, Umut Bulut'a sövmek, Yattara' yı Alkışmak haricinde..

Ayağa kalkmayan Fenerli olsun deyip, hakaretlerin en büyüğünü yapmamıza rağmen, kimse umursamadı..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Soldan Sağa ( Bundan sonra ekleyeceğim bütün resimlerde bu düzene göre isimlendirme yapacağım )
    İlhan, Great White, Erdal, Semih...
    İlginç bir enstantane
    Erdal Abi, Semihe kızıyor heralde ki, Semih de bana "Faruk kurtar beni" der gibi bakıyor

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı iso_4939 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seneye ıyı bır forvet almamız sart oldu yoksa bu boyle gıtmez...murat tosun ıyı bır forvet olacaktır hıc degılse adam teknık be...
    güzel gol atan teknikmi oluyor yani...

hooligans61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sezer,ferhat,umut,teo bunlara bnce seneye hic ihtiyac yok oynat muratı teo nun yerine daha cok is yapar hem de teo nun yerine iiyi bir yabancı orta saha alınabilir colmanın yanına
    Herkes Bize Hasta
    Biz O'na!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Murat Bekircan, Egemen, Miraç Atalay Çiftçi.

Gökhan Abi elindeki bayrakla...

Devre arasından maçtan önceki Umut tartışmamızı Bilale hatırlatırken

Maç sonunun en ilginç fotoğrafı
    Güvenlik sırası oluşturulurken gezmeye çıkacak ablalar çantaları ile...
    Hem de ikişer tane

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Şu Sezeri izledikçe neden futbolcu olmadım demiyor değilim. Nihayetinde iyi para var işte...
    Maçta yediğimiz ataklarımızın hepsinin sol kanadımızdan olması ilginç bir tesadüf mü yoksa Cale gerçeği mi?
    Dün Gabriç, Yattara ve Alanzinhonun toplamda yaptığı neyi yapamazdı?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Efendim, statta maç izlerekn uyunur mu?
    Uyuyan Semih olduğu için mi şaşırmayalım , oynan oyun sıkıcı olduğu için mi.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

evet kuzen ayrı bir yazı yazmak lazım..

biraz zamanlama hatası yapmış olsakta 14 saatlik bir periyotta iyi eğlendik..

Gökhan abi hakkını ödeyemeyiz..

tek tek herkesin ismini yazmış ilhan o yüzden ben yazmıyorum.. hepinize teşekkürler..

iyi ki varsınız.. iyi ki burdayız..
    Hadi eyvallah..

mexp61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de sizler gibi düşünüyorum iyi bir forvet lazım ama Teo ya şans verilmesinden yanayım.Önümüzdeki sezon ligin ilk yarısana kadar bakalım ama 90 dakika oynaması lazım...
    O zaman anlaşılır iyi bir forvet olup olmadığı..

Futboldan anlayan anlamayan yazarlar şöyle diyorlar "uyum sağlanması en zor mevki forvet"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Emiroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yazdıklarınızda haklı da olsanız, en son cümleniz bence çok çok yanlış.

Biz her halükarda takımımızı desteklememiz lazım. Zaten son cümlenizi uygulamaya geçme vakti yaklaştıkca siz de yavaş yavaş vazgeçeceksiniz bu düşünceden.

Biz takımımıza gönülden bağlıyız.

Örneğin ben, Urfa'ya gitmek için patrondan izin alamayınca kendime Olimpiyattaki Denizli maçını hedef seçtim. Bir önceki gece hiç uyumamış olmama, sabah evden 7:30'da çıkıp 1.5 saat yolculuktan sonra 9:00-18:30 mesaisini yaptıktan sonra yine 1.5 saatlik yolculukla Olimpiyat'a maça gittim.

Hem de şu anki işyerimden 2, eski işyerimden 3 kişiyi de gaza getirdim. Şu anki işyerimdeki arkadaşlardan biri de ömründe hiç maça gitmemiş Denizli'li biriydi.

Maçtan sonra 2 saatlik daha yol teperek gece tam 24'de eve vardım. Tüm ev halkı uyuyordu. 19 aylık oğlumu dün akşam sadece uyurken görebildim. Bu sabah da yine 07:30'da çıktım evden, yine herkes uyuyordu....

Niyeydi tüm bunlar. Dün muhteşem bir forvetimiz mi vardı da bu kadar zorlu koşullarda maça gittik.

Tabii ki hayır.

Biz bu renklere gönülden bağlıyız. Bu bağ kopmaz, kopamaz.

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ferhat,Sezer ve Ceyhunun kesinlikle gönderilmesi lazım..
    OSCAR CARDOZO

süveyş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gittiğim maçlar içinde en sıkıcı olanı bu maçtı,
    büyük iddialar peşinde değiliz, takım yorgun, kadroda eksik var vs......
    hayalimin çok gerisinde bi maç izledim.
    olduğum tarafta ayağa kalmayın göremiyoruz diyenler ve ayağa kalmayan fenerli olsun diyenlerin arasında kaldım ne yapsam olmuyor
    murat'ın golü muhteşemdi top ayağından çıkarken işte bu goldür dedim, inş. bu gollerin devamını görürüz. yolu açık olsun.
    maçın sonunda kolbastı bekliyordum o da olmadı boynu bükük eve döndüm

stada gidiş gelişte bordo mavi ile süslenmiş araçlar o bunaltıcı trafiğe rağmen insana sabır veriyordu.

BYGUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teşekkürler TRABZONSPOR...
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)