Sayfa 183 Toplam 184 Sayfadan BirinciBirinci ... 83 133 173 181 182 183 184 SonuncuSonuncu
Toplam 4579 adet sonuctan sayfa basi 4,551 ile 4,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR 0 - 2 Denizlispor

Kardesh TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır

İlk 11 böyle olmamalıydı,,Hele Colman ve Serkan gibi futbolcuların çıkarılması hiç iyi olmadı..

Hadi çıkartın diyelim..Çıkar Tayfun'u,sağ kanatta Serkan kalsın...

Hele şu Isaac,15 defa ofsaytta kalan bir futbolcu 90 dk ne işi var oyunda..

Umarım bu bize ders olur..

Sümeyye Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu başlığı hatırlmak hiç istemiyorum...artık antalyaspor başlığına!...
    Mustafa abimiz huzur içinde yatıyordur. Bu işi yapanlar bu insanlara çanak tutanlar bu işi aklayanlar bu işte sessiz kalanlar acaba onların yatacak yeri var mıdır?
    Trabzonspor 'eski' kaptanı

TS-FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu başlık motivasyonumu dağıtıyor..
    Ya ayakta kal,ya öl...Asla diz çökme!
    Şampiyonluk var ufukta..Karadeniz dalga dalga.
    Türkiye'de futbol,içinde oyun olan bir oyundur.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sizinde dünyadan haberiniz yok.

bu denizlispor mac basligi neki, biz daha 96 yilini bile unutmadik... öyle yenilgiler hemen unutulmaz...ohoooo

yau birakin Allah Askina. Antalyaspor macina gecelim artik yeter aglayip sizladigimiz

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yenilmek var ama işte insan biraz zor kabulleniyor.. Denizlisporun ilk 18 ini inceledim, maçı 3-0 hükmen alacak hiç birşey yok

is_mail61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu olan oldu artık yaraları sarma zamanı şanssızdık biraz okadar birazda ciddiyetsizdik canımız sağ olsun hala avantajlıyız bence panik yapmaya gerek yok bu takımın gücü ortada arkadaşlar biz gerçekten iyiyiz sadece arasıra bunu unutuyoruz ama bu hafta hatırlama zamanı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence başlığı değiştirelim.

"Nesine.com sundu, bir hatadır oldu, bitti" şeklinde
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Mert Marabaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu Kocaelispor'dak iTaner'i almamız lazım ya, gökhan'ın bu maçta kaçırdıklarından sonra, taner'in gollerine resmen aşık oldum, Taner'deki bitiricilik Gökhan'da 4'de 1'i yok.
    Ñâpî¥Ìm ß€Ñ ßØRDØ DÎ¥ÎÑ¢€ MåVÎ D€MÎ¥£Ñ
    • MåÑÎŦà¥I •

M.S.SOFU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence başlığı değiştirelim.

"Nesine.com sundu, bir hatadır oldu, bitti" şeklinde
    arkasınada fon müziği
    orhan baba-hatasız kul olmaz...hatamla sev beniii....
    allah bea gece gece efkara bindik yine ....
    şimdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacım var.çalışma zamanı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Cihan_Şumul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Rezalet Futbolla Nereye Kadar?...

Sezon başından beri Trabzonsporu izliyorum. G.Antep maçından sonraki en rezil futbolunu Denizli maçında seyrettim. Lider bir takımın oyuncuları maçı kazanma adına ancak bu kadar isteksiz olabilir. Ancak bu kadar mücadele azmi düşük olur. Nedir bu anlamıyorum. Avni Aker stadındasın, kendi sahandasın, ligin dibindeki bir ekiple karşılaşıyorsun, sen ise ligin zirvesinde şampiyonluk mücadelesi veriyorsun, galip gelsen alttaki takımlardan kopacaksın. Şu durumda neden futbolcular bu kadar isteksiz peki… Bana göre bu durumun en büyük nedeni ERsun Yanal ve ekibidir. Teknik heyet takımı, maçlara motive edemiyor. Trabzonspor, maçlara iyi hazırlanmamış görüntüsü içerisinde sezon başından beri. Son oynanan maçtan sonra rakip teknik adam “Trabzonporu iyi analiz ettik” diyor. Peki Ersun hoca ve yöneticiler ne diyor: “Beklemediğimiz bir yenilgi aldık.” Yapmayın ya!... Sayın Ersun hocam sen maça Yattarasız başla, ofsayttan ofsayta atlayan Isaac’a maçın sonuna kadar sabret, Hüseyin’in yedeği olan Ceyhun’u oynatma, sol açığımız yok diye aldığımız Alenzinho’yu sağ açıkta oynat, Barış gibi yetenekli bir genci son dakikalara sakla, orta sahanın en çok koşan-pres yapan elemanı Colman’ı ihtiyaç duyulan bir zamanda oyundan al ve sonra da çıkıp sorumsuzca “beklemediğimiz bir yenilgi” de. Böyle rezalet görmedim. Takım sezon başından beri kötü oynuyor, tamam anladık da bari kendi sahamızda rakipten baskı yemeyelim, eli mahkum oynamayalım. Bu kadar mı şahsiyetsiz futbol oynanır kardeşim ya. Sezon başından beri herkes bangır bangır “galibiyet güzel ama ya futbol!” diyor. Bu kötü futbolla bir yerde takılacağımız belliydi. Ancak ligin dibindeki bir ekibe iki farklı mağlup olarak takılmamız olacak iş değil. Bu durum, beni ve birçok Trabzonspor taraftarını hayal kırıklığına uğratmıştır. Denizlispor maçı “kaybetme” kredisinin kullanılacağı yer asla olmamalıydı. Bu maçtaki rezil futbolla deplasmanda Antalya dan fark yiyebiliriz. Takımı maçlara iyi hazırlamayan Ersun Yanal’ı ve ekibini şahsen protesto ediyor ve acilen görevi bırakmalarını bir Trabzonspor taraftarı olarak istiyorum. Bundan sonra yapılacak iş, Lucescu’yu takımın başına getirmektir. Transfere dünya kadar para harcayan bir kulübün futbol takımına böyle rezalet bir futbol oynatan Ersun Yanal ve ekibinin en geç sezon sonunda gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Velev ki sezon başından beri oynatılan kötü futbolla şansa-bala şampiyon olsak bile…

Bu arada şunu açıkça belirteyim ki; Trabzonsporumuzun sezon başından beri oynadığı futbolla şampiyon olmasını bırakın, ilk dörde bile gireceğini sanmıyorum. Eğer Ersun hoca takıma Ziya Doğan’ın karaktersiz futbolundan daha beterini oynatmaya devam ederse, rakibi iyi analiz edip takımı maçlara iyi hazırlayamazsa, oyun içinde takıma sağlıklı müdahalede bulunmamaya devam ederse ilk dört sıra bizim için hayalden öteye geçmez. Neticede Trabzonspor adına büyük bir hezimet yaşanmış olur. Ben artık sahada rakibiyle dişe diş mücadele eden, sahanın her yerinde basan ve hücum futbol oynayarak rakiplerini perişan eden bir takım istiyorum. Lütfen Ziya Doğan aratılmasın!...

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

UNUTun arkadaslar artık geldi geçti...Bakalım ders almışlarmı antalya maçında göreceğiz
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Pirselimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

maçı ders alarak unutalım ama

#22 güray' ı unutmayalım.

Maçı stadda izlediğim için kim olduğunu hatırlayamamıştım, dün akşam trt3 de tekrarı izledim, serbest vuruşlarda topa yaklaşan eliyle topa vuran ve balonları patlatan haysiyetsiz güraymış.

Birde ısaac bitmiş resmen.
    ATAMIYANA ATARLAR...
    galatasaray fransadır !

Murat 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSezgin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizinde dünyadan haberiniz yok.

bu denizlispor mac basligi neki, biz daha 96 yilini bile unutmadik... öyle yenilgiler hemen unutulmaz...ohoooo

yau birakin Allah Askina. Antalyaspor macina gecelim artik yeter aglayip sizladigimiz
    Sonuna kadar katılıyorum.

Ne kadar konuşursak konuşalım sonuçta kaybettik.

Teknik ekip ve futbolcular bu maçın değerlendirmesini yapıp,gerekli dersleri çıkarmıştır.

Artık Antalyaspor maçını düşünmeliyiz.

Unutmayalım Galatasaray'ı yendiler 2 hafta önce.

Şu an çok formdalar.

Yoksa bu kalp bir kazayı daha kaldırmayabilir.
    Metris Seni Çağırıyor ...

Ben A Milli takım kaptanıyken bunların çalıştıkları gazeteyi ziyaret ettim. O zamanlar Hıncal Uluç magazinde, Haşmet Babaoğlu ise kültür-sanat sayfasında çalışıyordu.

Alıntı Mert Marabaoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu Kocaelispor'dak iTaner'i almamız lazım ya, gökhan'ın bu maçta kaçırdıklarından sonra, taner'in gollerine resmen aşık oldum, Taner'deki bitiricilik Gökhan'da 4'de 1'i yok.
    Size katılıyorum. Taner'in son vuruşları Gökhan'dan daha iyi. gs ye o topa gelişine vurarak attığı gol kalitesini ortaya koyuyor. Gökhan'ın o vuruşu yapması için 40 yıl çalışması lazım. Denizli maçında kaleciyle karşı karşıya kalıp gol bulamadığı pozisyonu gördükten sonra Gökhan'dan ümidimi kestim artık. Özgüvenini tamamen kaybetmişe benziyor. Yazık ona verilen dünya kadar paraya. Kaçırdığı golleri amatör topçular bile gole çevirirdi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Taner'in, Gökhan'ın Ankaraspor'a attığı gol için kaç yıl çalışması gerekiyor? En fazla 3, sonra emekliliği doluyor zaten.
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gökhanında tanerın attıgı gollerıı çalısması gerekıyorrr bence plasee vurusları cok ii yapıyorr adam gökhanda plasee lerıı ii yapamıyoo kalecı ıle karsı karsıya pozısyonlarıı hep kaçırıyoo
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taner'in, Gökhan'ın Ankaraspor'a attığı gol için kaç yıl çalışması gerekiyor? En fazla 3, sonra emekliliği doluyor zaten.
    Gökhan o gölü atamasaydı kimse tepki göstermezdi. O gol ekstra bir gol. Ancak kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda golü kaçırdığında doğal olarak tepki topluyor. Çünkü amatör bir topçu dahi kolay kolay kaçırmaz bu golü ki sen trilyonluk bir futbolcusun.

Kısacası şahsen ben Gökhan'dan sıradışı goller beklemiyorum. Kolayca atılabilecekleri atsın bu yeter. Taner bence bunu yapıyor. Kolayca gol yapılabilecek pozisyonları boşa harcamıyor. Doğru olan da bu bence...

zendit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli

bu oyunla 3.4 yemediğimize şükrediyorum öyle bi maç öyle bi futbol olmaz ya.şimdi resmen bjk ye yem verdiler ne olacak şimdi bunca emek bunca harcanan paralar gs li oyuncular 4 aydır para alamıyorlar uefa da oynuyo ligde belli bi konumda bizim oyuncuların ne sorunu var anlamadım para ise para traftar ise oda var e bi rde güçlü yönetim daha ne istiyorsunuz beyler.titreyin kendinize gelin yahu hala macı unutmuş değilim rüyalarıma giriyo antalya 3.2 yenmişti biz kahrolmuştum ya rüya değil kabus gibiydi.umarım öyle bi skor olmaz da sadece rüyada kalır...
    trabzonsporlu olunmaz trabzonsporlu doğulur zenditli_muti

ali+61+26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

yenmiş olsaydık 9 puan almış olcaktık... ahh ahh ... hiç iyi olmadı ama inş hayırlısı olmuştur...
    TRABZONSPORUM VARLIĞIN YETER

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu macin bizim acimizdan üzücü bir noktasi da bu sezon ligde ilk defa bir anadolu takimina kaybetmemiz olmasidir.
    Bursa macini saymiyorum,cünkü o macta bursa bizi yenemedi!
    Bu sezon anadoludan bir denizlispora,bir de hakan yemisken e kaybettik!
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

.....
    Ziyaretçi

TRT 3 ne zaman verecek bir bilgisi olan var mı?

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün verdi..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu macin nesine tekrar bakacaktin renkdas?
    Bir daha sinirlerini tavan yaptirmak icin mi?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Trabzonsporun sezon başından beri genelde ortaya koyduğu vasat futbol, kritik maçlarda sergilediği berbat oyun, Ersun hocanın yaptığı hatalar, oyuna doğru düzgün müdahale edememesi bence şampiyonluk ümitlerini kırmıştır. Takımın oynadığı futbolla süper ligi ilk dört içerisinde bitirmesi bence büyük bir başarıdır. Ancak ben Trabzonsporun, taraftarın duygusunu taşımayan futbolcular ve teknik heyetle ilk dörtte bile tutunamayacağını düşünüyorum. Ortaya konulan vasat-berbat futbol ve Denizli maçındaki "biz şampiyonluk istemiyoruz" havasındaki futbolcular ve oyun anlayışı bunu gösteriyor. Futbolcular biraz olsun Denizli maçına motive olabilselerdi, teknik heyet oyunu doğru okuyabilseydi bu maçı asla ama asla kaybetmezdik. Görünen o ki takımda taraftarın duygusunu taşıyan çok az futbolcu var. Hüseyin ve Umut gibi...

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Yildirim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün verdi..
    sağolasın.
    Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu macin nesine tekrar bakacaktin renkdas?
    Bir daha sinirlerini tavan yaptirmak icin mi?
    Ben bilgisayardan izliyorum maçları ve zar zor görünüyor oyuncular. TRT 3 ün kalitesi iyidir en azından ama maç geçmiş. neyse boşveriyim gitsin. inşalllah antalyayı yenerizde onu izlerim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)