Sayfa 30 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 28 29 30 31 SonuncuSonuncu
Toplam 770 adet sonuctan sayfa basi 726 ile 750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Albayrak Aday Olmuyor

Nereden
    Belçika

su insanin ismini bile gormek istemiyorum midem bulaniyor baslik kapatilsin bence..

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Albayragin en iyi yapdigi sey Aday olmamak.

Tebrik ediyorum kendisini.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugünkü Sobolewski faciasından sonra artık iş aday olup olmama boyutlarını aştı.

Bu yönetime söylemek istediğim bir çift lâf var ama, mâni oluyor hâlimi takrire hicâbım.

Haydi içimde kalmasın... Söylemek istediğim: Şu aşağıdaki klibin nakaratı gibi birşeyler.

Hepinizden özür dilerim...

.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Cyzio , Mavi Sakal'dan eklediğiniz " Çektir git " vidyosu için teşekkür ediyorum Hocam. Çok yerinde ve cuk diye oturmuş
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Evet..

Aynen Mavi Sakal' ın da dediği gibi "Çektirin gidin"

Hem de sadece kendiniz değil, Trabzonspor' dan çok size taraftarlık yapan yandaşlarınız ile beraber "Çektirin gidin" artık..

Bizi Trabzonsporumuz ve gerçek Trabzonspor' lu taraftarlarımız ile başbaşa bırakın..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Şu başlığı her gördüğümde içimden;'' yaa n'oolur ol'' demek geliyordu,yazayımda eksik kalmasın

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu başlığı her gördüğümde içimden;'' yaa n'oolur ol'' demek geliyordu,yazayımda eksik kalmasın
    tövbe haşa olcay abi;ağzından yel alsın.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Great White Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet..

Aynen Mavi Sakal' ın da dediği gibi "Çektirin gidin"

Hem de sadece kendiniz değil, Trabzonspor' dan çok size taraftarlık yapan yandaşlarınız ile beraber "Çektirin gidin" artık..
    Gözünüzü seveyim Çektiklerimiz yetmedi mi ki Çektirin gidin diyorsunuz adamlara.
    Valla Albayrak duymasin tekrar aday olur karismam.

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Red face

Alıntı irfanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözünüzü seveyim Çektiklerimiz yetmedi mi ki Çektirin gidin diyorsunuz adamlara.
    Valla Albayrak duymasin tekrar aday olur karismam.
    Puhahaha

Hakikaten yahu..

Ama senin mantığın ile bakarsak "s..tirin gidin" lafı da bambaşka bir hale geliyor
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Puhahaha

Hakikaten yahu..

Ama senin mantığın ile bakarsak "s..tirin gidin" lafı da bambaşka bir hale geliyor

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Puhahaha

Hakikaten yahu..

"s.....m bőyle fenevbahce'yi" / a.y

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor tarihi bu kadar kötüsünü görmedi...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hüseyin1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Albayragin en iyi yapdigi sey Aday olmamak.

Tebrik ediyorum kendisini.
    Kesindir insallah söylediklerin. Sadri Seneri cok uygun görüyorum insallah utandirmaz ve bir sürpriz cikip Albayrak ve kadrosu aday olmaz. Allah korusun.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam süpersin.....
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Bu yönetim döneminde aldığımız kötü haberlerin sayım dökümü yapmaya kalksak herhalde pekçok bilgisayar çöker ama devede kulak misali de olsa kendi adıma çok sevindiğim iki haber de aldım:
    1. Celalettin gitti,
    2. Albayrak aday olmuyor.

lucciiffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

aday ol sayın başkan bırakma bizi.(digiturk yayınlamıyo macları bari bedava kombine alayım dedim.)

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşte Nuri Albayrak'ın karnesi

Trabzonspor, hafta sonunda yapılacak genel kurulda görev süresi sona erecek olan yönetim kurulu döneminde arzu ettiği başarıyı yakalayamadı. Bordo-mavililer, Nuri Albayrak yönetiminin göreve geldiği 18 Aralık 2005'den itibaren 72 lig maçında 32 galibiyet elde ederek yüzde 45'lik bir galibiyet oranı yakaladı. Karadeniz ekibi, söz konusu dönemde 27 mağlubiyet ve 13 de beraberlik aldı.

Büyüklük Felan Kalmadı..
    Mevcut yönetim kurulunun göreve başladığı 2005-2006 sezonunun 17. haftasında 8. sırada yer alan bordo-mavililer, aynı sezonu 52 puan ile 4. sırada tamamlama başarısı gösterdi. 2006-2007 sezonunu 44 puanla 4. sırada tamamlayan Karadeniz ekibi, bu sezonun 20. haftasında ise 25 puan ile 8. sırada bulunuyor. Trabzonspor, söz konusu dönemde "Dört Büyükler" içindeki rakipleriyle 13 karşılaşma yaptı. Bordo-mavililer, 13 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 7 mağlubiyet alarak şampiyonluğa oynayan rakipleri karşısında zorlandı.
    bunca şeylerden sonra isterse bir de aday olsun..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

kalandar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry

hangi yüzle aday olacaktin, REZIL HERIF::::

Mertcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aday olsa zaten alamayacağı veya alsada çok düşük bir oy oranına sahip olacağı için kendini rezil etmek istemiyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık bu başlıkta gidiciİsmi inşallah bir daha Trabzonsporla yanyana gelmez..

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı GrandOFLee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor tarihi bu kadar kötüsünü görmedi...

bırak trabzonspor tarihini türk futb0ol tarihinde hatta dünya futbol tarihinde böyle rezil bir yönetim görülmemiştir ve görülmeyecektir.
    taraf

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Karaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bırak trabzonspor tarihini türk futb0ol tarihinde hatta dünya futbol tarihinde böyle rezil bir yönetim görülmemiştir ve görülmeyecektir.
    Görülmedigine amenna da görülmeyecegini kimse garanti edemez.
    Yarin öbürgün belki Albayragin cocuklari baskan olur

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

artık kurtuluyoruz...

son gün...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Belçika

Efsaneyi ne hale getirdi okadar ofkeliyim okadar ofkeliyim yaz yaz bitmez sinirden patliyorum..

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Albayrak'tan yeni yönetime tavsiyeler!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Akyazı'da yapılması planlanan, Trabzonspor Spor ve Kültür Kompleksi'nin takipçisi olacaklarını söyledi. Kulübün rant kapısı olmaktan çıkması gerektiğini söyleyen Albayrak, yeni yönetime de tavsiyelerde bulundu.Yarın başlayacak olan Trabzonspor Olağan Genel Kurulu öncesi Kulüp Başkanı Nuri Albayrak, Akyazı'da yapılması planlanan Trabzonspor Spor ve Kültür Kompleksi projesinin takipçisi olacaklarını belirterek, "Bu proje Trabzonspor'un önüne açacak olan bir projedir. Galatasaray yeni stadyumu yapmak için 10 yıldır uğraş veriyor. Çeşitli prosedürleri aşmak için uğraştı. Ama biz 6 ayda bu proje için izin aldık. İnşallah bizden sonra gelecek olan yönetim bu işin takipçisi olur ve bunu bitirmek için çaba gösterir. Nuri Albayrak olarak ben Trabzonspor için bu projenin takipçisi olacağım" dedi.

Trabzon'nun çok değişik bir yapısı olduğunu belirten Albayrak, "Trabzon, diğer illere göre çok farklı bir yer. Yapılan bir ankette Trabzon halkının yüzde 85'inin saha sonuçlarına önem verdiği ortaya çıktı. Yüzde 15'inin ise projelere önem verdikleri belirlendi. Trabzonspor çağın gereklerine ayak uydurabilmesi için projelerle birlikte hedeflerine ulaşmayı kendine yol çizmeli. Büyüme dönemlerinde sancılar olacaktır. Trabzonspor, büyüklüğü gereği bunun üstesinden gelecek güce sahip bir camiadır. Trabzonspor'un sağ duyulu insanları ortaya çıkmalı, bu kulübe gerçekten seven insanlar Trabzonspor'u artık bir rant kapısı olmaktan çıkarmalı" dedi.

Trabzonspor'da görev alacak olan yönetimin istikrarlı bir duruş sergilemesi gerektiğini belirten Albayrak, "Ben başkanlık görevine seçilmeden önce, Atay Aktuğ ve yönetiminin gitmemesi gerektiğini söyledim. Kendisinin aday olması halinde başkanlığa adaylığımı koymayacağımı ifade ettim. Bana aday olmayacağını söyledi ve biz de ekibimizle seçimlere girdik. Trabzonspor'un tarihine baktığınız zaman yılları kongreler yaparak geçirmiş. Bunun da kulübe çok büyük zararları olmuş. İnşallah göreve gelecek olan yönetim görev süresini tamamlar" diye konuştu.

Trabzonspor'un 15-16 Aralık'ta yapılması planlanan ancak ertelenen kongrenin ardından insanların kendisinin tekrar aday olacağı yönünde bir düşünceye kapıldığını ifade eden Albayrak, "Aday olmama kararımı geçtiğimiz sezon oynanan ve 1-0 kaybedilen Ankaragücü maçı sonrası verdim. Bunu kimseyle paylaşmadım. Çünkü insanların tutumları ve davranışları beni çok etkiledi. Bu işin bize göre olmadığına karar verdim. Çünkü başkaları gibi senin yüzüne farklı, diğerinin yüzüne farklı konuşacak veya farklı bakacak yapıda bir insan değilim. Trabzonspor'u dürüst bir şekilde yönettik. Gerçekleri ve doğruları insanların yüzüne söyledik. Kırıcı olmamaya çalıştık" açıklamasında bulundu.

Kongrenin ertelenmesinin ardından bazı kesimlerin kendisinin yeniden aday olacağını düşünerek tedirginliğe kapıldığını altını çizen Albayrak, "Yeniden aday olmak için kongreyi iptal etmedik. O günkü şartlar ve kulüp menfaatleri onu gerektiriyordu. Aradan geçen 1,5 aylık süre içersinde yönetim olarak borsaya para ödedik. Futbolcuların alacaklarını ödedik. Art niyetli olsaydık. Bunların hiç birini yapmaz 20 trilyonluk ödemeyi gelecek olan yönetimin bırakırdık" dedi.

Hafta sonu yapılacak kongrede başkan adaylarına aynı mesafede olduğunu belirten Albayrak, "Ben Trabzonspor'un tarafındayım. Yapılacak olan kongrede aday değilim. Başkan adaylarına da aynı mesafedeyim. Bu konu ile ilgili olarak hiç bir arkadaşıma bir telkinde bulunmadım. Benimle birlikte olan arkadaşlar istediklerini yapmakta özgürdürler. Kongrenin Trabzonspor için hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

güle güle sayın başkan sportif başarı "0" olsada akyazı projesi için duacıyız... tarihimizi değiştirecek inş...
    Konu Vkgz tarafından (09.02.2008 Saat 00:27 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)