Sayfa 10 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 352 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Uluslar Ligi

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Filosoz yapılamadığıni Hakem yapti
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abduş oyuna girer girmez başladılar linçe
    Ulan bu şikeci köpekler kadar leş çürümüş beyinlere sahip kimse yoktur

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çalhanoğlu'ndan iğreniyorum.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Almanya

Alıntı CaptanBarbosa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abduş oyuna girer girmez başladılar linçe
    Ulan bu şikeci köpekler kadar leş çürümüş beyinlere sahip kimse yoktur

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O beyinsizlere 85 yapamadiklarini Abdus 5 ne yapsın

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Terim balı vardı eskiden şimdi balın adı değişti Bir şekilde beraberliği kurtarıyoruz. Şimdi leş oyun yerine 0-2'den 2-2'ye gelmesi konuşulacak. Skor gerçeklerin üstünü örtüyor.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takim 6, 7 kişiyle top oynuyor, diğerleri oyuna giremiyor, girmeye kalitesi yetmiyor veya top iyi paylaşilmiyor. Buraya girecek özgüven birtek yusuf'ta var o da top geldiğinde kaleye vuruyor, 2 saniye geriden geliyor zaten.

Takımdan onbir çikmiyor çok geniş kadromuz var falan deniyor. Olsalar ne yazar, başka oyuncu oynatinca takimda istikrar yok diye yorum yapılıyor. Öteki türlü de Cengiz hakan dışında sorumluluk alacak oyuncu çıkmıyor.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaleci, okay ve hasan ali

bu üç futbolcuda bariz bir kalite eksikliği vardı. Yoksa takımın kalitesi oldukça iyi. Cengiz, Hakan, Kenan, Ozan, Zeki, Merih bunlar cidden kaliteli adamlar. Tabi Şenol Hoca’nın da büyük etkisi var bunların üzerinde.

Okay maçı batırdı, ilk golde bariz bir kaleci hatası vardı. Ağır çekim o topa yatarsan bu basit şutu bile yersin işte. Mert kesinlikle milli takım seviyesinde değil çok ağır bir kaleci. Hasan Ali’nin zaten futbolla bir ilişkisi yok bana göre.

Bunun dışında Çağlar’ın bu takıma katılacağını ve kalede de Uğurcan’ın tercih edileceğini düşünürsek takım kalitesi daha da yükselecektir.

Bu takıma Ömür’ün mutlaka girmesi gerekiyor. Ömür bu sene önemli bir eşiğin önünde duruyor. Ya hem milli takımın hem ligin yıldızı olacak ya da yerinde sayacak. Ben ikinciye daha yakın olduğunu görsem de umudumu taşıyorum.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fizik kondüsyon 60 dakika aga,

gerçi sırplarda yoruldular,3 maçlık tempo ağır geliyor oyunculara

sırplar 8 ekim 11 ekim 14 ekimde maç yaptılar,biri hayati playoff maçı olan norveç, 3 maçta resmi maç

bizde 7-11-14 ekimde maç yaptık,sanırım almanya hazırlık maçı biraz gereksiz oldu,yorgunluk getirdi oyunculara,
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

Nereden
    İstanbul

sanırım abdulkadir parmak ın değeri daha da anlaşılmıştır,neden?

hakan çalhanoğlu orta sahaya gelip ön liberolardan stoperlerden pas alıyor,ama regista rolünde oynayan parmak bu işleri gayet iyi yapıyor bizde,topla dripling ve pas kalitesi gayet iyi

ikincisi,marcao ve çağlar söyüncü tarzı stoperde olmazsa olmaz ,merih harika oynadı gene ama yanında mutlaka ayağı iyi bir oyun kurucu stoper şart,çağlar olsa idi bu kadar yana pas yapılmazdı,yada çalhanoğlu orta sahaya gelip iki metreden pas almazdı

topu dikine kaliteli pas şeklinde ikinci bölgeden üçüncü bölgeye aktarıldığında olay bitiyor hocam,yarma harekatı başarılı oluyor bu sayede

Nereden
    İstanbul

kafamdaki ideal dinamik koşan pres yapan ilk 11

uğurcan

zeki-merih-çağlar-umut
    ----------parmak-------
    ------ozan----taylan----
    ömür-----burak--cengiz

cengiz sol açıkta oynayabiliyor,ömürü sağ açıkta değerlendirilebilir

parmak regista rolünde

ozan ve taylan çift 8 rolünde ve ileride hücum pres yapabilirler

bu arada ümit milli maçta berat özdemiri beğendim,transfer döneminde nasıl görmüyorlar bu oyuncuyu enteresan

https://www.transfermarkt.de/berat-o...spieler/483063

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafamdaki ideal dinamik koşan pres yapan ilk 11

uğurcan

zeki-merih-çağlar-umut
    ----------parmak-------
    ------ozan----taylan----
    ömür-----burak--cengiz

cengiz sol açıkta oynayabiliyor,ömürü sağ açıkta değerlendirilebilir

parmak regista rolünde

ozan ve taylan çift 8 rolünde ve ileride hücum pres yapabilirler

bu arada ümit milli maçta berat özdemiri beğendim,transfer döneminde nasıl görmüyorlar bu oyuncuyu enteresan

https://www.transfermarkt.de/berat-o...spieler/483063
    Türkiye de Parmak in oynadığını oynayan yok. Ama gel gelelim parmakta o oyunu geliştirecek kafa da yok. Geçen seneprag maçını her maça yaysa abartmıyorum değeri 20 milyondan başlardı. preg nın Hocası nwakaeme, ömür çok iyi ama takımımda Parmak i görmek isterim demişti.
    13 Vitor Hugo

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Artık eminim Şenol Güneş in Ts ye bir gıcıklığı var. Bir de şöyle bir iddaam var.
    Başakşehir oyuncularına piyasa yaptirmaya çalışıyor. Muhtemelen klubu kar ettirip pazarlıyorlar. Mert ve Mahmut un Ugurcan ve Ömürden fazlası olmadığı gibi, Üstünen Hasan ali gibi şikecilerin kapı önüne sen oyuncu değilsin diye koyduğu adamı ilk 11 başlatıyor.
    Ömür ve Uğurcan gibi en değerli iki oyuncuyu geçtim. Sorloth takımda kalsa ilk 11 oynayamazdı.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    İstanbul

Şenol Hoca gelmez böyle şeylere, umrunda da olmaz açıkçası kulübün satılması bilmem nesi.

Ha bizim topçulardan şu an sadece Uğurcan oynayabilecek durumda bence. Yani Mert gibi ağır çekim bir kaleciyi tek ayağa pas yapabiliyor diye oynatırsın ama bunları Uğurcan da yapıyor onu oynatması lazım.

Bunun dışında Ömür kesinlikle oynayabilecek durumda değil şu an. Ya Cengiz’i kesecek ki bu mümkün değil ya da Kenan’ı. Kenan da yabancı tabirle ‘size’lı adam Şenol hoca seviyor böyle adamları ki çok da iyi kullanıyor. Yeri geliyor forvetin yanına giriyor, gol ve asist katkısı da alıyor.

Ömür, Zeki’ye güzel bir pas attı sonraki pozisyonda ikili mücadelede yere düştü o kaptırdığı top 2-3 dakika boyunca ceza sahamızın etrafına getirdi adamları.

Uğurcan’ın şampiyonada ve elemelerde kaleyi alacağını düşünüyorum kim iyiyse onu oynatır hoca.
    Konu Onur Akyüz tarafından (15.10.2020 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verilen cevabı okumuyor musun yoksa şu saçma göndermeleri yapmak mı tatlı geliyor?
    Evet çok tatlı geliyor. Efecan'ın 2 maçta aldığı süre bizim gönderdiğimiz iki topçunun tüm maçlarda aldığı süreden fazla, bu saçma değil ama benim gönderim saçma. Bu göndermeleri de sadece sana yapmıyorum, bu seçimleri mantıklı bir karara yoran herkes için yazıyorum. Ayrıca hangi cevaptan bahsediyorsun anlamadım. En son bu hazırlık maçı, Burak'la Hakan'la oynaması daha fazla memnun etmeli yazmıştın. Beni memnun etti açıkçası değeri 10 milyon arttı bu maçlardan sonra. Uğurcan zaten neden çağrıldı hiç anlamıyorum. Mert'e atnrenmanlarda eşlik etsin diye çağrıldı sanırım. Antrenmanda ayağını nasıl kullanması gerektiğini öğrenmiştir, yanında pişmiştir umarım.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Hoca gelmez böyle şeylere, umrunda da olmaz açıkçası kulübün satılması bilmem nesi.

Ha bizim topçulardan şu an sadece Uğurcan oynayabilecek durumda bence. Yani Mert gibi ağır çekim bir kaleciyi tek ayağa pas yapabiliyor diye oynatırsın ama bunları Uğurcan da yapıyor onu oynatması lazım.

Bunun dışında Ömür kesinlikle oynayabilecek durumda değil şu an. Ya Cengiz’i kesecek ki bu mümkün değil ya da Kenan’ı. Kenan da yabancı tabirle ‘size’lı adam Şenol hoca seviyor böyle adamları ki çok da iyi kullanıyor. Yeri geliyor forvetin yanına giriyor, gol ve asist katkısı da alıyor.

Ömür, Zeki’ye güzel bir pas attı sonraki pozisyonda ikili mücadelede yere düştü o kaptırdığı top 2-3 dakika boyunca ceza sahamızın etrafına getirdi adamları.

Uğurcan’ın şampiyonada ve elemelerde kaleyi alacağını düşünüyorum kim iyiyse onu oynatır hoca.
    Onur Uluslar Ligi hazırlık maçlarına rekabet gelsin diye oluşturulmuş bir turnuva. 40'a merdiven dayamış Burak'ı izlemek zorunda değiliz, Tekdemir'i görmek zorunda değiliz. Atarsın Kenan'ı forvete çok beğeniyorsan orada genç kanat oynatırsın. Mahmut oynayacağına Ozan'ı geri çeker Orkun'u önde oynatırsın. Aşağıdaki alıntı hocanın verdiği röportajdan, Sinan'ın çağrıldığı milli takımda Ömür oynayabilecek durumda değil nasıl yazıyorsun inan anlamıyorum.

FERDİ KADIOĞLU VE ALTAY BAYINDIR AÇIKLAMASI

"Ferdi Kadıoğlu ile en son 2 gün önce konuştum. Biz davetimizi yaptık. Sağ olsun Emre Belözoğlu da yardımcı oldu. Başkan aradı. Ancak Ferdi'nin tereddütleri var. Nerede oynayacağım, nasıl yapacağım şeklinde. Sinan Gümüş'e de davet yaptık."

Bu arada Ferdi şart sunmayı bırakıp milli takımı seçse ve Efecan'ın arkasında yedek otursa yer yerinden oynardı. Bizim taraftar bahane üretiyor.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak hakeme vurdurdu bandi. 4 mac ceza alsa ??? hangi maclari kapsıyor acaba

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur Uluslar Ligi hazırlık maçlarına rekabet gelsin diye oluşturulmuş bir turnuva. 40'a merdiven dayamış Burak'ı izlemek zorunda değiliz, Tekdemir'i görmek zorunda değiliz. Atarsın Kenan'ı forvete çok beğeniyorsan orada genç kanat oynatırsın. Mahmut oynayacağına Ozan'ı geri çeker Orkun'u önde oynatırsın. Aşağıdaki alıntı hocanın verdiği röportajdan, Sinan'ın çağrıldığı milli takımda Ömür oynayabilecek durumda değil nasıl yazıyorsun inan anlamıyorum.

FERDİ KADIOĞLU VE ALTAY BAYINDIR AÇIKLAMASI

"Ferdi Kadıoğlu ile en son 2 gün önce konuştum. Biz davetimizi yaptık. Sağ olsun Emre Belözoğlu da yardımcı oldu. Başkan aradı. Ancak Ferdi'nin tereddütleri var. Nerede oynayacağım, nasıl yapacağım şeklinde. Sinan Gümüş'e de davet yaptık."

Bu arada Ferdi şart sunmayı bırakıp milli takımı seçse ve Efecan'ın arkasında yedek otursa yer yerinden oynardı. Bizim taraftar bahane üretiyor.
    Milli takıma çağrılması illa oynayacak demek değil bu örnekler çağrılma üzerine verilen örnekler. Ama tabi bu düşünce de sağlıksız değil saygı duyuyorum.

Ömür kalite olarak kesinlikle yeterli ancak şu anki durumu maalesef üst seviyede değil, eskiden daha çevikti daha çok ayakta kalabiliyordu şimdi öyle değil o çevikliği azalmış ve temas görünce düşüyor.

Buna örnek Konya’ya attığı goldür diyebilirim hani şu ceza sahasının dışından direğe vurdurup attığı. Abdüş o seviyeden şu an yukarıda değil bence. Bir bjk 2-2 maçı vardı inönü’de adamları felç etmişti. Hemen yere yapışmıyordu bu çocuk hızıyla çevikliğiyle teması minimumda alıyor kurtarıyordu kendini.

Sakatlıktan sonra bir kere kesinlikle ürkekleşti ve çevikliği azaldı net. Bizim maçlarda da aslında kötü oynamıyor hatta bence takımın en iyilerinden oluyor ama yapamadığı 1-2 tane kritik iş yüzünden sahaya ağırlığını koymamış oluyor. Ondan beklenen hem iyi oynaması hem de maçlara etki etmesi sonuç almasıdır. Hani antep maçında sağdan kaçtı diabate ona oynamadı da etrafında dönüp başka bi yere pas attı, o maçta yine öyle bi pozisyon daha olmuştu yine tercihi doğru değildi. Taraftar da aslında iyi oynadığını görmüyor bunlar dikkatini çekiyor normal olarak. Bunları yapabiliyordu bu çocuk çünkü.

Şenol Hoca böyle bir adam bunu yıllardır biliyoruz tanıyoruz adamı. Jaja’yı kaç maç oynatmayan hoca bu yeteneğini görmüyor muydu? Mesela stoperde Okay’ı kullandı ve maçın en kötüsü de bence Okay’dı bu mantığa göre Müldür’ü oynatsaydı keşke ama oynatmadı hatta kendisi de açıkladı şu şu nedenden oynatmadım Okay’ı kullanmayı uygun gördüm diye.

Hazır adamı oynatıyor, güçlü adamı oynatıyor Şenol Hoca buna da bence diyecek bi şey yok. Gerçi ben de Uğurcan konusunda eleştiriyorum onu normal şeyler bunlar.
    Konu Onur Akyüz tarafından (16.10.2020 Saat 01:34 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bu daha iyi günler. Bu hükümetin atadigi vasifsiz tff ve bakanlik kendini kurtarmak icin senol günesi sepetler.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Almanya

idiotlar
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Nereden
    Almanya

Şu hatayi Uğurcan yapsa linc edilirdi orada geri pas veren geri zekali bu Turk futbolunda çok var

Nereden
    Kocaeli

Orta sahaya Okay-Ozan koymuşlar, haydi hareketli diye bağırıyorlar

Nereden
    Almanya

Gol 1:1 eskiden milli takim gol atsa baya sevinirdim simdi hic bir ne yediğimizde nede attigimizda tik yok

Nereden
    Kocaeli

Barajın üstüne hafif kaldırsalar gol olacak, boşuna zorladılar 2 faulü. Yarım penaltı gibi pozisyonlar.

Nereden
    Almanya

2:1 goool

Nereden
    Kocaeli

Tam kıvama geldi maç. At 3'ü bitir maçı. Sonrası antrenman.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)