Sayfa 19 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 29 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1284 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Edward John Ikem Newton

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hocam trabonspor hücüm yapan bir takımdır bunu öğren yoksa böyle her maç 3 4 yersin bu seçimlerle

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Edward John Ikem Newton | Teknik Direktör

Topun hakimi ve oyunun hakimi olmak arasinda daglar kadar fark var. Ilk yarim saat topla oynama yuzdesi %75`e %25 deniliyor da ne yaptik ki bu surecte? Sagdan al sola ver, soldan geriye ordan tekrar saga. Bir tane duzgun atak yapamadik. Besiktas kale kurdu ceza sahasinin etrafina, yaklasamadik. Onlarin da oynadiklari oyunun futbolla uzaktan yakindan alakasi yoktu.

Boyle durumlarda kenardaki teknik ditektor etki ediyo iste. Beklerin iyi degil, orta sahan ne yaptigini bilmiyorsa topa sahip olma oyunu oynamaya calismak ahmaklik; Sergen gibi adamlar oyle bir taktikle cikartir ki sonunda bir acigini bulup ordan duman ederler, ki o da Serkani buldu sag kanatta. Serkan cok kotuydu, pas kalitesi, temposu JP ile kiyaslandiginda cok dusuk. Kamil Ahmet bana gore ilk yarinin yildiziydi, gecit vermedi, bir iki kere de iyi cikti topla ama guzel bitiremedi, sonucta ters ayakla oynuyo sol kanatta.
    Dahi hocamiz Guilherme`yi 90 dakika oyunda tuttu. Dakika 70`e kadar bir degisiklik yapti, onda da takimin en iyi mucadele eden adamini cikartti.

Resmi olarak bu hocanin 3. maci Ahmet Agaoglu yalancisinin demeclerinden yola cikarsak da bu hoca zaten gecen sene ocak ayindan beri trabzonun basinda. O yuzden ilk macin gunahi olmaz bir bahane olmuyor.

Hoca gecen sene basarisiz olmus, yenilmis kadronun icinde. Oyuncular da belli kio ruh halinden cikamamislar, ben ugurcan haric bir futbolcunun yuzunde hirs gormedim. Bu oyunculari tekrar ateslendiricek bir 'Teknik Direktor' olmasi lazim kulubede, scout degil.
    Konu Chovy tarafından (14.09.2020 Saat 03:29 ) değiştirilmiştir.

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Türkiye'de ligi iki ayrı senaryo ile oynarsın

1) Ya iyi transferler yapıp başlarına gaz bir hoca koyup direkt şampiyonluğa oynarsın (türkiye'de genellikle böyle şampiyon olunur, elbet hakemler de biraz kolaylık gösterecek)

2) Ya da plan programa dahilinde , belli bir kadro mühendisliği ve iyi bir teknik direktör ile üç-dört senede üstüne koya koya devam edersin.

Bizim ilk senaryoyu oynayacak ne paramız, ne böyle bir gaz hocamız, ne de arkamızda bir hakem desteği var. Mecburen ikinci senaryodan devam edeceğiz, ama bu senaryo için trabzonspor camiası uygun takım mı (hayır), eddie newton bu senaryoya uygun mu (bilemiyorum zaman gösterecek). Bu aşamada eddie newton ' ı yollayıp başımıza gaz muhabbeti yapan bir hoca getirirsek senelerdir yaptığımız patinaja tekrar gireceğiz. Kim gelse bu sene şampiyonluk olmaz. Abdullah Avcı yı getirseydik o da sistem oyunu, pas oyunu diyecekti, bu kadro sistem oyunu/pas oyunu oynar ama bu oyunla neticeye gidecek kalitede bir kadro değil.

Özetle benim fikrim; Arkadaş bizden şampiyonluk beklemeyin deyip, taraftara, yerel basına kulakları tıkayıp uzun vadede sistem oyunu/pas oyunu oynayabilen kaliteli bir kadro kurmaya çalışmak. Ha bunu yaparsan şampiyonluk gelir mi? Belki gelir, belki gelmez. Ama yapılabilecek en mantıklı şey bu aşamada budur.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Nereden
    Bolu

Hocam birak su huseyin sevdasini ne guzel hazirlik macinda edgar le campi tandemini denedin oyle cik maca kimse senden mucize beklemiyor ki elimde zol bek yok desen solbeke koysan onada raziyim ama ama o adamdan belliki stoper olmayacak. Hadi ekubani cikariyorsun bari forvet al defans almak nedir onde olsak skoru tutmak istedi derim ama bunun bi izahı yok. Futbol basit bir oyundur zor olan onu basit oynamaktir.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sırf 2 maç kazandı diye bu adamı takımın başına hoca diye getirirsen olacağı bu ben ilk günden beri söylüyorum bu adamdan hiç bir ümidim yoktu bu maç genelinde söylemiyorum .

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sınıfta kaldı ne yaptığı belli değil
    352 ye döndü miye döndü oda bilmiyor. Takım bitmiş Allah hepimize sabır versin.
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

usta ben samsun ve rize maçlarını izledim takım ne oynuyor anlayan var mı?

ne oyun sistemi belli, ne de takım ileride organize olabiliyor.

newton ile olmayacak bu bariz belli.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Mantalitesi bize uygun değil.

Evinde 3 yedikten sonra 5 yemeyeyim diye kalkıp forvet çıkarıp stoper alan adam teknik direktör olamaz.

Zaten bu adam teknik direktör değil. Scout.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tamam sakat çok ama Hüseyin nedir. ömür'ü yedeğe çek lütfen.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

90lardan kalma ingiliz futbolu oynattı dün inanamadım. Demir lady dönemi futbolu hatta iğrenç kötü ve pespaye. Hala inanamıyorum.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya dostlar herşeyi geçtim ben bu şekilde teknik direktör istemiyorum ne konuşuyor . Ne birşey istiyor sanırsın ki ( işçileri tenzih ederim ) vasıfsız eleman ne iş verirseniz yaparım gibi.

Bizim ülkemizde Teknik direktör zeki olacak yırtık olacak gerekirse TFF ye bağıracak yeri geldi kendi yönetimine şunları istiyorum diye diretecek bu şekilde pısırık adamlar bizde iş yapmaz bizim kanımız hızlı akar bize canlı kanlı adamlar lazım . Ünal hocamın sakinliği efendiligi bile bazen beni sinir ediyordu biz evde koltukları yiyoruz başkan .

Bize yılmaz Vural tarzı , Mourinho tarzı teknik adamlar lazım...

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu sene SAMPİYONUZ.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Pereira marlon trondsen sahada olsa, birer tane standart fizikli stoper ve onlibero transferi olmuş olsa, bu oyundan birşey çikar miydi ?

Bir de santrafor alinacak allah nasip ederse.

Arkadan topu oyuna sokma çabalari, ikili üçlü pres falan gördük öyle numunelik. Ama kilit anlarda ekstra is yapacak adam çikmadi.

Özgüven eksikliğinden top hizli dönmedi. Üstüne de kolay 2 gol yendi.

Oynayip oynayip yenilerek pişmek mi, yoksa skora oynamak mi ?

Sistem falan diyordunuz işte adam oyuncu ismine bakmadan kendi şablonunu koydu, hep ayni şekil sahaya çikiyor. Oyuncu kalitesinden bağimsiz oynatacak takimi. Sabretmeyecek misiniz ?

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tepkisiz, ruh gibi adam. Buralarda böyle adamlara futbolcular pek saygı duymaz. Ömrü az.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Dünkü mağlubiyet kendisine yazar. Evet eksikliklerimiz vardı ama şu Beşiktaş'ta ahım şahım takım değildi.

Edgar ile başlamaması ilk hatasıydı. İkincisi Guilherme-Abdurrahim değişikliği yapıp Kamil Ahmet'i merkeze çekebilirdi. Kamil Ahmet hem o bölgeye direnç katar hem de rakip kaleye sağlı sollu gidebilirdi. Böyle bir joker oyuncuyu en olmayacak bölgede harcamamalıydı. Üçüncüsü ise forvete genç menç bir oyuncu alıp Ekuban'ı forvet arkasında değerlendirebilirdi. Eku forvette iyi değil ama forvet arkasına koyduğun zaman neler yapabildiğini bir yıldır görmüş olmalıydı. Sonuç olarak ilk lig tecrübesiydi ve umarım maçı tekrar tekrar izler. Sağa sola pas yapıp topu tutmak marifet değil. Pas yaparak kaleye gidemiyorsan istersen topa %80 sahip ol bir işi yaramıyor. Üç tane çakıp gidiyor adamlar.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Neler okuyorum neler

Allah senin yardımcın olsun...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TS teknik direktörü olacak kapasitede değil maalesef.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TS teknik direktörü olacak kapasitede değil maalesef.
    Teknik direktör olacak kapasitede değil.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İngiltere'de doğup büyüyüp Erdoğan hayranı olacak tipte bir adamı teknik direktör yaptık, olaya bak İki de Müslümanlık, yok ırkçılık yapan beyaz adam geyiği sattı, bizim Trabzon insanı zaten anında tav oldu. Bu özelliklere sahip olduktan sonra değil scoutu malzemeciyi bile hoca yaparız biz. Düzeyimiz bu.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

İlk yarım saat oynattığı oyun çok iyyidi hele o agresif pres... Hep diyorum öyle oynayacaksın işte.

Sistemi olan bir hoca ve takımada ne istediğini anlatmış ben iyi de motive ettiğini gördüm oyuncuları ama kadro hiç uygun değildi sakatlıklar sonrası.

Kilit oyuncular bekler zira hücumda 3'lğ defansa döndük ama iki bekte atak yapamadı hücuma hiç katkı veremedi guilherme ve ekuban'da kötü oynayınca sadece topun bizde kalmasını sağlayabildik.

nwakaeme ve Abdüş çaresiz kaldı resmen.

Skor kötü olsada oyun öyle değil bence her ne kadar atak yapamasakta aşılır bu sorun zira kilit oyuncuların eksikliğini bir anda kapatamıyorsun ama kadro oturunca çok farklı olur her şey.

Şuan hocayı asıp kesmek insafsızlıktır ne teknik ekibi tamamlandı herifin ne de transferler üstelik alınanlarda sakatlandı çok fazla eksikle yeni bir anlayışla çıktık maça el insaf yahu.
    sadece aşk bizimkisi

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tamam Trabzonspora akp getirdi de Chelsea yardımcı hocası olmasını da mı onlar sağladı? Eleştiri mantıklı olursa uygun doğru da bulunabilir. Plazayı hiçbir şekilde oyuna almaması bana şaşırtıcı geldi mesela. Belki sakatlık ihtimali vardı riske etmek istemedi. Ekuban'ın çıkmasını da ekubana zarar gelme ihtimaline bağlıyorum
    Farka gitmesini engellemek falan değil bence öeseöe
    Takımın genel olarak bir reaksiyonu yoktu ve bunu sürdürmek anlamsız geldi büyük ihtimalle. Edgar konusunda ise bence de hatalı. Fakat hazırlık maçlarında sanırım Hüseyin milli takımdaydı. Kötü seçenekler içerisinden iyi şeyler çıkarmak zaten zorken bir de bu kadar kaosa gömülmüş bir camiada hiç kolay olmasa gerek.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Bursa

Bu senin işin değil,gerçekten belki de iyi niyetli birisin,üzülmeni istemem,yarın istifanı ver.
    • Memento mori

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkmen dışında herkes aynı kadroyu yapmıştı hemen hemen en fazla Serkan değil de Rahim olurdu 11de. Maçtan sonra herkes Pep kesilmiş tabi Eku en uçta oynamaz şu olmaz bu olmaz. Benim tek hayal kırıklığım Guilherme ve Ekuban'ın etkisizliğini görüp Plaza'yı en uca, Ekuban'ı asıl yerine çekmemesi oldu.

Uzun zamandır takımda savunma yoktu zaten. Hücum yaparken de oyun planına göre değil bireysel yeteneklerle ilerledik. Sörloth sırtında taşıdı penaltı aldı, köşeye vurdu galibiyet getirdi. Ekuban zehir top attı galibiyet geldi. Nwakaeme sahneye çıktı galibiyet aldı.

Dün ne oldu? Savunma hala aynı. Hücum Nwakaeme 4 kişi savundu etkisiz kaldı. Eku yerinde değildi silindi. Sörloth yoktu. Bek olsa da hücum varyasyonlarında önemli isim Pereira yoktu. Yeni aldığın bekin yoktu. Yok oğlu yok. Rize maçından sonra da geçiş biraz yavaş olacak demişti zaten. Geçişi atlatabilirsin umarım ne diyeyim.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

3-0'ken ya da 2-0'ken tam hatirlamiyorum yapilan forvet defans değişikliği üzerinden yüzeysel yorum yapilmiş. Buna gerek yok. O saatten sonra forvetinin çirpinmasini istemezsin. 10 kisiyken ve çok farkla gerideyken ne kadar çok hücumcuyla sahada kalirsan fark da o kadar artar. Trabzonspor böyle değişiklik yapmaz falan çok geçerli değil. Yapmazsin 5 yersin, o zaman da trabzonspor evinde 5 yemez dersin.

Üçlü stopere döndü bekleri biraz daha ileri atip öyle zaman geçirdi. Top kapamiyorsan forvet olmuş olmamiş çok önemi olmuyor.

Milli araya kadar puan odakli taktiklerle gitmeliydi. Istediğini uygulayabilecek bir takim yok sahada. Onu eleştirmek lazim.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Geçen yıl Ekuban çıkıp Stturidge giriyordu
    A.parmak çıkıp Obi Mikel oyuna giriyordu

Şimdi Kamil Ahmet çıkıp Abdurrahim giriyor oyuna

Bu bile hocaya sitem edilmemesi için yeter de artar bile

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Çeksin gitsin bu da.

Sıfır yetenek.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)