Sayfa 498 Toplam 545 Sayfadan BirinciBirinci ... 398 448 488 496 497 498 499 500 508 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13615 adet sonuctan sayfa basi 12,426 ile 12,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NBA | National Basketball Association

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Knicks adam olmayacak herhalde.. Bu kadar kötü yönetilwn bir takım yoktur herhalde

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

George Hill benim gozumde Nba'deki en underrated guard'lardan birisi olarak kalacak. Eger takiminizda top kullanmayi seven baska bir guard (Harden, DeRozan vs) ya da forvet (LeBron, Gallo, PG, Antetokunpo, Kawhi vs) varsa direk takimda olmasi gereken bir oyuncu. Savunmasi iyi, eli cok duzgun, pozisyonuna gore boyu fena degil, etkili olmasi icin topu eline almasi gerekmiyor, ikinci veya ucuncu adam olmayi sorun etmiyor.

Bu sene sonunda kontrati bitiyor. Bucks'in yerinde olsam sene sonunda herseyi feda edip kesinlikle takima almak isterdim. Su anki kadroda Delly yerine G Hill olsa doguda ilk 5'te olurlardi.

Popovich'in George Hill'i cok sevdigi biliniyor[1]. Bu sene sonunda onu Spurs'te gorebiliriz. George Hill - Danny Green - Kawhi Leonard cok dengeli bir 3lu olurlar.

1. http://www.vigilantsports.com/2015/0...h-george-hill/

Boyle referansli falan da post atarim. Seviye yukselsin biraz
    Yahsi Bati 51:28

Ecthelion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ekremdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    George Hill benim gozumde Nba'deki en underrated guard'lardan birisi olarak kalacak. Eger takiminizda top kullanmayi seven baska bir guard (Harden, DeRozan vs) ya da forvet (LeBron, Gallo, PG, Antetokunpo, Kawhi vs) varsa direk takimda olmasi gereken bir oyuncu. Savunmasi iyi, eli cok duzgun, pozisyonuna gore boyu fena degil, etkili olmasi icin topu eline almasi gerekmiyor, ikinci veya ucuncu adam olmayi sorun etmiyor.

Bu sene sonunda kontrati bitiyor. Bucks'in yerinde olsam sene sonunda herseyi feda edip kesinlikle takima almak isterdim. Su anki kadroda Delly yerine G Hill olsa doguda ilk 5'te olurlardi.

Popovich'in George Hill'i cok sevdigi biliniyor[1]. Bu sene sonunda onu Spurs'te gorebiliriz. George Hill - Danny Green - Kawhi Leonard cok dengeli bir 3lu olurlar.

1. http://www.vigilantsports.com/2015/0...h-george-hill/

Boyle referansli falan da post atarim. Seviye yukselsin biraz
    Guard pozisyonunda istediği verimi bir türlü alamayan cavs sence bir hamlede bulunur mu?

Nereden
    Ankara

Alıntı Ecthelion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guard pozisyonunda istediği verimi bir türlü alamayan cavs sence bir hamlede bulunur mu?
    Isteseler de bulunamazlar, cap space'leri yok. Kaldi ki guard pozisyonlari gayet yeterli durumda. Kyrie, JR, Shumpert hatta Korver var. LeBron oyundayken guard'a ihyitaclari olmuyor. Kyrie bile tamamen skorer bir rolde oynuyor. Heat doneminde Chalmers ve Norris Cole'un sakat oldugu bir donem vardi. Hic sikinti cekmeden LeBron halletmisti oyun kurma olayini.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dün gece Pistons-Suns macini seyrettim. Knight, Bledsoe, Chandler, Price, Bender, Booker yoktu. Ona rağmen Pistons bir turlu oyuna giremedi. Suns bir ara 11 sayiya cikardi farki. Tyler Ulis cok yetenekli bir cocuk.

Bizde ise Baynes maci aldi. Drummond yine alley oop ve bis ribaundlari toplayip istatistik yapti ama sifir savunma...

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu asisti görmeyen kalmasın
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ankara

Kucuk eniste:
    https://streamable.com/ecib8

Her zaman demisimdir, her takimda su tarz bir (artik lockdown defender mi dersiniz enforcer mi dersiniz) oyuncunun olmasi lazim. Tony Allen olur, Ron Artest olur, Rodman bile olur... Takimda pis isleri yapmasi, kavga oldugunda en onde gitmesi, sorunlu bir muhitte yetismis bir tip olmasi elzem. Rakibin superstar'inin hayatini zulme cevirmek uzerine kurulu bir yasam felsefesi olmali. 0.350nin uzerinde ucluk, 0.700nin uzerinde serbest atis atabilmesi ofansif olarak yeterli benim gozumde.

Konu Ekrem D. tarafından (24.03.2017 Saat 08:57 ) değiştirilmiştir.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Devin Booker takımının Boston Celtics'e 130-120 kaybettiği maçta 70 sayı attı. Kendisinden bu sene 50 sayılık bir maç bekliyordum ama 70 nedir yahu.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devin Booker takımının Boston Celtics'e 130-120 kaybettiği maçta 70 sayı attı. Kendisinden bu sene 50 sayılık bir maç bekliyordum ama 70 nedir yahu.
    Öyle efsane performans mağlubiyetle güme gitmiş.

Nereden
    Ankara

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal olsun. Kolay degil bu yasta NBA gibi bir ligde boyle bir performans gostermek. Jokic de cok iyi oynuyor son donemde. Onun yuzunden Denver'i takip etmeye basladim.
    Bu arada, Gallo dun sadece 2 sut sokarak 21 sayi atti. 21/11 double double. Adamim.

Konu Ekrem D. tarafından (25.03.2017 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bledsoe, Warren, Knight, Chandler vs. olmayinca tek top kullanan Booker kalmıştı. Zaten maci kazanmak gibi bir niyetleri de yok. Burada asil endişelenmesi gereken Celtics.

Bizimkiler ise pistonu asagi indirdi. Takim berbat durumda. Drummond'la bir kisi eksigiz.

Nereden
    Samsun

Ömer Aşık yakalandığı hastalık yüzünden çok zayıflamış. Umarım iyileşir bu kadar kilo kaybı endişe verici.

C72AMJUX0AAmon3.jpg large.jpg
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Ankara

Houston ilk yarida OKC'ye karsi 79 sayi atti, ilk yari 59-79 bitti. Adamlar cok kolay sayi buluyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

http://www.espn.com/nba/player/_/id/3468

http://www.espn.com/nba/player/_/id/3992

Su istatistikler nedir ya...
    Russel Westbrook ve James Harden istatistikleri...

Bir de Kaan Kural'in MVP yarisi ile ilgili yazisi:

http://basketball.com.tr/kose-yazarl...degerli-oyuncu

Benim MVP adayim Russel Westbrook. Bu istatistikler ne kadar bencil oyunla gelen bir istatistik olsa da goz ardi edilemez.
    Sizin MVP adayiniz?
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.espn.com/nba/player/_/id/3468

http://www.espn.com/nba/player/_/id/3992

Su istatistikler nedir ya...
    Russel Westbrook ve James Harden istatistikleri...

Bir de Kaan Kural'in MVP yarisi ile ilgili yazisi:

http://basketball.com.tr/kose-yazarl...degerli-oyuncu

Benim MVP adayim Russel Westbrook. Bu istatistikler ne kadar bencil oyunla gelen bir istatistik olsa da goz ardi edilemez.
    Sizin MVP adayiniz?
    Abi benim adayım Kawhi Leonard çocuğu çok gözardı ediyorlar savunma performansını özellikle.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ömer'in hali ne öyle,offf.

Nereden
    Samsun

Westbrook bu sabah Orlando karşısında 57 sayı, 13 ribaund ve 11 asist ile oynadı. Bu sene ikinci kez 50+ sayı atıp triple-double yapmayı başardı.

Nba tarihinde bu şekilde yapılan 10 triple-double var ve bunların 4 tanesini bu sezon izledik. Westbrook ve Harden bu sezon iki kere bunu yapmayı başardı.

Bu sezona kadar NBA tarihinde bu istatistiği bir sezonda iki kez yapan kimse yoktu.

Westbrook bu sene 38. kez triple-double yapmış oldu. Kalan 8 maçta 4 tane daha triple-double yaparsa Oscar Robertson'ın 1961-1962 sezonunda yapmış olduğu 41 maçlık rekoru kırmış olacak.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ecthelion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi benim adayım Kawhi Leonard çocuğu çok gözardı ediyorlar savunma performansını özellikle.
    Kawhi Leonard bence de cok iyi ve bu iki performans olmasaydi kesinlikle MVP olmaliydi...
    Ancak bu iki performans cok ekstrem ve ben olsam ortak MVP odulu verirdim...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kawhi Leonard bence de cok iyi ve bu iki performans olmasaydi kesinlikle MVP olmaliydi...
    Ancak bu iki performans cok ekstrem ve ben olsam ortak MVP odulu verirdim...
    Abi çok iyi oyuncular ama sas ile oynadıkları oyunlarda Kawhi farkı ortaya çıkıyor.Birkaç seneye geçen sene finalinde Lebron'un yaptığı gibi tek başına alır götürür bence sakatlık falan yaşamazsa.

Nereden
    Avrupa Diğer

Celtics evinde kaybetmis. Birinci olamayacaklar konferansta. Danny ainge draft pick toplamaya devam etsin anca. Bu sene Cavaliers iyi durumda degil. Savunmada yoklar. Celtics butler veya George icin takas yapmadi. 1.75 metrelik thomas ve Horford yetmez. Tek ümidim Washington. John Wall üst düzey oyuncu. Her Sene Lebronu finalde görmekten biktim.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

North Carolina şampiyon oldu. Kennedy Meeks NBA'de tutunamaz büyük ihtimalle fakat Avrupa'da piyasası olur.

Nereden
    Ankara

Alıntı kanterts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Celtics evinde kaybetmis. Birinci olamayacaklar konferansta. Danny ainge draft pick toplamaya devam etsin anca. Bu sene Cavaliers iyi durumda degil. Savunmada yoklar. Celtics butler veya George icin takas yapmadi. 1.75 metrelik thomas ve Horford yetmez. Tek ümidim Washington. John Wall üst düzey oyuncu. Her Sene Lebronu finalde görmekten biktim.
    Toronto efsane savunma yapiyor su anda. Kyle Lowry de donunce Voltran tamamlanacak:

Lowry - DeRozan - PJ Tucker - Ibaka - JV

Cavs'i zorlarsa bir tek Toronto zorlar. 2014 finallerindeki Heat-Pacers eslesmesi gibi birsey bekliyorum. Celtics hala ribaunt ve boyali alan savunmasi problemini cozemedi. Saniyorum Ainge bir iki sene sonrasi icin plan yaptigindan dolayi su an icin asilmayi pek dusunmuyor.

Cavs icin konusmak gerekirse normal sezondaki formlari ile playoff formlari arasinda daglar kadar fark olacak. O kadar veteran'in oldugu takimda normal sezon performanslarina bakarak playoff'larda ne yapacaklarini uc asagi bes yukari kestirmeye calismak cok tutarsiz olur.

Konu Ekrem D. tarafından (05.04.2017 Saat 11:17 ) değiştirilmiştir.

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rose yine sakatlanmış. Nedir bu adamın çektiği.. Basketbolu bana sevdiren adamı böyle görmek çok üzücü.

Bulls taraftarı olarak play-off'a gireceğimizi düşünüyorum. Bizle beraber Pacers gelsin. PG13 neler yapacak çok merak ediyorum. Ama durum çok karışık Doğu'da. Heat de iyi takım ve son ana kadar zorlayacak bu belli.

Batı'da ise play-off iyice şekillendi. Büyük ihtimalle Trail Blazzers girecel play-off'a. Ama GSW tarafından süpürülürler.

Bu gece izlemeye değer dediğim iki maç var. Hawks vs Cavs ve Heat vs Raptors.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)