Sayfa 52 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52
Toplam 1299 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,299 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 18. Hafta | Kasımpaşa 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

Deplasmanda üst üste iki maç kazanarak özgüven açısından önemli bir ivme kazandık.Takım olma konusunda ciddi bir yürüyüşümüz var.

Maça geçersek büyük takım kimliğinin kriterlerinden ikisini karşılayabildiğimizi göstermeye başladık birincisi öne geçtiğimiz maçı kazanabiliyoruz diğeri ise duran toplardan skor üretmeye başladık bunlar önemli veriler ama tam manasıyla büyük takım olabilmemiz için 4-5tane daha büyük takım kriteri var onlarıda yerine getirmeliyiz.

Takım olmaya başladığımız net bir şekilde görülüyor takım olmak birbirinin hatasını telafi etmektir bu maçta bunu bir çok kez gördük örneğin medjanin hatasını onurun telafi etmesi,onurun hatasını da mustafa akbaşın telafi etmesi böyle işlerin sayısı arttıkça daha zor yenilen bir ekip olacağımız şüphesiz gerçek.

Şuan görünen en ciddi problemimiz ikinci ve üçüncü bölgedeki oyuncularımız yeterince skorer değil örneğin onazi ve Okay sezon ortalaması 2-3 gol-asist,castillo nun ortalaması yine 3-4 ü anca bulur golcümüz zaten 5 gol barajını geçemeyecek kadar golden uzak olcay ise 4-5 maçta bir sahneye çıkabilecek bir oyuncu daha çok takımı dengede tutacak takım savunmasına katkısı yüksek bir oyuncu dolayısıyla bütün yük yusuf yazıcının üstünde zaman zaman onunda inişleri çıkışları olacağını düşünürsek zor maçlarımız olacak o yüzden transfer yapıyorsak alacağımız oyuncular da skorer özellik aranmalı.

Genel olarak doğru yoldayız dengeli bir takım görüntüsü vermeye başladık bazı mevkilerde kalitemiz düşük fakat birbirini tamamlayan oyuncularımız var takım oyunu oturdukça bir çok oyuncunun verimi de yükselecektir.

Beklerimizin katkısı çok iyi özellikle mas ın attığı kafa golü birinci sınıf onu kutluyorum. Olcay ise her zaman sahada olması gereken bir oyuncu ofans bölgesinde topu çok olumlu kullanamadı fakat takım savunmasına katkısı müthiş ve oyun içi sürekliliği de çok yüksek.Yusuf yazıcı ise büyük takım kimliğine uygun bir oyuncu basamakları çıkmak artık onun elinde çalış,çalış hep daha fazla çalış...

Bu maçta oyun içindeki bazı önemli detaylara değinirsek castillo nun daha fazla sorumluluk alması gerekiyor,Okay ve onazi çok fedakar mücadele ediyorlar fakat topu kullanmada aynı beceriyi göstermiyorlar örneğin bir kaç pozisyonda göbekte boşluk yakaladık ama onazi kötü şutlar ile bunları harcadı.Okay ise direkten dönen pozisyon denemelerini daha fazla yapmalı.Özellikle tunay torun karşısında çok kolay çalımlar yedi bunlara dikkat etmeli. Kanatlardan gelen toplardan da fazlasıyla kafa vurdurduk bu problemleri aşmalıyız.

Sonuç olarak iki güçlü takımdan deplasman da 6 puan almak önemli bir iş bundan dolayı emeği geçenleri tebrik ederim fakat henüz yolun başında olduğumuzu da belirtirim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizden haybeye alinan puanlari da yaz be abi... geçen sene her seye ragmen sota ve hurma hiyarlarina ragmen ilk haftalardaki basarimizdan sonra ipimizi çektiler bunu kabul ediyoruz, bu sene de o kadar âleni olmasa da oldu bir seyler... bjk maçini sayabiliriz, hatta fbyi de sayiyorum Topal net kirmizi görmeliydi ve görseydi o maç 0-3 degil 2-0 biterdi.. biz +3 fb -3, 4.lük su an hayak olmazdi
    Kardeşim bizim aleyhimize maçın skoruna etki edecek tek hareket bjk maçında Quaresma'ya verilmeyen kırmızı karttı. O kart verilse beraberliği yakalardık diye düşünüyorum başka da aleyhimize aman aman direk maça tesir edecek hakem kararı hatırlamıyorum.
    Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galip geldiğimiz maçları saymasak, küme düşme durumumuz devam ediyordu gerçekten de.
    Güzel bir analiz yapmışsınız.
    Boş yorum adaş kusura kalma.

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence haftanın kalecisi de Onur olmalıydı.

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

[QUOTE=Fatih Öztürk;1920630785]Kardeşim bizim aleyhimize maçın skoruna etki edecek tek hareket bjk maçında Quaresma'ya verilmeyen kırmızı karttı. O kart verilse beraberliği yakalardık diye düşünüyorum başka da aleyhimize aman aman direk maça tesir edecek hakem kararı hatırlamıyorum.
    Hocam Gençlerbirliği deplasmanında net bir penaltımız verilmemişti. Müdahele büyük ihtimal Zeki'ya yapıldı diye hatırlıyorum.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

[QUOTE=Ahmet Kara;1920630791]
    Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bizim aleyhimize maçın skoruna etki edecek tek hareket bjk maçında Quaresma'ya verilmeyen kırmızı karttı. O kart verilse beraberliği yakalardık diye düşünüyorum başka da aleyhimize aman aman direk maça tesir edecek hakem kararı hatırlamıyorum.
    Hocam Gençlerbirliği deplasmanında net bir penaltımız verilmemişti. Müdahele büyük ihtimal Zeki'ya yapıldı diye hatırlıyorum.
    verilmeyen yusufun buz gibi golü var
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

deplasmanda 6 puan moral ve motivasyon için güzel de hala takım da çok telaşa ve tedirginlik var.
    Hızlı paslaşmaya ve takım oyununa dayalı oyun istiyorum Kasım Paşa maçında bu konuda çok hatalar yapıldı.
    Bazı oyuncular topla çok oynarken yorulup topu rakibe kaptırıyor. Güvensiz geri paslar yapılıyor, ileriye atılan toplar doldur boşalt gelişi güzel oluyor.
    Futbol akla ve fiziğe dayalı bir oyun adı üstünde oyun yapacaksınız, kurnaz oynayacaksınız. Gelişi güzel toplar oynadınız mı oyun üstünlüğünü direk rakibe teslim edersiniz. Sırada ki maçımızı daha akıllı topa sahip olarak oynarsak maç kazanma ihtimali yüksek olur aksi halde son maçımız gibi oynarsak kazanma ihtimalimiz zayıf. Telaşlı oyun değil daha sakin daha akıllı takım oyunu lazım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[QUOTE=Ahmet Kara;1920630791]
    Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Quresmanın direkt kırmızısı verilmedi......

-Oğuzhanın 2 tane dirseğine kırmızı verilmedi....

-Penaltımız verilmedi....

2 kırmızı kart ve 1 artı gol ilede Beşiktaşı yenemezdik derseniz o başka ama o maçta resmen katledildik be arkadaşım.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan,Yazıcı,Abdülkadir.Yeni nesil öz evlatlar abilerinin rezilliklerini unutturacaktır.

Nereden
    Eskişehir

edit

Nereden
    Eskişehir

[QUOTE=Fatih Öztürk;1920630817]
    Alıntı Ahmet Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Pozisyonu net olarak hatırlıyorum, G.Birliği oyuncusu Selçuk'tu galiba biraz afaki bir müdahalede bulunmuştu tam hakemin önünde, muhtemelen Zeki'nin atlayışını abartılı bulmuştur, kırmızı kartta kendini yerlere vurması hakemin kafasında soru işareti bırakmış olmalı bence öyle penaltı olmaz.ha dün fenere verilen kepazelik penaltıysa o pozisyon alâsıdır o ayrı.

Nereden
    Eskişehir

[QUOTE=selcuk;1920630794]

verilmeyen yusufun buz gibi golü var
    Hangi maç?

Nereden
    Eskişehir

[QUOTE=Faik Yılmaz;1920630815]

Quresmanın direkt kırmızısı verilmedi......

-Oğuzhanın 2 tane dirseğine kırmızı verilmedi....

-Penaltımız verilmedi....

2 kırmızı kart ve 1 artı gol ilede Beşiktaşı yenemezdik derseniz o başka ama o maçta resmen katledildik be arkadaşım.....
    Dostum bencede o maçta 1 puanımız gasbedildi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[QUOTE=Fatih Öztürk;1920630822]
    Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dostum bencede o maçta 1 puanımız gasbedildi.
    bence 3 puanımız....

tarihimizin en kötü Trabzonsporunu bile hakem yardımı olmadan yenemediler sonuç bu.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

[QUOTE=Fatih Öztürk;1920630820]
    Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hangi maç?
    Yok elle aldı o pozisyona. Avniakerdeki maçta.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yok elle aldı o pozisyona. Avniakerdeki maçta.
    eminmisin, ben bisey görmemistim
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eminmisin, ben bisey görmemistim
    Evet normal açıdan gözükmüyordu el ancak kale arası kamerasından el ile aldığı gözüküyor. Kaleci degajındajini diyorsunuz değil mi?
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Abi Topal'in kirmizisi verilse o maçi alirdik, resmen 6puanlik maç iste... 0-3 degil 2-0 biterdi, simdi bize 3 ekle ve sikecilerden 3 eksilt, farkli bir durum çikiyor ortaya...

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2haftadir mac izLemiyorum..totem yPiyorum..sanirim iyi oluyor

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

hasannuhoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstiklalden maça yürüdük.. Bilet yok.. bir umut maça gireriz..giremedik...Baktık bir beleştepe var,ordan izledik.. Aşkın peşinde heryerdeyiz..
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

hasannuhoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tüm herşeye rağmen 3 puan.. ve hafta boyunca mutluluk..yeni hesaplar
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Çok iyi oynamadık. ersun yanal belki bilincli olarak takımı gol attıktan sonra geri çekiyor. Bursa macında 10 kisi kaldık ama ne bilim kasımpasa ya daha diri saldırabilirdik olcay ve yusufla
    Kasımpasa macı cok iyi oynadıgımız mac degil ama tespitlerim var
    1- Oyle yada boyle gol atabiliyoruz. Bunda yusuf yazıcı nın ortalarının birinci derece etkisi var
    2- Mas ve pareira takıma guc kattı. olcay belki cok da bir sye yapmasada arkadaslıga katlısı buyuk. Mac sonu fotoda el isareti ile Yusf yazıcıyı gostermesi çok güzel hareket.
    3- Onur daha bi iyi. Kaptanlıgıda. O da belliki bu arkadaslıktan memnun
    İstek: Ersun da tek istegim yavas yavas fırsat oldukca abdulkadir i de oyuna sokması.
    13 Vitor Hugo

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dar alanda tek paslarla başarılı bi şekilde topu çıkarabildiğimiz anlar oldu. Güzel oyun adına sevindiriciydi benim için

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dar alanda tek paslarla başarılı bi şekilde topu çıkarabildiğimiz anlar oldu. Güzel oyun adına sevindiriciydi benim için
    Maçın sonlarında bizim sağ kenarda bir üçgen kurduk oyun sıkıştığında. Öyle bir şey izlemeyeli 2-3 sene oldu muhtemelen.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

(NtvSpor'da gol çizgisi uygulaması üzerine...)

Göksel Gümüşdağ diyor ki "Kasımpaşa-Trabzonspor maçında top çizgiyi geçti. Trabzonspor 1-0 yenip gitti. Kasımpaşa'nın golü verilse..."

Tayfun Bayındır soruyor: "Siz geçtiğini mi düşünüyorsunuz?"

Cevap: "Tabii, bütün yorumcular gol dedi. Ben de gördüm."

*

Umarım kulübümüz gereken cevabı verir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)