Sayfa 198 Toplam 199 Sayfadan BirinciBirinci ... 98 148 188 196 197 198 199 SonuncuSonuncu
Toplam 4970 adet sonuctan sayfa basi 4,926 ile 4,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakikaten yahu. Kendimize gelelim.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Olan oldu artık,uzatmanın anlamı yok.Bu kadar şiddet liolmasa da bazen gözdağı vermek iyidir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

bende ktü mezunuyum benim ev arkadaşim benim nişanlımın kuzeni hasbe has trabzon'lu ama gs taraftarıydı....ona en güzel cvp onları yendıkten sonra ertesi sabah butun gazetedeki ana başlıkları kesim evin her yerıne yapıştırıyodum...
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

kardeşim bu genç fenerlileri anlayabiliyorum.nihayetinde gönül verdikleri takımı görmek istiyorlar.ama işte!aması var olmuyor.Trabzonda yaşıyorsan,fenerin Trabzon şehri için ne anlama geldiğinide öğreneceksin.zorla değil kardeşim Trabzonda fener kaşkolu atkısı giyip milleti tahrik etmeyeceksin.bunun adı kaşınmaktır.

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bu demokrası soylemleri iyi hos ama insanlar icin hassas olan konulara gerekli saygı gostermek bu kadar zor olmasa gerek. Trabzonda bunye fb formasını kaldırmıyorsa giymezsin olur biter.

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynen katılıyorum.

--------
    Hiçbirşey olmasaydı da suçlu ilan edilecektik:

Bu senenin başından beri, Avrupa da mücadele ederken, her lig maçından sonra Trabzonspor a ceza verildi. Hiçbir görünür olay olmadığı halde her hafta ceza yedik ! Unutuldu bunlar !

Oysa şikebahçe ve gs nin maçını hatırlayın, selçuk inan korner kullanırken ligtv, sahaya atılan cisimler gözükmesin diye, kadraja selçuk un kafasını alıyor. "korner atan selçuk kafası izletti lig tv, topu bile göstermedi". Neden? şikebahçelilerin attıkları ekrana çıkmasın diye. Bunları da unuttu Trabzonspor taraftarı !

şikebahçe bjk maçı. Aralarında bizim gibi kupa husumeti olmadığı halde, yer yerinden oynadı. Bunlar da gösterilmedi.

Trabzon da ise stadın üzerinden kuş geçse olay diye verilecekti zaten.
    --------

Haksız duruma düştük diyen herkese şu soruyu soruyorum, hepimize?

şikebahçe, Trabzonspor yerine başka bir takımın kupasını şike ile alsa ve aynı süreç yaşansa idi, o takımların stadına gidip, otobüsüne 1 taş bile gelmeden dönebilir miydi? Adamlar Trabzondan hiçbir olay olmadan döndüler. Ben Trabzonluların
    - ya erdiklerine
    - ya komple uyutulduklarına
    - ya tutuklandıklarına
    kanaat getirdim. şikebahçenin bu şekilde dönebilmesi, Trabzonsporluların, dünya üzerinde olabilecek en tahammüllü taraftar olduğunu ispatlamıştır.

Saygılarımla,

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya hu ne zaman haklı konuma geçtik te şimdi hayıflanıyorsunuz Allah aşkına bunun böyle olacağını bilmiyormuydunuz. Ne yaparsak yapalım daima hatalı olan biziz, bunu anlayamadınızmı. Anasını sattığımının memleketinde adamlar resmen (resmen derken devletin savcısıyla polisiyle delillendirilmiş) hırsızlık yaptıkları gözlerine sokulmuş omasına rağmen suçlusu Trabzon diyen zihniyetten sen hala bir şeyler mi bekliyorsun. Etmeyin eylemeyin gözünüzü seveyim...
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tam bir şerefsiz.
    Ulan şu şerefsizi gördükçe tepem atıyor.Bu nasıl ayılıktır, Allah ın kasabı.

TS0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor maçta yaşananlar nedeniyle ceza alacak kaçınılmaz olarak ama volkan'ın zorla çakıyı açmaya çalışması ekranlara yansımasına rağmen büyük ihtimalle ceza almayacak..eğer ceza almazsa bu kabul edilemez bir şey..Böyle mi futbolda şiddeti bitircekler kendi akıllarınca..

Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar gs yenile yenile sb ,ye karsi bir strateji gelistirip nasil oynamasini biraz gelistirdiler simdi bizim sb karsisinda bir oyun planimiz olmasi lazim hangi dersleri cikardik oncelikle adamlarin is olsun diye atak yapmadiklarini gorduk devamli rakibin hatalarini bekliyorlar sartlar olusunca cok adamla geliyorlar sartlar olusmamissa pusu vaziyette oyunu ve rakibi pasifizeyle mesguller bizim yaptigimizda adamlar gardini almissken gostere gostere ben geliyorum havasindalar onun icin durmadan israrla ortadan yapilan tum verkaclarda araya hep onlar giriyor zaten bizim futbolcularin onlardan tek eksik yonu futbol zekasi denen sey

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fenerbahçe ve güvenlik
    02 Nisan 2012 Pazartesi
    Trabzonspor’un birinci lige çıktığı günden bugüne İstanbul’da ikamet eden nam-ı diğer üç büyük futbol kulübü arasındaki müsabakaların tadı her zaman başka olmuştur. Fenerbahçe Futbol Takımı ile olan müsabakaların tadına ise hiç doyum olmaz. Çünkü Trabzonspor 35 yıl öncesinin maddi manevi şartları altında özellikle amatör ruhla Fenerbahçe’ye bütün karşılaşmalarında adeta kök söktürmüştür. Bu amatör ruh ona ayrıca dördüncü büyük ünvanını da getirmiştir.

Futbola olan ilgim seviyeli bir taraftarlıktan öteye gitmemektedir. Yani Trabzonspor’u damarlarımda hissederim ama ona olan sevgimin mantığımın üstüne çıkmasını engellerim. Herkes de beni böyle bilir ve tanır. Kendini paralayan, küfrü bir kişilik özelliği haline getiren taraftarları hiçbir zaman anlayamamışımdır. Bundan sonra da anlamam mümkün görülmemektedir. Ancak doğal davranamayan yalnızca taraftar olmayınca mesele bir başka boyut kazanmaktadır;

Pazar günü Fenerbahçe Futbol Takımı kentimizin konuğu idi. Geçmişteki tatlı rekabete şike soruşturması sebebi ile karşılıklı salvoların yaşandığı bir ortam dahil olunca doğal olarak bu karşılaşmanın önemi bir başka artmıştır. Ancak bir uygulama oldu ki artık pes dedim. Fenerbahçe futbol takımını Trabzon’a getiren uçak havalimanına inene ve bu takım konaklayacağı otele hareket edinceye kadar havalimanında alınan güvenlik tedbirlerini şaşkınlıkla izledim.

Otomobillerin aranılması, kimlik kontrolleri, ..vs ne demektir?

Birleşmiş Milletler Toplantısı mı yapıldı da haberimiz olmadı?

G8 zirvesi için yabancı devlet adamları mı geldi?

Cumhurbaşkanımızın veya başbakanımızın geldiğinde dahi böyle bir uygulama yapılmazken bir futbol takımı için havalimanına giriş ve çıkışların olağanüstü neredeyse kırmızı alarm ile denetleme altına alınmasının anlamı nedir?

Fenerbahçe futbol takımı ve yöneticilerinin üstelik devlet eliyle gözümüzde büyütülmesinin sonu ne zaman gelecektir?

Bu gösteriş kimedir?

Bu abartılı ev sahipliğinin onda hatta yüzde birini İstanbul bize yapmakta mıdır?

İstanbul gibi her an terör tehdidi altında kimin ne yapacağının belli olmadığı bir megapol kentte dahi Trabzonspor için güvenlik tedbirleri nasıl alınmaktadır?

Medeni ülkelerde eğer bir kitlesel terör şüphesi yoksa bakın bakalım ortada bir tane güvenlik mensubu görebilir misiniz? Devlet ortamın güvenlik tedbirini alır ama hiç ortada gözükmez. Arama, durdurma, kimlik sorma gibi üstelik bir futbol takımı uğruna vatandaşını aşağılayıcı hiçbir muameleye girmez.

Yaklaşık 9 aydır ülkemiz şike soruşturmasını takip ediyor. Ortada büyük haksızlıklar Trabzonspor’a verilmeyen bir şampiyonluk var. Buna rağmen bu maça kadar Trabzonspor Taraftarının abartılı bir hareketi olmamıştı. Ama bu son karşılaşmada sinirler gevşedi hatta koptu. Ne yazık ki bunda alınan olağan üstü güvenlik tedbirlerinin etkisinin de olmadığını hiç kimse iddia edemez.
    [IMG]haber61[/IMG]
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

lopsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Bu arada 2 maç saha kapatma cezası bekliyoruz ya, o normal olanı, bence canımızı sıkacak ağrılıkta bir ceza gelcek 5 maç falan, F.B. o yazıya kendince böyle cevap verecek...

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İlahi Nevzat Şakar
    I am not in danger , I am the danger..

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nevzat Şakar maalesef saçmalamış.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence de saçmalamış . Tarla sürmek kurban kesmek bahçe sulamak çok daha mantıklı bunun yanında
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ceza belli oldu 2 maç maç seyircisiz..

http://www.fanatik.com.tr/Trabzona-2..._35_258277.htm
    I am not in danger , I am the danger..

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Fenerasyon'dan Gündem Karar! - Trabzonspor'un Kapılarını Kırmak Serbest - Ceza Yok

Haber gündeme bomba gibi düştü. Bu nasıl bir federasyondur arkadaşlar kim dur diyecek buna.

http://www.sporx.com/futbol/superlig...SXHBQ275137SXQ

İki ay önce koridordaki kapıya tekme vurup kırdığı gerekçesiyle Beşiktaş'lı Fernandes'e 1 maç ceza veren PFDK; aynı eylemden dolayı F.Bahçe kalecisi Volkan Demirel'e ceza vermeye gerek görmedi.
    Önce TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

başlık kapanmadan yorum yazayım volkanın golden sonraki hareketi neydi öle izleyin bakın cezalık mı? yoksa ödüllükmü?
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Cifte standartin babasi ama elden ne geliyor ki?
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    İstanbul

200 sayfa olmuş...Vay be.

Kazansaydık çok daha iyi bir anı olarak kalacaktı benim için bu başlık...Ama olsun protestomuz da yetti bir nebze.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

volkan nedense yaptiklari hep yaninda kar kaliyor bizimkiler az birsey yapsa cezayi aliyor. Burak da ceza almisti lig oynanirken neden aldi centilmenli disindan volkaninki isnat olmamis ya nasil olacak isnat olmasi icin. Nefret ettiriyorlar insani

ONUR BEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

naapmak lazım ? onu bilmiyorum ama , stada o çakıyı atan adamı bulup dövmek lazım , o çakıyı açık vaziyette volkan denilen mahlukatun kafasına dikemedi ya yuh olsun ona........
    Emekleri çaldın yine.
    Günahkarsın Fenerbahçe !
    Ama bu dünyada, ama Ahirette,
    Yakandayız Fenerbahçe !

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birisi çıkıp emsal kararı gösterip düzeltme istemeli

Ama cezalar "Takdiren" veriliyor nasıl oluyorsa(!)
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birisi çıkıp emsal kararı gösterip düzeltme istemeli

Ama cezalar "Takdiren" veriliyor nasıl oluyorsa(!)
    Fenerli takdiri ile ahlaklı birinin takdiri farklı olur hep..Biz yıllardır böyle gördük..
    Vakti gelmiş bir şampiyonluk kupasını almamızı hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF şimdi kararını düzelt..Düzeltmezsen..

Nereden
    İstanbul

Nereye yazayım bilemedim en uygun yer burası galiba. bizim maçta aykut kocaman tarafından gözden çıkarıldığı gerekçesiyle oynatılmayan emre antalya maçı kadrosuna alınmış.Neden gelmedi Trabzon a. Yurt dışındaki bir milli maç sonrası (hangi maçtı hatırlamıyorum ) Sadri Şener e saygısızca tavırları vardı.Çekinmiş ve gelmemiş olabilir mi ?

http://spor.mynet.com/haber/alex-yok-emre-var/48399

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)