Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Fotoğrafın Resmi Sitede Ne İşi Var?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Bu Fotoğrafın Resmi Sitede Ne İşi Var?

Ziya Doğan'ın bu çocukla fotoğraf çektirmesine bir lafım yok.. Ama resmi siteyi hazırlayanlar, haberi resmi siteye girenler bu fotoğrafı hangi mantıkla resmi siteye koymuşlar? Başka bir takımın resmi sitesinde bu tarz bir fotoğraf görmeniz mümkün mü sizce? O resmi oraya koyanlar uzayda mı yaşıyorlar, hangi akla hizmet ediyorlar??

BU FOTOĞRAF RESMİ SİTEDEN KALKMALI!

Konu Berat tarafından (24.06.2007 Saat 09:25 ) değiştirilmiştir.
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

abicim insaf diyorum ben vallahi..yöneticisinden tut da en aşağı tabakasına kadar bu trabzonsporun kadrosunun hepsi art niyetli yaaa..birileri gelmiş karış karış TÜRKİYEYİ satıyor..aynı kafadan bir grup adam da TRABZONSPORUMUZU yıkmaya çalışıyor..bu ne yaa altyapıyı dağıt gençleri küstür,transfer yapma vb. vb. siteye bakıyosun fenerbahçe forması...bizim de kanımızla oynamaya çaloışıyorlar herallde böyle şeyler göstererek fenere karşı yumuşatırlar bizi böle şeyler göstere göstere

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Resmi siteye Öyle bir mail yazdımki bilmiyorum aramızda Avukat varmı? kesin mahkemeye verecekler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

artık şaşırtıcıda gelmiyo. futbolcumuza yapılan tekliften duyulan gurur,hakkkımızı yiyen hakeme övgü.

Selçuk Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ayıp yaw Ayıp böyle bir Foto Olamazz Yönetim Bu nasıl Foto Bunun Hesabını Kim verecek..

murseltaskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

neden olmasın

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı murseltaskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden olmasın
    Olması için bir sebep söyle??
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı murseltaskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden olmasın
    ne demek neden olmasın.... bırakın bu centilmenlik ve hoşgörü mefhumlarını... Adam gelsin adaletsizce senelerdir benim hakkımı elimden alsın bende kalkayım bu adama alkış tutayım... Bunun adı hoşgürü değil açıkça ve açıkça basiretsizliktir... O şerefsizlerin sitelerinde sen böyle birşey görebilyormusun...Bir bizim yönetim akıllı ya...
    Ey yönetim... Önce kendi taraftarının dilinden anla... Gidip hoşgörü ayaklarına rakip dediğimiz şerefsizlerin yüzünü yıkayıp durma... Artık yeter... Bu gidişin sonnuda pek hayırlı değil ama... Ama ne diyeyim, İstanbul eziklerinden yedek topçu alıp sevinen, eziğin 2. başkanının kendi asbaşkanına karşı savunan, hakkımızı yedi diye yollara döküldüğümüzü ahlaksız hakemin hakamliği bırakmasına üzülen yönetimden ancak bu bekleniiir....
    ''Terketmedi eziyetin beni''

Selçuk Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

MürSel KArdaşım Sen bri Trabzonspor taraftarı Olarak Nasıl tahaammül ediyorsun valla anlamadım ben ??Ordakii formaya dikkat etymeni isterim o zaman Dereagzında veya Samandırada bizim formalı Çocuklar GEzsin bakalım Gezebiliyorlarmı ??
    Biz önce KEndi Değerlerimize Şiddetle SAhip çıkacazz !!!Bu kadar basit kardaşşım ben söyletmem Trabzonspor İdmanlarında ezikbahçe formalarıyla gezen çocuklar vardı diye??

SERDAR-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

artık tarafsız olarak fanatik bir TRABZONSPOR taraftarı olarak şunu söylüyorum TRABZONSPOR bitmiştir.şu nu bilelimki sadece maziyle yaşıyoruz.bunun sebebi ise yöneticilerin ve başkanların TRABZONSPORU rant kapısı olarak kullanmalarıdır.biz bu anlayışla artık hersene 3. veya 4. oluruz.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

.Kendi takım taraftarını bile istemeyen,değil resim çektirmek yanında olmasından bile rahatsızlık duyan bir gülümsemeyi çok gören zihniyetin böyle bir samimiyetle foto çektirip resmi sitede yer alması şerefsizlikten başka bir şey değildir.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .Kendi takım taraftarını bile istemeyen,değil resim çektirmek yanında olmasından bile rahatsızlık duyan bir gülümsemeyi çok gören zihniyetin böyle bir samimiyetle foto çektirip resmi sitede yer alması şerefsizlikten başka bir şey değildir.
    @Harun
    +1

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne güzel yazdın Harun abi sana katılıyorum...

söyleyecek söz bulamıyorum...bu insanları Allah'a havale ediyorum !
    Konu pReN@_61 tarafından (24.06.2007 Saat 15:28 ) değiştirilmiştir.

A.T.R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

SİlİnmİŞtİr
    Konu A.T.R tarafından (24.06.2007 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik mesaj
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Valla pekte şaşırmamak gerek. Asıl şaşılması gereken neden kara karga olmadığı.
    Adamın zarardan başka bi şeyini görmedik şu takımda.
    Resmi oraya koyanı, şiddetle kınıyorum.

xxxxxxx
    Ziyaretçi

ziya doğan trabzonsporu sabote ettiğinin kanıtıdır bu adam zarardan başka birşey değil

Nereden
    Trabzon

bakalım daha neler göreceğiz

Nereden
    Düzce

Kusura bakmayın ama gereksiz bir hassasiyet olarak düşünüyorum tepkileri. Sebep:
    1- Spor barış ve kardeşliktir ilkesi gayet güzel vurgulanmış ( bırakalım diğerleri olsa Trabzonspor formasıyla resmedilmiş bir kareyi resmi sitelerine koyar mıydı argümanlarını, biz onlar değiliz olmayacağız da)

2- İyi tarafından bakın bu FB li çocuklar bizim takımımıza ilgi gösterip gelmişler ve bunu anı haline getirebilmek için remetmişler. o resmi çekindikleri andan itibaren "bakın biz Trabzonsporlularla resim çektirdik" diye arkadaş çevrelerine caka yapacaklardır ki burada yürütülen mantığa göre arkadaşları da onlara " resim çektirecek başka takım mı bulamadınız" argümanını seslendirse nasıl hissedersiniz.

3- Muhtemeldir ki bu resmi çektiren gençler merakla resmin yayınlanıp yayınlanmadığını takip edeceklerdir veya tanıdıkları bu işi yapacaklardır. Bir şekilde buradaki protestolar o çocukların kendilerine de ulaşacaktır. Alın size nefret tohumu ekmenin bir başka yolu.

Özetle sadece yönetime olan olumsuz fikir ve hissiyatınızı bu çocukların da içinde bulunduğu bir kareden yola çıkarak ifade etmeniz bence çok fazla amacından uzaklaşmış bir yöntem olarak duruyor.

Benim ki de bir fikir tabii katılırsınız katılmazsınız siz bilirsiniz. Rekabet her zaman ama düşmanlık öze aykırı bir durum. Kızdıralım - kızdırsınlar ama sonuçta hepimiz bu vatanın çocuklarıyız.

"kaddi yâre kimi ar'ar demiş kimi elif
    cümlenin maksudu bir amma rivayetler muhtelif"

Kanuni Sultan Süleyman
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven rabbim! Beni helalinle haramından ve fazl-u kereminle senden başkasına muhtaç olmamdan müstağnî kıl! (AMİN)

Şenol YİĞİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sayın Hotleo

Bence bu konuda Harun Arkadaşımızın dediği gibi;Kendi takım taraftarını bile istemeyen,değil resim çektirmek yanında olmasından bile rahatsızlık duyan bir gülümsemeyi çok gören zihniyetin böyle bir samimiyetle fotoğraf çektirmesi bu olayın en üzücü tarafı olsa gerek...

Nereden
    Düzce

@
    Sayın Şenol Yiğit

Farklı şey söylemiyoruz zaten ,yönetimi ve Ziya D. yi eleştirmek adına kullanılan argümanın ( yani şu resmin) seçilmesi bence yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı pek uygun kaçmamıştır. Söylemeye çalıştığım bu.

Sevgilerimle
    Konu A.T.R tarafından (24.06.2007 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir. Sebep: bilgi düzeltme

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tepki çekilen fotoğrafa değil, onun sitede yayınlanmasına, ne iş yapar bu site editörleri...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@hotleo

kendi taraftarına düşmanca davranan bir zihniyet, başka takım taraftarına "spor barış ve kardeşliktir" deyip resmi siteye bir rakip takımın taraftarının resmini koyamaz! oldu olacak şampiyonluk kutlamalarını da koysun güzel olur mu? nasılsa kardeşiz ya!

kardeşlik tribünde ana - avrat küfür edildiğinde bitmiştir! kardeşlik ufacık bir kızın başını yardıklarında bitmiştir! kardeşlik iki insanın canına malolduklarında bitmiştir! spor barış ve kardeşliktir ama bizim onlar gibi kardeşimiz yok!

resim çekilirsin ona söyleyecek birşey yok ama siteye bu resim konmaz, konamaz! bu bizlere hakarettir!
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kendi taraftarını kov sonra bu fotografı çek yazıklar olsun...sen gümüşhaneli olamassın..gümüşhane seninle rezil oluyor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

boş gonişmayın,ne varmış resimde..ufak işlerle uğraşmasanız iyi olacak...

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapmayın allah aşkına ufak tefek ayrıntılara takılıp kalıyorsunuz???Ziya Doğan'ı sevmiyorsan bunu başka şekilde ifade edebilirsin böle lüzumsuz bir resimle değil...6 yaşındaki çocuğun resmine takılıp kalalım kamp biter artk bu resimle..
    3 sene önce kampta Gökdeniz'e Fenerliler fb ipi takarken Gökdeniz o ipi alıp yere fırlattı hiçbir Fenerli bzm gibi topic açma gereği bile duymadı.Bırakın şu Fener düşmanlığını da takıma bakın yönetimi nasıl al aşağı edebiliriz onu düşünelm...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)