Sonuç: STSL 27.Hafta l Trabzonspor - Beşiktaş | Maç sonucu ne olur?

Katılımcı sayısı
273. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

151 55.31%
  • Beraberlik

59 21.61%
  • Kaybederiz

63 23.08%
Sayfa 76 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 66 74 75 76
Toplam 1898 adet sonuctan sayfa basi 1,876 ile 1,898 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 27.Hafta l Trabzonspor 3-4 Beşiktaş l Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor centilmenliğinden ödün vermemeli. İyi niyeti su istimal edilse de yapı çarpık da olsa doğruyu güzeli yapmaya devam etmeliyiz.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Bursa

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçı izleyemedim.Belki de yıllardır Tabzonspor'un en hedefsiz en saçma hazırlık maçlarını bile kaçırmayan birisi olarak bu maçı kaçırdım.Hafta boyu içime dolan negatif hisler yaşanan hadiseler maçı izlemek için mücadele etmeye de itmedi beni...

Trabzonspor bu maçı ;

-Forumda ,twitterda,facebookda,sokata yenileceksek Şenol güneş'e yenilelim diyenler hain ve çapsızlar yüzünden
    -Hafta boyunca Ali Palabıyık'ı etkisi altında buram buram yoğuran bjk camiasına ses çıkaramayan pasif menfaatçi ve saf trabzonspor camiası yüzünden

-Maç sonrası "koyduk mu" tezahüratı yapacak olan trabzonspor tribünlerine yanıcı maddeler fırlatacak olan bjk'li alçaklara yemek ısmarlayan;tribün kültüründen bihaber egolarından kurtulup statla birlikte üçlüye bile katılmayan tg denilen yalaka grup yüzünden
    -Maç sonrası kendi takımının mücadelesini değil de öncelikle şenol güneş ve bjk'yi tebrik eden nevzat aydn gibi yöneticileri yüzünden

saha dışında kaybetti.Ve ben hayatımda ilk kez Trabzonspor'un bu kadar küçüldüğünü gördüm.Trabzonspor büyüklerle sevişerek değil savaşarak geldi buraya.
    Bu tipleri tek tek Trabzonspor'un etrafından uzaklaştırmak da boynumuzun borcu olsun,yalaka şerefsizlere kabus gibi çökmeyenin de ...

Ayrıca para için Trabzonlu olup,bjk başkan yardımcısı olan bir kansızdan üç kuruş nemalanırız diye ona yaltaklanan,onun laflarını manşete çıkaran yerel basını da not ediyorum.
    Gün gelir bunları tek tek yedirirler o satılıklara.
    Konu sasone tarafından (11.04.2017 Saat 01:54 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazacaklarımı maçın sıcaklığı geçince yazmak istedim, gerçi bu maçın sıcaklığı sezon boyu geçmez ya neyse.

1 - Trabzonspor aşama kaydettiğini, galibiyetlerinin ve oyununun tesadüf olmadığını bu maçta net olarak gösterdi.

2- Şahsen Trabzonspor'un 2008-2009 sezonuna benzer bir performans ile başlayıp, şampiyonluk kovalaması beklentim vardı ama sezona o kadar kötü başladık ki sezonun 2. yarısı bile bizi kurtarmadı.

3 - Şampiyonluk olmasa da şampiyonluğa oynamak bile çok zormuş, onu gördük. BJK gerçekten oturmuş bir takım. Bugün onu zorlayan +10 puan almış bir takım olsa BJK de +10 yapabilirdi. Rakipleri zayıf kalınca onun da puanı düşük kaldı. Rakibiyle birlikte vites yükseltecek bir potansiyeli var.

4 - Seneye gs ve fb iyi takımlar kuramazsa, Başakşehir ve bjk yaş ortalaması yüksek takımlar olduğu için aynı performansları verememe ihtimalleri ile birlikte, doğru transferler ile şampiyonluğa oynayabiliriz. BJK genç yapılanma ile başlattığı kadro mühendisliğini tecrübeli ve kaliteli oyunculara çevirdi. En önemli 2 genci Talisca ve Aboubakar'ın bonservisini alması zor gözüküyor.

5 - Trabzonspor'un önünde uzun bir yol var. BJK gibi yarışmacı ve oturmuş bir takım olabilmemiz için çok maç oynamalıyız, ama olumlu yolda gidiyoruz ve onların başladığı noktaya göre oyun olarak daha iyiyiz.

Maça gelecek olursak;

1 - Ortada başlayan maç yenen sürpriz golle BJK'ye döndü. Büyük maçların başında genelde ya 1-2 pozisyon bulur ya da 1-2 tane veririz, bunlar genelde gol olmaz. Bu sefer gol oldu ve sonuç olarak uzun süre oyundan düştük.

2 - Kayıp dakikalarda verdiğimiz pozisyoların gol olmamasında şansın da yardımı vardı. Ama kahvede yanımda maçı izleyen BJK taraftarlarına, "Gol atamıyorsunuz ama bu maç böyle gitmez" dedim. Takım oyunda çok varlık gösteremediği dakikalarda bile maça bir şekilde ortak olacağı hissiyatını veriyor, pes etmiyor, yenilgiyi kabullenmiyor. En önemli kazanımımız budur.

3 - Okay'ın golünde kritik anlarda topun doğru ayaklarda olmasının önemini gördük. Hücumda kaybedilse herhangi bir top kaybı olabilecek bir pozisyonu, doğru 3 hareket ile gole çevirdik. İşte topu doğru kullanan ayaklarla skoru yakalamak daha kolay. Çünkü şansınızı kendiniz yaratırsınız, top her zaman gelip de sizi bulmaz.

4 - Okay'ın golü ile artık maça ortak olduk, ondan sonra hiçbir dönemde oyun veya skor olarak ezilmedik. Karşılıklı goller geldi.

5 - Ortasahada Onazi'nin beklenen direnç noktasını oluşturamaması, Olcay ve Rodallega'nın topu ileride yeteri kadar tutamaması, Yusuf'un pas bağlantılarının zayıf kalması bizi oyunda kopuk gösterdi. Oyunda iyi olduğumuz dakikalar bu sorunların nispeten çözüldüğü dakikalardır.

6 - Her iki takımın da hücum ve baskıya dayalı oyunu, maçın temposunu düşürüp bir şekilde oyunu bitirmeye engel oldu.

Maç içinde birçok detay var, girmeye gerek yok. Oyuncu yorumlarımı futbolcu başlıklarında yapacağım.

Maçı kaybettik ama geleceğe dair umut beslememizi sağlayacak bir tecrübe edindik.
    Konu Çağatay_ tarafından (11.04.2017 Saat 14:55 ) değiştirilmiştir.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bakü'den kara yolu ile maç için Trabzon'a geldik. Öncelikle takımımıza teşekkür ediyorum. Zor maçtı. Ama mücadeleleri ve inançları tebriği hak ediyor. İlk kez de Medical Park Arenada maç seyretmiş oldum.

F bloktaydım. Stadımız kapalı ama F bloğun maşallahı vardı. Yağmur direk üstüme yağıyordu. Ayrıca podyumdaki su birikintilerine de çözüm bulunmalı. İnşaat mühendisi değilim ama su birikintisini önlemek için birşeyler yapılabilir. F blokta eşimle birlikte izledim maçı. Ve bir tane küfür duymadım. En ufak rahatsızlık hissetmedim. Bu sebeple beraber maç izlediğim tüm taraftarlara anlayışları için çok ama çok teşekkür ederim.

Maça gelince çok güzel atmosfer vardı. İlk yarının ve ikinci yarının başlarında durgun başlamamızı beşiktaş iyi değerlendirdi. İyi başlasak eminim o golleri yemezdik.
    Babel Pereira'ya çok rahat üstünlük sağladı. Sonuçta yenildik ama eksiklerimizi görme açısından olumlu bakabiliriz. Seneye çok ama çok daha iyi olacağız. Buna eminim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne kadar geniş mideli olduk
    Boy boy bjk fotoğrafları sitemizde
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doğan Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş maçı ile ilgili yazım: okumayanlar için burada da bulunsun.
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...ku-Doğan-ŞAHİN
    Versinler İade-i İtibar, Ufukta Şampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yazık gerçekten çok yazık.....

Ben çok şükür SADECE Trabzonsporluyum........
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazık gerçekten çok yazık.....

Ben çok şükür SADECE Trabzonsporluyum........
    Nerede bu resimler ??

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bize heryer TrabzonSpor

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçı izleyemedim.Belki de yıllardır Tabzonspor'un en hedefsiz en saçma hazırlık maçlarını bile kaçırmayan birisi olarak bu maçı kaçırdım.Hafta boyu içime dolan negatif hisler yaşanan hadiseler maçı izlemek için mücadele etmeye de itmedi beni...

Trabzonspor bu maçı ;

-Forumda ,twitterda,facebookda,sokata yenileceksek Şenol güneş'e yenilelim diyenler hain ve çapsızlar yüzünden
    -Hafta boyunca Ali Palabıyık'ı etkisi altında buram buram yoğuran bjk camiasına ses çıkaramayan pasif menfaatçi ve saf trabzonspor camiası yüzünden

-Maç sonrası "koyduk mu" tezahüratı yapacak olan trabzonspor tribünlerine yanıcı maddeler fırlatacak olan bjk'li alçaklara yemek ısmarlayan;tribün kültüründen bihaber egolarından kurtulup statla birlikte üçlüye bile katılmayan tg denilen yalaka grup yüzünden
    -Maç sonrası kendi takımının mücadelesini değil de öncelikle şenol güneş ve bjk'yi tebrik eden nevzat aydn gibi yöneticileri yüzünden

saha dışında kaybetti.Ve ben hayatımda ilk kez Trabzonspor'un bu kadar küçüldüğünü gördüm.Trabzonspor büyüklerle sevişerek değil savaşarak geldi buraya.
    Son yıllarda bjk maçlarının öncesi ve sonrası inanılmaz rahatsız edici. Bit dostluk kardeşlik lafları dönüyor inanılmaz. Adamlar kaç maçtır bu şekilde maçları da rahatça alıp yoluna bakıyor bizimkiler de neymiş Şenol â yenildik olsun muş muş.. Gs maçında staddaydim bu maçın öncesi ve sonrasında o maçtaki motivasyonun yarısı yoktu stadda da şehirde de dolayısıyla takımda da.

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bize heryer TrabzonSpor

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bu maçı bana ancak şikebahçeyi yenmemiz unutturur.
    bu maç senelerdir gol dahi atamadıgımız şb yi yenecegimiz ve şansımızı kıracagız hissi verdi
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

maçın tekrarını izledim. erken gol ve stres birleşince duygusal olarak çok büyük fark hissetmişim ama o kadar da değilmiş. çok ufak hatalar ve tecrübesizlik var. ligde bizim gibi hücumda, defansta yardımlaşan bir takım yoktur. inşallah bu enerjiyi düşürmeden kalitemizi yükseltebiliriz.

Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın tekrarını izledim. erken gol ve stres birleşince duygusal olarak çok büyük fark hissetmişim ama o kadar da değilmiş. çok ufak hatalar ve tecrübesizlik var. ligde bizim gibi hücumda, defansta yardımlaşan bir takım yoktur. inşallah bu enerjiyi düşürmeden kalitemizi yükseltebiliriz.
    macin tekrarini nereden izledin? bana link yollayabilir misin?

Nereden
    İstanbul

Alıntı amasya0561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maçı bana ancak şikebahçeyi yenmemiz unutturur.
    bu maç senelerdir gol dahi atamadıgımız şb yi yenecegimiz ve şansımızı kıracagız hissi verdi
    Benzer şeyleri ben de hissettim. Nedense bizim koşumuza tempomuza iştahımıza yetişemeyeceklerini düşünüyorum. Bu isteği oyuna da dökersek bu sefer elimizden kaçırmayız.

Umarım öyle olur.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://transfer.pcloud.com/download...pTLAKiKpy5tfw7

https://transfer.pcloud.com/download...t7Saqdzm4rvXM7

maçın tamamı.

ali palabıyık da müthiş hakem gerçekten. şu kadar tempolu maçta ne tacın önden atılmasına izin vermiş, ne hareketli topla oyun başlattırmış. şiddetli itiraz eden de olmamış. bir tek oğuzhan hakemin peşinden ayrılmıyor ona da fabri ayar vermiş.

idare etmemiş, yönetmiş maçı.
    Konu artvints tarafından (11.04.2017 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Tokat

arkadaşlar biraz siyaset olcak ama ben bir konudan çok rahatsızım bu ülkede değerler vardır birde manevi değer vardır. şimdi Mustafa Kemal Atatürk akp mhp chp ve herkesin ve bu ülkenin ortak değeridir.partiler üstüdür.mustafa kemalin askerleriyiz lafı izmirde işgalden yeni kurtulmuş bir köyde at üstünde askerler geçerken kadınlar yunanlardan kurtulmuş köyde siz kimsiniz deyince biz mustafa kemalin askerleriyiz derler çıkış noktası budur. yani bir ülkenin kurtuluşunu anımsatan bir slogandır. siyaset gütmiyorum. bazı haberlerde (ki doğruluğuna inanıyorum) bizim türbünlerde bunu duyup yani bir ülkenin kurucusunun ismini duyup rahatsız olan hatta tehdit eden taraftarlar var. Noluyoruz arkadaşlar düşmanlığımız neye.İslam bu ülkenin ortak dinidir ve peygamber efendimiiz arap topraklarında benzetme olcaksa kuvayı milliye tarzı bir hareketi başlamıştır. ben gayet dini bütün bir adamım. islam tarihiyle bazı meseleler hariç gurur duyarım. Ebu zer gıffarden halifelere peygamberlere bu mücadelenin adı islam adına olmuştur. ama özellikle vira izmir marşı okududuğunda türbünde buna gocunanalar oluyor bizim türbünlerde yapmayın etmeyin allah aşkına. islam ve m. kemali ayırırp karşı karşıya getirmek doğru değildir. Biri bu ülkeni kurucusu diğeri dünyadaki ezilenlerin kurtuluşu için doğmuş bir dindir. bazı taraftar lidderleri bjk türbünlerini tehdit etmiş mustafa kemal sloganı atmayın diye. yakışıyormuki bu bize. biz ülke olarak nasıl kurtuluş savaşı verdiysek yine bir oluruz kimse bizi ayrıştıramaz.

Nereden
    İstanbul

maçın tamamı.

ali palabıyık da müthiş hakem gerçekten. şu kadar tempolu maçta ne tacın önden atılmasına izin vermiş, ne hareketli topla oyun başlattırmış. şiddetli itiraz eden de olmamış. bir tek oğuzhan hakemin peşinden ayrılmıyor ona da fabri ayar vermiş.

Bu maç için söylemiyorum, arada saçmaladığı oluyor, ama yeni nesil hakemler arasında en beğendiklerimden. Hem tempolu oynatıyor, hem güven veriyor, hem de oyuncu ile diyalogları iyi.

Daha yenilerden özellikle Ümit Öztürk'ü beğeniyorum.

Özkan Sümer

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Özeti izledikçe kötü oluyorum.

favory_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçın tamamı.

Linkler ölmüş indirebileceğimiz başka bir yer var mı ?

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçta Medjani'nin Uğur'dan daha iyi olduğunu gördüm
    Özellikle rakibe yapışmak konusunda Medjani çok iyi ve hızlı
    evet
    stoper de uğur yerine medjani oynamalı
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı İskender Çakmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özeti izledikçe kötü oluyorum.
    Dostum izleme. Bende kötü oluyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçın tamamı.

2. linki indiremiyorum

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. linki indiremiyorum
    Kendin hesap oluşturup hesabına kaydet ben öyle indirebildim
    Geldik, Gidiyoruz...

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı İsmail Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendin hesap oluşturup hesabına kaydet ben öyle indirebildim
    Hallettim kardeşim sağolasın, üyelik kolaymış, e mail ve şifre istiyor sadece. Üşendiğimden denememiştim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)