Sayfa 155 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 55 105 145 153 154 155 156 SonuncuSonuncu
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 3,851 ile 3,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hakemler tabiki bize karşı bir tutum sergileyecekler.

Senin futbolcun boş kalelere golleri atsın, ne hakemle uğraş ne seni çekemeyenlerle.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

Alıntı Gökhan Döner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hakemler daha çok oynayacaklar bizle ama biz onlarla oynamamamız gerek.
    Düşürdüğünü atacaksın affetmeyeceksin.............
    kesinlikle, bulduğunu atacaksın golüde vermeyecek değillerya...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç günü evdeki misafir kalabalığı,memleketten gelen halamların tam maç bitişine yakın geri gitme durumları,ikinci yarı başında sahaya çöken sis, beni yeterince germişti. gergin olduğumda birşeyler ters gidiyor hep.

son 15-20 dakikayı seyredemeden evden çıktım. burak'ın yuhalandığını şimdi öğreniyorum ve yuhalayanlara yazıklar olsun diyorum. nankörler.
    Şampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahaya çöken sis konusunda yalnız değilmişim demekki, o anda herkes aynı şeyleri hissetmiş anlaşılan.

Nereden
    Nevşehir

Alıntı Burhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç günü evdeki misafir kalabalığı,memleketten gelen halamların tam maç bitişine yakın geri gitme durumları,ikinci yarı başında sahaya çöken sis, beni yeterince germişti. gergin olduğumda birşeyler ters gidiyor hep.

son 15-20 dakikayı seyredemeden evden çıktım. burak'ın yuhalandığını şimdi öğreniyorum ve yuhalayanlara yazıklar olsun diyorum. nankörler.

o çöken sisi görünce arkadaş dediki 96 yılındaki fb maçını hatırladım bende evet dedim bende o maçı hatırladım...

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı insan51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin Murat amiin.
    A.Gücü maçını da alacağız Allahın izni ile,
    Bursa takılacak bir kere daha diyim yarın demedi demeyin
    Bursa'yı bildim de bizim kayıp hiç hesapta yoktu

feneri sahasında yenelim kaybedilmiş bir şey yok,nasıl olsa Bursa ile puan farkını koruduk.feneride uçurumdan aşağı atalım yok olup gitsinler kocaman? ile birlikte.
    Konu Ertan 51 tarafından (24.01.2011 Saat 09:50 ) değiştirilmiştir.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Nevşehir

bence beraberlik bile yeter ertan abi feneri saf dışı bırakmak için...

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Süleyman50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence beraberlik bile yeter ertan abi feneri saf dışı bırakmak için...
    Evet toprağım hem moral bozmaz hem de aradaki puan farkı korunmuş olur,
    ama ben tırpanı kökten vurup yok etmek istediydim ama senin dediğin de olur
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Nevşehir

Alıntı insan51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet toprağım hem moral bozmaz hem de aradaki puan farkı korunmuş olur,
    ama ben tırpanı kökten vurup yok etmek istediydim ama senin dediğin de olur
    evet abi haklısın senin dediğin daha güzel olur

sedatalis82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dışarıda yenilgimiz yok kaybedeceğimizi düşünenler neye dayanarak bunu söylerler.En kötü beraberlik bizimdir

diyelim yenildik fenerin deplasmanda bir sonraki hafta yeneceğini söylemek bile akıllı iş değil.

bursanın puan kaybetmesi çok iyi oldu.

adamların oynadığı futbola bakın rezil ötesi.

çok avantajlıyız çooook.
    adalet bir gün mutlaka yerini bulacaktır...ŞENOL GÜNEŞ

Trabzonspor Kongre Üyesi

SEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar yaptığım istatistiklere göre umut ortalama 7 yüzdeyüz gol pozisyonundan sadece birini atıyor..bunlara boş kaleler dahil..son maç net 4 pozisyon kaçırdı bjk maçında da net 2 veya 3 pozisyon yakalarsa feneri es geçmez ..ama lig ayrı kupa ayrı derse yapacak bir şey yok.
    Hemşeri: Trabzonlu Olan Değil, TRABZONSPOR'lu Olandır.

Nereden
    Nevşehir

futbolcular sanki maça konsantre olamamış gibiydi, acaba akılları fb maçındamıydı...

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canımız sağolsun.

Yalnız bir kaç şey söylemeden edemeyeceğim.

Bu maç öncesi geçtim taraftarlığı seyirci bile olamayacak zihniyetteki zavallılara bir kaç soru sorsaydık. Mesela,

- Burak Yılmaz kaç gol atmıştır ?
    - Kaç asist yapmıştır ?

ve herşeyden önemlisi,

Burak Yılmaz kötü oynayabilir mi ?

İlk iki soruyu bilemem ama üçüncüsüne kesin kes şu cevabı vereceklerden eminim. "tabi oynayabilir"
    Seyirci müsvetteleri, "o maç" bu maçtı işte !

Saha içine karışmak haddimize değil ama Jaja’nın 1.92 boyuna rağmen iki stoperin arasına girmek yerine taç çizgisi kenarından serbest vuruş kullanması, son bir dakika kala da Glovakci’nin yanından top alması ağzımı açık bıraktı desem yeridir.

O adamlara futbol ile ilgili soru mu soracağız bir de Metin kardeşim?...

O adamlara soracağımız şudur : "Bugüne kadar hayatında, Trabzonspor sayesinde elde ettiğin şampiyon takımın taraftarı olmak haricinde ne gibi bir başarın var? Çevrene, yaşadığın şehre nasıl bir katkın var? Başarılı insanları küçümsemekten, kendini bir halt zannetmekten başka en iyi yapabildiğin şey nedir? Beğenmeyip yuhaladığın insanların yaşındayken hayattaki başarın neydi, hayatında kaç kişiyi sevindirdin, seni memnun etmek için insanların var güçleriyle çalışıp ne yapmaları lazım yüce şahsiyetler?.. "
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Nereden
    İstanbul

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O adamlara futbol ile ilgili soru mu soracağız bir de Metin kardeşim?...

O adamlara soracağımız şudur : "Bugüne kadar hayatında, Trabzonspor sayesinde elde ettiğin şampiyon takımın taraftarı olmak haricinde ne gibi bir başarın var? Çevrene, yaşadığın şehre nasıl bir katkın var? Başarılı insanları küçümsemekten, kendini bir halt zannetmekten başka en iyi yapabildiğin şey nedir? Beğenmeyip yuhaladığın insanların yaşındayken hayattaki başarın neydi, hayatında kaç kişiyi sevindirdin, seni memnun etmek için insanların var güçleriyle çalışıp ne yapmaları lazım yüce şahsiyetler?.. "

İstanbul basını yıllardır uyutuyor, güya Futbolu en iyi bilen taraftar Trabzonspor tarftarıymış.Bu yalana inanıp Tribünde elinde çekirdek kendinden başka hiçbişeyi beğenmeyen bir seyirci teknik direktörtopluluğu oluşmuş.. onlara sorarsan hepsi futbol alimi...

Trabzonpor bu tarftara rağmen lider... Ya taraftar kaçıncı..

19 puan gerideki galatasaray tarftarını gördük.. beşiktaş taftarını gördük. busesne ligde kupada hayalkırıklığı taşıyan fener taraftarını gördük.. Bizim tafatarımız hangisinden iyi..

Ya Bursa taraftarına , ya eskişehir tarfatarına nedemeli...

Hadi süper ligi geçtim Banka asyada şampiyonluğa oynayan takımların tarftarının çoşkusuna bir bakın...

Herkes açıkça görüyorki Bu taraftar şampiyonluğa oynayan bir takım taraftarı değil.. Sanki şampiyon olmayı istemiyor..

Nereden
    İstanbul

Yerel medyada nadiren de olsa doğruları görebilen ve yazabilenler var.
    Hamza Mısır'a büyük oranda katılıyorum:

Jaja çok özel bir oyuncu onu peşinen söyleyeyim. Top ayağına geldiğinde başkasına gitsin istemiyorum. İzinsiz gitti, geç döndü. Hocası da orta yolu bulup onu takım arkadaşlarıyla bütünleştirdi. Jaja da bunun altında kalmadı ve Manisa maçında bütün hünerlerini ortaya koyarak kendini affettirdi.
    İşte o Jaja Ankaragücü maçında Trabzonspor’u bozan isim oldu. Maçtan sonra en mantıklı yorumu da Sergen Yalçın yaptı TRT1’de. ‘Jaja Trabzonspor’da 10 numara oynamaz’ dedi. Yürekten katıldım ve bir kez daha Sergen’i kutladım. Evet, Jaja Bursaspor maçında olduğu gibi haddini bilerek oynayacak. Öyle orta sahada şov yapmaya kalkmayacak. Aldığı 35 topun 17’sini rakibe kaptırmayacak. Halı sahada bile top kaptırıp arkasından bakan arkadaşımızı bir sonraki maça çağırmıyoruz. Jaja Trabzonspor’da 10 numara oynamaz. Jaja kaptırdığı topların arkasından ‘vurdum duymaz’ bir şekilde bakamaz. Böyle yaparsa yeri kulübe olur. Takım arkadaşları da oyundan düşmez, küsmez. Formaya, eşofmana tekme atan Colman’ın öfkesi kime zannediyorsunuz!

Brozekler Tribünde Oturmaz

Trabzonspor ikizleri büyük umutlarla transfer etti. Antalya kampında da takıma erken adapte oldular. Ancak Şenol hoca Brozek kardeşleri ikinci yarının ilk maçına hazırlayamadı. İkizler maçı tribünde Ceyhun Gülselam ile birlikte izledi. Pawel tek vuruşlarda çok başarılı bir oyuncu. Bir an önce 18’e girmeli ve Güneş ondan süre olarak da çok fazla yararlanmalı. Bu takım çakma sol açıklarla şampiyonluğa yürüyemez. Piotr da bir an önce kadroya girmeli.

Mustafa Yumlu Girerdi!

Ortaya yığılan Ankaragücü savunması ancak kenardan gelecek toplarla çözülebilirdi. Nitekim de gol öyle gelmedi mi? Yattara sağ kenardan iyi bir top getirdi ve Jaja boş kaleye gönderdi. Bu golde kimse gidip Yattara’yı kutlamadı, herkes Jaja’yı gitti öptü! Şenol hoca ilk kez oyuncu değişikliklerinde geç kaldı uyanamadı. Yanındaki Ünal Karaman da uyaramadı. Kenarlardan, kornerden gelecek yüksek toplarla Ankaragücü savunmasını son 15 dakikada Mehmet Çakır değil de Mustafa Yumlu çözerdi. Takıma daha yeni ısınan Mehmet Çakır’ın böyle panik durumlarda katkısı olmazdı.

Tek Vekil Çıkaramazlar

Siyaset Trabzonspor’u kullanmayacak, Trabzonspor siyaseti kullanacak. Hatırlayın, Trabzonspor daha bundan birkaç yıl önce Ersun Yanal ile ilk yarıda fırtınalar estirmiş liderliği kıl payı Sivas’a kaptırmıştı. Ancak ne olduysa Belediye Başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun Antalya maçı öncesi kampı ziyaret ederek oyuncuları odalarından indirdiği o unutulmaz ziyaretten sonra olmuştu. Ersun Yanal şok bir kararla istifa ettiğini açıklamış zor ikna edilmişti. Ondan sonra da bir daha dikiş tutmadı zaten. Bakıyorum, Manisa maçı öncesinde tesislerde yine siyasetçiler kol geziyor. Yönetim ziyaretinde AKP İl Başkanı Adnan Günnar, Başkan Sadri Şener’e WİKİLEAKS’ı anlatıyor, Wikileaks’ı tartışıyor. Orası yeri mi sevgili Günnar? Bu siyasi ziyaretler seçim yaklaştıkça daha da sıklaşacak. Millet Vekili adayları ziyaretlere gidecek. Oralarda zavallı Trabzonspor yine kullanılmaya çalışılacak. İddia ediyorum, Trabzonspor bu yıl şampiyonluğu masa başı oyunlarla kaybederse iktidardaki AKP Haziran başındaki genel seçimde Trabzon’dan tek bir vekil çıkaramaz. (Hangi siyasi parti olursa olsun Trabzonspor şampiyon olana kadar siyasetçilerin tesislere gitmelerine müsaade edilmemeli.)

Penaltı Yüzde Yüz Olacak

Umut Bulut’un pozisyonu çok tartışıldı. Ligin ikinci yarısında Trabzonspor’un lehine verilecek penaltılar yüzde yüz olacak. Halis Özkahya yakışıklıdır ancak fazla güvenmem. Fenerbahçe sempatizanı olduğunu hakem camiasında herkes çok iyi bilir. Penaltı vermediği pozisyonda ona fazla kızamam. Çünkü yüzde yüz bir pozisyon değildi. Trabzonspor bu maçta yaptığı hatalara bakacak, kaçırdıklarını, yanlış tercihlerini irdeleyecek. Şenol hoca ‘Ben yaptım oldu’ diyerek Ceyhun’u tribüne gönderip Sezer Badur’u sahaya kurtarıcı olarak sürmeyecek. Ben de olsam fulü o pozisyonda penaltıyı vermezdim.

Olimpiyata Gidelim Başkan!

Bizim eski stoper Osman Özküylü’nün teknik patronluğunu yaptığı Elazığspor 2. Lig B grubunda futbol olarak da sonuç olarak da çok iyi gidiyor. Elazığspor’un maçlarını ortalama 10-12 bin taraftarı izliyor. Trabzonspor süper ligde ilk yarıyı ezeli rakiplerine ezici bir üstünlük kurarak kapamış ikinci yarının ilk maçında 15 bin 752 kişiye oynadı. Büyük Belediye maçını ise İstanbul’un dağında 61 bin taraftarı izlemiş. Başkana büyük baskı var ‘Her maçı olimpiyatta oynayalım’ diye.

Bence de mahsuru yok, iyi de olur. Çünkü Trabzon’da gençler cebindeki harçlığı İDDİA bayilerinde harcıyor, kahvelerde maçları izliyor. Bu sorunla ilgili bir teklifim olacak. Avni Aker’de çekirdek satışları durdurulsun! Bir de stat çevresinde maç günleri kalorifer kazanları maçtan sonra yakılsın.
    Önce iletişim düzelmeli...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır vivanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

ben ankaragücü maçından sonra gördümki ne yazsak ne çizsek boşmuş..trabzonspor bucaspor maçı kimse rahatca yeneriz diyebilirmi..? şunuda belirtmek isterimki trabzondaki üç beş tane taraftar grupları trübünleri ayağa kaldıramıyorsa onlarda bu işin laylaylomunda..eskiden ayağa kalkmıyanı zorla kaldırıyorlardı çünkü taraftar grupları etkiliydi..şimdi ise avni aker cennet stadı..allah kolaylık versin ne olucak bakalım saha avantajımız hiç kalmadı..

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı vivanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ankaragücü maçından sonra gördümki ne yazsak ne çizsek boşmuş..trabzonspor bucaspor maçı kimse rahatca yeneriz diyebilirmi..? şunuda belirtmek isterimki trabzondaki üç beş tane taraftar grupları trübünleri ayağa kaldıramıyorsa onlarda bu işin laylaylomunda..eskiden ayağa kalkmıyanı zorla kaldırıyorlardı çünkü taraftar grupları etkiliydi..şimdi ise avni aker cennet stadı..allah kolaylık versin ne olucak bakalım saha avantajımız hiç kalmadı..
    fener-buca veya bursa-buca maçı için kesin yenecekler diyebilir miyiz?.. Bunu anlatmaya çalışıyorum, herkes puan kaybedecek ama en az biz kaybedeceğiz. Normal şartlarda aksinin olması mümkün değil. Anormal şartları da ancak biz oluşturabiliriz.
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır vivanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

ama diğer takımlar hiç olmazsa taraftar desteği ile bi şekilde maçı alaıyorlar avantajlı oluyorlar.bizde iç saha avantajı hiç yok.
    Konu Fatih tarafından (24.01.2011 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Jester Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerel medyada nadiren de olsa doğruları görebilen ve yazabilenler var.
    Hamza Mısır'a büyük oranda katılıyorum:

Jaja çok özel bir oyuncu onu peşinen söyleyeyim. Top ayağına geldiğinde başkasına gitsin istemiyorum. İzinsiz gitti, geç döndü. Hocası da orta yolu bulup onu takım arkadaşlarıyla bütünleştirdi. Jaja da bunun altında kalmadı ve Manisa maçında bütün hünerlerini ortaya koyarak kendini affettirdi.
    İşte o Jaja Ankaragücü maçında Trabzonspor’u bozan isim oldu. Maçtan sonra en mantıklı yorumu da Sergen Yalçın yaptı TRT1’de. ‘Jaja Trabzonspor’da 10 numara oynamaz’ dedi. Yürekten katıldım ve bir kez daha Sergen’i kutladım. Evet, Jaja Bursaspor maçında olduğu gibi haddini bilerek oynayacak. Öyle orta sahada şov yapmaya kalkmayacak. Aldığı 35 topun 17’sini rakibe kaptırmayacak. Halı sahada bile top kaptırıp arkasından bakan arkadaşımızı bir sonraki maça çağırmıyoruz. Jaja Trabzonspor’da 10 numara oynamaz. Jaja kaptırdığı topların arkasından ‘vurdum duymaz’ bir şekilde bakamaz. Böyle yaparsa yeri kulübe olur. Takım arkadaşları da oyundan düşmez, küsmez. Formaya, eşofmana tekme atan Colman’ın öfkesi kime zannediyorsunuz!

Brozekler Tribünde Oturmaz

Trabzonspor ikizleri büyük umutlarla transfer etti. Antalya kampında da takıma erken adapte oldular. Ancak Şenol hoca Brozek kardeşleri ikinci yarının ilk maçına hazırlayamadı. İkizler maçı tribünde Ceyhun Gülselam ile birlikte izledi. Pawel tek vuruşlarda çok başarılı bir oyuncu. Bir an önce 18’e girmeli ve Güneş ondan süre olarak da çok fazla yararlanmalı. Bu takım çakma sol açıklarla şampiyonluğa yürüyemez. Piotr da bir an önce kadroya girmeli.

Mustafa Yumlu Girerdi!

Ortaya yığılan Ankaragücü savunması ancak kenardan gelecek toplarla çözülebilirdi. Nitekim de gol öyle gelmedi mi? Yattara sağ kenardan iyi bir top getirdi ve Jaja boş kaleye gönderdi. Bu golde kimse gidip Yattara’yı kutlamadı, herkes Jaja’yı gitti öptü! Şenol hoca ilk kez oyuncu değişikliklerinde geç kaldı uyanamadı. Yanındaki Ünal Karaman da uyaramadı. Kenarlardan, kornerden gelecek yüksek toplarla Ankaragücü savunmasını son 15 dakikada Mehmet Çakır değil de Mustafa Yumlu çözerdi. Takıma daha yeni ısınan Mehmet Çakır’ın böyle panik durumlarda katkısı olmazdı.

Tek Vekil Çıkaramazlar

Siyaset Trabzonspor’u kullanmayacak, Trabzonspor siyaseti kullanacak. Hatırlayın, Trabzonspor daha bundan birkaç yıl önce Ersun Yanal ile ilk yarıda fırtınalar estirmiş liderliği kıl payı Sivas’a kaptırmıştı. Ancak ne olduysa Belediye Başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun Antalya maçı öncesi kampı ziyaret ederek oyuncuları odalarından indirdiği o unutulmaz ziyaretten sonra olmuştu. Ersun Yanal şok bir kararla istifa ettiğini açıklamış zor ikna edilmişti. Ondan sonra da bir daha dikiş tutmadı zaten. Bakıyorum, Manisa maçı öncesinde tesislerde yine siyasetçiler kol geziyor. Yönetim ziyaretinde AKP İl Başkanı Adnan Günnar, Başkan Sadri Şener’e WİKİLEAKS’ı anlatıyor, Wikileaks’ı tartışıyor. Orası yeri mi sevgili Günnar? Bu siyasi ziyaretler seçim yaklaştıkça daha da sıklaşacak. Millet Vekili adayları ziyaretlere gidecek. Oralarda zavallı Trabzonspor yine kullanılmaya çalışılacak. İddia ediyorum, Trabzonspor bu yıl şampiyonluğu masa başı oyunlarla kaybederse iktidardaki AKP Haziran başındaki genel seçimde Trabzon’dan tek bir vekil çıkaramaz. (Hangi siyasi parti olursa olsun Trabzonspor şampiyon olana kadar siyasetçilerin tesislere gitmelerine müsaade edilmemeli.)

Penaltı Yüzde Yüz Olacak

Umut Bulut’un pozisyonu çok tartışıldı. Ligin ikinci yarısında Trabzonspor’un lehine verilecek penaltılar yüzde yüz olacak. Halis Özkahya yakışıklıdır ancak fazla güvenmem. Fenerbahçe sempatizanı olduğunu hakem camiasında herkes çok iyi bilir. Penaltı vermediği pozisyonda ona fazla kızamam. Çünkü yüzde yüz bir pozisyon değildi. Trabzonspor bu maçta yaptığı hatalara bakacak, kaçırdıklarını, yanlış tercihlerini irdeleyecek. Şenol hoca ‘Ben yaptım oldu’ diyerek Ceyhun’u tribüne gönderip Sezer Badur’u sahaya kurtarıcı olarak sürmeyecek. Ben de olsam fulü o pozisyonda penaltıyı vermezdim.

Olimpiyata Gidelim Başkan!

Bizim eski stoper Osman Özküylü’nün teknik patronluğunu yaptığı Elazığspor 2. Lig B grubunda futbol olarak da sonuç olarak da çok iyi gidiyor. Elazığspor’un maçlarını ortalama 10-12 bin taraftarı izliyor. Trabzonspor süper ligde ilk yarıyı ezeli rakiplerine ezici bir üstünlük kurarak kapamış ikinci yarının ilk maçında 15 bin 752 kişiye oynadı. Büyük Belediye maçını ise İstanbul’un dağında 61 bin taraftarı izlemiş. Başkana büyük baskı var ‘Her maçı olimpiyatta oynayalım’ diye.

Bence de mahsuru yok, iyi de olur. Çünkü Trabzon’da gençler cebindeki harçlığı İDDİA bayilerinde harcıyor, kahvelerde maçları izliyor. Bu sorunla ilgili bir teklifim olacak. Avni Aker’de çekirdek satışları durdurulsun! Bir de stat çevresinde maç günleri kalorifer kazanları maçtan sonra yakılsın.
    Güzel bir yazi
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

.....
    Ziyaretçi

Şenol Hoca açıklamada söyledi , Brozek in ayağı şişmiş henüz hazır değildi o yüzden almadım kadroya dedi.

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Hoca açıklamada söyledi , Brozek in ayağı şişmiş henüz hazır değildi o yüzden almadım kadroya dedi.
    ayagi mi sisdi ? hazir mi degildi ?

.....
    Ziyaretçi

Alıntı Mehmet Said Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayagi mi sisdi ? hazir mi degildi ?
    Ayaği sismiş antremana çıktığı için o yüzden hazır değilmiş

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

şimdi kaybedilen puanı hakeme bağlamak gibi bir niyetim asla yok ancak buca maçında bize verilen penaltıdan sonra ortalığı biz ayağa kaldırmıştık ! neymiş efenim haksız kazanılmış bir penaltıydı evet doğrudur istemiyoruz öyle penaltılar ama çok saçma bi şekilde kendimizi öne attık sonra aykut konuştu, aziz yıldırım konuştu ! sonrada süzme febeli halis umutun yüzde yüzlük penaltısını vermedi. daha çok penaltımız es geçilecek ne yazık ki zira bazı arkadaşlar aşırı iyi niyetle bizi öne attı !!!

96'dan sonra Trabzonda taraftarlık bitmiştir ! eskiden cehennemdi şimdi cennet. bilet alıp çekirdek çıtlatıp maç bitmeden homurdanmayı marifet bilenler gitsin küvette gemi yüzdürsün. haketmiyorlar bu takımı.

ben hala diyorum şampiyon olacağız o sene bu sene hiç umutsuzluğa gerek yok bu takım 10 numara oynar ama baskı kötü bir şey özellikle avni akerde !

BU SENE 7 GE-LE-CEK.
    sadece aşk bizimkisi

Reha Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok AÇIKLAYICI bir açıklama olmuş hocamız bunu baya düşünmüştür acıklamak için heralde!

Ömer Yüce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Reha Demirbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok AÇIKLAYICI bir açıklama olmuş hocamız bunu baya düşünmüştür acıklamak için heralde!
    Şenol hoca dediki ; Borzek ilk antrenmana çıktığında ayağının şiştiğini gördük ve bu yüzden de hazır olmadığını anladık o yüzden kadroya almadık dedi!

Niye 3. kişilerin yanlış bilgilerini tercih ediyorsunuz adamın kendi ağzı varken???
    DRAGO GABRIC

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)