Sayfa 86 Toplam 87 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 76 84 85 86 87 SonuncuSonuncu
Toplam 2155 adet sonuctan sayfa basi 2,126 ile 2,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20. Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Napoleon61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Hoca'yı severim saygı duyarım keşke bu takımın başkanı olsa gerçek anlamda sportif direktörü olsa .. Futbolu bilen , öğreten gerçek bir başkan.

Ama dün TS maçını izlerken , Şenol Hoca nın çalıştırdığı TS de eksik olan birçok şeyi Tolunay Kafkas ın TS unda 1 haftada nasıl yakaladığını merak ediyorum.

*Hayrettin Hacısalihoğlu gittiğinden beri yönetim ve Şenol Hoca nın arasının iyi olmadığını hepimiz biliyorduk ta , takımla şenol hocanın diyaloğunun bu kadar kopmuş olduğunu en azından ben bilmiyordum.

*Atılan gollerden sonra futbolcuların gözünde ki hırsı , birliktelik duygusunu , sahadaki arzu ve isteği iki sezondur hiç görmedim ?Görünen o ki futbolcular ile de bir iletişim sorunu olduğu kesin.

*Tarfatarın en buyuk tutkusu maçsonu kolbastısını iki sezondur görmedim ? Bu takımı maç sonu taraftara götürebilmek kolbastı yapmalarını sağlamak ne kadar kolaymış oysa ki ?

*Tolunay Hoca ile Şenol Hoca nın karakterleri farklı ama dün gördüğüm savaşçı Trabzon un Pepp Guardiolası benzetmesi yaptığım Tolunay Hoca diğer yanda Elazığ da takımın ard arda goller yerken Ünal Hoca yla mahalle muhabbeti yapan Şenol Hoca görüntüsü bu değişimin gerekliliğini en doğru tespitidir.

Benim gördüğüm anladığım Şenol Hoca nın , Hayrettin Hacısalihoğlu ile beraber yönetime karşı vermiş oldukları sessiz mücadele Trabzonspor un önüne geçmiştir. Mücadelesinde haklıdır, haksızdır ama %100 hatalıdır ki hiçbirşey ve hiçbirimiz Trabzonspor un üzerinde değiliz , olamayız

Ulaş Karahan
    renkdaşım benim kafadansın yorumlarına tamamen katılıyorum bende bir kaç ekleme yapıyım bence şenol güneş koreden gelmek istemiyordu ordan aracılarla zorla geldi aklıda hep ordaydı ve gene koreye gidicek herkes görsün şimdiden yazdım.Başkana gelince o trabzonsporu çok seviyor burak jaja alanzinho colman selçuk egemen onur engin bunlarıda hep başkan aldı hakkını yemeyelim adam herşeyi ts için yapıyor ama destek bulamıyor herkesin atladığı konu şenol güneş trabzonsporu sabote etmiştir kaç kere bıraktı bu 3. bırakışı başkanda kabul etti ş.güneş bırakmak için herşeyi yaptı ama başkan izin vermedi ş.güneşte ben nasıl bırakırım dedi alanzinhoyu oynatmam colmanı küstürürüm taraftarın hiç beyenmediği halili kaptan yaparım korkak oynatırım saldırtmam takımı bir sıfır öne geçsem bile 11 kişi defans yapar sonunda yenilirim taraftara sinir krizleri geçirttirim dedi ve başardıda şenol güneş futolculara karşı hep mesafeliydi yani samimi değil o sadece disiğlin ve filozofvari konuşmalarla başarılı olacağını sandı futbolcuları rob0t sandı ama futbolcularda insan onlarında duyguları var bak renkdaş futolbular hocalarının babaları gibi olmalarını ister sevgi olucak arada ara sıra hocaları haşlayacak onları yani elektrik samimiyet olucak bunlar kimlerdemi var yoğun biçimde fatih terimde tolunayda ertuğrul sağlamda bunlar malesef ş.güneşte yok soğuk bir insan takımla hocanın arasının bağlarının kopması sevgi ve samimiyet eksikliğidir takım hocanın kopyasıdır ayrıca bir kaç şeyde başkanımız için diyim başkanımız trabzonsporu çok seviyor herşeyi trabzonspor için yaptı selçuk egemen jaja teofilo burak alanzinho egemen colman bunları kim aldı soruyorum burda sadri şener düşmanlarına bu takımın bu hale gelmesi ş.güneş yüzünden dir o doldurdu bu enkaz yabancıları başkan diyor ben anlamam hoca istiyecek ben alıcam bak ersun nasıl istedi yazdığım futbolcuları başkanda almammı dedi ardardfa patlattı bombaları o zamanlar yani şenol hocada iş yok yabancı futbolcu seçmede burda başkanın en ufak bir suçu yoktur ve renkdaş seni on numara tebrik ediyorum helal olsun diyorum son paragrafın için şenol ve hayrettinin başkanı düşürmek için verdiği sessiz derin mücadele o yüzden bende diyorum takımı sabote etti diye ve ben direk diyim sonuna kadar haksızdır kendi menfaati için başkanı yemek için takımı az kalsın küme düşürücekti bu trabzonsporluluğa insanlığa sığarmı ve ayrıca milyonlarca taraftarı derin üzüntülere mutsuzluğa endişeye sinir krizleri geçirtmeye değermiydi şenol hoca sana soruyorum neyse artık mutlu olabilirsin korenede gidebilirsin

Nereden
    Kocaeli

Standart Burda bin kere yazdım bir kere daha yazayım

Bu takımın en yetenekli futbolcuları Alanzinho ve adriandır ve 90 dakika hiç çıkarılmadan oynatılmalıdır ikiside her an sokru maçın gidişatını değiştirebilicek futbolculardır şenol güneşte bu ikisine taktığı için sonunu getirmiştir acaba ne istiyordu bu futbolculardan onlar özgür oynayacak yeteneklerini sergileyecekti sadece ama herlade şenol hoca onların eşşek gibi koşup pres yapmasını istiyordu yeteneksizler eşşek gibi koşsa ne olur be giden hocam sen bilemedinmi hala iyi futbol başarılı sonuçlar yetenekli futbolcularla kazanılır yoksa eşşek gibi koşsan o zman futbolculara gerek yok alıcan 11 maratoncu tamam ama kazın ayağı öyle değil işte futolda yetenek konuşur hagı sergen alax messi vb bunlar presmi yapıyordu yetenekli adamları özgür bırak sonra izle dünkü gaziantep maçı gibi

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dün 3.golden sonra Onur ile Tolganın gole sevindiği bir an vardı. Onun fotoğrafı lazım. Nerede bulabiliriz acaba?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ünal Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün yapılan istatistiklerde, çıkan oyuncularıda tam olarak sahada olduğunu kabul ederseniz, 10 kişide 11km üzerinde koşmuş oldu. Bu bizim ligler için bir rekor sayılır. 1 haftada bu kadar kondüsyon yüklemesi yapamazsınız, sonuç .... piskolojik.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFARRUATTIR
    SAVAŞ, BAĞIMSIZLIK SÖZ KONUSU OLMADIKÇA CİNAYETTİR

bülent uygun--es es--korcan--aleks taşcıoğlu--egemen--selçuk-galatasaray

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Maın ilk 10 dk.sındaki Antep posizyonları gol olsa idi sıkıntılar yaşayacaktık. Ama dünkü müucadele pas trafiği güzeldi.

Şimdi baya bi gaza geldik.

Hafta sonu, bahar havasındaki memleketimizi bırakıp Sivasa o donurucu soğukta maça gitmeyi düşünmüyordum açıkçası. Keza takımın kötü hali bubun tek sebebi idi.

Dedim ya işte şimdi gaza geldik bi nebze.

Hafta sonu Sivas yolu Görünüyor

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bi daha "Colman'ı satalım, Alanzinho + 3 milyon verelim Alper'i alalım" diye buraya yazan olursa ilk ben küfür edicem :P

Şaka bi tarafa inanılmaz oynadılar tebrik ediyorum.. Haftalar sonra böyle bir galibiyet inanılmaz keyif verdi bana..
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

halil bu takımda sadece santrafor olarak oynayabilirdi ama şenol hoca onu sağ-solda vaya ortasahada oynattı ama santrafora yaklaştırmadı. hneymiş beklere yardım edecekmiş.korkakça bir düşünceydi. tamam adam kaliteli değil ama yanında adriyanla daha iyi oynadı. bu durumda daha iyi oynayacaktır.

inadina61_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı karaman6106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halil bu takımda sadece santrafor olarak oynayabilirdi ama şenol hoca onu sağ-solda vaya ortasahada oynattı ama santrafora yaklaştırmadı. hneymiş beklere yardım edecekmiş.korkakça bir düşünceydi. tamam adam kaliteli değil ama yanında adriyanla daha iyi oynadı. bu durumda daha iyi oynayacaktır.
    Ne yalan söyleyeyim inter maçlarında kanatta oynamıştı onun kanadı çok güven vermişti bana, böyle oynarsa demiştim, defansif olarak çok iyiydi ileri çıkışları yeterli değildi ama o maçlarda bize defansif özellikleri lazım olduğu için beğenmiştim sonra bitti. Ben dün akşam beğenmedim, bizim forvetimiz adam geçebilmeli, hep kanada yönlendirmemeli, bunu janko yapsa anlarım kenardan orta istiyor diye de halil olunca keşke dikine gitse dedim her pozisyonda.

Nereden
    İstanbul

giray,bamba ve zokora döndükten sonra ilk 15 dk pozisyonları kolay kolay vermeyiz..
    volkanın oynayacağı sağ kanadı alanzinhoya teslim etmek çok daha mantıklı..
    colman ve adrianlı orta saha fark yaratır..
    en önemli problemler forvet ve solbek gibi duruyor..
    özellikle forvet sıkıntılı bence..

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalnız Antep ilk golü atsaydı ikinci pozisyon yaşanmayacaktı. Futbolda her şey en ufak şeyden değişir, mesela topu taç yerine ileriye vursa bir adam bir pozisyonda çok daha farklı bir atak geliştirmek zorunda kalır rakip. Golü yeseydik de ona uygun oynardık ve ikinci pozisyon olmazdı.
    Konu Oğuzhan tarafından (04.02.2013 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.
    7 tertemiz şampiyonluk

asimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

....iyi bir colman ..ligin en iyi orta saha oyuncusudur...kim ne derse desin...2. fernandes ...3. de selçuk iti olur...
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı murat acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vayyy enişte bey sen bile olumlu bakmaya başlamışsınya valla artık ölüm olsa sonunda umursamam ...evde ne tv ne kuymanda bıraktın ama bakıyorumda sen bile beğenmişsin takımı artık ölsemde gam yemem cidden....
    Ayrıca ; dikkatimi çeken maçı izlerken birşey gözüme takıldı tolunay hoca taraftara dönüp ateşlemeye çalıştı haydi tezahürat yapın susmayın bağırın der gibi taraftara döndüp konuştu el kol hareketleriyle onları coşturmaya çalıştı .aslında bizim aradığımız bu değilmiydi.tolunay geldiğinde inşaallal koşa koşa gider diyen sözde taraftarı bile gördükten sonra insan üzülüyor.şimdi ne düşünüyorlar bilmiyorum.ah ah bizde ne pozisyonlardan goller yedik olmayacak golleri kalemizde gördük pisi pisine yenildik ama kimse bizim kendi takımımızı eleştirdiğimiz kadar kendi takımlarını eleştirmezler.galip geliyoruz hala adamlar vay efendim 2 pozisyon verdik gol olsaydı!!!! Ee hacı halamın bıyığı olsa amcam olurdu misali )
    beğenip beğenmemek değil mesele..ben her zaman sana ne derim kayınço..bir maç başladığında ben takımın o gün maçı alıp almayacağını anlarım...bunu her zaman sana söylerim bilirsin...takmışlar 2 pozisyon gol olsaydı lafına...yahu bir kere ilk pozisyon gol olsa ikinciyi zaten antep yakalayamazdı otomatikmen defansa çekileceklerdi...hadi çekilmediler takım vermezdi o fırsatı bir daha...tam istediğimiz gibi baskılı oynuyoruz ona seviniyoruz neymiş efendim 2 pozisyon verdik...ee o zaman akşam ki şikebahçe maçına neden seviniyoruz...sivas 3 kere geldi 2 gol attı...dünyaları kaçırdı fener artı penaltı kaçırdı...şimdi fenere mi 3 puan verelim...çok gol kaçırdı diye...takımın 2 as stoperi yok ilk kez yan yana oynayan ve üstelik 2 yeteneksiz topçu...e bırakında o kadar da pozisyon verelim...antep göründüğü kadar kötü bir takım değil..ben asıl yerlerinin alt sıralar olduğuna inanmıyorum...adamlar can havleriyle saldıracaktılar...tabi ki pozisyonlar bulacaklar...bizim takım her zaman böyle baskılı oynasın yardımlaşsın..isyan eder gibi oyunlarını oynasınlar varsın 10-0 yenilsinler hiçte tınlamam...ama sahada ruh gibi gezmeleri var ya gol yediğimizdeki umursamaz tavırları vardı ya işte o zaman deliriyordum...dediğin gibi evde ne kumanda ne tv bırakıyordum...ama dünkü gibi oynasınlar her zaman başımın üzerinde yerleri var...bizi zaten şampiyon yapmazlar ben inandım artık buna...en azından iyi top oynayalım...rakiplerimizi ezelim yeter...
    t.akyildiz

Nereden
    İstanbul

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hikmet hocanın dediği gibi ilk 15.dak.2-0 veya 3-0 olabilirdi.
    Futbol böyle bir oyun işte, aynı şekilde geçen hafta kaybettiğimiz Elazığ maçının da ilk yarım saati 3-0 lehimize bitebilirdi. Daha ilk dakika dolmadan Olcan'ın kaçırdığı gol öncesi en az 15 pas yapıp kaleye inmiştik ama sonrası malumunuz...

Her şeyin iyi olacak ama başarı dediğin biraz da "HAVA" meselesi, kendine güvenin geldikten sonra başarılı olmak kolaylaşıyor. Mesela 2010 senesinde şampiyon olan Bursaspor, bizim (M.Keçeli-Hüseyin) cimbomun (Ömer Erdoğan), beşiktaşın (Ali Tandoğan), Kayseri'nin (Ivankov), hatta Antep'in (Kirita) beğenmediği döküntülerle şampiyon oldu. Aynı şekilde çoğu Karadeniz'in ikinci lig takımlarından toplanan adı sanı duyulmamış bir avuç yiğit delikanlının, 2 senede alt ligden gelip, sonrasında kupalar ve şampiyonluklar kazanan bir efsane yaratması başka nasıl açıklanabilir?

Teknik taktiğe girmeye gerek yok, halen kıyamet gibi eksiğimiz var. Neticede güzel bir başlangıç oldu, şansımız yaver gider de önümüzdeki iki maçı kazanırsak "hava" dediğimiz şey de beraberinde gelecektir.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hem şansızlık var diyor hem şansa inanmam diyor

mal yaaa la
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Cihan_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

mal yaaa la
    Tam bi Beyinsiz

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Doğan BULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi daha "Colman'ı satalım, Alanzinho + 3 milyon verelim Alper'i alalım" diye buraya yazan olursa ilk ben küfür edicem :P

Şaka bi tarafa inanılmaz oynadılar tebrik ediyorum.. Haftalar sonra böyle bir galibiyet inanılmaz keyif verdi bana..
    Colman türkiye liginde Fernandes le beraber en iyi orta saha oyuncusudur.1 yildir küsmüstü,hele dünkü macta antepin ceza sahasina yaptigi ortayi kafayla cikarmasi oyunun icinde oldugunun göstergesiydi.Colman i satalim asalim keselim diyenler, Colman gibi bir adamin fiyati en az 10m euro.Alin getirin Colman i yollayalim.
    iho istifa.

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Colman bir numara.Fernandes defansa yardim etmiyor.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Colman'a bel bağlanmaz.Bunu iki sezon gördük.1 maç oynar 5 maç gezer.Varsa alanı satılmalı.

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

mal yaaa la
    bi bakim

ayni gerizekali

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

M. Akif Yücesan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı bASTURk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman'a bel bağlanmaz.Bunu iki sezon gördük.1 maç oynar 5 maç gezer.Varsa alanı satılmalı.
    Katılıyorum. Colman'ı hiç sevmedim oldum olası. Adam yokluğunda adam zannediliyor. Bir kere çok top kaybı yapıyor, hele de takım çıkarken. Onun kaybettiği toplardan verdiğimiz pozisyonların sayısını unuttum. Tek kişilik preste bi şekilde topu takımda tutuyor ama 2 li pres geldi mi topu mutlaka kaptırıyor. İkincisi Colman topla çok yavaş çıkıyor ve hızlı hücum şansı kayboluyor. Ne zaman topu kapıp hızlı çıkmamız gerekse, Colman topu kullanana kadar rakip defans yerini alıyor.

3 yıldır sırf Colman'ı izliyorum ve Colman'ı yere göğe sığdıramayanların bu adamda ne bulduğunu anlamaya çalışıyorum. Kaptırdığı ve ezdiği toplar yüzünden bu adama etmediğim küfür kalmadı.

Dediğim gibi, adam yokluğunda adam sanılıyor. Selçuk gittikten sonra derin pas atabilen tek adam bu kaldı (biraz da Alanzinho). Colman-Alper takası olsa bizim için süper olur. Alper de isabetli derin paslar atabiliyor ama artısı var : Alper topla çok hızlı çıkabiliyor, topu ezmiyor.

Aslında seyrettiğim kadarıyla Jebrin Colman'dan daha faydalı olabilecek bir oyuncu. Colman'a verilen şans Jebrin'e verilse Colman'ı ikiye katlar diyorum

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geldi yine tipini ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Doğan BULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

colman ve alanzinyo 'nun bize geldiği günden bugüne kadar 3 maç üst üste iyi oynadıklarına şahit olmadım.

inşallah yanılan ve utanan ben olurum sivas ve fb maçında aynı performansta oynasınlar,söz veriyorum bunların satılmasını istemeyeceğim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

colman ve alanzinyo 'nun bize geldiği günden bugüne kadar 3 maç üst üste iyi oynadıklarına şahit olmadım.

inşallah yanılan ve utanan ben olurum sivas ve fb maçında aynı performansta oynasınlar,söz veriyorum bunların satılmasını istemeyeceğim.
    Hocam abartmanın bu kadarı da fazla,kusura bakma....
    Biraz destekli sallasak daha iyi olur.
    Tamam,zaman zaman biz de şikayet ettik,ediyoruz ama 3 maç üst üste oynadıklarını görmedim lafı çok abartı oldu.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

arahna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeni hocanın gözüne girmek ve yerini sağlama almak için hoca değişikliklerinde her zaman bu etki oluyor
    2-0 geri düşseydik bunları diyemeyecektik
    inşallah bu olumlu etki 4-5 maç gider
    colamnın geri dönüşü en olumlu kazanç
    ancak serkanın o bölgede oynaması çok büyük sıkıntı olabilir
    riskli bölgelerde çok faul yapar , ileri gider geri gelmez
    o ilk pozisyonlarda en büyük hata ön liberoları yerleşim hatası idi geri gelmemişlerdi. serkanı uyardı tolunay hoca ve serkan salak salak ileri koşup orda kalmaktan vazgeçti
    alanzinho ve olcan beklere yardım yapmadı . eğer karabükle oynasaydık yine sorun yaşardık. sağ ve sol açık savunmada açık verdiler
    colman adrian katkısı çok olunca ve rakip çok kötü olunca fark geldi
    herzaman böyle olmaz
    ceviz kabuğunu kırıp özüne inmeyen,cevizin hepsini kabuk zanneder.'' imam gazali

bir veli : tomorhoca.com

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)