Sayfa 123 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 73 113 121 122 123 124 SonuncuSonuncu
Toplam 3078 adet sonuctan sayfa basi 3,051 ile 3,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu...

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ya kadir oynatılmalı sol bekte yetişmediyse arada bir sol bek bulunmalı
    yasin gitti volkan kadro dışı yolcu sayılır
    açık yok takımda onun içindir ki mesela henrique kanat oynatılabilir tabi forvet alınınca4(mesela ) ndoye olabilir

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Koruma refleksi içgüdüleriyle yazılmış garip yazıları ve içinde barındırdığı ''biz de kimiz, bir hoca bile olamadık ki söz hakkımız olsun'' kompleksine sırtını yaslamış zavallı mantık örgüsünün post modern temsilcilerinin, sadece bire kadar sayabiliyor olmasına şaşırmam... Gayet normaldir... Rüzgara karşı uzun işeme yarışmasının gazete kağıdına sarılmış altın külah ödülünü ellerimle teslim ediyorum kendilerine...Hayrını görsünler...

Hocayı eleştirmek için Pro lisans sahibi teknik adam olmak gerektiği teziyle, forumda intihar rüzgarları estiren bilim adamı kılıklı adamları ciddiye almak, iktidarı eleştirmek için ''işletme doktorası yapmış sosyoloji profesörü'' olmak noktasına kadar süründüğü için, kendimden utandım... Yapmamalıydım... Ölümüne_TS rumuzu altında, ölmekle bayılmak arasındaki farkın karekökünden spagetti yaparak höpürten Tanrılaştırma Pollyana'ları bilsinler ki, önümüze konulan kurumuş samana eyvallah ederek bereket okumak, Trabzonspor'u sevme kriterlerimizde yoktur... Hiç bir zaman da olmayacaktır... Trabzonspor'u sıradan Anadolu kulübü - sıradan Anadolu takımı eksenine çekecek her hamle, kimden geldiğine bakmaksızın anında karşılık bulacaktır...

MRA, Korkak ve sünepe futbol oynatıyor dediğim için, mazoşist, adi ve kirli olduğumu ifşaa ederek(!) hakaret kitabının ortasından dalan ''Stockholm sendormlu kızılağaç fidanları'' için ayıracak daha fazla değerli vaktim yok... Puan fetişizminin kıllı kollarınde ahenkle dans ettikleri ''zamane pistinde'' iyi eğlenceler diliyorum... Futboldan ve Trabzonspor kavramından ''başka şeyler'' anlayan gerçek futbol sevdalılarının lanetinde kıvranarak, kaçınılmaz sonu görecekleri o malum ana kadar...
    Konu DEEP BLUE tarafından (09.10.2013 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Güney Amerika

Lig tv'deki macin öyküsünde izledim simdi. Elemanlar mactan once yapilan isinma calismalarinda 7 tane topumuzu calmislar.

Böyle hirsiz bir topluluk olamaz.
    Gecti, istemem gelmeni.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı MaEsTrO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig tv'deki macin öyküsünde izledim simdi. Elemanlar mactan once yapilan isinma calismalarinda 7 tane topumuzu calmislar.

Böyle hirsiz bir topluluk olamaz.
    Yok artık
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Son 3 maçtır oyuncu değişiklikleri facia. Oynattığı kötü futbolun üstüne bu yanlış hamleler tuz biber oluyor.

Bakalım. Onur daha ne kadar kurtaracak bizi.
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı okg_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son 3 maçtır oyuncu değişiklikleri facia. Oynattığı kötü futbolun üstüne bu yanlış hamleler tuz biber oluyor.

Bakalım. Onur daha ne kadar kurtaracak bizi.
    Evet Lazio maçında da Onur kurtardı bizi.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Takimin kondisyon sorunu azaldiginda, güzel futbol sergileyen bir takim da izleyecegiz..Lazio macinda Onur kurtardi bizi, ama Lazio nun kalecisi kimi kurtardi..odami bizi?
    Konu AyhanPe tarafından (09.10.2013 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Trabzonspor'u art niyetli insanlara yedirmeyiz"
    Metin Kara, esnaf şehri Trabzon'un, 52 bin esnafı ve 49 oda başkanı ve yönetimiyle Trabzonspor'un yanında yer almaya, kulübe omuz vermeye ve takımı sahiplenmeye devam edeceğini bildirdi.

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, esnaf şehri Trabzon'un, 52 bin esnafı ve 49 oda başkanı ve yönetimiyle Trabzonspor'un yanında yer almaya, kulübe omuz vermeye ve takımı sahiplenmeye devam edeceğini bildirdi.

Kara, Fenerbahçe-Trabzonspor maçında yaşanan olaylara ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, Trabzonspor'un, Trabzon halkı ve esnafı için en büyük değerlerden biri olduğunu belirterek, "Kim bu değerimize ihanet ediyor ve zarar veriyorsa bedelini ağır öder. Biz tahriklere gelmeyiz ama yapılanı da sindirmeyiz" ifadesini kullandı.

Türk futbolunun içinde olduğu karanlık günlerden aydınlığa çıkma noktasında sıkıntı yaşadığını savunan Kara, şunları kaydetti:

"Şike süreciyle daha da zorlaşan bu süreçte temiz futbol, ahlaklı ve adaletli futbol anlayışını başından beri savunan Trabzonspor'a yönelik başlatılan karalama ve linç kampanyasının asla bir parçası olmayacağız. Bu oyunu bozacağız. Trabzonspor ve Trabzon halkının tek bir derdi ve isteği vardır, o da futbolda adalet, barış ve sevgi anlayışının hakim olması. Esnaf şehri Trabzon, 52 bin esnafı ve 49 oda başkanı ve yönetimiyle Trabzonspor'un yanında yer almaya, omuz vermeye ve sahiplenmeye devam edecektir. Fenerbahçe karşılaşması sonrası Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile yönetim kurulu üyelerine yapılan çirkin saldırıyı esefle kınıyor, Futbol Federasyonu'nu bir kez daha istifaya davet ediyoruz. Trabzonspor'u üç beş art niyetli insanlara yedirmeyiz, herkes bunu iyi bilsin."
    Ajansspor
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Almanya

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koruma refleksi içgüdüleriyle yazılmış garip yazıları ve içinde barındırdığı ''biz de kimiz, bir hoca bile olamadık ki söz hakkımız olsun'' kompleksine sırtını yaslamış zavallı mantık örgüsünün post modern temsilcilerinin, sadece bire kadar sayabiliyor olmasına şaşırmam... Gayet normaldir... Rüzgara karşı uzun işeme yarışmasının gazete kağıdına sarılmış altın külah ödülünü ellerimle teslim ediyorum kendilerine...Hayrını görsünler...

Hocayı eleştirmek için Pro lisans sahibi teknik adam olmak gerektiği teziyle, forumda intihar rüzgarları estiren bilim adamı kılıklı adamları ciddiye almak, iktidarı eleştirmek için ''işletme doktorası yapmış sosyoloji profesörü'' olmak noktasına kadar süründüğü için, kendimden utandım... Yapmamalıydım... Ölümüne_TS rumuzu altında, ölmekle bayılmak arasındaki farkın karekökünden spagetti yaparak höpürten Tanrılaştırma Pollyana'ları bilsinler ki, önümüze konulan kurumuş samana eyvallah ederek bereket okumak, Trabzonspor'u sevme kriterlerimizde yoktur... Hiç bir zaman da olmayacaktır... Trabzonspor'u sıradan Anadolu kulübü - sıradan Anadolu takımı eksenine çekecek her hamle, kimden geldiğine bakmaksızın anında karşılık bulacaktır...

MRA, Korkak ve sünepe futbol oynatıyor dediğim için, mazoşist, adi ve kirli olduğumu ifşaa ederek(!) hakaret kitabının ortasından dalan ''Stockholm sendormlu kızılağaç fidanları'' için ayıracak daha fazla değerli vaktim yok... Puan fetişizminin kıllı kollarınde ahenkle dans ettikleri ''zamane pistinde'' iyi eğlenceler diliyorum... Futboldan ve Trabzonspor kavramından ''başka şeyler'' anlayan gerçek futbol sevdalılarının lanetinde kıvranarak, kaçınılmaz sonu görecekleri o malum ana kadar...
    ilginc..özelden yazdigim tek BIR mesajdan sonra, sanki,,sürülerce'' hakaret iceren mesajlar yazmisim gibi burda lanse eden ve posta kutusunun ,,kirlendigini'' söyleyen bir kisiye hangi cevabin verilmesini bekliyordun? ,,ifsaa'' eden ben degilim, kendine borclusun bunu..kaldiki o özel mesaj da herhangi bir kisilestirme de yoktu..hakarette..

''isletme doktorası yapmış sosyoloji profesörleri nin'' bu kadar dogmatik oldugu bi yerde intikam, kin, nefret, cehalet, sosyal sapkinlik icinde saplanip kalmis bir toplumun olusmasi kadar dogal birsey yoktur herhalde..sosyologlarin yetismedigi, sosyoloji okuyanlarin ,,tembel'' ögrenci muamalesi gördügü bir toplum..,,filozof'' kelimesini asagalamak icin kullanan bireylerden olusan bir toplum..bundan 3 sene önce bolca yazisiyorduk..güzel fikir alisverislerimizde oldu (ben hatirliyorum)..akademik bir kariyerin oldugunu söyledigini animsiyorum..akademisyenler topluma örnek olmasi gerekir..en azindan benim akademik kariyerimi borclu oldugum ülkede bu böyle..almanya da hicbir sosyologun ,,..hatta halamın toptopları olsa, o da amcam olacaktı.'' diye bir tabir kullandigini ne okudum ne duydum..belki Tr dekiler arasinda cok yaygindir bu..emege zerre kadar saygisi olmayan insan yiginindan bahsediyorum..MRA nin mesleginde vermis oldugu emegi, almis oldugu teknik direktörlük diplomasini hice sayabilecek kadar ileri giden bir insanin akademik kariyeri boyunca almis oldugu diplomalarin ne anlami olabilir ki? tüm akademik ünvalari dahi almis olsa bile kisi, adalet bilinci gelismedikten sonra ne önemi var bunun? bu kadar basit mi bir insanin emegini yok saymak? bu kin, bu nefret niye? oralarda böyle, dogru..

anadolu insaninin biraz mazosist agirlikli bir egilimi var...bunu özellikle yöre insaninda görmek mümkün..bunu illede hakaret unsurü olarak kullanmadim..,,illede bu kadar mazosist'' olmak zorundamiyIZ'' diye bir cümle kullanmistim..zaten yasadigimiz kötü günlerin haddi hesabi yok..senelerimiz zindan edilmis..biraz umuta ihtiyacimiz var, tekrar kenetlebilme adina..biraz empatiye ihtiyacimiz var..,,süslü cümlelerin'' arasinda insanlara yagdirdigin hakaretlerden sonra kalkipta seni takdir etmelerini bekleyemezsin..narsizm karsisinda mazosizm sempatik duruyor hatta..

teknik direktörü elestirmene tepki vermiyor ki kimse burda..hatta cogumuzun katildigi noktalar var..dikkat edersen burda bircok insana itici gelen, daha 3-4 aydir takimin basinda olan bir insanin bu kadar acimasizca, orantisiz bir sekilde elestirilmesi, hakarete ugramasi..olay tavir olayi yani..artik kendi degerlerimizi param parca etmekten kendimizde yorulmus olmaliyiz ki, bu kadar acimasizlik tepki aliyor bir cogundan..isin en trajikomik tarafida bu iste..

Trabzonspor hayatimizin bir parcasi olsada, futbol SADECE BIR OYUN sadece sadece bir oyun..burda bu isler farkli yürüyor..stada gidenler arasinda koro halinde ana avrat küfreden insanlar bulmak zor..ve bunu legalize eden ,,sosyologlara'' da rastlayamazsin..basarisiz olan adam yollanir ama emegine, kisiligine de saygisizik edilmez..oda teknik direktör mü diye asagalanmaz mesela..tamam MRA yi eninde sonunda kovmaktan beter edecegiz, tipki digerlerini yaptigimiz gibi..senin replik olayi

PS.: normalde kisilestirme benim tarzim degil..8 senedir bu forumdayim..suana kadarda olmadi..bu hos olmayan bir istisna oldu aslinda..bazilari icin anlamsiz ama ahenkli süslü cümlelerinin altindaki sayisiz hakaretlerin onda birini iade ettigim icin bile üzgünüm..
    Konu AyhanPe tarafından (09.10.2013 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Akademik kariyerim yok... Sadece sıradan bir üniversite mezunuyum. Kendi işimin sahibiyim. Bu temel üzerinden sürüyle cümle kurup yazık etmişsin. Bir kere de tuttur be kardeşim... Neyse, düzeltmek istedim...

Sonu izm'lerle biten varyasyonlara dalmayalım yeniden... Alasını bilir, tabanca gibi sayarım. Yıllardır hakaret ve küfürün en babasına maruz kaldığım bu namert arenada, bunlar vız gelir, tırıs gider... Mıy mıy Paşazade oğlanı değilim. Trabzon'lu ve Trabzonspor'luyum... Anarşist ruhluyum. Hayatımda, iki ayrı seferde, toplam 4 gece olmak üzere, sadece Trabzonspor için nezaret yüzü gördüm... Gururumdur...

Üç yıl önce güzel fikir alışverişlerinin olduğu adam, bugün adi, kirli, narsist ve mazoşist oldu ise, ya sen adamdan anlamıyordun, ya da ben değiştim... Muhasebesini sen yap artık...

Daha fazlasına gerek yok.
    Konu DEEP BLUE tarafından (10.10.2013 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence olayı kişiselleştirmeden fikirlerini sunmalı herkes ve sonunda fikirler birleşemese de gönüller birleşerek saygıyla ayrılmasını bilmeli burdan herkes.

Nacizane görüşümdür. Saygılar.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence olayı kişiselleştirmeden fikirlerini sunmalı herkes ve sonunda fikirler birleşemese de gönüller birleşerek saygıyla ayrılmasını bilmeli burdan herkes.

Nacizane görüşümdür. Saygılar.
    Kavganın her türlüsüne varım. Nereye kadar gittiği umurumda değil... Bu benim yaşam tarzım...

Üslubum serttir, acımasızdır... En çok da kendime karşı... Grilerin hakimiyetini bilir, ama yaşamımın hiç bir zerresine sokmam. Beni ben yapanlardır bunlar... Kimse beni sevmek zorunda değil... Ben kimseyi sevmek zorunda değilim... ''Yaşına hürmeten'' diye başlayan vıcık vıcık eyyam cümlelerinden hazzetmem... İtici olmak gibi bir endişem olmaz... Tanrılaştırma seanslarına prim vermem... Arkadan, yandan sataşmam... Buradayım, iliklerime kadar açığım... Rakkaselerden nefret ederim. Çapsız heriflerin makam işgallerine ilk laneti okumak genetik şifremin gereğidir...

Herkesin, düşmanımın bir özürü bile diz çökmeme yeter... Ya da, insaniyet sihrine bulanmış minik bir zeytin dalına olan hürmetim, lal eder zalim dilimi...

Hakedenleri, Cümle Mühendisliği Akademisinden mezun etmenin mahur hazzını yaşamak da var bu hayatta... Ya da bazı beklenmedik ricaların hatırına susabilmek... İkincisini tercih ediyorum gül hatırınıza...Hak veriyor ve susuyorum...

Saygılarımla...

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon Mustafa Hoca nın oynatmaya çalıştığı oyun ve oyuncu tercihi açısından ( sonuç endeksli olarak ) en verimli maç şikecilerle olan maçtı.
    Bu maçta bile hoca bu şekilde eleştirilere mağruz kalıyorsa demek ki öncelikle biz ön yargılarımızı , duvarlarımızı yıkmamız gerekiyor.
    Belki Yusuf değilde Olcan cıksaydı daha iyi olabilirdi vs vs diye sıralayarak gidebiliriz ama şikeciler deplasmanından alınan 1 puanın kıymetini belkide ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Futbolun altın kuralını Mustafa hoca bu maçta sergiledi.Yenemiyorsan, yenilmeyeceksin.

Ama, elbetteki Mustafa Hoca nın tercihleri, oyun anlayışı açısından herkesi memnun etmesi beklenilemez lakin bu kadar acımasızca eleştirilere de özellikle bu maçta gerek yok diye düşünüyorum.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kendı adıma soyluyorum ;

ben teknık direktoru elestırmenıze tabıkı karsıyım ama bunun bır sebebı var... elestirmek ısın en kolay kısmıdır ve konu baskası olunca dahada kolaydır bu.. ben dıyorumkı hep beraber sampıyonluk yoluna cıkmak ıstıyorsak elestırmeye teknık kadrodan degıl kendımızden baslayalım.. takımımız yada sahada bır oyuncumuz kotu oynadıgında koro halınde kufurler savurabılıyorsak takımımızın guzel marslarını neden bırlıkte soylemeyelım ?? yaramazlık yapan cocugumuzu doverek ve soverek egıtmeye calısmak yerıne neden ona destek olarak hatalarını gormesını saglamaya calısımıyoruz ?? oynadıgımız maclarda stadımızı bıle dolduramayıp ıstanbul basının bızımle dalga gecmesıne canak tutuyorken ( madem seyırcı gelmıyor ozman bız seyırcıye gıderız gıbı baslıklar) bızım teknık kadro elestırmek NEYIMIZE ????? yolda yurumesınden habermız yok kosmaya calısanı elestırıyoruz

2007 den berı bu forumdayım kendımı bıldım bılelı bu takımı tutuyorum bu takımda hersey elestırılır ama taraftar ASLAAAA...!

her zaman soyluyorum ve yıne tekrar edıyorum

IDMAN OCAGI VE IDMAN GUCU BIRLESTI EFSANE DOGDU SU TARAFTAR BIR BIRLESSIN VALLAHA SAMPIYONLAR LIGI BIZIMDIR..
    Konu demir tarafından (10.10.2013 Saat 15:44 ) değiştirilmiştir.
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1996 yılında olaylı Fenerbahçe - Trabzonspor maçında kafasından yaralanan ve bütün suç Trabzonspor'a mal edilen olayın futbolcusu Aygün'un takım arkadaşından itiraflar geldi. Eski futbolcu Aygün’ oda arkadaşı Tarık, yıllar sonra gerçeği açıkladı: “Kafasına yumurta gelmişti ama kızarıklık bile yoktu. Durumu kurtarmak için kül tablasıyla kafasına vurdum. Sonra yine sargı sardık.”

Tarık Daşgün büyük bir yetenek olmasına rağmen Türk futbol tarihinde yıldızı parlayamadan sönen futbolcular arasında yer aldı. Fenerbahçe’ye 21 yaşında transfer olduğunda yer yerinden oynamıştı. Gençlerbirliği formasıyla bir sezonda 13 gol atan ve yaptığı asistlerle Türkiye’nin yeni starı olarak gösterilen Sarı Tarık sonraki yıllarda futbolundan çok çapkınlıkları ve saha dışı olaylarıyla iz bıraktı.

Jay Jay Okocha’nın transfer edilmesiyle Fenerbahçe’de yedek kulübesine demir atan ünlü futbolcu, aktif spor yaşamına son verdikten sonra kendisini genç yıldızları Türk futboluna kazandırmaya adadı. Çiçeği burnunda teknik adam Tarık’la futbola başladığı ve futbolu bıraktığı kent olan Ankara’da görüştük.

Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Nereden
    Almanya

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1996 yılında olaylı Fenerbahçe - Trabzonspor maçında kafasından yaralanan ve bütün suç Trabzonspor'a mal edilen olayın futbolcusu Aygün'un takım arkadaşından itiraflar geldi. Eski futbolcu Aygün’ oda arkadaşı Tarık, yıllar sonra gerçeği açıkladı: “Kafasına yumurta gelmişti ama kızarıklık bile yoktu. Durumu kurtarmak için kül tablasıyla kafasına vurdum. Sonra yine sargı sardık.”

Tarık Daşgün büyük bir yetenek olmasına rağmen Türk futbol tarihinde yıldızı parlayamadan sönen futbolcular arasında yer aldı. Fenerbahçe’ye 21 yaşında transfer olduğunda yer yerinden oynamıştı. Gençlerbirliği formasıyla bir sezonda 13 gol atan ve yaptığı asistlerle Türkiye’nin yeni starı olarak gösterilen Sarı Tarık sonraki yıllarda futbolundan çok çapkınlıkları ve saha dışı olaylarıyla iz bıraktı.

Jay Jay Okocha’nın transfer edilmesiyle Fenerbahçe’de yedek kulübesine demir atan ünlü futbolcu, aktif spor yaşamına son verdikten sonra kendisini genç yıldızları Türk futboluna kazandırmaya adadı. Çiçeği burnunda teknik adam Tarık’la futbola başladığı ve futbolu bıraktığı kent olan Ankara’da görüştük.

Kaynak ile beraber verirseniz,daha iyi olur....
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resmin olduğu site ihsan
    unuttum kopyalamayı..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hemen hemen butun haber sıtelernde var bu haber
    haber7
    ensonhaber
    spor3
    haberts

hepsınde okudum kaldırılmadıysa

http://kralspor.ensonhaber.com/tarik...013-10-10.html
    Konu demir tarafından (10.10.2013 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakalım bu olaylarla alakalı yıllar sonra kim itirafta bulunacak.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    Trabzon

Maçı izlemedim.
    Maç sonu olaylarını izledim.
    Bir kez daha o takımda insan olmadığını gördüm.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı izlemedim.
    Maç sonu olaylarını izledim.
    Bir kez daha o takımda insan olmadığını gördüm.
    insan olsalar ne yazar ki? televizyonda gördüklerim doğruysa böyle insanlık mı olur?

maymun desen olmaz!
    uzaylı desen olmaz!

çünkü fenevbahçe takımı uzaylıdan daha yaratıkımsı bir şeylerle ve maymunluktan da daha evrilmişlerle doludur! İstediğim bu gezegeni derhal terk etmeleri!! Onu ne zaman yaparlar bilmiyoruz daha!!
    Konu Derbeder-53 tarafından (10.10.2013 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir.

GencZonguldak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet malesef cezalar belli oldu ve her zamanki gibi istanbul takımı haklı bulundu.

cezalar şöyle;

şikebahçeye:
    40 bin saha içi olaylarından
    70 bin çirkin tezahürat toplam 110 bin TL

Trabzonspor'a:
    hacıosmanoğlu'na 30 gün hak mahrumiyeti
    bizim resmi web sitesinde yayınlanan yazı için 70 bin
    talimatlara aykırı hareketler nedeniyle 22 bin lira toplam 92 bin TL

şikecilere saha kapatma veya herhangi bir şikeci yöneticiye ceza verilmedi.

ülke futbolu bunların elinde olduğu sürece haklı olsak da haksız sayılmaya devam edicez.

TFF'ye 13 ekimde yapılacak yürüyüşte ses getirmemiz yetmez bunlardan başka türlü intikam almak şart.

geçmiş olsun.
    Konu GencZonguldak tarafından (10.10.2013 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.
    BMП TЯΛBZOПGЦLDΛΚ

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı GencZonguldak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet malesef cezalar belli oldu ve her zamanki gibi istanbul takımı haklı bulundu.

cezalar şöyle;

şikebahçeye:
    40 bin saha içi olaylarından
    70 bin çirkin tezahürat toplam 110 bin TL

Trabzonspor'a:
    hacıosmanoğlu'na 30 gün hak mahrumiyeti
    bizim resmi web sitesinde yayınlanan yazı için 70 bin
    talimatlara aykırı hareketler nedeniyle 22 bin lira toplam 92 bin TL

şikecilere saha kapatma veya herhangi bir şikeci yöneticiye ceza verilmedi.

ülke futbolu bunların elinde olduğu sürece haklı olsak da haksız sayılmaya devam edicez.

TFF'ye 13 ekimde yapılacak yürüyüşte ses getirmemiz yetmez bunlardan başka türlü intikam almak şart.

geçmiş olsun.
    tamamiyle bizi tahrik etmeye yönelik kararlar. iyice olayları zıvanadan çıkatacaklar. birileri kan dökülmesini istiyo. başkan 30 gün hak muhrumiyeti alacak ne yaptı ? yada orada saldırı yapanlardan hangisi gözaltında şuan veya kim bu insanlar ? herşekilde bizi zararlı çıkartmaya devam ediyolar

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tarık Daşgün'den 17 yıl sonra gelen itiraf

Tarık Daşgün, 1996'daki Trabzonspor-Fenerbahçe maçı öncesinde büyük tartışmalara yol açan olaya açıklık getirdi.

"Trabzon'da Aygün'ün kafasını ben şişirdim"
    Fenerbahçe’nin 1995-1996 sezonu şampiyonu olmasını sağlayan 2-1’lik galibiyeti aldığı Trabzon maçı öncesi, saldırıda yaralandığı söylenen Aygün’ün kafası başkan Ali Şen tarafından sardırılmıştı. Aygün’ün oda arkadaşı Tarık, yıllar sonra gerçeği açıkladı: “Kafasına yumurta gelmişti ama kızarıklık bile yoktu. Durumu kurtarmak için kül tablasıyla kafasına vurdum. Sonra yine sargı sardık.”
    Tarık Daşgün büyük bir yetenek olmasına rağmen Türk futbol tarihinde yıldızı parlayamadan sönen futbolcular arasında yer aldı. Fenerbahçe’ye 21 yaşında transfer olduğunda yer yerinden oynamıştı. Gençlerbirliği formasıyla bir sezonda 13 gol atan ve yaptığı asistlerle Türkiye ’nin yeni starı olarak gösterilen Sarı Tarık sonraki yıllarda futbolundan çok çapkınlıkları ve saha dışı olaylarıyla iz bıraktı.
    Jay jay Okocha’nın transfer edilmesiyle Fenerbahçe’de yedek kulübesine demir atan ünlü futbolcu, aktif spor yaşamına son verdikten sonra kendisini genç yıldızları Türk futboluna kazandırmaya adadı. Çiçeği burnunda teknik adam Tarık’la futbola başladığı ve futbolu bıraktığı kent olan Ankara’da görüştük.

TRABZON HEDİYE ETTİ
    “Parreira ile 1995-1996 sezonunda büyük bir hava yakaladık ve gerçek bir takım hüviyetine büründük. Herkes çok başarılı oynuyordu ancak o sezon yakaladığımız şampiyonluk bize Trabzonspor’un bir hediyesidir.”
    “Trabzon’da oynadığımız şampiyonluk maçını hiç unutamam.. Bu kadar mantıksız bir futbol oynanamaz. Ben kalecimiz Rüştü’nün arkasında ilk 10 dakikadan itibaren ısınmaya başladım. Trabzonspor bir top oynuyor akıllara zarar. Bir de golü bulunca iki pas dahi yapamayan Fenerbahçe’nin üzerine yağmur gibi gelmeye devam ettiler. Direkten dönen toplar, karşı karşıya kaçan goller, Rüştü’nün hayatının maçını ortaya koyması onları durdurdu.”

ÖNCE OĞUZ, SONRA AYKUT
    “Niye böyle yağmur gibi atak yaparsın ki. 1-0 sana yetiyor hatta beraberlik dahi yetiyor. Pas trafiğini çoğalt, Fenerbahçe’yi uyut ve şampiyonluğu kap. Ama o gün sanki 5-0 yapmak istediler. Oysa rakibin Fenerbahçe. Bunu nasıl unutursun?
    “Taraftar sahaya adeta çökmüştü. Trabzon saldırdıkça pas yaptıkça ‘Oley’ çekiyorlardı. Oğuz düşürülünce frikikten durumu 1-1 yaptık. Ben oyuna sonlara doğru girdim. Erol orta sahadan bir topu kaptı ve ileri doğru taşıdı. Ben de ceza sahasında ön direğe doğru koşu yaptım. Trabzonspor’un stoperi ve liberosu beni marke etmek için yanıma koşu yaptı. O sırada arka taraf boşaldı. Erol topu boş bölgeye kesince Aykut Kocaman topla buluşup durumu 1-2 yaptı.”

ALİ ŞEN ÇOK AKILLI DAVRANDI
    “O golde büyük payım vardır. Maç bittikten sonra 3 saat sahada ve soyunma odasında mahsur kaldık. Polis panzerleriyle havalimanına gittik ve askeri bir tesiste uyuyarak sabah uçağıyla İstanbul’a döndük. Ertesi hafta Van’ı yenip şampiyon olduk. O maç Trabzon’un teknik, taktik hatasıyla kaybedildi.”
    “O maçın öncesinde başkanımız Ali Şen ve camia akıllı davandı. Önemli bir pskolojik avantaj sağlandı. Havalimanından itibaren takim otobüsü taşlandı. Rize sınırına gelene kadar takım otobüsünde tek sağlam cam dahi kalmadı hepsi kırıldı.”

OĞLUM, BİR ŞEYLER YAPMALIYIZ
    “Aygün’ün kafasına bir yumurta isebet etti ama hiçbir iz yoktu. otele yerleşince bütün televizyon kanalları alt yazıyla Fenerbahçeli futbolcuların Trabzon da saldırıya uğradığını otobüsün camlarının kırıldığını Aygün’ün de kafasından yaralandığını geçmeye başladı. Aygün benim oda arkadaşımdı. Ama kafasına dikkatli baktığımda kızarıklık dahi olmadığını gördüm.”
    “Aygün’e ‘Olğum bir şeyler yapmalıyız yoksa tüm olayların sebebi senin olduğun yazılıp çizilir. Futbol hayatın biter’ dedim.
    “Aygün’e birez dişini sıkmasını tembihleyip otel odasındaki cam kül tablasını elime aldım ve var gücümle yumurtanın geldiği yere vurdum. Aygün’ün kafası şişti. Ardından sargıya alıp yazılanları doğru çıkardık. Başka çaremiz yoktu.”

(.....)

RÖPORTAJIN TAMAMI ;

http://tr.eurosport.com/futbol/super...27/story.shtml
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Almanya

gecmisi anmak iyidir zaman zaman
    Konu AyhanPe tarafından (11.10.2013 Saat 00:06 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)