Sayfa 568 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 68 468 518 558 566 567 568 569 570 578 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 14,176 ile 14,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Yukarıda yazdıklarıma ilaveten şunu da ekliyeyim...Siyasi partilerle kopuk olmak uzaklaşmak sana bir şey kazandırmaz gayet tabiki yakın olacaksın ilişkilerini geliştireceksin ve en önemlisi siyasiler seni değil sen siyasileri kullanacaksın...Kafası çalışan adam yapar bunu...

Nedir mesela...Elimizde bildiğim Kartal arazisi ve MAY tesisleri var...Bu iki araziyi devlete proje halinde sunar sağlam bir imar desteği alırsan satarak ya da kiralayarak şimdiki borcun iki katı kadar parayı kulübe gelir olarak getirirsin...Yani borcun faizleriyle uğraşmazsın.. Özkan Sümer'in Ankara'da Trabzon limanı için siyasilerle görüştüğünü çok iyi biliyoruz...Burada menfaat Trabzonspor için olacaksa sorun yok kuru kuruya iktidarın adamları geldi bizi bitirdi sahtekârlığını bırakalım...Artı yine siyasi kanalları işleterek bu kulübü yabancı iş adamlarına satabilirsin...Bunları düşünecek adam beyin lazım bize beyin...

Yönetim konularında sürekli kongre üyelik sisteminin kepazeliğini yazıyorum neden? Sadri İho Usta...Şu 3 adamın yönetimini mali genel kurulda İBRA ettiler...Bu kepazelik değil de nedir bana söyler misiniz? Ticari kabiliyeti yüksek olan mali disiplin bilgisi olan bir genel kurul şunların yönetimini ibra eder mi ya? Normal bir şirkette adamın kafasını koparırlar...Sen kongreni vasıfsız öngörüsü olmayan ticari kabiliyeti sıfır adamlarla komik rakamlara doldur sonra gel bunlardan yönetimi denetleme kabiliyeti bekle...

Öyle üyelerin olacak ki kürsüye çıkıp masaya vuracak hesap kitap yapıp başkana elini sallayacak bu kulübü batırmana izin vermem diyecek...Kulüpde böyle bir sistem yok ki.

O yüzden kongresiz genel kurulsuz satış ve şirketleşme bu kulübe ekmek su kadar lazım gerekli şart kardeşim...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sağcıların olduğu bi kulüp başarılı olamazmış zaten geçmiş dönemde çok fena estirdik. Ağzı olan konuşuyo anasını satayım. İnsanları ötekeleştirmeye bayılıyosunuz
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu seneden geçmiş değil
    İyi bir hoca ile 3. lük mücadelesi verilir.

Ama bunu düşünen yönetim sanırım yok
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kongre yapılması gerekir fakak bu kadar borç varken gelen yönetim ne yapabilir hatta bu kadar borç insanların gözünü korkutabilir iyi bir aday bile çıkmayabilir

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı İlyas Özdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kongre yapılması gerekir fakak bu kadar borç varken gelen yönetim ne yapabilir hatta bu kadar borç insanların gözünü korkutabilir iyi bir aday bile çıkmayabilir
    borc var ama bu isi döndürrebilinir hale getirdi bu yönetim

iho zamanindaki gibi cig´in basinda degiliz, cig yaylaya indi simdi hasari karsilama vakti

gayet iyi bir futbolcu kadrosu ve ülkenin en büyük ve en iyi egtilmis yetenekleri elimizde, bununla sadece mevcut cikmis 2 ismi degil, arkadan cikma seviyesine dayanmis 2-3 isim daha var

iyi bir yönetim ve dogru hoca ile 2 yil icinde sampiyonluk olmamak imkansiz
    lig böyle devam ederse seneye bile sampiyon olunabilinir
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    borc var ama bu isi döndürrebilinir hale getirdi bu yönetim

iho zamanindaki gibi cig´in basinda degiliz, cig yaylaya indi simdi hasari karsilama vakti

gayet iyi bir futbolcu kadrosu ve ülkenin en büyük ve en iyi egtilmis yetenekleri elimizde, bununla sadece mevcut cikmis 2 ismi degil, arkadan cikma seviyesine dayanmis 2-3 isim daha var

iyi bir yönetim ve dogru hoca ile 2 yil icinde sampiyonluk olmamak imkansiz
    lig böyle devam ederse seneye bile sampiyon olunabilinir
    gerçekçi hedefler doğrultusunda sportif başarı kıstasları belirlenip bu kıstasları karşılayan başarılar elde edilemezse var olan oyuncu grubunun motivasyonu düşer, aidiyet duyguları azalır, kırılganlıkları artar.

her insan gibi futbolcu da kendini ifade edebildiği, ifade ediş biçminin kabul gördüğü kurumlarda kalıcılaşır. varlığı, sözleşme gereği zorunluluğa dönüşmüş oyuncularla -bu oyuncuların potansiyelleri, yetenekleri ne olursa olsun- başarı sağlamak pek mümkün değil.

benim bu sezon için en büyük istek ve beklentim oyuncu grubunun takımın geleceğine ve dolayısıyla takımdaki geleceklerine ilişkin umutsuzluk içerisine girmemeleriydi. ama maalesef tersi bir izlenim alıyorum saha içi ve saha dışı parametreleri bir araya getirdiğimde.

biz bu genç, yetenekli ve tecrübeli oyuncuların harmanlanmasıyla oluşturulmuş kadro yapısını yukarıda saydığım olumsuzluklar nedeniyle yenilemek zorunda kalırsak mevcut borç sarmalı içerisinde 10 yıl geriye daha geriye gideriz.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Personel maaşları 2 ay geriden, oyuncu maaşları 3 ay geriden, 100'ün üzerinde haciz dosyası, kombine satışları yok denecek kadar az, doğru düzgün oyuncu satışından gelen para yok, 2 yıldır avrupa kupasına katılamadığımız için gelen para yok, ligde doğru düzgün maç kazanılmadığı için para kazanamıyoruz, borç gelirin 5 katı olmuş ama döndürebiliyormuşuz falan üstelik çok iyi kadromuz varmış ama şu boktan giden zirve mucadelesinde bile zirveden fark yedik.
    Tamam.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sadri Şener gördüğüm tek şampiyonluğun başkanıdır.

Bundan dolayı kendisine her daim saygım ve sevgim vardır.

Ancak siyasetten uzak başkanlar arasında Sadri Başkanın isminin geçmesine katılmıyorum.

Ekonomik durumunu nasıl düzelttiği başkanlık döneminde çokça konuşuldu buralarda.

He şu dA var günümüzde siyasetten uzak durabilecek ya da herşeyi ile karşı koyabilecek bir insanı kim kaybetmişte biz bulacağız.

hadi bulduk diyelim, takıma hee yönden saldırı olduğunda o Başkanın arkasında herşeyiyle durabilecek miyiz?

İstanbul takımlarında camia olarak o kadar güç varken hangisi iktidara kafa tutabiliyor da sen tutabileceksin.

bir de bazı arkadaşların yazılarında siyasetten uzaktan kasıtları sanırım Akpli olmamak sanırım.

Yoksa CHP geçmişi olan kişileri siyasetten uzak diye lanse etmenin başkaca bir açıklaması olmaz düşüncesindeyim.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorumluluk alan yok, geleceğe dönük planlardan veya hedeflerden bahseden yok, hesap soran yok. Neden susuyorlar ? Devam etmek istiyorsan kesinlikle doğru yolda değilsin bu şekilde mümkün değil sadece koltukta kaldığın günleri sayarsın. Yok eğer, ''heyecanımı kaybettim daha da uğraşamam bırakmak istiyorum'' diyorsan çıkıp net açıklamalarla insanları bilgilendireceksin.

Başakşehir'i bile imaj olarak önümüze geçirdiniz, 4 büyükten biriyiz bizim bu şekilde ölü taklidi yapar gibi yönetilmemiz doğru değil, birileri çıkıp sorumluluğu üzerine almalı ve hesap vermeli. Neredesiniz ? Haftalar ilerledikçe maddi manevi kayıplar oluyor, kulüp yönetmek insanlara bu kadar rahat ortam sağlamamalı. Sonuçta kurumu zarara uğratıyorsun ve çözüm için hiçbir şey yapmıyorsun.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Rıza Yı takımın başına getirmekle kendine ve camiaya hiç faydalı olmadın. Sezon sonuna kadar Rıza seni götürür. Hatandan geri dön ve derhal Rıza ile yolları ayır. ​

farozlufatih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala ümit var lakin bu teknik direktörle olmaz baştan söyledik olmayacağını dinletemedik istanbulun görsel ve yazılı medyası iyi kakaladı rızayı bize bundan kurtulmak gerekiyor uyuma Başkan usta uykunun zamanı değil yokuş aşağı freni patlamış kamyon gibiyiz hızlanmadan duruma el at ve kov şu Rıza denen kalibresizi...

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir teknik direktörün istifa etmesi için daha ne olması gerekiyor

Olan TS ye oluyor
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bakış açısını kısır “Siyaset ilişkisinden” kurtarmak lazım. Bu yaklaşım ile mutabakata varmak imkansız.
    İHO seçildiğine kongrede atılan sloganı hatırlayın. Sonra geldiği noktayı hatırlayın bir de.
    Önemli olan yöneticilere doğruyu yaptıracak kamuoyu baskısını oluşturabilmek.

Nereden
    Amasya

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Personel maaşları 2 ay geriden, oyuncu maaşları 3 ay geriden, 100'ün üzerinde haciz dosyası, kombine satışları yok denecek kadar az, doğru düzgün oyuncu satışından gelen para yok, 2 yıldır avrupa kupasına katılamadığımız için gelen para yok, ligde doğru düzgün maç kazanılmadığı için para kazanamıyoruz, borç gelirin 5 katı olmuş ama döndürebiliyormuşuz falan üstelik çok iyi kadromuz varmış ama şu boktan giden zirve mucadelesinde bile zirveden fark yedik.
    Tamam.
    iho´n sagolsun

Ünal Karaman

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iho´n sagolsun
    Benim şahsıma münhasır bir cümlem vardır belki bilirsin
    Ihoya bir sana iki diye.
    Heh işte cevabım bu.

Nereden
    Amasya

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim şahsıma münhasır bir cümlem vardır belki bilirsin
    Ihoya bir sana iki diye.
    Heh işte cevabım bu.
    bilmem

Ünal Karaman

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Remy’e yapılan ilk teklif 1,5 m€ 12 OCAK 2018

Remy’e yapılan 2. Teklif 7,5 m€ Las Palmas Sportif Direktörü Toni Cruz diyorki kendi menejerlerine 4 günde bu kadar fark olmaz burada bi sahtekarlık var. UEFA’dan ceza yeriz. İki resmi teklif olmaz. Vermiyoruz oyuncuyu.

Las Palmas’ın menejeri bakın ne diyor: 7,5 m€ luk teklifi 4 günde bize sunmanız ilginç (Las Palmas Olarak Biz Trabzon Spor'dan 2018.2019 Yili Icin 2.5 Milyonluk Net Maas ve Bonservisi Bedava Olmak Sartiyla 500.000 Imza Parasi ve 500.000 Konisyon Parasi Yazili Istiyoruz)

Remy’nin haklarını elinde bulunduran Deniz Kızıköz bunun üzerine Başkana Watsup’dan şöyle yazıyot

Sadi Karakaş'ın iddiları bunlar.
    Bu işler artık mide bulandırmaya başladı. Başkan çıkıp konuyla ilgili açıklama yapmalı, bu kişileri de artık klüpten uzaklaştırmalı. Bu arada Yusuf'tan 20 milyon avro, Abdülkadir'den 30 milyon avro bonservis hayali kuruyoruz ya. Sizce bu iki ismi kim pazarlayacak, kim satacak, bazılarının hayalleri bizimkilerden daha heyecanlı...Mevcut tablo bunu gösteriyor.

Bu arada başkan istifa diyoruz da adam belki de istifa etti bizim haberimiz yok. Başkanı gören duyan oldu mu?
    Konu alone_6161 tarafından (12.02.2018 Saat 08:56 ) değiştirilmiştir.
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulüpler yasası neden çıkmıyor, yıllardır bekletiliyor? Ben her gelen yönetimin kulübün içine edip gitmesinden nefret ettim. Yasa çıksın, bu yönetimlerin peşine düşsün. Biz de kendimize saf duygularla sevmeye devam edeceğimiz, yeni, amatör bir Trabzonspor kuralım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önceki mesajlarda solcu, sağcı muhabbetleri dönmüş. Kendilerini bir nimetten sayan tarihin katil ruhlu serserilerine "Sol görüş" yakıştırması yapılmış. Kulübün satılmasını dahi savunan arkadaşlar var. Satın! Kulübü de satın. Alıştırıldınız çünkü satmaya! Bravo!
    Bizi getirmek istedikleri nokta buydu işte! Yahu ne oluyor sizlere?
    Gerçi özünü, ruhunu, anlayışını, rüştünü, benliğini yitirmişsin; bunlar sana ne ki! Layık olunan, oldurulan şekil bu! Üzerine bir soğuk su içsen de fayda yok.
    Fanki tonki zonki...

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Soner Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan olduğuna çok sevindiğim için hayal kırıklığım da o derece büyük oldu maalesef.

İyi bir yönetici de kalmadı sanki camianın içinde? Bilmiyorum ama bana öyle geliyor. Öyle devrim yapabilecek bir adam yok gibi.

Ha Hekimoğlu gelse de işlerin bundan kötü olmayacağının bir garantisi yok. Biz özümüzü kaybettik.

Siyasi bir görüşüm yok, kimse de beni yanlış anlamasın ama sağ görüşe yakın insanlar bir daha bu kulübü yönetmesin mümkünse.
    Sol görüşlü başkanlar da ne yapmışız uzaya çıktık da haberimiz mi yok?

Saçma sapan şeyler yazıyorsunuz cevap verince tartışma çıkıyor.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bence soner'in yazdıkları haklı sadri şener ve şenol güneş sırf solcu olduğu için istenmedi ama ikiside başarılı oldu

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takımı Şampiyon yapan, Şampiyonlar Liginde oynatan Sadri Şener'e ligde kötü gidiyoruz diye ana avrat küfür edip istifa etmesine neden olan taraftar müsveddeleri, İHO ve MUHO kardeşlere neden en ufak bir tepki göstermiyorlar? Sadri Şener'e küfür eden adamlar her sene yaşadığımız skandallar silsilesi sonrası bu ikisini boğaz köprüsünden atmalı ama sinek vızıltısı kadar tepki yok, neden?
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımı Şampiyon yapan, Şampiyonlar Liginde oynatan Sadri Şener'e ligde kötü gidiyoruz diye ana avrat küfür edip istifa etmesine neden olan taraftar müsveddeleri, İHO ve MUHO kardeşlere neden en ufak bir tepki göstermiyorlar? Sadri Şener'e küfür eden adamlar her sene yaşadığımız skandallar silsilesi sonrası bu ikisini boğaz köprüsünden atmalı ama sinek vızıltısı kadar tepki yok, neden?
    Sadri Şener takımla birlikte giderdi deplasmana maç izlemeye filan, bizim başkan kendi stadımıza kaç kere geldi bilmiyorum, belki görmüyorlar başkanı ondan ses etmiyorlardır

Belki tv kanalı filan basarlar, ancak orada görüyoruz başkanı çünkü.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence Sadri Şener'in de farkı yoktu.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Sadri Şener'in de farkı yoktu.
    Sadri Şener ile İHO-MUHO'yu aynı görmek gerçekten enteresan.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)