Sayfa 80 Toplam 81 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 70 78 79 80 81 SonuncuSonuncu
Toplam 2015 adet sonuctan sayfa basi 1,976 ile 2,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 15.Hafta l Rizespor 3 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Colakoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar soruyorum baskan kacta ligtv ye cikiyor ?
    23:30 diye aklımda kalmış
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddiyeti severiz, disipline hayranız.
    Adamin emeklerini hice sayamazsiniz, en azindan 23 Nisanda 5 dakikaligina yönetici yapin, son sözüm, Emege saygi lütfen
    No one wins. One side just loses more slowly.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan maratona mı çıkacak? Ersun Hocayla yan yana he

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Yavuz Bektaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @DEEP BLUE abi Hakan Arıkan boşta şu an.Devre arası Estebanı yollayıp Hakanı yedek olarak almak mümkün mü?Bence yönetim düşünmeli.
    Bu konuda hiç konuşmadık kardeşim. Sormak aklıma gelmedi açıkçası. İlk fırsatta sorarım. Ancak Bursaspor yöneticisi bir abim geçen hafta Hakan Arıkan'la ilgili birşeyler sordu bana. Neden bilmiyorum... Eldekilerden birini yollayıp Hakan'ı almak isteyebilirler. Belki de Ersun hoca vermiştir ismini...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi Özer hakkında ne gibi bir gelecek tasarlıyorlar? Bildiğiniz birşey varsa özellikle bu oyuncu hakkında lütfen yazarmısınız?
    Bir bilgim yok. Daha çok hoca konusu ve kulüp yapılanmasından konuştuk. Futbolcu olarak sadece stoper mevkii ve sol bek konusu açıldı. Özer hiç gündeme gelmedi. Herşeyi bana söylemezler zaten. Neticede resmi görevimiz yok, sadece dostluk var aramızda...

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadarda değil naptın.Sol bek,süpürücü stoper,N'Doye kendine gelmezse bir tanede golcü al tamamdır.kadromuz iyi sadece rötuş ister.
    doğru kadromuz çok iyi. ilk darbeyi avrupa maçlarında aldık.ligde de almaya devam ediyoruz .kısaca gelen vuruyor giden vuruyor

Nereden
    İstanbul

O kadarda değil naptın.Sol bek,süpürücü stoper,N'Doye kendine gelmezse bir tanede golcü al tamamdır.kadromuz iyi sadece rötuş ister.
    +İki adet kanat

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda hiç konuşmadık kardeşim. Sormak aklıma gelmedi açıkçası. İlk fırsatta sorarım. Ancak Bursaspor yöneticisi bir abim geçen hafta Hakan Arıkan'la ilgili birşeyler sordu bana. Neden bilmiyorum... Eldekilerden birini yollayıp Hakan'ı almak isteyebilirler. Belki de Ersun hoca vermiştir ismini...

O Ersun buraya gelecek.. )) Başkan Lig tv yayınına çıkıyorsa orada etkilenir Ersun hocadan, stüdyoda imzayı attırır kapar gelir Trabzon a.
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (13.12.2015 Saat 21:45 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı aaahmet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru kadromuz çok iyi. ilk darbeyi avrupa maçlarında aldık.ligde de almaya devam ediyoruz .kısaca gelen vuruyor giden vuruyor
    Sende vurdurma arkadaş büyük kulüp değilmisin
    Daha dün 13 dakka içinde 3 tane penaltın verilmedi.kötüde oynasak 15 puanımız gasbedildi hâlâ daha gasbediliyor istersen Barcelona'ya Trabzonspor forması giydir doğ-ra-na-cak-sın.
    Dediğim gibi Önümüzdeki sezon şampiyon olmak istiyorsak fener bu sene gs'nin taktığı 4.yıldızı takmalı.yok olmazsa fener 4.yıldızı takana kadar ne kadar iyi kadro kurarsak kuralım ligi haram edecekler bize.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +İki adet kanat
    Soslumu olsun abi
    Garip karşılanabilir lakin sağda Sefa'dan yararlanmak lazım diye düşünüyorum.Soldada Yusuf'la ısrarla devam edilmeli.

Nereden
    İstanbul

Başakşehir , Akhisar ve Kasımpaşa gibi takımların aldıkları sonuçlar, ligdeki siralamaları oynadıkları futbol tamamen hoca farkından kaynaklanıyor. Bu 3 takımın da ortak noktası çok iyi takım oyunu oynamaları. Takım halinde savunma ve takım halinde hücum ediyorlar. Günümüz futbolunun da en önemli argümanlarından birisi de takım oyunu oynamaktır. Mesela bjk maçında oynadığımız oyun. O oyun sezon geneline yayılabilirse şampiyonluk getirir. Çünkü futbolda ilk öncelik gol yememek üzerine olmalıdır. fb nin eleştirilen futbolu aslında şampiyonluk futbolu dur. Bir şekilde gol yemeden maçı 60 lara 70 lere getirip yıldız oyuncularına güveniyor ve genelde başarılı oluyorlar. Trabzonspor takımı özellikle stoper oyuncularının yapısı nedeniyle topla oynayıp , oyuna hükmeden ve önde oynayan bir takım olamaz. Çünkü arkada çok ağır ve kötü stoperler var ve bu oyun şekliyle her maç gol yer ve çıkarmaya uğraşır. Bu oyuncu kadrosunun oynayabileceği en iyi ve en uygun sistem topu rakibe verip , topun arkasına geçerek önce gol yememeye sonra da öndeki etkili ayaklarıyla gol atıp kazanmak üzerine olmalıdır. TaraftarIn her istediği yapılmaz , o zaman başkana da gerek yok, teknik direktöre de. Elindeki oyuncu kadrosuna bakarsın , oyuncuların özelliklerine göre sistemi belirlersin. Ben her maç tek kale oynayıp 2 ser 3 er gol yiyerek yenilen bir Trabzonspor görmektense, az pozisyona girip kazanan bir Trabzonspor görmek istiyorum. Lucescu gelirse tam da bu söylediğim tarzda bir takım kurar ve bu sistemde oynatıcı takımı. Taraftara sıkıcı gelen ama başarılı olma şansı yüksek bir oyun tarzı. 1-0 kazanmak bence 3-2 kazanmaktan daha değerlidir. Çünkü az gol yiyen takımlar genelde başarılı olurlar.
    Konu Yaşar tarafından (13.12.2015 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir.

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Evet düzeltme yapıyorum kardeşim. Parmağım kalın geliyor, yan taraftakine de basıyorum. Ondandır... :-))))

Bir de agresifsin diyorsunuz ya... Yanılıyorsunuz... Tanımadığınız için öyle geliyor. Forumda tanıştığım çok arkadaş var, onlara sorun anlatsınlar. :-)))

Ancak içindeki zehiri burada "düşünce" diye sunmaya kalkan sınır tanımayan angutlar örgütü üyelerine meydan bırakmamak lazım. Bunlar "düşünce" dediğinde, 7 yaşında incir ağacından "düşünce" kafamı çarptım ve bu hale geldim şeklinde düzeltme bekliyor insan. Cahillik tavan yapmış. Farklı görüşte olabiliriz, herkes bildiğince fikrini yazar ve okuruz. Akıl akıldan üstündür. Belki bir şey öğreniriz. Ancak bu forumda kadrolu trol olarak yer işgal eden Yumlu cilacısı ve Onur satılsın diyen taze greyfurt suyunun tadına bakmadan olmaz. Aklı sıra ara bulucu olacak tipin bize ergen diyerek ceza almaması da enteresan tabi. Her neyse... Yönetim uyumuyor çalışıyor. Göreceksiniz. Sabredin... Önemli olan da bu...

Not: Buradaki trolleri de, cahilleri de, hakaret eden cinsleri de banlamıyorum. Onların da sevgiye ilgiye ihtiyacı var. Seviyorum bu tipleri, diri tutuyorlar beni :-))))
    Ahahaha abi ne alem adamsın ya seviyoruz seni Benim de bir şey dikkatimi çekti Onur'a laf edip satılsın diyenler Yumlu'yu savunanlarla hemen hemen aynı .Onur'a güzel bir oyun oynandı o yüzden formsuz illa ki düzelecektir ama ne kadar düzelirse düzelsin önünde bu adamlar oynadıktan sonra insan üstü yeteneklerin de olsa yine bir işe yaramaz.Eleştiri yaparken biraz mantıklı yapılsın ve burdan karşısındaki insana saygısızlık yapıp atarlananlara da bir lafım var akıllı olun aklınızı yirim
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Listede bulunsun abi bence.Kova estebandan kat be kat iyi.Geçen sezon çok katkı sağladı bize.
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Nereden
    İstanbul

Soslumu olsun abi
    Garip karşılanabilir lakin sağda Sefa'dan yararlanmak lazım diye düşünüyorum.Soldada Yusuf'la ısrarla devam edilmeli.
    Abi sen bence inadı bırak.Yusuf 1461'de ısrarla oynatılsın,yedek bile olmamalı bizde

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adrian Transferinden geçikme faizi ile birlikte, 1.7 Milyon €

Çalhanoğlu Ön Protokolünden, 1 Milyon €

Burak ve Engin Transferinden, 1,2 Milyon €

Henrique Tranferinden gecikme faizi ile birlikte 560 Bin €

yaklaşık 4,5 Milyon € Alacağımız var büyük para devre arasına kadar bu paraları tahsil edebilirsek bizi baya rahatlatır..

İshak,Soner,Fatih Atik ve Serdar gürler devre arası kiralanabilir eğer biraz gururları varsa...ve futbolu seviyorlarsa..

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O Ersun buraya gelecek.. )) Başkan Lig tv yayınına çıkıyorsa orada etkilenir Ersun hocadan, stüdyoda imzayı attırır kapar gelir Trabzon a.
    Ah be kardeşim. Az baskı yapmadım bu konuda. Ama ne olur bilemem. Ersun'un Bursa konusunda ayak sürüdüğü bilgisi geliyor. Bir yerlerden haber bekliyordur belki... (Birşey bilerek yazmadım)

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart STSL 15.Hafta l Rizespor 3 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu...

Deep Blue abinin acilen klübe basin sözcüsü olarak getirilmesini tavsiye ediyorum.
    Dünya bizi konusmassa ben bisey bilmiyorum
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Deep Blue abinin acilen klübe basin sözcüsü olarak getirilmesini tavsiye ediyorum.
    Dünya bizi konusmassa ben bisey bilmiyorum
    Belki bir dahaki kongrede kardeşim.. Güzel düşüncen için teşekkür ederim...

Nereden
    Avrupa Diğer

Belki bir dahaki kongrede kardeşim.. Güzel düşüncen için teşekkür ederim...
    Abi hertürlü senin gibi insanlara ihtiyacimiz var, sagol varol
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Nereden
    Bursa

Abi hertürlü senin gibi insanlara ihtiyacimiz var, sagol varol
    Kalitr önemlidir.bizim takımda onur. Cavanda. Mbia.okay.aytaç.cardozo.ekici.marin.yusuf.erkan. Kaliteli adamlar. Ndoyede kariyeri belli ama bizde yapamadı. Ndoye dahil geri kalanlar yollanmalı. Sadece yumlu. Aykut. Özer. Sefa yedek olarak kalmalı.ve takımda en önemlisi abi sorunu var.veya farklı bir oyuncu. Hami. Tekke. Yattara. Jaja tarzı.
    Konu emre6117 tarafından (13.12.2015 Saat 22:18 ) değiştirilmiştir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dun akşam 500 km yol gittikten sonra yorgun argın maç izlemeye gittim..
    hayret dedim ilk 30 dakika adamların parası ödendi bak nasıl oynuyorlar yorumları yapıldı...

sonrasında müthiş HOCAMIZIN aklı selim hamleleri ile maçı nasıl katlettiğini izledik...

Alper olmuyor görüldü, özere nasıl dayanabildi..öz evlatlarımızdan ya...

yusuf bitik...

Onur maşallahı var geleni gideni aldı içeriye(birde rakibin kalecisine bakın)

Douglus denen oyuncu yürüyemiyor adam 2 metre geirisnden gelip 3 metre önüne geçiyor..
    ekici nedense 3-4 maçtır çok şahsi oynuyor...

salih-cavanda hamlesi ükemmeldi..aferin sadi....bu kafayla devam et sen...

yazık be...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalitr önemlidir.bizim takımda onur. Cavanda. Mbia.okay.aytaç.cardozo.ekici.marin.yusuf.erkan. Kaliteli adamlar. Ndoyede kariyeri belli ama bizde yapamadı. Ndoye dahil geri kalanlar yollanmalı. Sadece yumlu. Aykut. Özer. Sefa yedek olarak kalmalı.ve takımda en önemlisi abi sorunu var.veya farklı bir oyuncu. Hami. Tekke. Yattara. Jaja tarzı.
    ne dersun

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur'u öyle bir konuma sokuyorlar ki ne yapsa suç oluyor. Kızsa bu psikopat, kızmasa tamam bağları kopartmış zaten (Oflubektaş size eleştiri olarak yazmadım). Onur Onur'dur arkadaşlar, çamura da atsan Onur'dur. Ama çelmeyi taktın mı yere düşene vuran çok oluyor. İyi de çelmeyi kim taktı?

Biz böyle birbirimizi yiyoruz işte
    Ağzınıza sağlık. Onlarca cümleyle anlatamadığımız şeyi çok güzel anlatmışsınız.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen bence inadı bırak.Yusuf 1461'de ısrarla oynatılsın,yedek bile olmamalı bizde

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ciddi ciddi sayfalardır Onur tartışılıyor.. Eleştiriye her zaman açığım da art niyet kokan yorumlar o kadar net belli oluyor ki.. Bu camia ne yaşıyorsa fazlasıyla hak ediyor ya..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)