Sayfa 77 Toplam 82 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77 78 79 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2042 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 3. Hafta | Gaziantepspor - Trabzonspor | 1-0

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım oyunu yok. Takımda bir sistem yok. Eğer bu yoksa istediğiniz formasyonu deneyin sonuç değişmez. Sahaya yayılış, alanları kapama daraltma, alanları kullanma gibi konularda takım bitkisel hayatta. Bir oyuncu rakibi eksik yakaladığımız atakta, takımı değil kendini kontraya çıkarıyor. 23524523523 maçtır kapanan rakibe karşı enlemesine pas yapan takımı izliyoruz. Trabzonspor'a karşı kapan, faul yap döndürme tempoyu düşür, puan alman garanti. Bu kadar aciz bir durumdayız.

Geçen sene kapanıp araya oynuyorduk anca. Bu sene onu da yapamıyoruz. Skorer oyuncumuz çok az. Çok yavaş hücum ediyoruz. Tempomuz sıfır. İki sene önceki Trabcelona denen pas oyunundan eser yok. Nerede o topa sahip olmayı ilke edinen takım? İkinci yarı kırmızı karta kadar hala rakip daha fazla topla oynuyordu. Alanzinho adamı eksiltiyor karşısında yine iki kademe, haydeee yana oyna. Top öldü atak öldü işte. Birbirinden çok kopuk, uzak oynuyor oyuncular.

Hırs-istek de yok. Heyecanını kaybetmiş oyuncular şimdiden. Yasin'e bak kendini tesbih sallayan Behzat Ç'nin tuttuğu takımda sanıyor herhalde. Yırtsana kendini. Halil ayakta uyuyor. En az rakibin kadar mücadele edeceksin artık. En az. Yoksa kaliteni ortaya çıkaramazsın ki kaliteden de yok zaten. Olcan-Colman gelse de bir şey değişmez bu sistemsizlikte.

Yok oğlu yok.

İlk yapmamız gereken üçüncü bölgede aktif paslaşmayı sağlamak. Yoksa bu sezon 30 gol dahi zor atarız. Öyle topu ittir ittir kenara sür ortala Janko vursun...Taş devri futbolu bu.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    İstanbul

"Aynı şeyi tekrar tekrar yaparak farklı sonuçlar beklemek deliliktir."

Einstein.

Herkese iyi geceler.

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu sezondan beklentim yok acikcasi arada bir zevkli maclarimiznolsun kafi, sen top oynamaya calissan dahi oynatmicaklar kasmaya gerek yok arkadaslar...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sistem yok. mahalle maçı gibi alan ileri vuruyor. bu futbolu izlemek eziyete dönüşüyor.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ergin Varlibas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman zokorayi oynatmiyacagiz. Ideal kadro desek, Onur-Celutska-Giray-Bamba-Emerson-Adrian-Soner-Colman-Volkan-Janko-Henrique

Ayrica alanzinho o sistemde hicbi yerde oynayamaz mesela
    yukaridaki yazdigin kadroyu hoca asla oynatmaz ama gercekten elimizdeki oyunuculara bakarak vede jankonun alinmasindan sonra en iyi kadro bu cikar.....edit:henrique yerine emre yi oynatirsin, giray yerine zokorayi....

Nereden
    Düzce

Milli maç arası umarım bize yarar. Keza akşamki maç beni futboldan soğuttu. Bi ara GS-Bursa maçına baktım iki takımda hareketli ne yaptığını biliyo... Futbol oynamak bu kadar zormu? Bizimkiler heralde maksat sahaya çıkalım es kaza yenersek falan diye düşünüyor. Hırs yok , istek yok , beceri yok... Antep 10 kişi kaldı biz top şişiriyoz Bamba yeni forvet oluyor... Çokmu zor çok seri paslarla çizgiye inmek kalabalık arasına sert ortalar. Orta sahadan şişir , sağdan serkan şişirsin tam defansın istediği antrenman ortaları. Adamlar maç soğutuyor biz ekmeklerine yağ sürüyoruz. Jankodan sonra belli olduki bizim oyun siztemimiz ersen martin dönemindeki gibi şişir babam şişir olacak. Elazığ maçında biraz olsun umutlanmıştım. Ama akşam resmen çöktüm ...

......................... Onur.......................

Celustka.... Giray ..... Bamba...... Emerson

Volkan.... Soner.... Colman .... Olcan

...........Henrique ........... Janko.........

Bu kadroyu sakatlıktan kurtarıp form tutturursak iyi şeyler olabilir beklentisi içindeyim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Akşam izlediğim 1461 vallahi ne Videotona ne de Antepe yenilmezdi......

Yter ya bu kadar kişiliksiz futbol izletmeye ne yönetimin ne Şenol Hocanın ne de oyuncuların hakkı yok....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

sorun kesinlikle teknik ekibimizin secimlerinde.

4 macın en iyi adamı Alanzinhoyu yedek baslatmak.

En tehlikeli oyuncun Volkan ı her seferinde oyundan cıkartıp,henuz olumlu bir tek hareketini goremedigim yasin e vu denli sabretmek.

Ortasaha da oyunu yonlendirecek 2 oyuncunu adrian,colman kaprisler nedeniyle Trabzon da bırakmak.

Kadro yapın asla uygun olmasada tek forvette ısrar etmek.

celustka dan zorla sol bek yapmaya calısarak hem onun kanadını hemde sag kanadı felc etmek.

Liste uzar gider.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

lopsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Senede bir defa canlı TS maçı izleme şansım vardı, dün kullanmış olduk.

Bilirsiniz çıplak gözle izlemek farklıdır, kameranın göstermediğini görürsünüz. Dün açık seçik ortada olan şey takımın ne yaptığını bilmemesidir, son 10-15 dakika haric, orada doldur boşalt yaptığımızı herkes gördü zaten. Bu takım yazın ne çalışmış anlamak zor...mesele sadece yorgunluk mudur ? Elazığ maçında 111 km koşan takım 93 km koşmuş dün. Bu koşu mesafesiyle maç kazanmak zor artık.
    Serkan her ne kadar eleştirilse de en az on bindirme yapmıştır, Janko'ya yaptığı orta gol olsa asist yazdırırdı hanesine...mükemmel olmadığını biliyoruz,lakin Türkiye'de yerine koyacağınız adam yok, Zekiye şans verilse daha iyi olur mu ?
    Celustka çok güçlü ve atik ancak kontrolsüz,defans yapmasını bilmiyor henüz, bekde denemeye gerek yok....stoper oynamayı öğretmek lazım
    Zokora her zamanki gibi kaçak, haftada iki maçı kesinlikle kaldıramıyor, sahada sadece el kol hareketleriyle çevresine talimat veriyor, top yokken dahi , resmen komedi, topu alıp oyun kuracağına, oraya at şurayar at cinsinden el işaretleri, bu sene de Zokora'dan çok bir şey beklemiyorum, geçen seneki gibi üç-beş önemli maçta yıldızlaşıp tüm sezon boyunca yatacak, umarım hoca gözünü açar...

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazır almaya gitmişken , Ertuğrul'u da alıverin .
    İki kere git gel olmasın .
    üstad sende ümidi kestin hocadan
    gerçi hatırladığım eski bi mesajın daha vardı
    ewet bende ümitsizim hocadan.
    ama şenol hoca bu kulüpte kalmalı

Nereden
    İstanbul

dün 1461 i izledim müthiş haz dydum bu takım bu haliyle süperligde ilk 4 e girer

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

rezil futbol vardı sahada.

Nereden
    İstanbul

bu arada Şenol Hoca bu durumu düzeltecektir inanıyorum kendisine

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Traftarımız 1461'e methiyeler dizmeye başlandığına göre, yakında burada başlar ''hocasını ne zaman transfer ediyoruz?'' yorumları...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene ile bu sene arasındaki fark nedir acaba?

Burak'lı ve Burak'sız oyuncu kadrosu mu,

yoksa

Ünal'lı ve Ünal'sız teknik kadro mu?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beklerimiz hücuma destek vermediği, doğru düzgün kanat akını yapmadığımız, şut çekmediğimiz ve rakip savunmayı ikili oyunlarla zorlamadığımız sürece bu rezil futbolu izlemeye devam ederiz. Saydıklarımının hiç biri üst düzey yapılsın demiyorum denesinler sadece.

Mustafa Yumlu'nun durup durup 50 metreye boş top atmasının mantığını anlayan varsa bana anlatsın. Yoksa teknik heyet orta sahadan çektiği şutları da o müthiş paslarına! ekleyip 1 gün boyunca izletsin kendisine. Ardından amacının ne olduğunu sorsun.

Serkan Balcı, sadece iyi işleyen bir takımın sağ bekinde görev yapar. Dün en az 2 pozisyonda el havada ofsayt bekliyor (dersin yardımcı hakem) biz atak yiyoruz.

Bir de bazı oyunculardan hiç verim alamamamızın sebebi olmayan oyun anlayışımız. Sen Halil'i Volkan'ın yerine sağ açık diye alırsan , Henrique'de (Videoton maçı) sol açık diye oynarsa Vittek'te forvette sadece bekler.

Henrique'den hangi taktikle verim alınır onu da bilmiyorum gerçi.

Kaç aydır bu takıma bir tane hücum organizasyonu kazandırılamadıysa yazıklar olsun. 11 tane sıradan adamla oynasan bile bir kanat bindirmesi yapmayı öğretirsin takıma, ya da bir verkaçı.

Kızgınlıkla filan yazdığım yok bunları. En iyi oynadığımız zamanlarda da Mustafa ve Serkan'ın yetersiz olduğunu düşünüyordum hala daha öyle. Futbolcunun kafası çalışacak her şeyden önemlisi.

Bir de 1461 Trabzon, Videoton'u elerdi ve Gaziantep'e yenilmezdi diyen abilerim. PTT ligi ile Süper lig arasında siyah ile beyaz kadar fark var. Bizim hiç ortamız yok taraftar olarak. Ya baş tacı yaparız ya da yerin dibine sokarız. Mesela dünkü maçta sağ bek oynayan sonra stopere geçen Caner(yanlış hatırlamıyorum umarım) kesin kırmızı kart görürdü. Fatih, kalecimiz uzaktan top tutamıyor hepsi sekiyor. 1461'in galibiyetine başarısına 30 küsür maçtır yenilmemesine şapka çıkartırım ama gerçekleri de söylemem lazım.
    Konu agahozlu tarafından (03.09.2012 Saat 09:09 ) değiştirilmiştir.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

ozgurkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ido_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rezil futbol vardı sahada.
    Sahada Futbol varmıydı ki ?????
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRANZONSPOR...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bkandil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene ile bu sene arasındaki fark nedir acaba?

Burak'lı ve Burak'sız oyuncu kadrosu mu,

yoksa

Ünal'lı ve Ünal'sız teknik kadro mu?
    Ruh yok sadece... Sahada oynayan oyuncularda insan, hepsinin ruhu var. Ama oynanan futbolda ruh yok...

Futbolcular da insan... Sezon biter bitmez bu takımın oyuncuları Şenol hocanın ''bırakıyorum'' tarzında lakırtılarını dinledikten sonra, bu laftan sonra hocada bırakmıyorsa, futbolcuların hocaya olan inanç bitmiştir!

Ayrıca bizim hocamız olmuş sezonun 3. haftası, hala daha tribünde maç izliyor. Her pozisyonda saha kenarına bakması gereken oyuncuların böyle bir mecburiyetleride yok artık. Haliyle yapılan hatalarda saha kenarına bakma gereğide duymuyorlar. Sahada sistemsizlik birazda bu yüzdendir...

Bu takım adam olmaz mı? olur tabi ama çok zaman lazım. Ayrıca yapılan geç transferler takımın sistemininde oturmasına engel teşkil ediyor.

Haliyle Şenol hoca daha kafasında 11 yapamamış. Adrian'ı hiç düşünmüyor, ondan faydalanmayı dahi aklına getirmiyor olması enteresan!

Mark Janko sahadaki kısa sürede görüntüsü itibariyle bendeki izlenimleri bu takımda ölüsü oynar. Henrıqe zaman kaybı, Volkan ile frekanslarımız tutmuyor. bu takımı ve bu formayı hak etmiyor. Sol Bamba tecrübesi ile bu ligin üstünde ama ilk maçtada yazdığım gerçekte ortada duruyor. Arkasına atılan toplarda sıkıntılar yaşarız. Yanında oynayan Mustafa Yumlu'da ağır bir oyuncu olduğu için defansın arkasına atılan toplar tehlike oluşturur. Bamba tecrübesi ile bu açığı kapatsa da, Serdar gibi driplingi yüksek oyuncuların sağlı sollu deparları ile dafansın dengesi kaybolmaktadır.

Halil'den iyi bir sol bek olur. Çok ciddiyim, Şenol hoca onu Celuska'nın yerine denesin, sonuca sizde inanamayacaksınız. Yalandan yere milyon dolarları menejerlere verip durmayın.

Zokora, hala daha sorumluluk almıyor. Haliyle insanın gözleri ister istemez Colman'ı arıyor. Soner pasları ile bu takımda ışıl ışıl parlıyor. Ancak yeterli değil tabi.Daha çok çalışıp güçlenmesi gerekiyor. Bu sene olmasa bile seneye çok büyük topçu olacak.Allah nazarlardan sakınsın...

Serkan tecrübesi ile bu takımda diğerlerine göre farkını gösteriyor. Birde kaleci olarak Onur'u bu takımda görmek istiyorum. Anladığım kadarıyla Şenol hoca Tolga sakatlanmadan ya da kart cezalısı duruma düşmeden Onur'u kaleye koyacak cesareti yok. Oysa geçen seneden beri bir çok kez Tolga'nın yanlışlarından dolayı kaleyi çok defa hak etmişti.
    Konu Badaloğlu tarafından (03.09.2012 Saat 09:27 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Mustafa Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

henriqueden topcu falan olmaz amator kumede bile oynayamaz o

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Geçen sezonun ortalarından şubat ayının sonlarından itibaren takımda bir ruhsuzluk var. Ta o zamandan burda defalarca söylendi ki takıma motivasyonu ve taktiki teknik ekip vermek durumundadır. Ta o zamandan bu güne oynadığımız futbolda bir düşüş var ve düşüşümüz devam ediyor. İki ay önce biri ruyamda bana UEFA da seri başı olacağız ve Videoton denilen bir takıma eleneceğiz deseydi inanmazdım. Fakat Karabük maçını seyrettikten sonra inandım.
    Dikkat ederseniz kuralar çekildiği zaman bizim beşli qrupta bizimle beraber seribaşı olan diğer dört takım rakiplerine fark atarak gruplara kaldılar. Onların içerisinden bir tek biz 85 milyon avroluk Trabzonspor 10 milyonluk Videotona elendi. Bunlar rastlantı değil arkadaşlar mutlaka köklü nedenleri vardır. Maç seyrediyorum takımda herkes toptan kaçıyor. Sorumluluk almaktan kaçıyor. Neden çünkü takım kendine güvenini kaybetmiş. Çünkü hocası 3 ay evvel Trabzonsporu çalıştırmak için kendimde yeterli kadar enerji görmüyorum diyen bir hocadır. Bu durumda hiç bir futbolcu önünü göremez tabii. Çünkü ortada güvensizlik ve belirsizlik ortamı var. Şu anda 1461 Trabzon bana daha çok heyecan veriyor. Özetlemek gerekirse hoca heyecanını ve motivasyonunu kaybetmiş. Ve bu şimdi ortaya çıkmış bir durum değil 6-7 aydır böyledir. Sakın bu yazdıklarımı kimse yanlış anlamasın. Ben bazı arkadaşlar gibi hoca geldi Ersunun kadrosundan yararlandı sonra da dağıttı fikrine de katılmıyorum. Şenol hoca da takıma çok şeyler kazandırdı. Ve tekrar ediyorum formda bir Şenol Güneş Türkiyenin tartışmasız en iyi teknik direktörüdür. Fakat ofrmsuz bir Şenol Güneşe de katlanmak inanılmaz zordur. Ve bu saatten sonra ısrar etmesi kendine de Trabzonspora da ancak zarar verir. Bu takıma iyi denilen takviye bile bir işe yaramayacak. Çünkü çürümüş bir elbiseye ne kadar kaliteli kumaştan yamak vursan da fayda etmez. Hem teknik ekip hemde futbolcu bazında 2008 yılında yapılan yeniden yapılanmanım aynısını yapmazsak bizim kötüye gidişimiz devam edecek.
    Konu Togrul tarafından (03.09.2012 Saat 09:24 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı agahozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir de 1461 Trabzon, Videoton'u elerdi ve Gaziantep'e yenilmezdi diyen abilerim. PTT ligi ile Süper lig arasında siyah ile beyaz kadar fark var. Bizim hiç ortamız yok taraftar olarak. Ya baş tacı yaparız ya da yerin dibine sokarız. Mesela dünkü maçta sağ bek oynayan sonra stopere geçen Caner(yanlış hatırlamıyorum umarım) kesin kırmızı kart görürdü. Fatih, kalecimiz uzaktan top tutamıyor hepsi sekiyor. 1461'in galibiyetine başarısına 30 küsür maçtır yenilmemesine şapka çıkartırım ama gerçekleri de söylemem lazım.
    Tabiki aynı lig değildir futbol yapıları çok farklıdır yaptığımız birazda ironidir.....

futbolcuların ne kadar kötü olduklarını anlatmak için kullandığımız bir silahtır

ama şu an profesyonel futbol takımımız temel futbol gereklerini bile yerine getiremeyecek durumda......

onuda eleştirme anlamında 1461 daha göze güzel gelen bir oyun oynuyor diyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ruh yok sadece... Sahada oynayan oyuncularda insan, hepsinin ruhu var. Ama oynanan futbolda ruh yok...

Futbolcular da insan... Sezon biter bitmez bu takımın oyuncuları Şenol hocanın ''bırakıyorum'' tarzında lakırtılarını dinledikten sonra, bu laftan sonra hocada bırakmıyorsa, futbolcuların hocaya olan inanç bitmiştir!

Ayrıca bizim hocamız olmuş sezonun 3. haftası, hala daha tribünde maç izliyor. Her pozşisyonda saha kenarına bakması gereken oyuncuların böyle bir mecburiyetleride yok artık. Haliyle yapılan hatalarda saha kenarına bakma gereğide duymuyorlar. Sahada sistemsizlik birazda bu yüzdendir...

Bu takım adam olmaz mı? olur tabi ama çok zaman lazım. Ayrıca yapılan geç transferler takımın sistemininde oturmasına engel teşkil ediyor.

Haliyle Şenol hoca daha kafasında 11 yapamamış. Adrian'ı hiç düşünmüyor, ondan faydalnamayı dahi aklına getirmiyor olması enteresan!

Mark Janko sahadaki kısa sürede görüntüsü itibariyle bendeki izlenimleri bu takımda ölüsü oynar. Henrıqe zaman kaybı, Volkan ile frekanslarımız tutmuyor. bu takımı ve bu formayı hak etmiyor. Sol Bamba tecrübesi ile bu ligin üstünde ama ilk maçtada yazdığım gerçekte ortada duruyor. Arkasına atılan toplarda sıkıntılar yaşarız.yanında oynayan Mustafa Yumlu'da ağır bir oyuncu olduğu için defansın arkasına atılan toplar tehlike oluşturur. Bamba tecrübesi ile bu açığı kapatsada Serdar gibi driplingi yüksek oyuncuların sağlı sollu deparları ile dafansın dengesi kaybolmaktadır.

Halil'den iyi bir sol bek olur. Çok ciddiyim, Şenol hoca onu Celuska'nın yerine denesin, sonuca sizde inanamayacaksınız. Yalandan yere milyon dolarları menejerlere verip durmayın.

Zokora, hala daha sorumluluk almıyor. Haliyle insanın gözleri ister istemez Colman'ı arıyor. Soner pasları ile bu takımda ışıl ışıl parlıyor. Ancak yeterli değil tabi.Daha çok çalışıp güçlenmesi gerekiyor. Bu sene olmasa bile seneye çok büyük topçu olacak.Allah nazarlardan sakınsın...

Serkan tecrübesi ile bu takımda diğerlerine göre farkını gösteriyor. Birde kaleci olarak Onur'u bu takımda görmek istiyorum. Anladığım kadarıyla Şenol hoca Tolga sakatlanmadan ya da kart cezalısı duruma düşmeden Onur'u kaleye koyacak cesareti yok. Oysa geçen seneden beri bir çok kez Tolga'nın yanlışlarından dolayı kaleyi çok defa hak etmişti.
    Söylediklerinin hepsine katılıyorum Ahmet Abi. Halil konusu bence çok iyi bir tespit. Denenmesi gerek. Yumlu'yu kes Celustka yı çek stopere. Halil sol bek. Henrique bu takımda asla oynamamalı.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Nereden
    İstanbul

Ne 2.videoton ne de antep maçını izledim.

Ama iki maçta, yorumlardan ve maç özetinden anladığım kadarıyla, aynı geçmiş...

Ne oynadığı belli olmayan, sistemsiz ve doğaçlama bir futbol.

Bu takım kampta iki ay ne yapmış anlamak mümkün değil...

Daha ideal kadro bile oluşmamış,hoca oyuncu deniyor hala.

kafasını kaldıran adam her maç çevresinde başka kişiler görüyor...

kadro dışılar,yeni gelenler,gidecek mi gitmeyecek mi belli olmayanlar derken ilk üç hafta heba oldu...

rakiplerin durumunu da düşününce bu maçta berberlik fena sonuç değildi, lig arasında sorunlar nispeten çözüleceği için lig yeniden başlayacaktı.

ama beraberliği bile kurtaramadık.
    Konu winner tarafından (03.09.2012 Saat 09:37 ) değiştirilmiştir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Antep maçıyla görüldüki "Özcan Bizati " denilen büyük kondisyoner teknik direktörde büyük bir balonmuş.....

Nereden
    İstanbul

Eleştirmek istemiyorum susuyorum susuyorum ama vallahi de yeter billahi de yeter. Karabük, Elazığ, 2 kez Videoton ve Gaziantepspor maçları oynadık. 5 maçta 5 tane kaleyi bulan şutumuz yok belki de. Ligin en zevksiz maçları hep bizim maçlar yeter artık cidden.

Colman özür diledi sorun yok deniyor ama 18 de yok, Olcan nerde ne zaman sakatlandı 18 de yok, Adrian ne oldu da 18 de yok, Vittek neden 18 de yok ? Celustka sol bekte bu kadar cıvıtırken neden elimizdeki sol ayaklı bekler kadroda yok. Alanzinho son iki oynadığı maçın en iyisiyken neden yedek ? Yüzlerce soru var aklımda cevabı olmayan.

Ersun Yanal'ın hazır kadrosuyla 82 yaptı hocamız, geçen sene takım dağıldıktan sonra kendi kadrosuyla 52, bu sene onu da yapamaz. Hoş 52 puanı da 40 maçta yaptı.

Ben yönetimle beraber hocanın bir şirket olduğunu ve ortak hareket ettiğini düşünüyorum, beni ona zorluyorlar. Yoksa bu kadar şeyden sonra hala hiçbirşey yokmuş gibi yüzümüze bakmaları çok komik.

Böyle yazıyoruz diye şimdi bombalar patlar ama durum bu yani, çıplak göz onu gösteriyor. 1461 i dün bende biraz izledim, vallahi de bu takımdan organizeler, arada siklet farkı var demesin kimse.

Allah bizi şunların elinden kurtarsın tez zamanda.

Şu fotoğrafları milyon dolarlar kazanıp, fedakarlıktan bahsedenlere de birisi göstersin Allah rızası için. Fedakarlık 1,8 milyon dolar olan ücretini 1,75 e düşürmekle olmuyor.

Arefe günü yola çıkıp 4 saatlik yolu 15 saatte gidip maçın 70. dakikasında maça giren insanların, 1300 km uzaktaki şehre 45 kişilik otobüste 65-70 kişi giden insanların yaptığına deniyor fedakarlık. Hiçbirisi kulübün maaşlı çalışanı değil. Sokakta 1 liralık kolayı bile maça para saklamak için almamayı düşünen insanların fedakarlıklarından birisi ulaşsında söylesin fedakar futbolcularımıza bir zahmet.

Gurbetçi Gençler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)