Sayfa 2 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1276 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 11. Hafta | Başakşehir 1 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Kamer' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah'ım

Cardozo ve N'doye un , Mehmet ve Marin'in , Mbia ve Okay'ın aynı anda 11 de olduğu ONUR'lu bir maç izlemeyi nasip eyle
    Konu Kamer' tarafından (29.10.2015 Saat 19:44 ) değiştirilmiştir.

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biletler çıkmadı dimi hala

Passo da goremedım

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Kamer' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah'ım

Cardozo ve N'doye un , Mehmet ve Marin'in , Mbia ve Okay'ın aynı anda 11 de olduğu ONUR'lu bir maç izlemeyi nasip eyle

renktas bu yazdiklarin olacak sanirim cezali oyuncumuz yok onur iyi durumda Mehmet Hazir degil diye oynamadi ama sakatligi yok cardozo ilk defa böyle istahli oynadi cavandada haftaya oynayacak yani her oyuncumuz ideal onbirimiz tamamdir kesinlikle bu olaylardan sonra artik sota görevini yapmalidir ve ideal onbiri sahaya cikarmalidir ONUR - CAVANDA - MEDJANI - DOUGLAS - CONSTANT - MBIA - OKAY - MARKO - MEHMET - CARDOZO - ERKAN - NDOYE bu onbirle oynamaliyiz ikinci yarida okay yusuf degisikligi olabilir marin Mehmet mbia ortasaha devam edebilir yani böyle yazinca bakiyorum da gercekten türkiyenin en kaliteli takimiyiz birde keske bosingwa düzelse de oynasaydi
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    Almanya

Alıntı umitçebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biletler çıkmadı dimi hala

Passo da goremedım
    haftaya hafta basi renktas sanirim cikar
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    İstanbul

Alıntı zaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    renktas bu yazdiklarin olacak sanirim cezali oyuncumuz yok onur iyi durumda Mehmet Hazir degil diye oynamadi ama sakatligi yok cardozo ilk defa böyle istahli oynadi cavandada haftaya oynayacak yani her oyuncumuz ideal onbirimiz tamamdir kesinlikle bu olaylardan sonra artik sota görevini yapmalidir ve ideal onbiri sahaya cikarmalidir ONUR - CAVANDA - MEDJANI - DOUGLAS - CONSTANT - MBIA - OKAY - MARKO - MEHMET - CARDOZO - ERKAN - NDOYE bu onbirle oynamaliyiz ikinci yarida okay yusuf degisikligi olabilir marin Mehmet mbia ortasaha devam edebilir yani böyle yazinca bakiyorum da gercekten türkiyenin en kaliteli takimiyiz birde keske bosingwa düzelse de oynasaydi
    Erkanı çıkartınca 11 oluyoruz abi boşver onu

Stoperde Aykutun yerinin olması lazım bence kesinlikle .

Nereden
    Almanya

Erkanı çıkartınca 11 oluyoruz abi boşver onu

Stoperde Aykutun yerinin olması lazım bence kesinlikle .
    kamer renktasim erkan son mac da dahil hangi macta kötü oynadi?? erkanin ayagina top gelince korku olusuyormu icinizde top kaybi yapacak diye benim olusmuyor ?? tabiki sahsi fikrimiz ben erkanin suan takimimizda en istahli oyuncu oldugunu görüyorum tabiki yeterli degil tabiki bekledigimiz erkan degil ama erkan isvec milli oyuncusu yedekte degil ilk onbirde oynayan bir oyuncudur cocuk elinden geleni yapiyor ..hakini yemeyelim bence
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Nereden
    Almanya

unutum yazmaya erkanin sac stilini trabzonlu olarak begenmiyorum bu gercek ama futboluna diyecek sözüm yok
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Nereden
    İstanbul

kamer renktasim erkan son mac da dahil hangi macta kötü oynadi?? erkanin ayagina top gelince korku olusuyormu icinizde top kaybi yapacak diye benim olusmuyor ?? tabiki sahsi fikrimiz ben erkanin suan takimimizda en istahli oyuncu oldugunu görüyorum tabiki yeterli degil tabiki bekledigimiz erkan degil ama erkan isvec milli oyuncusu yedekte degil ilk onbirde oynayan bir oyuncudur cocuk elinden geleni yapiyor ..hakini yemeyelim bence
    Erkanın kaleye paralel şekilde hareket ederken kaptırdığı toplardan kaç kere kalemizde pozisyon gördük saymadım ama bayağı fazla olduğundan eminim . Ayrıca saha içinde takım arkadaşlarını demotive edici şekilde bağırışlarını görmüşsündür , yumruk olayı malumun zaten . Tutturmuşuz bi İsveç milli takımı oyuncusu gidiyo . Holmen de İsveç milli takımı oyuncusu ama Konya'da oynuyor , gelse buraya 11 e yazmak için İsveç milli takımı oyuncusu olması sizin için yeterli bir kriter mi olacak ?

Ayrıca çift forvet oynamak için , bahsettiğimiz kadroda Marinin yedeği olur .

Elinden geleni yapması kısmına gelince de ,

Bence bu takımda herkes elinden geleni yapıyor , kimsenin elinden geleni yapmamak için bi sebebi yok . Ama elinden geleni yapması oynaması için yeterli değil benim açımdan

Nereden
    Almanya

Erkanın kaleye paralel şekilde hareket ederken kaptırdığı toplardan kaç kere kalemizde pozisyon gördük saymadım ama bayağı fazla olduğundan eminim . Ayrıca saha içinde takım arkadaşlarını demotive edici şekilde bağırışlarını görmüşsündür , yumruk olayı malumun zaten . Tutturmuşuz bi İsveç milli takımı oyuncusu gidiyo . Holmen de İsveç milli takımı oyuncusu ama Konya'da oynuyor , gelse buraya 11 e yazmak için İsveç milli takımı oyuncusu olması sizin için yeterli bir kriter mi olacak ?

Ayrıca çift forvet oynamak için , bahsettiğimiz kadroda Marinin yedeği olur .

Elinden geleni yapması kısmına gelince de ,

Bence bu takımda herkes elinden geleni yapıyor , kimsenin elinden geleni yapmamak için bi sebebi yok . Ama elinden geleni yapması oynaması için yeterli değil benim açımdan
    senin sahsi fikrine saygim var tabiki ama coguna katilmiyorum ve erkan zengin gibi bir oyuncumuzun olmadigi da bir gercek 14 puanimizin cogunu erkanin kisisel becerigiyle aldik ama sende haklisin isvec milli takiminda oynamak büyük olay degildir tabiki isvec milli takimini diyorum indonesya degil ..üzerine alinma sakin ortaya yazacagim simdik cogu taraftarimiz hasanlari hüseyinleri barislari ve abdulkadir gibi yeteneksizleri özlemisler erkanin kaleye paralel sekilde hareket ederken kaptirdigi toplardan kac defa gol yiyorduk ?? peki düsünsene paralel sekilde hareket etmeze ?? hic bir atagimiz olmaz yoksa kalecimizmi gol atacak ataga cikacak anlamadim erkanin top kaybetmesi mücadele ederken cok dogaldir tabiki topu ikili mücadelelerde kaptiracak arada bir yanlisi telafi edecek savunma olmali ...erkanin görevi budur ataga cikmak hareket etmek calim atmak sut cekmek bunlari hepsini top kaybi yapmadan yapsaydi suan trabzonda degil madride olurdu renktasim ...sana bir sorum olacak simdik yusufu begeniyormusun oyun stilini??
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başakşehir rahat yener bizi normal şartlarda fakat gaz almak için uyduruk penaltı verebilirler tepki olarak kaçırmalıyız bu ahlaksızlara iyi ders olur.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    İstanbul

senin sahsi fikrine saygim var tabiki ama coguna katilmiyorum ve erkan zengin gibi bir oyuncumuzun olmadigi da bir gercek 14 puanimizin cogunu erkanin kisisel becerigiyle aldik ama sende haklisin isvec milli takiminda oynamak büyük olay degildir tabiki isvec milli takimini diyorum indonesya degil ..üzerine alinma sakin ortaya yazacagim simdik cogu taraftarimiz hasanlari hüseyinleri barislari ve abdulkadir gibi yeteneksizleri özlemisler erkanin kaleye paralel sekilde hareket ederken kaptirdigi toplardan kac defa gol yiyorduk ?? peki düsünsene paralel sekilde hareket etmeze ?? hic bir atagimiz olmaz yoksa kalecimizmi gol atacak ataga cikacak anlamadim erkanin top kaybetmesi mücadele ederken cok dogaldir tabiki topu ikili mücadelelerde kaptiracak arada bir yanlisi telafi edecek savunma olmali ...erkanin görevi budur ataga cikmak hareket etmek calim atmak sut cekmek bunlari hepsini top kaybi yapmadan yapsaydi suan trabzonda degil madride olurdu renktasim ...sana bir sorum olacak simdik yusufu begeniyormusun oyun stilini??

May 17, 2015 - Erkan Zengin'in kaptırdığı topun ardından Eskişehirspor atağı başladı. Lawal'ın cezasahası sol ön çizgisi üzerine doğru gönderdiği topa ...

58. dakikada Beşiktaş, oyuna 1 dakika önce Opare'nin yerine giren Demba Ba'nın golüyle öne geçti. Erkan Zengin'in kaptırdığı top ile sağdan ceza alanına hareketlenen Gökhan Töre'nin yerden ortasında Demba Ba, Aykut Demir'in önünde dönerek vururken, meşin yuvarlak yan direğe çarparak filelerle buluştu: 0-1

Erkan ın en büyük özelliği çalım atıp trübünlere oynamasıydı...hucuma çıkarken çalım atarak kaptırdığı toplar kalemizde tehlikeler yaratıp bizleride fıtık ediyordu...güle güle demekten başka söyleyecek söz bulamıyorum... (Eskişehir taraftarının transfer sonrası yorumu )

Erkan Zengin, kaptırdığı toplarla Beşiktaş'ın 2 golünde de pay sahibi oldu

Üsttekiler birkaç tane internette bulduğum örnek , buradaki arkadaşlara sorarsan eminim daha fazlasını söylerler

Erkanın hızı ve fiziki gücü yerinde olmadığından ikili mücadele kazanamıyor , her aldığı topu sağa çekip orta çekeceği veya orta sahaya vereceği aşikar . Bu yüzden Erkanın karşısına geçen savunma oyuncusu ne yapacağını büyük oranda kestirerek etkisiz hale getirebiliyor kolaylıkla . Halbuki arada bir ceza sahasına dripling yapsa , alışılmışın dışında şeyler yapsa öyle mi olur ? Erkanın görevi çalım atmak , şut çekmek filan yazmışsın , aynen katılıyorum görevi o . Ama yapmıyor ki bunları , topu alıp kaleye paralel hareket etmesi çalım filan değil , şut çekmekse daha dünkü maçta neyi kaçırdığını hatırlıyoruz , aham şaham şut çekebilen bir oyuncu da değil .

Şahsen benim izlemek istediğim takımda Erkana yer yok . Yusuf soruna gelince ona da yok . Yusuf da bu takımın futbolcusu değil .

Nereden
    Trabzon

Onur
    Cavanda Aykut Medjani Constant
    Mehmet Mbia Okay Marin
    Ndoye Cardozo

Bir tane gereksiz , vasat yok. Harika kadro..
    ~Bir Trabzonspor'u seveceksin bir de Trabzonspor'u seveni.
    ~ Twitter : @emrhan61

Guiterrez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kazanırız diye düşünmekteyim
    Ross Barkley

Nereden
    Almanya

May 17, 2015 - Erkan Zengin'in kaptırdığı topun ardından Eskişehirspor atağı başladı. Lawal'ın cezasahası sol ön çizgisi üzerine doğru gönderdiği topa ...

58. dakikada Beşiktaş, oyuna 1 dakika önce Opare'nin yerine giren Demba Ba'nın golüyle öne geçti. Erkan Zengin'in kaptırdığı top ile sağdan ceza alanına hareketlenen Gökhan Töre'nin yerden ortasında Demba Ba, Aykut Demir'in önünde dönerek vururken, meşin yuvarlak yan direğe çarparak filelerle buluştu: 0-1

Erkan ın en büyük özelliği çalım atıp trübünlere oynamasıydı...hucuma çıkarken çalım atarak kaptırdığı toplar kalemizde tehlikeler yaratıp bizleride fıtık ediyordu...güle güle demekten başka söyleyecek söz bulamıyorum... (Eskişehir taraftarının transfer sonrası yorumu )

Erkan Zengin, kaptırdığı toplarla Beşiktaş'ın 2 golünde de pay sahibi oldu

Üsttekiler birkaç tane internette bulduğum örnek , buradaki arkadaşlara sorarsan eminim daha fazlasını söylerler

Erkanın hızı ve fiziki gücü yerinde olmadığından ikili mücadele kazanamıyor , her aldığı topu sağa çekip orta çekeceği veya orta sahaya vereceği aşikar . Bu yüzden Erkanın karşısına geçen savunma oyuncusu ne yapacağını büyük oranda kestirerek etkisiz hale getirebiliyor kolaylıkla . Halbuki arada bir ceza sahasına dripling yapsa , alışılmışın dışında şeyler yapsa öyle mi olur ? Erkanın görevi çalım atmak , şut çekmek filan yazmışsın , aynen katılıyorum görevi o . Ama yapmıyor ki bunları , topu alıp kaleye paralel hareket etmesi çalım filan değil , şut çekmekse daha dünkü maçta neyi kaçırdığını hatırlıyoruz , aham şaham şut çekebilen bir oyuncu da değil .

Şahsen benim izlemek istediğim takımda Erkana yer yok . Yusuf soruna gelince ona da yok . Yusuf da bu takımın futbolcusu değil .
    renktasim besiktas macini hatirlatin haklisin elbete ama unutma erkanin golüyle kazandik neyse renktasim sabaha Kadar Burda erkani elestirecek veya övecek degilim sonucta trabzonspor icin burdayiz basarili olacaksa trabzonsporumuz erkan oynamasin ..
    erkanin geldigi sezon cok kötüydü hayal kirikligi resmen ama ben bu sezon oynadigi bütün maclari begendim kazanamadik kazandik o farkli durum..
    senin onbirinde yok benim onbirimde var sonucda hocamiz antromanlara göre oyunculara sans veriyordur ..
    seninde benimde bütün trabzonsporlulara insAllah Istanbul basakspor macinda gercek trabzonsporu oynatirlar oyuncular trabzonspora yakisir oyun ortaya koyarlar insAllah ..
    (ortak düsüncemiz budur ) basakspor macinda ideal onbirimiz oynayacak cezali sakat oyuncumuz yok ...Istanbul basakspor macinin anlami biraz daha cogaldi sikeci emre ve bekir irtegün Semih Sentürk oynuyor bu yüzden mutlaka kazanmamiz gerekiyor bu macla birlikte umarim cikisimiz olur artik ...
    ayrica erkan oynarsa dört veya bes gol atar insAllah oynamasada dört veya bes gol atariz insAllah böyle oldumu renktas
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

maca cıkmayalım
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

bu saatten sonra muhtemelen fahiş hakem hataları gormeyiz.

Cunku bizi devre dısı bıraktılar.Artık bizle ugrasmazlar.

Bu boktan duzeni değiştirmenin tek yolu maca cıkmamak.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

3. takımla arandaki puan farkı olmuş:9.......Bu saatten sonra ,kazansan ne olur kaybetsen ne olur 10. haftada sezon biter mi ?Bitti. Gitti.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu saatten sonra hedef Türkiye Kupası olmalı.Gerekirse ligden elenelim ama kupayı alalım

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hala constant diyenler varya şaşırıyorum..

adam sol bekte dün 2 gol de de hatalıydı...resmen maçı hediye etti...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. takımla arandaki puan farkı olmuş:9.......Bu saatten sonra ,kazansan ne olur kaybetsen ne olur 10. haftada sezon biter mi ?Bitti. Gitti.
    Sıkıntı biraz da ondan kaynaklanıyor. Geçen sene 10.haftada 15 puanımız vardı ama lider BJK ve FB ile aradaki fark 5 puandı. Şimdi BJK yenerse 11'e çıkıyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bari bjk yenemese. Şu bjk'ye uyuz oluyorum, gıcık oluyorum ,kıl oluyorum.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

elohim_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sevilla nın orta sahasını al, ndoye yi al, ekici onur gibi türkiyenin en iyi oyuncularından ikisi takımında, cavanda, marko marin var ama 10. haftada havlu at

bizde topa vuramayan waris her hafta gol atıyor fransada

yahu arkadaş nasıl iştir?
    "Aşk ağlatır baş kestirir, umutsuzluk kaş kestirir." Büyük Üstad

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hürriyet "futbolumuz dün gece öldü!" başlığı atmış. Yine 3 kardeş şampiyonluk yarışında. Gs ve fb maçlarını kazandı futbolumuz(!) yeniden hayata dönmüştür...
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

praximuns61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futboldan konuşmaya fazla gerek yok bu tür zamanlarda
    fakat şu takımda ilk onbire yazılacak ilk isim tartışmasız Medjainidir. Mevkisi
    ne olursa olsun kesinlikle oyun olmalı.
    Bir Sevdadır trabzon , rengide bordo mavi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Maça gitmeyin. En buyuk tepki bu olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)