Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7 8 SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Euro 2020 Elemeleri H Grubu 4.Maç | İzlanda 2 - 1 Türkiye | Maç Sonucu

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bugünkü mağlubiyetin sebebi tamamen yanlış kadro ve yanlış taktik. İzlanda'yı doğru kadroyla içerde rahat geçeriz bence.

İsmail ALİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay'ı aramak mı... Şişko Ozan bile onun oynayacağı topun en az 2 kat daha iyisini oynadı şu maçta. Takımda oyun kurucu eksikliği vardı Okaylık bir durum yoktu
    ceza sahasina kac orta yaptik? kac kisi kafa ile karsiladi? Sanirim hicbir kafa topuna cikamadik. O yuzden +1 katkisi olurdu.

Nereden
    Trabzon

Yahu adamlara faul yapmasak aptal aptal adamların gol atacağı yoktu. Izlanda ile 3 gün aralıklı maç olması vs bence turnuvanın ruhuna aykırı. Hele ki rakip evinde oynamışken üst üste hep. Fikstür işinde puştluk var. Ancak takım da düzgün çalışmamış. Aptal oyuncu tercihleri en büyük hata tabi ki. İrfan - Ozan - Yusuf - Hakan - Abdüş başlasa daha mantıklı olurdu. Hakan-ı beğenmiyorum ama oynatacaksan da bu oyuncu grubuyla oynat
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İsmail ALİOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ceza sahasina kac orta yaptik? kac kisi kafa ile karsiladi? Sanirim hicbir kafa topuna cikamadik. O yuzden +1 katkisi olurdu.
    Bu forumda defalarca yazdım yine yazacağım, Okay korner savunmasında olmasını isteyeceğim son oyuncudur. Kornerlerde duran toplarda senede rahat 5 gol yedirtir. O hayvani fiziğine rağmen zerre agresiflik yoktur amele gibi izler eskortluk eder rakibe. Amaç kornerden gol atmak ise onu da attık, birkaç kere de tehlikeli kafa vurduk Okay'ı aramadık yani. İzlanda'ya karşı da bu kadar olur duran top savunması veya hücumu.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu forumda defalarca yazdım yine yazacağım, Okay korner savunmasında olmasını isteyeceğim son oyuncudur. Kornerlerde duran toplarda senede rahat 5 gol yedirtir. O hayvani fiziğine rağmen zerre agresiflik yoktur amele gibi izler eskortluk eder rakibe. Amaç kornerden gol atmak ise onu da attık, birkaç kere de tehlikeli kafa vurduk Okay'ı aramadık yani. İzlanda'ya karşı da bu kadar olur duran top savunması veya hücumu.
    Bomboş yorum,boşlukta kalınca yine Okay'a sarmışsın.Biraz da berbat futbolcu dediğin Novak'ı anlat.

İsmail ALİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bari bunu yapma be hocam, yapma bunu

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İsmail ALİOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bari bunu yapma be hocam, yapma bunu
    Valla olanı yazdım abi 2-3 sene önceki yorumlara bak istersen başlığında.

@Hakan ne alakası var boşlukta kalmakla şimdi adam bir şey yazmış ben de cevap verdim sanki durup dururken Okay bokladık.

Evet geçen sene Novak rezalet ötesiydi, bu sene toparladı neyse onu yazarım ben. Ligin ilk yarısında da kötüydü aslında Malatya maçında büyük batırdı mesela. Satılıp yerine başka birisinin alınması tercihimdir istikrarsız bir oyuncu.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yine yusufu övenler cıkacaktır ama topla ilişkisi halen kötü seviyesinde o yüzden hele topu bizim yarı sahada alması sıkıntı kendınden. bırak sana ozan versin.

top cıkaramadık sisir sisir yaptık 3 sebebinden biri yusuftur bana göre..

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bi insan Hakan çalhanoğluna 90 dakika neden dayanır ki? büyük özveri işi. Ozan ile birlikte takımın en kötüsüydü.

Şenol Oğuzhan'ı oynatmayarak vefasızlıktı yaptı büyük ayıp.

Top şişireceğin son takım İzlanda yahu bi süre Yusuf geldi hep aldı topu oyunu açtı sonra baktı ayak uyduran yok oda vazgeçti. a.parmak şu takımda çatır çatır oynar hemde tek ayağı ile.

Yusuf, Abdüş ve Cengiz'in üstüne kuracaksın oyunu bu kadar basit a.k
    sadece aşk bizimkisi

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yıllarca Gökdeniz ve Fatihe ne yapıldıysa şimdi Yusuf ile Abdülkadir e yapılacak gibi. Ozan kim 11 de oynuyor anlamış değilim bu sene ne yapmasa 11 de başlıyor Hakan herzamanki Hakan milli takımda futbolu hep 0
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı izlemedim ancak bizim çocuklar kendilerinden 2 kat daha fazla sahada kalan isimlerden daha çok topla buluşmuş daha fazla katkı yapmış. Tercihlerin sorgulanması gerekiyor...
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllarca Gökdeniz ve Fatihe ne yapıldıysa şimdi Yusuf ile Abdülkadir e yapılacak gibi.
    Oynasalardı bu maç böyle olmazdı.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yıllarca Gökdeniz ve Fatihe ne yapıldıysa şimdi Yusuf ile Abdülkadir e yapılacak gibi. Ozan kim 11 de oynuyor anlamış değilim bu sene ne yapmasa 11 de başlıyor Hakan herzamanki Hakan milli takımda futbolu hep 0
    Harika yorum tebrik ederim.

Ozan şikecilerin satmak istediği ama değeri düşmüş oyuncusu.
    Bizde iken Burak Yılmaz a da yapıldı. Selçuk İnan'a da.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Ankara

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine yusufu övenler cıkacaktır ama topla ilişkisi halen kötü seviyesinde o yüzden hele topu bizim yarı sahada alması sıkıntı kendınden. bırak sana ozan versin.

Sence topu neden şişirdik? Yusuf mu sebep oldu buna, sen nasıl izledin maçı?

İlk yarı Ozan, İrfan ve Dorukhanın hiçbiri savunmadan top alıp oyun kurmadı, hepsi saklandı, kaç kez Burak geriye kadar gelip oyun kurmaya çalıştı, kaleye yaklaşamadı bile adam. Ne oldu sonra Burak yoruldu, o da gelmedi, sonra ne oldu Merih ve Kaan her topu şişirdi sonra ya taca ya rakip savunmaya.

İkinci yarı ne oldu, Yusuf geriye gelip oyun kurdu, hata da yapsa her topu alıp oyun kurdu. Ozan ve Dorukhan nerede kim oynayacağı öğrenemeden, saklanarak maçı bitirdiler. Ozan sana neyin topunu veriyor, kendisine top atılmasın diye sorumluluktan kaçıp eliyle sürekli başkasını gösteriyor adam. Hakan ve Kenan için yazı yazmaya bile gerek yok, felakettiler. Kaleye epi topu 1 şutun var o da Yusufun. Neyin hatasını buluyorsun sen bu çocukta. Bana mesaj atmışsın ya boş yapıyorsun diye, sen boş bile yapmıyorsun şu anda.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bomboş yorum,boşlukta kalınca yine Okay'a sarmışsın.Biraz da berbat futbolcu dediğin Novak'ı anlat.
    Okay'ı beğenirim ama @TSemih61 duran top savunması konusunda haklı. 2-3 sene önce duran toplardan yediğimiz gollerin en az 4-5'inde Okay'ın hatası vardı, çok net hatırlıyorum hatta başlıklara da yazmıştım. Bu kötü özelliği onun iyi oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabi.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Ankara

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nasıl maç izliyorsun bir anlatsana.

Nereden
    İstanbul

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl maç izliyorsun bir anlatsana.
    Yusufun denge problemi oldugunu goremiyor musun?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sence topu neden şişirdik? Yusuf mu sebep oldu buna, sen nasıl izledin maçı?

İlk yarı Ozan, İrfan ve Dorukhanın hiçbiri savunmadan top alıp oyun kurmadı, hepsi saklandı, kaç kez Burak geriye kadar gelip oyun kurmaya çalıştı, kaleye yaklaşamadı bile adam. Ne oldu sonra Burak yoruldu, o da gelmedi, sonra ne oldu Merih ve Kaan her topu şişirdi sonra ya taca ya rakip savunmaya.

İkinci yarı ne oldu, Yusuf geriye gelip oyun kurdu, hata da yapsa her topu alıp oyun kurdu. Ozan ve Dorukhan nerede kim oynayacağı öğrenemeden, saklanarak maçı bitirdiler. Ozan sana neyin topunu veriyor, kendisine top atılmasın diye sorumluluktan kaçıp eliyle sürekli başkasını gösteriyor adam. Hakan ve Kenan için yazı yazmaya bile gerek yok, felakettiler. Kaleye epi topu 1 şutun var o da Yusufun. Neyin hatasını buluyorsun sen bu çocukta. Bana mesaj atmışsın ya boş yapıyorsun diye, sen boş bile yapmıyorsun şu anda.
    Gitmis basariyi ersuna yikiyorsun boş degil midir? Şimdi ki başarının sahibi de ersun yanal o zaman???

Ilk yari goz ucuyla izledim izlemedigim dklar oldu ama izledigim zaman yari sahasina cekilen izlandaya karsi top kendi alanimizda ozan merih kaan arasinda rahat rahat dolasiyordu..

Ikinci yari yusuf geldi kendi alanimizdan top cikarmaya calisti yapamadi. Sisirmenin sebebi yusufun dogru pas acilari olusturamayip top tasiyamamasi.Top tasimaya baslayacagi yer rakip alanin 5.10.metreleri arasi. Ozanla Dorukhan niye top almadi anlamadim hocanin emri galiba..

Ersun boştur
    Konu Çağatay96 tarafından (12.06.2019 Saat 12:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Izlandanin attigi golde oyuncular altipasa girdi ondan sonra adam topu distan ice kavisle kesince topa daha yakin olan izlandalilar oldu ve disariya dogru kosarak topa vurdular..

Stoperlerimizin Kafacilarimizin net olarak calisarak cok gol bulabilecegi bir organizasyon..

Ozellikle sosa sayesinde.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Açıkçası ben de olsam hakan'ı kullanmaya çalışırım. Çünkü milli takımlarda duran top çok önemli. Herşey orada olup bitiyor. Hem savunmasını iyi yapacaksın, hem de çok etkili olacaksın. Oyun içinde birşey üretmen zor çünkü oyuncular birbiriyle uyumlu oynamıyor. Hareketli oyuncularla faul korner kazanacaksın. Oradan da gol cikartacaksin. Hakan dün iki serbest vuruş kullandı. Biri direğin dibinden gitti, birini Merih dışarı vurdu. İki maçta 3 gol attık 2'si duran top, 2 gol yedik yine ikisi de duran top.

İkinci yarı dorukhan'i gol attı diye sahada tutmak istedi hoca, sarı kartlı olduğu için de öne attı ama baya kötü etkiledi oyunu. Yusuf'u arkaya aliyorsan, iletişim kuracağı bir 10 numara ve sol kanat gerekiyordu. Bence hakan'ı geriye çekip sola yunus'u sola alması daha mantıklı olabilirdi. O zaman onlibero önünde hakan yusuf yunus ve abdülkadir bir pas trafiği saglayabilirlerdi.

O kadar önliberoyla maca çıkıp gol yiyince değişiklikler yetmiyor tabi, bir anda 3 oyuncu değiştirmek de yanlış olur sakatlık riski var.

Hoca dorukhan gol attı diye sahada tutmak istediği için oyun çıkmaza girdi. Kenan ve dorukhan'ı dışarı alıp yusuf ve abdulkadir'ı hemen alsa daha çok top çevirebilirdik.

Nereden
    Bursa

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okay'ı beğenirim ama @TSemih61 duran top savunması konusunda haklı. 2-3 sene önce duran toplardan yediğimiz gollerin en az 4-5'inde Okay'ın hatası vardı, çok net hatırlıyorum hatta başlıklara da yazmıştım. Bu kötü özelliği onun iyi oyuncu olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabi.
    O ersun'un tembelligidir bence. Dün zaten golleri yedik Okay en azından hücumda duran toptan etkili olabilirdi. Başka şansımız yoktu zaten oyuna bakınca.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkçası ben de olsam hakan'ı kullanmaya çalışırım. Çünkü milli takımlarda duran top çok önemli.
    Bir adamın sadece şutları iyi diye bırakın oynaması, milli takıma çağırılması saçmalıktır.

Nereden
    Bursa

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir adamýn sadece þutlarý iyi diye býrakýn oynamasý, milli takýma çaðýrýlmasý saçmalýktýr.
    Hakan'in sutlari ve duran toplari ekstra iyi, birinci sinif yani . Ortalama bir teknigi ve oyun gorusu var. Bizim milli takimda suan ust seviye diyebilecegimiz bir cengiz var. Abdulkadir ve merih de o seviyeye gelebilir. Zaten ortalama bir milli takim. Hakan'in oynayamayacagi bir seviye degil .

Nereden
    Avrupa Diğer

Hakan'in sutlari ve duran toplari ekstra iyi, birinci sinif yani . Ortalama bir teknigi ve oyun gorusu var. Bizim milli takimda suan ust seviye diyebilecegimiz bir cengiz var. Abdulkadir ve merih de o seviyeye gelebilir. Zaten ortalama bir milli takim. Hakan'in oynayamayacagi bir seviye degil .
    Kendisini Takımında takip etmiyorum ama dünkü maça göre söylediklerinizin hiç birini göremedim.

Nereden
    Ankara

Çok kötü oyuncu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)