Sayfa 1305 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 305 805 1205 1255 1295 1303 1304 1305 1306 1307 1315 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,601 ile 32,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şenol Güneş

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bjk yönetimi mi gönderir kendisi mi istifa eder orasını bilemem fakat milli takıma gitmezse en geç 2 sene içinde yeniden Trabzonspor'un teknik patronu olacaktır..Yakışır da...
    Kaç kez kovulduğu dönemleri dile getirdiniz burada yanlış hatırlamıyorsam. Dönmek isteyeceğine inanıyor musunuz gerçekten ?

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaç kez kovulduğu dönemleri dile getirdiniz burada yanlış hatırlamıyorsam. Dönmek isteyeceğine inanıyor musunuz gerçekten ?
    Şenol Hoca her gelişinde Trabzonspor'u şampiyonluğa oynattı ve haketmediği şekilde bu kulüpden kovuldu..

Dönmek ister mi bilemem onu zaman gösterecek ama biz Şenol hocadan illa teknik direktörlük babında değil futbol danışmanlığı yöneticilik olarak da faydalanabiliriz diye düşünüyorum..Milli takıma gitmezse tabi bu durum gerçekleşebilir..
    Konu David_LuiZ4 tarafından (23.12.2018 Saat 15:04 ) değiştirilmiştir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Hoca her gelişinde Trabzonspor'u şampiyonluğa oynattı ve haketmediği şekilde bu kulüpden kovuldu..

Dönmek ister mi bilemem onu zaman gösterecek ama biz Şenol hocadan illa teknik direktörlük babında değil futbol danışmanlığı yöneticilik olarak da faydalanabiliriz diye düşünüyorum..Milli takıma gitmezse tabi bu durum gerçekleşebilir..

bu takımın hocası var istanbul yanaşmalarının bu takımın başında işi yok

Nereden
    Trabzon

Tarihinin ilk premier lig şampiyonluğunu kazandırdığı Leicester City'den 1 sezon sonra kovulan Ranieri..

M.City - Mancini

Chelsea - Mourinho - Conte

Evet bu adamlar da şampiyonluk yaşayıp kovulan adamlar üstelik premier lig gibi bir ligde..

ŞG için de diyorlar ki Trabzonspor'dan hak etmediği şekilde kovuldu.

Pardon da 2010-11 sezonundan sonra görevi bırakana kadar 59 lig maçında sadece 22 galibiyetin var.. sebebi ne olursa olsun ortada bir başarısızlık olduğu sürece kimse kimsenin gözünün yaşına bakmıyor.. bakmaz da.

Bak şimdi üst üste 2 kez şampiyon yaptığın o çok sevdiğin camia bu sezon ki başarısız sonuçlardan sonra seni tartışmaya başladılar belki de postalayacaklar.

Korkum o ki kendisi için şartlar oluştu Trabzonspor toparlandı ve iyi bir kadroya sahip.. umarım yollarımız hiç bir şekilde kesişmez.
    Konu Emrah KabuL tarafından (23.12.2018 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarihinin ilk premier lig şampiyonluğunu kazandırdığı Leicester City'den 1 sezon sonra kovulan Ranieri..

M.City - Mancini

Evet bu adamlar da şampiyonluk yaşayıp kovulan adamlar üstelik premier lig gibi bir ligde..

Pardon da 2010-11 sezonundan sonra görevi bırakana kadar 59 lig maçında sadece 22 galibiyetin var.. sebebi ne olursa olsun ortada bir başarısızlık olduğu sürece kimse kimsenin gözünün yaşına bakmıyor.. bakmaz da.

Bak şimdi üst üste 2 kez şampiyon yaptığın o çok sevdiğin camia bu sezon ki başarısız sonuçlardan sonra seni tartışmaya başladılar belki de postalayacaklar.

Korkum o ki kendisi için şartlar oluştu Trabzonspor toparlandı ve iyi bir kadroya sahip.. umarım yollarımız hiç bir şekilde kesişmez.
    Ünal Hocaya sahip çıkmak taraftara düşer, bu saatten sonra Şenol Güneş'in bu kulüpte işi yok.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Trabzon'da sevgi boğuyor."

İki kupa aldığı Beşiktaşlılar bir mağlubiyette, küfürlerle istifaya çağırıyor. Ama Trabzonlular sabırsız (!)

Sevsinler sosyolojik çözümlemelerinizi.

Bize bulaşmasın da şu saatten sonra....

2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

M.City - Mancini

herkes senin gibi degil. bu sezona ragmen senol gunesin sozlesmesini uzatacaklarmis. iste vizyon budur, istikrar budur
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (27.12.2018 Saat 10:08 ) değiştirilmiştir.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Senol Güneş'in sözleşme uzatma davasını bir ayrıntılı yazayim da, Bjk baskani Fiko'nun Turk futbolunun yeni Aziz Yildirim'i olma yolunda olduğunu bir bizim milletimiz anlasin.

Dun akşam, canli yayinda Bjk baskani Fiko, benim baskanlik sürem Mayis ayinda son buluyor ve hocamizla belki ben, belki de yeni gelecek olan yönetim anlasir sezon sonu diyerek, sözlesmesinin durumuna sezon sonunda bakılacağını söyledi.

Her ne hikmetse bugün yönetim kurulu karari ile, Bjk Senol Gunes'in sözleşmesini uzatmak istediğini kendi resmi sitesinden duyurma gereksinimi hissetti.

Senol Güneş ile Yildirim Demirören beklenenin aksine, milli takim için görüşmedi.

Bjk muhabirleri bildiği halde seslendirmese de, Demirören'i siyaset Tff baskanligindan aldi.

Demiroren ile Senol Gunes görüşmesi, Bjk icindi.

Uyanik Fiko, bu yeni sozlesme uzatma olayi ile, hem Demiroreni hem de Senol Güneş'i mat etti.

Senol Gunes'in daha 1 ay önce birinci yardimcisi Mehmet Kulaksızoğlu'nu kovan adam Fikoydu.
    Bu yaptigi hamleyle, hem taraftarin gözünde kendi imajini düzeltti, hem de Senol Güneş'i cok zor bir duruma soktu.
    Hem de Mayis ayinda Tff'den el cektirilecek Demiroren'in olası baskanlik kozu olacak Senol Güneş'i kendi cephesine çekti.

Fiko cok kurnaz adam.

Senol Güneş, Demiroren ile milli takimi konuşmadık demişti. Evet doğruydu çünkü Bjk ile ilgili görüştüler.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (26.12.2018 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Adam rakiplerimizden birinin teknik direktörü.

Tartışıldığı doğru çoğu taraftar da istifa etmesini istiyordu.. biz de bunları yazdık zaten..başarılı olduğu zamanlar soluğu bu başlıkta alıyordunuz şimdi ise işler yolunda gitmediği için kovulmadığına sevinir hale geldiniz.. kaldı ki kovulmasında zaten hazır takımımız iyiyken kalsın o çok sevdiği camiasında.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

senol gunesi elestirecek haddi kendimizde nasil bulabiliyoruz bunu da anlamiyorum bizimkisi tamamen hadsizlik
    baska takimda calisamaz mi bir kulup efsanesi calisabilir başarılı olabilir mi olabilir bugun begendiginiz unal hoca bile senol gunesin yaninda yetisti.
    saygi duymak lazim
    kulubu benimsemisse de saygi duymak lazim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı titanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senol gunesi elestirecek haddi kendimizde nasil bulabiliyoruz bunu da anlamiyorum bizimkisi tamamen hadsizlik
    baska takimda calisamaz mi bir kulup efsanesi calisabilir başarılı olabilir mi olabilir bugun begendiginiz unal hoca bile senol gunesin yaninda yetisti.
    saygi duymak lazim
    kulubu benimsemisse de saygi duymak lazim
    Tövbe haşa Allah mı bu adam?
    Eleştirme haddi de neymiş?
    Hakaret olmadığı sürece eleştiri olmaz mı bir insana?

Kapatalım forumu gidelim o zaman...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur'u yanına al efsane efsane takılın orda, Karius'ın yediği golleri Onur da yer,sıkıntı nedur?
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senol Güneş'in sözleşme uzatma davasını bir ayrıntılı yazayim da, Bjk baskani Fiko'nun Turk futbolunun yeni Aziz Yildirim'i olma yolunda olduğunu bir bizim milletimiz anlasin.

Dun akşam, canli yayinda Bjk baskani Fiko, benim baskanlik sürem Mayis ayinda son buluyor ve hocamizla belki ben, belki de yeni gelecek olan yönetim anlasir sezon sonu diyerek, sözlesmesinin durumuna sezon sonunda bakılacağını söyledi.

Her ne hikmetse bugün yönetim kurulu karari ile, Bjk Senol Gunes'in sözleşmesini uzatmak istediğini kendi resmi sitesinden duyurma gereksinimi hissetti.

Senol Güneş ile Yildirim Demirören beklenenin aksine, milli takim için görüşmedi.

Bjk muhabirleri bildiği halde seslendirmese de, Demirören'i siyaset Tff baskanligindan aldi.

Demiroren ile Senol Gunes görüşmesi, Bjk icindi.

Uyanik Fiko, bu yeni sozlesme uzatma olayi ile, hem Demiroreni hem de Senol Güneş'i mat etti.

Senol Gunes'in daha 1 ay önce birinci yardimcisi Mehmet Kulaksızoğlu'nu kovan adam Fikoydu.
    Bu yaptigi hamleyle, hem taraftarin gözünde kendi imajini düzeltti, hem de Senol Güneş'i cok zor bir duruma soktu.
    Hem de Mayis ayinda Tff'den el cektirilecek Demiroren'in olası baskanlik kozu olacak Senol Güneş'i kendi cephesine çekti.

Fiko cok kurnaz adam.

Senol Güneş, Demiroren ile milli takimi konuşmadık demişti. Evet doğruydu çünkü Bjk ile ilgili görüştüler.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Söylediklerin güzel de,
    TFF de sonra bjk başkanı olması pek olası değil,
    ya danışman olur reise yada spor bakanı falan.
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    İ. C. Ertem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün twitterda tag açmışlar stadın adından Şenol Güneş silinsin falan diye. Rahmetli Hüseyin Avni Aker yakın akrabamızdı. Allah rahmet eylesin tam bir spor insanıydı. Keşke onun adından ziyade o stad Avni Aker'in ismiyle ayakta kalabilseydi. O twitterdan atıp tutan, Şenol Güneş'e nefret söylemleriyle hakaretlerle saydıran sözde Trabzonspor taraftarı kimselerin hiçbiri ne Hüseyin Avni Aker ismi kalsın diye çabaladı, ne o taraftar gruplarının basın açıklaması oldu ne de demeçleri. Biz vakti zamanında ailecek rahmetlinin yeğeni torunu olarak gazetelerde internette elimizden geleni yaptık. Burada da yıllar yıllar evvel konular açmıştım. Netice? Ölüm yıldönümlerinde mezarına falan gidiyorlar artık. O kadar oluyor yani arkamızda taraftar grupları falan yoktu... Şimdi 15 yaşında veletler Trabzonsporun değerlerine kendi çaplarında prim yapmak için saldırıyorlar. Avni Aker de bizimdir, Şenol Güneş de, Özkan Sümer de, Dozer Cemil de... Özkan hoca da vaktinde Galatasaray'a gittiğinde efsaneliğinden bir şey kaybetmemiştir. Değerlerimizi algılara kapılarak, sözleri bağlamından kopararak karalama yoluna gitmeyelim. Kupasını elinden alan federasyona ve siyasi sorumlularına hesap sormayıp, hatta o federasyona gidip oy veren başkanlara veryansın etmeyip gelip burada o kupanın mimarlarından birine samimiyetsiz şekilde ismi alınsın, karaktersiz falan ergen tripleriyle yazarak ancak kendimizi tatmin ederiz. O Avni Aker'in ismi verilsin diyen arkadaşlar Avni Aker'in ismi alınırken nerdeydiler? Zor muydu dayanışma içerisinde hareket etmek?
    "Benim gideceğim yer, geldiğim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ŞENOL GÜNEŞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

söylemek istediğim o değil
    eleştirilebilir elbette ama kusura bakmayalım da hakikatten bazen haddimizi sınırımızı aşabiliyoruz. Adamın başka bir takımda başarılı olmasının bize ne zararı var.stada verilen isim tartışılır hale gelmiş.ne gibi bir zarar vermiş olabilir ki kulube bu noktaya gelebiliyoruz.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı İsa Gündoğdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediklerin güzel de,
    TFF de sonra bjk başkanı olması pek olası değil,
    ya danışman olur reise yada spor bakanı falan.
    Hiçbiri olamaz şirketi ellerinden öper adamın boş işlerle uğraşacak vakti olduğunu sanmıyorum artık holdingi batırmakla meşgul olur ancak..

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

sayın filazof efendi Trabzonspor'a başkan olabilecekken bjk ya imza attığında Trabzonspor ile başarılı olmuş, bunun karşılığında parasını takır takır almış bir spor adamı seviyesine inmiştir. Kendisine İstanbul'un temiz havasında başarısızlıklar diliyorum. Zira orada başarılı olması bizim başarısız olacağımız anlamına gelirki zinhar istemem bunu. Mümkünse yolu bir daha Trabzonspor ile bir daha kesişmesin. hani diğer başlıklarda diyorlarla ASLOLAN TRABZONSPOR'dur. diğer herkes gelip geçicidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Rıza ÇOLAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın filazof efendi Trabzonspor'a başkan olabilecekken bjk ya imza attığında Trabzonspor ile başarılı olmuş, bunun karşılığında parasını takır takır almış bir spor adamı seviyesine inmiştir. Kendisine İstanbul'un temiz havasında başarısızlıklar diliyorum. Zira orada başarılı olması bizim başarısız olacağımız anlamına gelirki zinhar istemem bunu. Mümkünse yolu bir daha Trabzonspor ile bir daha kesişmesin. hani diğer başlıklarda diyorlarla ASLOLAN TRABZONSPOR'dur. diğer herkes gelip geçicidir.
    Trabzonspor'a başkan olmaz.
    Başkanın maaşı yok.

70-75 yaşından sonra Allah ömür verirse.

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Şenol Güneş: Ben Burak'ı çok uzun süredir aramadım, speküle edilmesin diye. Daha önce Trabzonspor'la görüşürken başkan mesaj atmıştı 'Hocam sen Trabzonlusun karışma' diye. Karışsam alırdım zaten

Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş: Ben Burak'ı çok uzun süredir aramadım, speküle edilmesin diye. Daha önce Trabzonspor'la görüşürken başkan mesaj atmıştı 'Hocam sen Trabzonlusun karışma' diye. Karışsam alırdım zaten
    bunu da savunurlar çünkü şenol güneş Trabzonspordan büyüktür onun adı ve Trabzonspor yan yana geldimi onun itibarı daha fazladır. Sen hain bir adamsın şenol efendi kusura bakma bu takımı bu şehri aşağılamaktan başka hiç bir şey yapmıyorsun, o ismi oradan indireceğiz bu devran elbet dönecek

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hay ben senin rezil herif
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Sefer neresinden tutsan elinde kalıyor....Allahtan Fikret başkan mesaj atmış da çökmemiş transferimize....Bugün bir kez daha gösterdi ki para para para....Hele en son Fikret Orman ıçın büyük başkan halleder dedi ki giden kalecilerinin transferi için pes dedim....

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu sefer efsanemiz hakkında neler diyorsun sen

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bazen bilerek saçmaladığını düşünüyorum. Bilmeyerek de saçmalıyor olabilir tabii.

Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sizin eleştiri ile ilgili muhakeme sorununuz var.Burada Trabzonspor'a sayısız katkıda bulunmuş bir insana eleştiri diye sayısız hakaret edilmesine izin veriyorsunuz.

Forumunuzun seviyesi ve profili bu yüzden düşük ve düşük kalacak.

olayda Şenol Güneş değil.Yarın Ünal Hocaya'da ayni şekilde hakaretler edilecek.Yusuf'a da, Abdülkadir'e de.Hami'ye de yapılırken sahip çıkmadınız.Mustafa'ya da.

Hoş kime diyorum! Körler sağırlar birbirini ağırlar.

En komiğide Trabzon'lu, Trabzonspor'lu herkese devamlı hakaret edenlerin insanlara etik değerler öğretmesi

Önce aile terbiyesi alınmalı ve iyi ahlaklı olunmalı.Bunlara sahipseniz zaten insanlara hakaret etmezseniz.
    Konu sason tarafından (20.01.2019 Saat 18:30 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)