Sayfa 32 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 SonuncuSonuncu
Toplam 814 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 32.Hafta l Trabzonspor 0-0 M.Başakşehir | Maç Sonucu

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ndoyenin 10 maclik periyottaki performansindan mest olupta seneye de kadroda olmali diyen arkadaslara bi sorum var. Sizce de hala kalmali mi?
    Para kazanacaksak gidebilir ama serbest bırakacaksak/tazminat vereceksek bence kalmalı. Zaten hoca da kalmasını isteyecek büyük ihtimalle.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahada sürünerek yeterince sattı. Suç onda değil ama bitik adamları takıma dolduranlarda.
    Cardozo dediğin adam bel ağrısıyla maça çıkmış adam. Bize gelmeden önce, benficada da sahayı yırtmıyordu zaten. Adama pozisyon hazırlıyorlardı atıyordu.

Adamın futbol tarzı bu. Adamın futbol tarzının bu olduğunu bildiğin halde sattı diye ağır ithamlarda bulunman sana yakışmadı.

Zira çoğu futbolcunun tepki göstereceği 90+ değişikliklerin de bile sesini çıkarmadan profesyonelce işini yapan biriydi.

Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun'u gram sevmem ama Şenol Güneş'i yiyen camia Ersun'u da yer. Sonra sezon sonu şampiyonluk kutlamalarını görüp sinir olur. Dönüp kendi hocasını kovdurur. Son 34 senede 1 şampiyonluğun var ki onu bile ağız tadıyla yaşayamamışsın. Ersun Yanal bir şeyler deniyor tuttu tutmadı bakarız. Seneye baktık performansı çok kötü sezon sonu yollar ayrılır. Şu ligde şampiyonluk yaşatacak kaç yerli hoca var? Olanların da kaçı gelir kaçı camia tarafından kabul edilir?
    Bunları düşünen yok, yalama oldu takım artık 4 ayda bir hoca değişecek takım komple değişecek, sistem bu. Futboldan gram anlayan adam bu takımın seneye çok can yakacağını görür zaten. Hiç transfer yapmayalım bu takımla seneye ilk 3'teyiz. 2-3 tane nokta atışı yapabilirsek o zaman şampiyonluğa oynayan takım oluruz.

Nereden
    Ankara

Alıntı katre-i.matem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yedek kulübesinde akbaş, yavru, aytaç, yusuf erdoğan ve abdulkadir olan takım taraftarı teknik direktörünün oyuna müdahale edemediğini konuşuyor. Boş adam muhabbetleri.

Nereden
    Ankara

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cardozo dediğin adam bel ağrısıyla maça çıkmış adam. Bize gelmeden önce, benficada da sahayı yırtmıyordu zaten. Adama pozisyon hazırlıyorlardı atıyordu.

Adamın futbol tarzı bu. Adamın futbol tarzının bu olduğunu bildiğin halde sattı diye ağır ithamlarda bulunman sana yakışmadı.

Zira çoğu futbolcunun tepki göstereceği 90+ değişikliklerin de bile sesini çıkarmadan profesyonelce işini yapan biriydi.
    Kusura bakma da 90 + da bile sahada olmaması gereken bir adamdı kendisi. Fiziksel olarak dip yapmış adamı alırsan o da böyle yapar.

Nereden
    İstanbul

Kusura bakma da 90 + da bile sahada olmaması gereken bir adamdı kendisi. Fiziksel olarak dip yapmış adamı alırsan o da böyle yapar.
    50 maç 25 gol abi o haliyle. Damdoy 25 golü bir arada ancak özetlerde görür bizde.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

Ben şahsım adına, her maçtan sonra'' takım olma yolunda'' diye başlayan cümleler ile konuşan bir hocadan ziyade, biz şunu yapamadık ya da bunu denedik bu olmadı diyen birini istiyorum.

Bir insan her maçtan sonra aynı açıklamayı yapar mı hocam ? Çıkıp bir günde , ben bu taktiği denedim ama şunun için yaptım de. Ya da 2. yarının başların da çıkıp, ben avrupa kupalarına gitmeyi çok önemsemiyorum de. Biz , taraftar olarak ona göre maçları izleyelim. Kendi kendimize, şu maçı alırsak şöyle olur bunu alırsak böyle olur diye her şeyden habersiz kafamızda kurmayalım. Seni de yok yere suçlamayalım. Adam böyle yapıyor da, bunu daha önce söylemişti deyip geçelim. Vallahi ben artık yoruldum ya.

Bana Halilhodzic samimiyetin de açıklamalar yapan biri lazım. En azından takımın durumu ne, ne düşünülüyor, hangi sıraya oynayacağız biliriz.

Nereden
    İstanbul

Tamam da bu senin ona sattı etti demen için geçerli bir neden değil. Kaldı ki, burak' tan sonra 50 maçta 25 gollük performans veren başka bir futbolcun var mı ? Adam sakat haliyle 50 maçta 25 gol atmış hala beğenmeyip bir de iftira atıyoruz. Bir de 3 sezonda toplamda 6 gol anca atan Ndoye ile aynı maaşa oynadı. Yazık günah
    Konu shagrath61 tarafından (22.05.2017 Saat 09:54 ) değiştirilmiştir.

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dostlar hep söylüyoruz da hatta teknik.direktor hatta başkandan divanda söyledi yeni takviyeler olacak ya adam gibi takviye olmazsa o zaman ne olacak hoca maaşını alıp yine bizleri mı acıtacak yada başkan vizyon merak etmeyin mı diyecek . ak kara transferde belli olacak

O ruh geri gelecek
    bu sene SAMPİYONUZ.

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu verilebilecek en kestirme cevap ,başakşehirin yedekleri senden çok daha mı iyi ya da kadrosu ? dünki maçta ndoye ya da beronun yerinde abdulkadir olsa herhalde bu ikisinden daha kötü oynamazdı. sen önce mantıklı bir hamle yap sonra yine zeki ya da aytacı orta sahayı kuvvetlendirmek için oyuna sürersin . taraftara sitem yapmak için önce sen doğruları uygulayacaksın . hoca bu sezon oyuna müdahale bakımından sınıfta kalmıştır diye düşünüyorum .
    senin elinde castillo gibi yaratıcı bir oyuncun var , haftalardır adamı oynatmadın bir inat uğruna puanları dağıttın sağa sola .
    Oyuna giren irfan can kahveci ve mahmut tekdemiri gectim oyuna girmeyen bir samuel holmen imiz bile yoktu dun kulubede. Bunu kabul etmek zor gelebilir ama gercekler boyle.

Bizde isteriz daha iyisini ama yusufun aytacin sonradan oyuna girip takimi oldugundan daha geriye goturdugu bir cok mac mevcutken buradan hocaya vurmak abes kaciyor bence.

Abdulkadir ise bir risktir takim icin degil oyuncu icin bir risktir. Hoca o riski almadiysa saygi duymak gerekir. Ligin ilk macinda geriye dustugumuzde Abdulkadiri oyuna alan da ayni Ersun Yanal di.
    Konu katre-i.matem tarafından (22.05.2017 Saat 12:57 ) değiştirilmiştir.
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50 maç 25 gol abi o haliyle. Damdoy 25 golü bir arada ancak özetlerde görür bizde.
    Santrafor olarak ikisi elimde olsun 100 maça çıkalım 100'ünde de Damdoy'u oynatırım. Çoğu hoca da böyle yapar BENCE. Damdoy da çok yeterli değil ama şu an o oynar. Seneye Burak Yılmaz tarzı biri lazım bize. Hem top tutacak hem servis yapacak hem duvar olacak hem de buldumu yapıştıracak. Bu dediğim adam da biraz tuzlu oluyor tabi.

Nereden
    Ankara

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam da bu senin ona sattı etti demen için geçerli bir neden değil. Kaldı ki, burak' tan sonra 50 maçta 25 gollük performans veren başka bir futbolcun var mı ? Adam sakat haliyle 50 maçta 25 gol atmış hala beğenmeyip bir de iftira atıyoruz. Bir de 3 sezonda toplamda 6 gol anca atan Ndoye ile aynı maaşa oynadı. Yazık günah
    Sahada mücadele etmeyen adam takımı satmış demektir bana göre.

Nereden
    Kuzey Amerika

bjk'yi sampiyon yaptık sanırım.

acıkcası 3 büyüklerin 3'ünüde kendi sahamızda yenmemiz en kötü 1 almamız gerekiyor. aksi halde büyük takım olamayacaz

Nereden
    İstanbul

Sahada mücadele etmeyen adam takımı satmış demektir bana göre.
    Senin anlamadığın kısım, bu adamın ömrü hayatı boyunca böyle futbol oynadığı ve sen bunu bilerek aldın. Kronik bel sakatlığını hiç söylemiyorum bile. Başkası olsa maça çıkmaz yatardı, en azından bu adam çıkıp elinden geleni yaptı. Günah almak çok sıkıntı bir olay. Başka bir şey demeyeceğim.

Nereden
    İstanbul

ERsun yanal risk almayı sevmiyorr Birde takım yorgun iken rodalegaı koyuyor adam ne yapabilir koy abdulkadir topla dripling yapıp gitsin ama nerdeee ersunda o cesaretttt

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

8tasli 3 4 kisi kartal isareti yapip tribinde fotograf cektirmeye calisinca arbede yasanmis..senol efendi basimiza ne isler actin anlamissindir umarim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor ŞİKE YAPMAZ.

Trabzonspor KİMSE İÇİN OYNAMAZ....

Yener

Yenilir

Berabere kalır ama

SADECE kendisi için oynar.....

ANLADINIZ MI KOT KAFALİLAR ?
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Halen, ceza sahasında topu ona ulaştırdığında 3 te 2 sini gol yapacağını bildiğin santrafor ile ceza sahasına maç boyunca 3 kere girmeyen adamı mı kıyaslıyoruz?

Hem de işini dosdoğru yapana takımı sattı diyerek. Pes.
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Belli ki arkadaşlar Cardozonun Benfica da orta sahadan top taşıyıp gol attıklarını falan düşünüyorlar
    Benfica da kanat diye nitelendirdiğimiz bizde yıllarca olmayan bir sistemi vardı.
    Adam bitirici forvet idi top getirilir atardı.Bizde adama top gitmediği halde 25 gol performans sergiledi kim vardı bu performans yapabilecek?
    Diyin ki bu oyuncu şekli şahsi mentaliteme uymuyor,pas yapacak geri gelecek komple takım oyunu oynayacak eyvallah
    Lakin Cardozo forvet olmaz diyorsanız buyrun sizi görelim saha da.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galibiyete hasret kaldık

Nereden
    İstanbul

Alıntı Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halen, ceza sahasında topu ona ulaştırdığında 3 te 2 sini gol yapacağını bildiğin santrafor ile ceza sahasına maç boyunca 3 kere girmeyen adamı mı kıyaslıyoruz?

Hem de işini dosdoğru yapana takımı sattı diyerek. Pes.
    Herkesin futbol görüşü farklı olabiliyor da, takımı sattı denmesi biraz ağır kaçıyor. Bir de o arkadaş kimseyle kıyaslama yapmıyor, ndoye örneğini ben verdim.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maçı bu sabah izledim. Açıkçası son vuruştan ziyade yüksek tempo yapamamışız. 60 tan sonra da en dip noktaları görmüşüz. Başakşehir gol atacak pozisyonları da yakalamış.

Oyun olarak iyi zamanlarımız da var normal tempo da var düşüş de var. Böyle olunca ya yenilirsin ya da berabere kalırsın.

Olcay, N'doye, Bero futbol olarak bize hiçbir şey katmamış. Hatta Olcay 80'lerde emreye arkadan sert faul yaparak maçı kurtarmaya bile çalışmış kendi adına.

Bilmiyorum sizlerin ne kadar dikkatini çekiyor ama ben bu yıl kesinlikle genç ve iyi bir sağ bek alınması taraftarıyım. Joao iyi ama Adebayor falan rahat geçti. beşiktaş maçında da Babel'e ezilmişti resmen. Gönderilmesin ama as takımda da düşünülmesin bence.

Ayrıca ben takımın Avrupa'ya gitmeye istekli olduğunu düşünmüyorum. Bu yönetim ve teknik kadro tasarrufu olabilir. Seneye gücü Avrupa'ya vermek için. Fakat yanlış bir düşünce.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Trabzonspor'un hedefsiz kalarak lige çok erken havlu attığı, son ana kadar şampiyonluk kovalamadığı sezonlar bana ızdırap veriyor.

Bu sezon son olsun inşallah.

Gerçi 2.devre Gençlerbirliği maçına kadar çok iyi oynadık ve iyi puan topladık.

50.YILDAN İTİBAREN ŞAHLAN EFSANEM
    YAZ DESTANLARI TEKRAR TEKER TEKER
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Sahada mücadele etmedi, maçı sattı" denilen Cardozo'nun bi' golünü hatırlıyorum, orta sahanın ortasından topu sağ kanattaki oyuncuya verip, ceza alanına kadar depar atıp golü yapmıştı. Maçı hatırlayamadım şimdi. Ama sattı, mücadele etmedi falan, bunlar komik oluyor.

Normalde Cardozo'nun golcülüğünü, bu takıma katkısını ve kalitesini tartışmam zaten de sattı demek işi tartışılacak boyuta getiriyor.
    Konu Berke6198 tarafından (22.05.2017 Saat 13:16 ) değiştirilmiştir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor ŞİKE YAPMAZ.

Trabzonspor KİMSE İÇİN OYNAMAZ....

Yener

Yenilir

Berabere kalır ama

SADECE kendisi için oynar.....

ANLADINIZ MI KOT KAFALİLAR ?
    Erman Toroğlu da maçın ilk yarısı bittiğinde aynen bunları söyledi.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)