Sayfa 42 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42 43 SonuncuSonuncu
Toplam 1060 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi H Grubu (V) | Kızılyıldız 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Sivas

Dahi hoca sol açık trezege, sağ açık bardhi formülü ile futbol arenasına yeni anlayış getirdi.

2sini de bitirmeye ant içmiş gibi.

Leş atan trezegeyi yada hamsiki anlamıp oyundan oyunun iyilerinden Gbamin ve Bardhiyi kenera alıp mükemmel bir taktik deha sergiledi.
    GERİPASkadir i gol umudu olarak oyunu alıp, gol beklentimiz en fazla olan Bakasetası önliberoyu çekti.

Yav allah aşkına hep aynı şeyleri deneyip olmadığını anlamıyor. Çözüm üretmiyor.

Frencvaros maçında bırakıp gidecekti şimdi takımın değerini aşağı çekiyor.

Başkan Ağaoğluna güveniyorum bir tek akılcı bir insan çok zarar görmeden camia üzerine düşeni yapacaktır.

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adana içimizden geçti....
    Galatasaray içimizden geçti.....
    Antalya içimizden geçti
    10 kişilik françvaroş içimizden geçti....
    Monaca içimizden geçti.....
    kayseri içimizden geçti...
    beşiktaş ezdi geçti......

Kasımpaşa şutumuz yok
    istanbulspor'a pozisyonumuz yok iki duran top golu
    Hatay'ı sidik zoruyla zar zor olmayack pozisyonda Abdüş'ün bu sene tek yaptığı iyi şey olan goluyle yendik

Umraniye maçında sahada izledim, Rezil bir futbol

İçerde son dakikada bulduğumuz şans golu ile kazandığımız Antep maçı

Sayayım mı başka ????
    Bu maç maratonlarında iyi oynadığımız bir tane maç soyleyin allah aşkına, Sezonun ilk maçından beri yorgunmuyuz biz ya..????????

Monaco diyeceksiniz duyuyorum .... Onlar ilk golu atsaydı o maçta da 4 lük olacak olan bizdik, kendimizi kandırmayalım

Skor konuşmuyorum burda. Futbol futbol konuşuyoruz

Açın izleyin, 21 maçın içerisinde ceza sahasına girip de '' bu nasıl kaçar '' dediğimiz kaç tane pozisyonumuz var.. Şut çekiyormuşuz. Bir zamanlar Ceyhun gülselam vardı, top onun ayağına gelince vur vur diye sesler duyardık trübinde. Şimdi de bakasetas'a top gelsin de vursun da belki gol atarız diye bekliyoruz. Bu mu iyi oyun.. Bu mu kaliteli oyun

İzleyin bakın tekrar tekrar izleyin

Hamsik top alacak, Gbamin'e verecek, o tekrar ona verecek, kaçan oyuncu varsa kanada doğru atacak, trezegeyele buluşursa o top bay bay. trezgeyle buluşmasa başkasına giderse, o top gerisin geriye tekrar hamsik'e geri gelecek, O bartra'ya verecek , bartra uzun atacak, Trezegeye giderse yine bay bay .. Eren'e giderse, pır pır pır gibi kaşacak ( sabri'nin çıkışları geliyor aklıma ) koşacak koşacak 3 kişinin arasından geçmeye çalışacak sonra geçti diyelim, kime verecek, verecek kimse yok, tekrar geri gelecek, haydddaaaaa top tekrar Hamsik'e gelecek, O gidip de araya atarsa ve şut pozisyonu bulursa cılız vuracak olduysa oldu olmadıysa yine bay bayyy

))))) komik hikaye gibi anlatıyorum. Aynen de öyle, Hiç bir yaratıcı oyun yok, Araya kaçam yok, çalımla geçen yok. İkyie bir yok, kant bindirmesi yok. Yok oğlu yok..

Off yaaa
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi oynamasak da mağlubiyeti hak ettiğimizi düşünmüyorum. Ancak Şampiyonlar Ligi'nden gelecek takımları göz önüne getirirsek grubu üçüncü tamamlamak daha hayrımıza gibi gözüküyor lâkin o da garanti değil. Ferencvaros'un liderliği garantilemiş olması bizim için önemli bir avantaj. Aynı şekilde Monaco'nun da evinde Kızılyıldız'a mağlup olmasını beklemiyorum. Kızılyıldız'la her iki maçımız 2-1'lik skorla tamamlandığından olası bir puan eşitliğinde işler genel averaja kalacak. O da eşit olursa gol sayısına bakılıyor..
    Âbi sen kesin bilirsin, 3.olup Konferans ligine kaldigimizda, Basak da oldu da 2.bitirirse, eslesme durumumuz var mi yoksa 1 2 tur ayni ülkenin takimlari eslesemiyor mu ?
    Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atamazsan cezalandırılırsın ilk yarı 4 tane cepheden boşa çekilmiş şutu var hamsikin. Bardi nefis asist yaptı onu da kaçırdı. Maçın suçlusu varsa bu kaçıran hamsik ve golde hataları olan Umut, eren ve adamını kaçıran bartradır. Net abi hocayı ne suçluyorsun? Larsen berbat gibi oynadı kabul ama net bir hatası vs. olmadı.
    Hugo'yu da ekle, ilk golde kayarak müdahale yapabilirdi yapmazdi, cezâ sahasinda o riske girer penalti yaptirirdi dengesiz herif, çildiriyorum yaa, 2.golde de is Bartra'ya kalmadan o uzattigi bacagini geri çekmese korner olacak, vallahi olacak is degil kov gitsin yaa
    Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamsik o kadar ağırlaştı ki tekniğiyle rakibe karşı kazandığı mesafeyi bile elde edemiyor artık. O zaman da hızlı hücum yapamıyoruz. Yanındaki Bakasetas da öyle. O da ağırlığını kotarmak için sırtını rakip kaleye dönüp arka direğe saçma sapan toplar atıyor anca. Bire bir pres yapan herkes bu orta sahanın ritmini rahatlıkla bozar.

Trezeguet sağda sadece oyunu genişletmek için oynuyor. Çizgiye basıp top alıyor ve rakip defansın hareket etmesini sağlıyor ama devamı hem onda hem takımda yok. Topu aldın da ne oldu?

Bartra yorumları doğru yani katılırım. Barcelona'daki Eric Garcia gibi. Pas tekniği var ama rakip ceza sahanda yoğunlaşınca vasat biri.

Orta saha ağır, kanatların yok, forvetin buharlaşmış. Valla bunlara rağmen 2-1'e kadar yine iyi oynadık.

Gomez cezalı, Umut'tan başka forvet yok. Visca sakatlandı diye yerine bir tane kanat yok. Kanatsız oynuyoruz kaç maçtır. Beklerini dinlendiremiyorsun. Geçen sezonun şampiyonluk primleri ve bu seneki alacaklar yeni ödeniyor. Saha içi, saha dışı iyi saçmalıyoruz.
    Hamsik pas verince bile elini kolunu hareket ettirip garip pozisyon alip pas veriyor, shov pesinde fuzuli yere
    Bi ara 1. mi 2. yari mi unuttum ama taç çizgisinin orda top ona geldi, pas atacak bosta birine, sol ayagiyla tik yapsa rakibi de oyundan düsürecek ama o ne yapiyor bakiyorsun sag kolunu önce bi açiyooorr, sol ayagini uyusuuuk sekilde hareket ettiriyooorrr, hoop ne oluyoorr rakip hafif hizlanip ayak uzatip topa dokunuyor ve taççç
    Evet Hamsik takima taç kazandirdin büyük is basardin aferin

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslinda gol yiyene kadar takim galibiyeti getirecek posisyonlari buldu direkden dondu girmeyince girmiyor ama kotu gitmiyordu bu sezona gore ne varki 2-1 oldukdan sonra bir tane posisyon var oda abdulkadir bencillik yapmasa 2-2 olurdu ha iyimi yenilmemek her zaman iyidir yenemiyorsan yenilme ama ilerisi icin umut vaad etmiyor takim da orta sahamiz yumusak kaliyor yani cok rahat top kullandiriyoruz onun icinde dorukhanin donmesini beklemek yerine devre arasinda soyle saglam press gucu olan bir adam alirsak gene ligde kopmadan potada oluruz kanatlarimizin kotu gozukmesinin en buyuk sebeplerinden biride bence orta sahamiz saglam baski uygulamiyor rakiplere cok rahat top kullandirip rahat posisyon oncesi pas atabiliyorlar kolay gol yememizin sebebide bu sistem islemiyor.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antalya içimizden geçti

Kasımpaşa şutumuz yok
    Hatay'ı sidik zoruyla zar zor olmayack pozisyonda Abdüş'ün bu sene tek yaptığı iyi şey olan goluyle yendik

Sayayım mı başka ????
    Bu maç maratonlarında iyi oynadığımız bir tane maç soyleyin allah aşkına, Sezonun ilk maçından beri yorgunmuyuz biz ya..????????

Monaco diyeceksiniz duyuyorum .... Onlar ilk golu atsaydı o maçta da 4 lük olacak olan bizdik, kendimizi kandırmayalım

Açın izleyin, 21 maçın içerisinde ceza sahasına girip de '' bu nasıl kaçar '' dediğimiz kaç tane pozisyonumuz var.. Şut çekiyormuşuz. Bir zamanlar Ceyhun gülselam vardı, top onun ayağına gelince vur vur diye sesler duyardık trübinde. Şimdi de bakasetas'a top gelsin de vursun da belki gol atarız diye bekliyoruz. Bu mu iyi oyun.. Bu mu kaliteli oyun

Hamsik top alacak, Gbamin'e verecek, o tekrar ona verecek, kaçan oyuncu varsa kanada doğru atacak, trezegeyele buluşursa o top bay bay. trezgeyle buluşmasa başkasına giderse, o top gerisin geriye tekrar hamsik'e geri gelecek, O bartra'ya verecek , bartra uzun atacak, Trezegeye giderse yine bay bay .. Eren'e giderse, pır pır pır gibi kaşacak ( sabri'nin çıkışları geliyor aklıma ) koşacak koşacak 3 kişinin arasından geçmeye çalışacak sonra geçti diyelim, kime verecek, verecek kimse yok, tekrar geri gelecek, haydddaaaaa top tekrar Hamsik'e gelecek, O gidip de araya atarsa ve şut pozisyonu bulursa cılız vuracak olduysa oldu olmadıysa yine bay bayyy

))))) komik hikaye gibi anlatıyorum. Aynen de öyle, Hiç bir yaratıcı oyun yok, Araya kaçam yok, çalımla geçen yok. İkyie bir yok, kant bindirmesi yok. Yok oğlu yok..

Off yaaa
    Fazla abartıyorsun. Hele kayseri, bjk, gs ezdi falan çok fazla bu. Kazancımizi şansa, kaybımızı rezillikle açıklamak tutarlı değil. Her maç lehimize aleyhimize kırılma anlariyla geçti, kimini geçtik kimini geçemedik, basite indirgemek gerekirse bu. Haftalar geçtikçe gözle görülür şekilde oyunda iyileşme var. Hatalardan kısmen de olsa dönüş oluyor. Genel anlamda başarısızmiyız, kesinlikle hayır. Vasatiz ve üzerine zamanla çıkacağız.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

takım maalesef karizmasını ve gücünü kaybetmeye devam ediyor. üzgünüm, aklımdan geçenleri kaleme dökmek istemiyorum. Rezil oluyoruz ve rezil durumdayız. kazandığımız her şeyin bir şans olduğu şeklindeki yorumları ve yorumcuları haklı çıkartırcasına Avrupa liglerinde oynayıp da herkes grubunu lider tamamlarken, bizim grup sonuncusu olmamızı normal karşılayanlara da yuh olsun diyorum.. Yuh olsun ki yuh olsun

Size idda ediyorum

En çok da kaptanlık pazupandını takan heriflere sitem ediyorum. kaptan olanlar takımda hır çıkartan herifler olmuş a.k ..

Bu takımın bütün oyuncularının aklı si...lerinde.

Herkes bir yerlere gitmek derdinde.. Bok var a.k. Bu halinize keşke para verselerde satıp kurtulsak sizlerden

Görmemişin Kupası olmuş misali hallll bebek gibi sevinmeye devam ediyorsunuz

Biz unuttuk ulan geçen seneyi

Sizde unutacaksınız

başlatmasınlar yorgunlukların da ,,

Jesusu gibi vuracaksın elini masaya,, Futbolcu hata yapmaktan korkacak

Yuhlamayalım mış?????

ısrarla ve her defasında yanı şeyi yapıp a başarı alacağını sanan kişiye aptal denir..

Sezon başından beri 21 maç oynayan bir takımın , iyi oynadığı maç sayısı sadece 2 ise bunun adına yorgunluk diyemezsin

Ruhunu si...niz takımın ve moderne cümlelerle kılıf buluyorsunuz

Eeee göreceğiz Kasım ayını da

Biz göreceğiz, sizde göreceksiniz
    bjk şampiyon oldu şampiyonlar liginde sıfır çekti bizden 20 kusür puanda ligde fark yedi yani bjk tesadüfen mi şampiyon olmuş oldu her dönem kendi şartlarında değerlendirilir rakiplerin güçlendi sen yanlış transferler yaptın buna rağmen ligde kaybedilmiş birsey yok avrupaya gelirsek şampiyonlar ligine gidemedikten sonra avrupa direk vakit kaybı bunu partizanın hocası bile lig bizim için daha önemli diyerek ortaya koydu.
    Konu nakzo tarafından (28.10.2022 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sivasspor o kadrosuyla 1. Oluyorsa Avcı bir zahmet ağzını açmasın, bu sezon her yaptığı fiyasko, en başta yaptırdığı transferler, takıma kanat yerine, Bardhi'yi, Yusuf'u aldırdı..
    I am not in danger , I am the danger..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

beşiktaş nerde ezdi geçti bizi kardeşim? bardhi karşı karşıya atsaydı yorgun morgun demeden yeniyorduk adamları.

iç sahada önüne gelene baskı kuran beşiktaş bizim maçta ne yaptı ?

tamam bizde takıma sinirliyiz ama abartmayın.

bu takım sene başında birlikte kamp yapmadı bunun bedelini ödüyoruz.

millet halen daha bunu anlamadı forumda elli bin kere yazdım.

şu oyuncu grubu sene başında kaç kere birlikte hazırlık maçı oynadı ve antrenman gördü?

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siopis i boşa kesiyor hoca. Siopis 90dk bu tamımda tam tempo oynayabilecek tek adam.
    Peres dönene kadar bartra sağ bek, göbekte denswil, hugo olmalı. Larsen hücum anlamında zaten yok. En azından defansif olarak sağ beki fixleriz.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şurda yazılanları okuyorumda ağzım açık kalıyor..yahu bizim takım m.city mi ,b.münih mi de ben bilmiyorum..ne istiyorsunuz ya bu takımdan.tamam yenildik üzüldükte nedir bu kelle koparmalar yok o bizi ezdi şu bizi ezdi gibi kelimeler.Allah Allah futbol bu her zaman formumuzu zirvesinde olacağız değil ya.
    t.akyildiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

En büyük sıkıntı, takımın içinde Bakasetas ve Siopis dışında karakter koyan, hırs ile oynayan kimsenin olmaması.

Bekleyeceğiz ki Bakasetas ile birisi hır gür çıkaracak, ondan sonra takım motive olacak.

Böyle yumuşak ruhlu, motivasyonsuz bir takım hatırlamıyorum.

Nereden
    Trabzon

bir gün geçti halen hazmedemiyorum. Avcı ve tercihlerini aklım almıyor. Djanıny ve ömürü oynatacağıma yedek kaleci tahayı ileriye koyardım daha ıyı

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Turan AKYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şurda yazılanları okuyorumda ağzım açık kalıyor..yahu bizim takım m.city mi ,b.münih mi de ben bilmiyorum..ne istiyorsunuz ya bu takımdan.tamam yenildik üzüldükte nedir bu kelle koparmalar yok o bizi ezdi şu bizi ezdi gibi kelimeler.Allah Allah futbol bu her zaman formumuzu zirvesinde olacağız değil ya.
    Aksiyon istiyorlar. Hoca değişsin, eşşeğin biri gelsinde curcuna yaşayalım.

Nereden
    Ankara

Antalya içimizden geçti

Kasımpaşa şutumuz yok

Sayayım mı başka ????

Off yaaa
    Aynen off ya
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı SamZuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir gün geçti halen hazmedemiyorum. Avcı ve tercihlerini aklım almıyor. Djanıny ve ömürü oynatacağıma yedek kaleci tahayı ileriye koyardım daha ıyı
    Her hoca djany hamlesini yapardı. Kağıt ğzerinde yanlış değil.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Surmeneli_91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk yarı bana göre iyi bir futbol vardı. yani takım umut veriyordu

ama takımda hiç golcü olmadığı için(gomez-umut-djaniny) olmuyor işte.

iq seviyesi çok düşük kalıp ve bireysel hata riskimiz de çok yüksek olunca bir şekilde golü yiyoruz.

ikinci yarı ise bence baya baya kötüydük tabi şu da var ki; önceden ilk yarı berbat oynayıp ikinci yarı açılırdık son 3 maçtır ilk yarılar iyi ikinci yarılar berbat.

sahada varmıydı yokmuydu belli olmayan umutla
    son 10 yılın en kötü sağ beki larsenle
    memleketine tatile gelen ve erken yaÅŸta emeklilik sinyali veren yusufla
    son 10 maçtır hiç bir varlık gösteremeyen ve göstermeyecek olmasına rağmen sürekli sahaya sürülen ağır torpilli abduşla
    sarhoş djaninyle ve ortasaha kurgusuyla oyun akışını çok güzel şekilde bozan hocamızın yüzünden maçı kaybettik.

Mantikli tesbitler en dogrusuda takimda golcu ve golcuye alda at diyecek kanat oyuncusu olmamasi
    Isler herzman istediginiz gibi gitmez iste o anlarda waka gibi birisi olsa mac boyunca iki kez sahne alir ya atar yada attirir bize boyle bir adam lazim ust duzey oynayan takimlar niye futbol felsefelerini gelistirmek yerine yildiz oyunculara milyonlar veriyorlar? Fark yarattiklari icin ornek bjk, nin iyi oldugu yillarda talisca ve gazzel olmasa belkide sampiyonluk gelmeyecekti waka,nin gidisiyle omur djaninide cornelius vs bazi oyuncular etkinligini kaybetti

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer kalibre düşürseydik anlardım.
    Geçen sene 22-23 milyon euro olan maaş bütçesini düşürürsün, dersin ki şampiyon oldum. Hasreti bitirdim.
    Şimdi daha düşük bütçe ile yeniden yapılanacağım. Mali durumu da düzelteceğim.

Bu bir plandır.
    Eyvallah.

Ama maaş bütçesini neredeyse %50 arttırıp böyle bir futbol izletemezsin kimseye.
    Bu nedir yahu?
    Gördüğüm en akılcı yorum

Kalemine sağlık
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Eskişehir

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-1 ken oyunu kısmen rakip alanda oynuyoruz, takım bas bas canını değişikliğiyle oyunu tamamen rakip alana yıkalım diyor fakat hoca bunu öngörmeyip golü yedikten sonra yani iş işten geçtikten sonra değişikliğe gidiyor ve bunu aklım almıyor. Net hoca hatası.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yusuf erdogan bardhinin yerine oynayabilirdi orta saha direnci icin hamle oyuncusu olarak bardhi hamsikin yerine djanini direk onbirde baslar gomez yoksa bozok deplasmanda tek santroforda zorlanir onun yerine omuru oynatirdim niye belki bozokun yetisemedigi toplara yetisirdi isin tuhaf tarafi omur kafa toplarinda bozoktan asagi degil

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-1 ken oyunu kısmen rakip alanda oynuyoruz, takım bas bas canını değişikliğiyle oyunu tamamen rakip alana yıkalım diyor fakat hoca bunu öngörmeyip golü yedikten sonra yani iş işten geçtikten sonra değişikliğe gidiyor ve bunu aklım almıyor. Net hoca hatası.

Hamle oyuncusu demek girdiginde hem taraftari hemde rakibi heyacanlindiracak bizde varmi?

Nereden
    İstanbul

Forvet ve iki kanat oyuncumuz, toplam 8 hava topundan sadece 1'ini kazanmış.

Yine bu üç oyuncunun ikili mücadele istatistikleri: Bardhi 6 kazanmış, 7 kaybetmiş. Trezeguet 3 kazanmış, 5 kaybetmiş. Umut 2 kazanmış, 8 kaybetmiş.

Pas sayıları da düşük. Umut'a o kadar nasıl sabretti hoca anlamadım. Ön taraf havadan yerden sorunlu.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

başkanın ( as başkanın değil ama) başkanın nokta atışları almaması gerçek transferleri yapmaması yüzünden böyle oldu.

hocayı böyle yemeye çalışırsın

işte

siz de gaza gelirsiniz

ben size ne dedim? daha lig başlamamıştı
    adamlar seni önce şampiyonlar liginden etti başkan buna bile bile lades dedi neredeyse

kızdığım konu çok basit yapmamız gereken şeyler vardı nokta atışı 6 adam alıp arkana yaslanırdın

yapmadın şimdi uğraş dur...

bu kadro şampiyon olamaz anca en fazla ilk dörde girer dedim

sakatlar olmasa ne olurdu?

durum çok farklı olmazdı

transferlerin kafadan yanlış özellikli adamların yok aslında hızlı çalımcı ortasahan yok nokta

bu yüzden sıkıcı gelir oyun oynanan oyunda

fenerde var ama bizde yok

ligde de keyif alamassın bu yüzden

sorumlu başkan abi bu kadar basit
    Konu erenslash tarafından (28.10.2022 Saat 21:11 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş ne güzel laf etmis öyle.
    Şu adamı savunan açık söylüyorum ya çok saftır
    Ya da açık bir ihanet içindedir Trabzonsporlu olamaz
    Nokta
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Eskişehir

Alıntı objek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hamle oyuncusu demek girdiginde hem taraftari hemde rakibi heyacanlindiracak bizde varmi?
    Bizim taraftar ronaldo ile messiyi bile boka atar ne heyecanı. Bana taraftarı değil oyunun seyrini değiştirecek değişiklik lazım. Canini bu anlamda olması gereken değişiklikti ama zamanında.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Larsen yine yorgun oldugunu beyan etmis olup, yerine baskasini oynatmis olsa, kaybetmezdik, net!!!

Diger maclarin aksine macta fena degildik, ta ki ikinci yari degisiklikler gelene kadar. Cünkü kafada degisiklikler belli, en berbati da bu ya...Hele 2:1 den sonra kapanan Kizilyildiz´a pozisyon bulamadik, niye? Cevap üstte

Ha Monaco kazanmis olsa, yine büyük bal diyecektim ama Cekirge kac kez daha ziplayacak??
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)