Sayfa 68 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 18 58 66 67 68 69 SonuncuSonuncu
Toplam 1721 adet sonuctan sayfa basi 1,676 ile 1,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 13. Hafta | Şikebahçe 2 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

1- fenerbahçe taraftarından etik olmasını, doğru demiyorum bak, gerçeklerin yanında durmasını istiyoruz. Daha doğrusu öyle bir isteğimiz yok. Siz bilirsiniz.
    2-formanla Trabzon'da gezemezsin. Çünkü Trabzon başka şehirlerde olduğu gibi karma takım tutulan bir yer değil. Bizim tek bir rengimiz var. O bizim kutsalımız. Burda hiçbir çocuğun başka renk görme ihtimaline dahi sebep olamazsınız. Hele 2011 sonrası, asla.
    3- Muş'ta ya da herhangi bir yerde yan yana maç izlemiş olabiliriz. Futbol dostluk da olabilir. Eskiden öyleydi. Artık değil.
    4-Bize alkış borcunuz yoktu. Sizin fikrinizmis. Ben böyle bir olay hatırlamıyorum zaten.
    5-Bu Trabzon şehrinin kini öfkesi nedir? Güzel soru. Şimdi dinle. Evlisin. Uzun yıllar çocuğun olmuyor. (Allah korusun) Hergün evlat hasreti çekiyorsun. Yıllar sonra nasip oluyor ve evladın oluyor. Şu işe bak ki hastanede çocuğun çalınıyor. Hem de sırf para için. Tahmin edebiliyorum ki o hırsızlara kin duymazsin.
    6- Birkaç soruna birden cevap vereyim bu şıkta. Şike yapıldığına nasıl inanıyoruz? Futbol bilgimiz yeterince olduğu için bizler ta maçlar oynanırken her şeyi görmüş burada yazmış insanlarız. Bu tabii ki sizi bağlamaz. Lakin eğer okuma zahmetine katlanır 400 sayfalık iddianameyi okursan, ki umuyorum Türkçen yeterlidir, anlarsın.
    Hakimin şu anki konumu ya da olanlar şike davasının başka boyutlarla ilişkilenmesinden. Kaldı ki bu soruları sorarken tüm aklama projelerinin sizler için çalıştığının da farkindasindir. Sevgili başkanınızin tapelerini okuyun. Çekinmeyin. Vicdan ve akıl sahibi herkesin gördüklerini göreceksiniz.
    7-Bizden kötü yorumlar beklemiş ama bulamamışsiniz. Çünkü bizler tepki kime gerekiyorsa ona veriyoruz tepkimizi. Biz futbolumuzun farkındayız. Keşke siz de bazı şeylerin farkında olsanız.
    8- Kendine gelmesi gereken bizler değil, en başında Türk futboludur. Daha sonra yanlış doğru ayırt etmeden koru körüne bağlanan sizlersiniz. Ama hepsinden evvel, hırsızlığın, hak yemenin, hayal çalmanın farkına varamayan vicdanı kör, aklı satılık, ahlâkı zayıf insanlardır.
    Bir fenerliye cevap vermek hiç adetim değildir.
    Sadece içimden geldi yazdım.
    Ömrünün sonuna dek o formayla Avni Aker'e gelemezsin.
    Çünkü o formada kulübünüzün çaldığı emeklerimiz, bu yüzden verilen son nefesler, bu yuzden hiç kavusulmadan kapanan gözler, bu yüzden milyonlarca gözyaşı var. Kan var. Acı var.
    Bu noktada ayrılıyoruz işte. Çünkü siz bir takımı seviyorsunuz.
    Biz bir takıma hayat veriyoruz. Bir takım da bize. Bu ifade edilemeyecek bir durum. Bu ömür boyu dünya üzerinde başka hiçbir takım ve taraftarına nasip olmayacak.
    Dünyada bazı şeyler çok özeldir. Kıyasıya yaşanır.
    Hepsi(...) bu.
    Konu Hakan tarafından (01.12.2015 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başta yumuşak cümlelerle konuya girip gerçekler suratına şamar gibi inince gerçek yüzünü göstermiş bu şahıs. Tipik şikesever zihniyeti. Bırakın kalsın burada biraz eğlenelim.
    Konu İ. SARAL tarafından (01.12.2015 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Trabzon

Nereden
    Trabzon

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başta yumuşak cümlelerle konuya girip gerçekler suratına şamar gibi inince gerçek yüzünü göstermiş bu şahıs. Tipik şikesever zihniyeti. Bırakın kalsın burada biraz eğlenelim.
    “bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani maçla ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptın, tamer beye söylüyorum; " ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiğimizde tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçları sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk”

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    “bu tarla bir şeydir, nasıl söyleyim, yani maçla ilgili bir şey değil yani, 3 tane tarla var işte, ekinler diyor suya çıktı, ya kurban kesiyor gidiyor. her hafta da eyüp sultan' a gidiyordu. her hafta gidiyor, bizim burada konuşmalar da var. hocaya gittik mi, camiye gittik mi, ne yaptın, tamer beye söylüyorum; " ne yaptın, gittin mi, hallettin mi?" diyorum. camiye gidiyor, eyüp sultan’a kurban kesmeye. biz deplasmana gittiğimizde tamer bey gidiyor, eğer deplasmanda değil içeride ise beraber gidiyoruz, kurban kesiyoruz. şimdi buradaki konuşmada da yani bu şeyi, tarla işini; maçları, tarla maçları sürmek de dilek anlamında kullanıyorduk”

Tüh ya adamların günahını almışız 4-5 senedir. Yatacak yerimiz yok.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle saçmalık dünyanın nereseinde var Allah aşkına?
    Sen maaş ödeyemiyorsun futbolcuların bir bir elden gidiyor Takım da huzur denen biey kalmamış herkes herkesle kavgalı futbolcularda ruh kalmamış.. Hoca diye takımın başına koyun getiriyorsun

Sonra utanmadan tekrar aday oluyorsun.. Parasını vermedikten sonra bende yaprdım o transfeleri ne var bunda

İnsanda biraz yüz olur onur olur. Yapamıyorsan bırakacaksın Hala başkan olmak için çırpınıyor.. Yiyecek daha çok şey var dimi bitmrdi daha külüp.. Çekin elinizi artık yeter. Başkan gelmesin bu külübün başına istemiyorum bi tane ADAM gelsin. o yeter bize
    Konu Doğan BULAT tarafından (01.12.2015 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Nereden
    Ankara

Hala hakem diyen var 2011 diyen var hatayı kendimizde aramadıkça içimizde sorgulama yapmadıkça bir adım ileriye gidemeyiz. 2011de takılıp kaldık. Bide seneye artık diyen renktaşlarım var bu takım seneye de bişe yapamaz bize en az 2-3 sene lazım az transferli maddi yönden zorlanmıcamız iyi yönetilmiş 2-3 sezon sonunda ancak toparlanabiliriz.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Ankara

Bitmedi çilemiz. Sadi Hoca da garip garip işler yapıyor. Zaten emaneten bu takımın başındasın adam akıllı bir kadro sürsene hoca. Cardozo ve Marin'e ne gıcığınız var ulan? N'doye dökülüyor, desteksiz kalıyor ve adam mental olarak göçmüş. Hala sahada tutuyorsun. Yusuf nasıl oynamaz yahu! Nasıl!

Bu kadro kağıt üzerinde çok iyi kadro ama şu hoca olayını 2 senedir çözemedik, çözemiyoruz. Ben Ersun'un oyunundan zerre haz almam ama adamı mumla arıyorum.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Yense idik ne sevinirdim
    Yenildik diye de ne de üzüldüm
    Artık bu psikoloji var üzerimde.Aralık ayında ya doğum günü kutlayacağız ya da ölümümüzü ilan edeceğiz.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Başkan ve yönetim şekli değiştiğinden itibaren takım da hızlı bir şekilde değişecektir. Öyle 3, 5 seneye falan gerek yok iyi futbol oynamak için.değişim anları büyük ivme getirir. 2 3 sene sonra ise gelişim yavaslar. Biz suan inanilmaz bir dususteyiz.en dipteyiz. Yukselisimiz baş dondurucu olacak. Istanbul basının trabzon'da neler olduğundan usta'dan haberi yok.baya sasiracaklar. Ona göre seçim yapar kongre inşallah.

Dün spor programlarını gezerken herkesi çok mutlu gördüm, kahkaha atıyorlardı.trabzon kümeye sesleri, m'bia kale çizgisini geçince taraftarın gol diye dalga geçmesi, bu durumu kaldiramayip sinirlenen futbolcular. En kotusu de bunu hakkettigimizi dusundum fazla sinirlenmedim, uzuldum sadece.Bu düştüğümüz durumlardan ders alıp ona göre davranmazsak biter trabzonspor.

Nereden
    Ankara

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ligin en güçlü kadrosu Trabzonspor'da....

Baksanıza Cardozo gibi bir adam yedek oynatılıyor. 3 oyuncu değişikliğine rağmende Ona gerek kalmıyor....

öyle geniş bir kadromuz var...
    Cardozo kim ki? (!) Sezon sonunda gollerine bakılır "Amaaan bu adam da tırt çıktı" denir ve silinir gider.

17 gol atan adamı beğenmiyor millet, Sadi'den Şota'dan ne bekliyoruz? N'doye yedek olsun diye geldi, ruh gibi bir adam. Ulan Yatabare niye gitti o zaman!
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Nereden
    Ankara

Yönetim değişmeli, yönetebilen gelmeli ve acilen yine yönetebilen bir HOCA gelmeli. Öyle Kasımpaşa'da Kayseri'de orta sıralara oynayan adamı getirirsen, kendi egosunu aşamamış adam tabii ki futbolculara sarar. Takımda huzur bırakmadı Hurma'yla-Şota efendi. Yönetim zaten arazi...

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

konusa konusa bitiremedik arkadas. simdi yine secim var. haciosmanoglu giderse gidecek gitmezse yeni bir haciosmanoglu gelecek. ne anladik bu isten. gelen gideni arattigina göre hic secilmesin.

kulübün ihtiyaci olan tek esas olan sey oyuncu yetistirmek. bu ikinci plana atildiginda basarisizlik, borclanma kacinilmaz oluyor.

ndoyenin maliyeti ile 100 tane oyuncu yetistirilirdi.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

"Bugün Benim Efkarım Var Zarım Var Değme Felek.." Ekarımı dağıtacak bu türküyü buldum.Ne diyeyim...
    Eski kullanıcı adım:Nurver

oynadikoyna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu kadro gaziantepte ya da gençlerbirliğinde olsaydı şimdi en kötü 3. sıradaydık ama gelgelelim cardozo gibi adamın marin gibi adamın var ilerde endoye 90 dakika oynuyor kjaer alves tank gibi zaten solda alper var ki içler acısı nani alperle top gibi oynadı bakkal gibi yönetilirsek sonuç bundan ibaret olur

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca değişir, yönetim değişir sonuçlar aynı.Kimse ilaç olamadı bu takıma.Şenol Güneş,Sadri zamanında bir kıpırdanma vardı ama tribünde Şenol Güneş'e edilen o küfürleri duyduktan sonra dedim bu takım hiçbirşeyi haketmiyor.2011'i devireli 5 yıl oldu ama daha nelerle uğraşıyoruz.Kendini kulüp başkanı sanan şaysiyet hala kupa yoldu, bu işi bitireceğiz.Taraftarlar da iyi alışmış masallara..Doğru ya bu halkı her yıl kandırmayı başarıyorlar nedense her seferinde sözde sokaklara dökülüp oy verdiklerini de eleştirmekten geri durmazlar.

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

hangisi başkan olursa olsun Ertuğrul Sağlam dan fazlasını beklemeyin

oynadikoyna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

biz kendimize bakacağımıza millete düşman oluyoruz 2011 senesi gitti artık hep bununla yaşamak yerine 2011'den beri şunları bir defa yenemedik onu da geçtim biz büyük takımız diye dolaşıyoruz ama her sene dördüncülük başarı 40 tane çöp transfer üstüne de borç batağı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bira bana anlatsin Allah askina bu takim antremande ne yapiyor..

Nereden
    Tekirdağ

kadın gibi yaşamayacağız diyenler takımın kadın gibi bile top oynayamamasını nasıl içine sindiriyo da tekrar başkanlığa aday oluyo utanmadan anlamış değilim!
    keşke amip gibi yaşamak yerine kadın kadar asaletli yaşayabilsen de takım bu halde olmasa.

ayrıca o nasıl bi teknik adamlık! 5 yaşındaki velete kadro kur desen emin ol senden daha isabetli kurar kadroyu.

son olarak malesef bıldır yedirdikleri hurma!lar bu kafayla daha çok tırmalar!
    Özgürlüğü elinden alınan hiç bir zümre sömürgecisiyle masaya oturarak zafer kazanamaz!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Hakan Yeşilyurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Yeşilkurt Kardeşim;

dünkü yenilgiden dolayı kızgınlığımdan dolayı eleştirmeyeceğim.
    bu aylardır gelen bir birikim.
    evet bizim takımın ciddi anlamda sıkı antreman yaptığını düşünmüyorum.
    çok net,
    bu takıma sezon öncesi,
    kuvvet ve kondisyon yüklenmediği için
    sahada kanı gibi dolaşıyorlar,
    yaşı ilerlemiş veya sırtlarında 20 kg lık ağırlık varmış gibi koşuyorlar.
    bir sonraki maç için genelde 1 hafta süre oluyor,
    milli maç arası 2 hafta.
    hoca gerçek hoca olsa
    kısa sürede takıma kondisyon yükler,
    ilk oynuyacağımız rakibin tüm maçları ekibiyle birlikte defalarca izlenerek,
    notlar alınır.
    artıları neler?eksileri neler?
    sonra bunları antreman öncesi futbolcularıyla görüntülü olarak paylaşır,
    sonra taktik antremanlarına önem verir.
    bu rakibin defansı ağır,
    bu rakibin orta sahası kuvvetli
    bu rakibin golcüsü formsuz,çok gol kaçırıyor
    kalecileri yan toplarda aksıyor,
    kornerlerden gelen toplarda çok başarılılar,
    70.dak.sonra kondisyon sorunları başlıyor
    vs vs vs vs
    bu örnekleri yüzlerce yazabilirim.
    bu aksaklıklar ve olumlu yönlerini masaya yatırılarak,
    futbolcuların neler yapması gerektiğini ezberletirim.
    örnekten yola çıkarak,kornerleri direk ortalatmamda,paslaşarak kullanmalarını söylersin.
    arkadaşlar,bizim takımın maçlara ezbere çıktığından adım gibi eminim.
    şu yazdıklarımı hoca futbolculara uygulatacak
    sonra kötü sonuç alacağız.
    ben inanmıyorum,olumsuz sonuç alacağımızı.
    **
    arkadaşlar;
    bizler takımın maçlarda bir kere çalışılmış hareketini görememizin nedeni budur.
    antremanda bizim takım hiç bir şey çalışmıyor.
    lay lay lommm.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herseyi anlarım da 5 metre ofsaytta olan adama ofsayt vermeyip bizim oyuncuya el verdi diye bizim oyuncuya kızmayı anlamam.
    Bu konuda hakemi suçlamak anlamsız. Pasif ofsayt diye bir şey var. Yardımcı hakem bayrağını kaldırsa bile maçın hakemi düdük çalmadan futbolcu kendi kafasına göre karar veremez. Ha Aykut aslında topu eliyle almak istemedi ama şanssızlığına top eline çarptı. Ama dediğim gibi futbolcunun hakem yerine karar verme lüksü yok...

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur Meleke: "Trabzonspor yönetimi Medjani ve Bosingwa'nın maaşını ödemeyip Salih ile Aykut'un maaşını öderse takım bu duruma düşer tabi"
    Yani Uğur Meleke'yi çoğumuz takdir ederiz ama bu aralar Telegol'ün etkisinden midir bilemiyorum ama iyice skor yorumculuğuna döndü. 2 ay önceki yayınları duruyor. İlk 4 haftada 10 puan toplarken bütün oyuncularımızı yere göğe sığdıramıyordu. Trabzonspor çok karakterli oyunculardan kurulu bir takım bu sene ligin favorisi dedikten sonra işler tersine dönünce dün de oyuncuları yerin dibine soktu. Bu oyuncular 2 ayda karaktersizleşmedi herhalde...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Hakan Yeşilyurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadi denilen Adamın Yaptığı yapacağı taktikleri tartışıp boşu boşuna kendinizi üzmeyin
    Bu adam 3.ligde bile hocalık yapamaz Bunu Ta Özkan Sümer döneminden takımın başında iken söylemiştim
    Trabzonspora gelmiş geçmiş en kötü hoca sıralaması yapsam Açık ara
    Sadi Keli 1.sırada olur
    FB iyi oynamadı Biz hiç oynamadık sonuç gayet normal
    FB yerine iyi bir takım olsa idi dün sahadaki Trabzonspora tarihi fark atardı
    kırmızı karttan önce bile biz 6-7 kişi vardık sahada
    Kırmızı karttan sonra yine aynı 6-7 kişi onlarda var yok arası idi
    Maçtan sonra 2.yarı İstediklerimizi yapabildik diyen Sadi müsvettesine hangi maçı izlediğini sorardım
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

s.çmış sonundada sıvama bölümüne geçmiş.biz böyle savunma yapsak yanımdaki askerden dipçiği yeriz ne içti lan bu diye komedi resmen ya. adam açıklayamıyo bile

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler