Sayfa 11 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1363 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 8.Hafta | Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

baka oynayabilecek mi acaba?

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Isko6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrah Bassan yedin fiskiyi olum. Aklin varsa kac
    küçük enişteyi salarız üstüne ( siopis).
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öyle böyle yenmeliyiz..

Basit goller yiyoruz adamların her vurduğu kıçına başına çarpıp giriyor bir şekilde..
    Şans bizden yana olduğu zaman toparlarız..Böyle abuk sabuk puanlar vermeyiz...

Takım oturması için zaman ihtiyac vardı..Bu milli ara bir bakıma iyi oldu..
    Dünya kupasına kadar da sakatları toparlarsak yılbaşından sonra çok çok iyi oluruz da sadece durarak oynamamak lazım....

Hoca bu duruma el atmalı

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    Almanya

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YILLARDAN SONRA BU ADAMI VERDİLER.
    ADİ KİŞİLİKSİZ GİTTİ VARA İZLEDİ AYAĞA BASMAYI GÖRMESİNE RAĞMEN PENALTIMIZI VERMEMİŞTİ.
    O GÜNDEN SONRA HİÇ MAÇIMIZA VERİLMİYORDU.

(H) ÜMİT ÖZTÜRK
    (Y) KEMAL YILMAZ
    (Y) ATA YILDIRIM
    (D) BURAK ŞEKER
    Yok bide Deniz Ates Bitneli getirsinler. Yönetim derhal cikip biseyler demesi lazim. Ekubanin agaya kopuyordu, adam penaltiyi calmadi. üstelik 3 dk izledi. Sonrada siritip pentaliyi vermedi!!!

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok bide Deniz Ates Bitneli getirsinler. Yönetim derhal cikip biseyler demesi lazim. Ekubanin agaya kopuyordu, adam penaltiyi calmadi. üstelik 3 dk izledi. Sonrada siritip pentaliyi vermedi!!!
    Hakemle bizi barıştırma maçı olarak gördüler sanırım.Umarım ters tepmez.

Birde biz her maça her hakemi veririz havası vermek istiyor Tff-mhk. Derbiyede tecrübesiz hakem vermişler o maçtada ortalık karışabilir.
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Kuzey Afrika

O bilgisayara,algoritmayada hiç inanmıyorum ben.Atamalarda iş yine mhk de biter.Derbilerde tff de
    THE NORTH REMEMBERS

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakemle bizi barıştırma maçı olarak gördüler sanırım.Umarım ters tepmez.

Birde biz her maça her hakemi veririz havası vermek istiyor Tff-mhk. Derbiyede tecrübesiz hakem vermişler o maçtada ortalık karışabilir.

yiyosa ilk maçı neden Ttrabzon da veremediler, önce deplasmanda verip alıştıracaklar akılları sıra

Nereden
    İstanbul

O bilgisayara,algoritmayada hiç inanmıyorum ben.Atamalarda iş yine mhk de biter.Derbilerde tff de
    kesinlikle hikaye.. eğer kulanılıyorsa bile, sonrasında bi elden geçiriyorlar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Selamlar arkadaslar
    6 ekimdeki monaco deplasman maci icin, mac bileti nerden almamiz gerekiyor? Bilgisi olan varmi ki ? Selam ve sevgi ile
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Kayseri maçına verilen hakeme çok takılmamak lazım, biz sahada güçlü olursak hakemin yapcağı pek bir şey olmuyor.
    Günümüzde var sistemi varken hakemler bilerek yanlış karar vermeye çekiniyorlar. Son yıllarda Trabzonspor olarak güçlü bir lobimiz olduğuna da inanıyorum. Hakemler bizim aleyhimze kolay kolay hata yapmıyorlar.
    Kayseri maçı bizim açımızdan kolay geçmeyecek gibi duruyor. Milli arada tam takım olarak çalışamadık. Bu sene oturmuş bir kadromuz ve oyun sistemimizde yok. Antalya ve Adanademirspor maçlarında beraberliği küçümsediğim için yenildik. Kayseri maçından alınacak beraberlik bence iyi bir skor gibi duruyor.
    Abdullah hoca maçı 1-0a bağlayacak şekilde bir sistemle oynamalıdır.
    Bu haftalarda önemli olan futbol kalitesinden ziyade alınan puanlardır.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Kayseri ve Antalya takımlarının ligde kalma maçlarının bize bağlı olacağı sezonları iple çekiyorum.

Taraftarının da gazıyla iştahlı oynayacaklar.

Yeneriz.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayseri ve Antalya takımlarının ligde kalma maçlarının bize bağlı olacağı sezonları iple çekiyorum.

Yeneriz.
    Kayseri bize bağlı olmadanda düşebilir bu sene.Ben bulundukları şu anki yerin sürpriz olduğunu düşünüyorum,kadrosunu o kadar beğenmiyorum. Yüksek ihtimal kümede kalmaya oynayacaktır.

Hele beraberlik iyi sonuç falan diyenler varki komik,bizi konya adanademir filan sanıyorlar sanırım.

Beraberliğe hiç razı değilim, ya yenelim ya yenilelim bu maçta.İnceldiği yerden kopsun.Yenilirsekte avrupaya yükleniriz ne yapalım lig biter bizim için.
    Konu doc holliday tarafından (29.09.2022 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.
    THE NORTH REMEMBERS

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Gündüz saat 5 e maç koymak nedir Allah aşkına ? Kimse izlemesin sadece memur kesimi izlesin kafasındalar. Akşam gs maçı varya onu akşama atıyor bizi gündüz oynatıyor banane kardeşim gsden koy benim maçımıda akşama ben mecburmuyum saat 5 te oynamaya ? Koy gs maçını gündüze banane!!! Aynı saatte olmasın diye bizi gündüze atıyor Allah Allah ! Ne güzel iş ya ! Banane kardeşim biz boşunamı para ödüyoruz ? Koy madem pazar gününe gündüz oynatacaksan ! Şerefsizler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

Kayseri bize bağlı olmadanda düşebilir bu sene.Ben bulundukları şu anki yerin sürpriz olduğunu düşünüyorum,kadrosunu o kadar beğenmiyorum. Yüksek ihtimal kümede kalmaya oynayacaktır.

Hele beraberlik iyi sonuç falan diyenler varki komik,bizi konya adanademir filan sanıyorlar sanırım.

Beraberliğe hiç razı değilim, ya yenelim ya yenilelim bu maçta.İnceldiği yerden kopsun.Yenilirsekte avrupaya yükleniriz ne yapalım lig biter bizim için.
    Soru : Antalya ve Adanademirspor maçlarından 1'er puanla ayrılmak istermiydin? Puanımız 15 olacak ve ligde 3. olacaktık.
    Trabzonsporun ekonomik çarkı çevirmk adına ligi boşlama şansı yok. Üstelik bu sene bazı maçlarda 1 puan yeterlidir. zaten ligde 2 puan ortalamasıyla oynayan takım şampiyon oluyor.
    Rakipleri küçüsemek yerine onlara değer vererek oynamak bizi daha güçlü kılacaktır.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Maranov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soru : Antalya ve Adanademirspor maçlarından 1'er puanla ayrılmak istermiydin? Puanımız 15 olacak ve ligde 3. olacaktık.
    Trabzonsporun ekonomik çarkı çevirmk adına ligi boşlama şansı yok. Üstelik bu sene bazı maçlarda 1 puan yeterlidir. zaten ligde 2 puan ortalamasıyla oynayan takım şampiyon oluyor.
    Rakipleri küçüsemek yerine onlara değer vererek oynamak bizi daha güçlü kılacaktır.
    Küçümsemek ayrida gs ads fb bjk maçlarının olduğu haftayı muhtemelen sene sonunda düşecek veya potada olacak bir takımı yenemiyiceksek hiç şampiyonluktan söz etmeyelim

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben inanıyorum algoritma olduğuna fakat istedikleri hakem gelene kadar programı tekrar koşturduklarına da eminim
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Maranov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Antalya ve Adana maçlarında beraberliğe razı olurdum.Antalyada ligin başıydı ve takım oturmamıştı.Demirspor’unsa iyi bir kadrosu var evlerinde gerçekten güçlüler, orada bütün büyükler zorlanır.

Bu maçta ise beraberliğe gönlüm razı değil.Hele kızılyız ve antep maçlarıyla kendimizi bulmuşken

3 kızkardeşlerin bu sene sağlam kadroları var ve iyi oynuyorlar.Vura vurada gidiyorlar.Başakşehir bile aldı başını gidiyor.Bu ortamda şundan beraberlik,bundan mağlubiyetle biryere varamayız.Haa hedefimiz 5. Lik falansa bilemem o ayrı
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı mekatronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben inanıyorum algoritma olduğuna fakat istedikleri hakem gelene kadar programı tekrar koşturduklarına da eminim
    Bende inanıyorum mutlaka vardır birşeyler ama tam dedikleri şekilde olduğuna inanmıyorum,öyle premier ligdeki falan gibi.Mutlaka müdahele vardır dışardan,hele derbilerde.
    THE NORTH REMEMBERS

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu milli arayı kim icat etti ya

kayseride_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

Arkadaşlar merhaba, takım Kayseri de hangi otelde kalacak nasıl öğrenebiliriz

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı kayseride_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, takım Kayseri de hangi otelde kalacak nasıl öğrenebiliriz
    Radisson Blu bildiğim kadarıyla
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı HOPA'LI TS'LÄ° Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yeneriz.

Anadolu takimlari kotu boksorlere benziyor dovemecegi adami+ hakemi gozunden taniyor ve hemen havluyu attiriyorlar galiba bizi gozlerine kestirdikleri icin agiz burun darmadagin olana kadar direniyorlar!

Nereden
    İstanbul

Alıntı objek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu takimlari kotu boksorlere benziyor dovemecegi adami+ hakemi gozunden taniyor ve hemen havluyu attiriyorlar galiba bizi gozlerine kestirdikleri icin agiz burun darmadagin olana kadar direniyorlar!
    ÇOK DOĞRU BENZETME, BRAVO. Tam da bu şekildeyiz. kırılgan ortasahamızla gol yemeye müsait olduğumuz için basan pres yapan takımlar karşısında çabuk pozisyon verdiğimiz için , takımlara bizi yenebilecekleri hissini veriyoruz.
    Çok üstün, baskın ve güçlü bir oyunla maçları kazansak, rakip maça çıkarken bu kadar konsantre çıkamaz.

Ama hocanı da üstün, baskın, güçlü oyundan beklentisi bizden biraz farklı. dolayısı ile bu süreçte ancak çok zor ve az gol yiyerek bu oyunla başarılı olabiliriz.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÇOK DOĞRU BENZETME, BRAVO. Tam da bu şekildeyiz. kırılgan ortasahamızla gol yemeye müsait olduğumuz için basan pres yapan takımlar karşısında çabuk pozisyon verdiğimiz için , takımlara bizi yenebilecekleri hissini veriyoruz.
    Çok üstün, baskın ve güçlü bir oyunla maçları kazansak, rakip maça çıkarken bu kadar konsantre çıkamaz.

Ama hocanı da üstün, baskın, güçlü oyundan beklentisi bizden biraz farklı. dolayısı ile bu süreçte ancak çok zor ve az gol yiyerek bu oyunla başarılı olabiliriz.
    2019-2020 Sezonunda GS'yi 4-0 yendiğimiz maçta Cincon orta sahayı geçememişti. Top göstermemiştik. Bu şekilde olmalıyız.

Vurup geçeriz Cumartesi
    Bam Bam Bam
    Koydu muuuu
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Antalya ve Adana maçlarında beraberliğe razı olurdum.Antalyada ligin başıydı ve takım oturmamıştı.Demirspor’unsa iyi bir kadrosu var evlerinde gerçekten güçlüler, orada bütün büyükler zorlanır.

Bu maçta ise beraberliğe gönlüm razı değil.Hele kızılyız ve antep maçlarıyla kendimizi bulmuşken

3 kızkardeşlerin bu sene sağlam kadroları var ve iyi oynuyorlar.Vura vurada gidiyorlar.Başakşehir bile aldı başını gidiyor.Bu ortamda şundan beraberlik,bundan mağlubiyetle biryere varamayız.Haa hedefimiz 5. Lik falansa bilemem o ayrı
    Beraberlik beni üzer. Neden mi? Derbi maçı ve Adana DS-GS maçları var. Liderle puan farkını korumalıyız dünya kupası arasına kadar. Lig dünya kupasından sonra başlayacak.
    Milli maç dönüşleri kötü istatistiğimiz var ancak bu kez kıralım bunu inşallah
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)