Sayfa 525 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 425 475 515 523 524 525 526 527 535 575 625 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 13,101 ile 13,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Ağaoğlu | 17. Başkan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başkan geldiğinden beri güzel işlere imza attın
    eyvallah
    ama sınıfta kaldığın konularda var;
    newton denen işe yaramaz bilgisiz,tecrübesiz bir kişiyi başımıza getirdin.
    bela ettin,
    alınan oyuncuların inanılmaz derecede yetersiz olduğunu bizler gibi sende gördün.

şuanda ligin en güçsüz,en kondisyonları zayıf,fizik güçleri yerlerde olan başka bir takım yok.

sayın başkan;

maşallah teknik heyet çalışanı gibi tesislerden çıkmıyorsunda

hiç aklına gelmedimi?

newtona,
    atletik performas hocalarına,
    kondisyonere sormak aklına gelmedi mi
    bu takımın;
    niçin güçü yok diye?
    niçin kondisyonları zayıf diye?
    niçin fizik güçleri yetersiz diye?

anlaşıldı orada boy göstermek için mi varsın?

ünal hocaya,
    maç sonu basın yoluyla defanstan
    2-3 pas yaparak çıkmak bu kadar zormu diye hesap sorduğunu biliyoruz.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Erdal Hoş: 'Ortasaha açısından kabul edilemez transfer politikası. Kesinlikle anlaşılabilir gibi değil. Trabzonsporun iki ortasahaya ihtiyacı var birde solbeke ihtiyacı var. Şu anda sayın Başkanın (Ağaoğlu) konuşma yerine yapılacak şey belli. Sürekli konuşuyor!'

Nereden
    Almanya

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 19914
    Eklenti 19915

Hani Ağaoğlu ucuz futbolcular alıyordu? Burada onu övenler nerede? 500 bin euroluk bir adama 1.2 Milyon euro veren biri mi ucuz futbolcu alıyor? Flavionun parasını Ağaoğlu kendi cebinden ödemeli!!!!

Yanlış yazdım. Değeri 500 binden 300 bine inen bir futbolcuya 1.2 Milyon Euro verme fikri kimden geldi? Bu işte kötü bir koku var!!!!!
    katiliyorum
    1,2 milyon euro yapar yaklasik 10 milyon tl, Usta sosayi aldinda 3,5 milyon euro almisdi, ozaman kur ama 3 felan di, yapar 11 milyon tl.

1,2 milyon euroyu agaoglu kendi cebinden ödesin, cöplere doldurdu takima, üstelik bi ton para harcadik, bunu cogu kisi unutuyor!!

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Eklenti 19914
    Eklenti 19915

Hani Ağaoğlu ucuz futbolcular alıyordu? Burada onu övenler nerede? 500 bin euroluk bir adama 1.2 Milyon euro veren biri mi ucuz futbolcu alıyor? Flavionun parasını Ağaoğlu kendi cebinden ödemeli!!!!

Yanlış yazdım. Değeri 500 binden 300 bine inen bir futbolcuya 1.2 Milyon Euro verme fikri kimden geldi? Bu işte kötü bir koku var!!!!!
    arkadaşa kesinlikle katılıyorum hatta 300binlik oyuncuya 4 katını verdin bile dememiş..
    hadi transfermarket değerinin genelde 2 katı fiyat verildiğini çok gördüm ama 4 katını görmedim..

inanmıyorum ve elimde kesinlikle böyle bir veri yok ama alınsınlar ve işlerini düzgün yapsınlar diye bunlara HIRSIZ demek lazım..
    başkan-yönetici-scout-futbolaklı herkimse..ya içinizde hırsız var..ya da hepiniz kulübü sömürüyorsunuz..demek lazım..

madem kulüp bu kadar fakir küme düşsün abi..niye o zaman edii newtonu gönderdin ucuzdu..
    şu çingene hesabı yapıp ..kulübün çok borcu var..kulüp çok fakir zihniyetindeki yöneticilere çok kızıyorum..

bu söylemlerle kulübün içine edip dahada fakirleştiriyorlar..
    bu kulübü gençlerbirliği sanan taraftardanda nefret ediyorum..eziklik.. eziklik.. eziklik..
    bütün rakipleri üst üste koyabilme gücüne ulaşmışken ağaoğlu bu fakir zihniyetinden dolayı herşeyi mahvetti..

Uşaklı Trabzonsporlu arkadaşımın fikriydi ve söylemiydi..
    takımı güçlendirip tüm rakipleri üst üste koyarım..

ama başkan ve yönetimde nerde o gurur nerde o zeka..
    Konu alperrr tarafından (25.11.2020 Saat 12:18 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ömürün piyasa değeri 13.5 milyon euro , biz bu paraya satılmasına razı olurmuyuz ? 20-25'ler havada uçuşuyor .
    300 bin ya da 500 bin euroluk adamı o paralara alınabilir mi onu düşünmek lazım . potansiyeli vardır , ilerde 3-4 'e satılabilir diye hesap edersin 1.2 düşünmeden verirsin . Ekubanın değeri ne kadardı mesela ilk aldığımızda ?
    nerden buldular bu adamı diyen çok kişi vardı .
    şu an çöp diye nitelendirmek için bence çok erken . samsun hazırlık maçında bir çok övgü dizildiğini de hatırlıyorum .
    bir de avcı'nın sistemiyle görüp izlemek lazım .
    Konu nbay tarafından (25.11.2020 Saat 12:44 ) değiştirilmiştir.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Nereden
    Bursa

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam hee doğru haklısın beronun transfer taksiti odenmediği için kulübe transfer yasağı benim yüzümden geldi. Sviatchenko nun kulübü novakın transfer taksitini doğru dürüst ödenmediği için novakı trabzonspora satmak istemediğini de söylemedi zaten. Kimin saçmaladığı ortada bana laf yetiştireceğin yerde sen en iyisi git geçmişteki futbolcu alacaklarını araştır. Oyuncuların ve kulüp çalışanlarının o dönemde maaşlarının gerçekten zamanında ödendiğini zannediyor. Ustanın hastanelerinde bile yapılan usulsuzlukler de ortada ama sen bunu da bilmezsin. Usta akrabası mıdır nedir bu kadar ateşli ateşli savunuyor.
    Burda yıllarca bir şeyin önemini vurguluyorum,bir konuda eğer yeterli bilgi ve araştırma yapmadan,konu ile alakalı tüm tarafların görüşlerini almadan bir yargıya varır ve bunu da doğru gibi savunursan bu ahlaken etik olmaz,eğer inançlı biri isen de kul hakkına girer.

O yüzden bir konu hakkında yeterli bilgin yoksa ortada dolaşan ve sesi güçlü çıkan,algıyı oluşturan kişinin yanında yer almak Trabzonspor'un geleceğine zarar vermektir.

Verdiğin Bero örneğinde olduğu gibi sürecin başlaması ve bitmesi toplam 15 gün ve bu yasağın gelme sebebi de Muharrem Usta'yı zor durumda bırakmak isteyen Mehmet Yiğit Alp-Ali Sürmen çetesinin kulüp içindeki elemanlarının yapmış olduğu bir ihanet sonucu yaşanmıştır.
    Olaya vakıf olduğu anda Muharrem Usta,bu olayı gerekli şekilde çözmüş ve Trabzonspor transfer yasağı kaldırılmıştır.

Bunun nasıl bir ihanet olduğunu da sonradan başkan olan Ahmet Ağaoğlu,Muharrem Usta'yı suçlamak isterken aşağıdaki şekilde yaşanan süreci açıklamış,Allah söyletiyor işte.
    Muharrem Usta'ya kurulan tuzağı kendi ağzı ile açıklamış.

Başkan Ahmet Ağaoğlu bu süreçle ilgili yasağı incelediklerini, kulübün ilgili tüm birimleri tarafından gerek yazılı ve gerekse de sözlü defalarca uyarıldığını tespit ettiklerini açıkladı. Ağaoğlu, ''yasağın kasıtlı bir şekilde aldırıldığı şüphesi bizde oluştu. Kulübü yönetilemez hale getirip kimsenin talip olmaması mı amaçlandı?'' şeklinde bir iddia ortaya attı.
    Olayın aslı şu Bero'nun transfer taksitlerinden sonuncusu 250 bin euroluk ödeme Bero'nun eski kulübünün de onayı ile 15 gün erteleniyor,bu bilgiyi FIFA'ya ulaştırmakla yükümlü kulüp çalışanları bunu FIFA'ya bildirmiyor,bunun üzerine de ceza geliyor ama Muharrem Usta bu cezayı kaldırıyor,cezanın alınması da kaldırılması da Muharrem Usta döneminde oluyor ve toplam 15 günlük bir ceza.

Bununla aynı dönemde Trabzonspor müzesindeki kupalara haciz getirilmesi olayı vardı ki o tamamen Muharrem Usta'yı bitirmek için yapılan bir diğer ihanetti.Muharrem Usta olayı öğrendiğinde kulüp Avukatı Anıl Hanım'ı arıyor,o da bu haciz avukatlarını müzeye yemek için ben götürdüm diyor,sorun yok diyor,sonra kupalara haciz getirtiyor.

İşte bu ihanetleri yapanların amacı Muharrem Usta gibi birinin kulübü ellerinden alacağını görmüş olmasıydı.Muharrem Usta o avukatın işine son veriyor.Mehmet Yiğit Alp ise bu avukatı yeniden seçildikten sonra tekrar kulüp avukatı olarak işe alıyor.

Diğer konu ise yine Ahmet Ağaoğlu ve yönetiminin Muharrem Usta'yı taraftar gözünde karalama ve algı oluşturma sürecinin bir parçası.Trabzonspor eğer transfer parasını ödemiyorsa bunu sadece bir kulüp mü bilir,bununla ilgili FIFA yaptırımları nelerdir,Bero olayında da görüldüğü gibi hemen transfer yasağı yersin.
    Peki o zaman Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi Wakayame,Ekuban,Husseini,Zargo Toure ve Amiri transferlerini nasıl yapabildi?

Şimdi ben sana sordum Muharrem Usta döneminde alacakları ödenmediği için kulübü FIFA'ya şiksyet edip,serbest kalma hakkı kazanan futbolcu var mı diye,sen araştır diyorsun,ben olmadığını biliyorum ama iddia sahibi sen olduğun için senin delil getirmen gerekmez mi?

Bak ben sana Muharrem Usta'nın,İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde karşılaştığı olayları aşağıya koyuyorum.
    Sen de yapabiliyorsan buyur yap.

https://m.turkiyegazetesi.com.tr/spor/327409.aspx

https://spor.haber7.com/trabzonspor/...aya-basvuracak

https://www.haberler.com/trabzonspor...885440-haberi/

https://spor.haber7.com/trabzonspor/...ifaya-basvurdu

https://www.fotospor.com/haber-trabz...aptilar-212806

Bu yukardaki serbest kalma başvursunda olan bazı futbolcularla anlaşılarak kulübe geri gelmeleri sağlandı,bazıları ile anlaşılarak ayrılmaları sağlandı ve bunları Muharrem Usta kulübün ceza almaması için yaptı.

Şimdi sen bu kadar sorunlu ve berbat bir kadro ile kulübü devir alan Muharrem Usta'nın yaptıklarını yok sayacaksın,adamın emeklerini hiç bir gerçekliği olmayan yalanlara yem edeceksin ama ben gerçekleri yazınca onun akrabası olacağım öyle mi?

Nasıl bir vicdan var sizde anlamıyorum,Muharrem Usta da senin benim gibi Trabzonspor taraftarı ve bu kulübe cebinden 250 milyon TL destek vermiş,bu adama yapılan haksızlıkları görmezden mi geleyim?
    • Memento mori

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ömürün piyasa değeri 13.5 milyon euro , biz bu paraya satılmasına razı olurmuyuz ? 20-25'ler havada uçuşuyor .
    300 bin ya da 500 bin euroluk adamı o paralara alınabilir mi onu düşünmek lazım . potansiyeli vardır , ilerde 3-4 'e satılabilir diye hesap edersin 1.2 düşünmeden verirsin . Ekubanın değeri ne kadardı mesela ilk aldığımızda ?
    nerden buldular bu adamı diyen çok kişi vardı .
    şu an çöp diye nitelendirmek için bence çok erken . samsun hazırlık maçında bir çok övgü dizildiğini de hatırlıyorum .
    bir de avcı'nın sistemiyle görüp izlemek lazım .
    Top kontrol+Dribbling becerisi dışında çok eksiği var.Sprinter değil,özel bir pas becerisi yok,özel bir orta becerisi yok,şutları çok zayıf,ikili mücadelelerde ayakta kalacak gücü yok.

Önemli olan potansiyel diyenler olabilir ama Ömür de üç yıldır ciddi bir gelişim yok.Selçuk İnan gibi pas atamıyor,Visca gibi orta kesemiyor ve şut atamıyor.Bunlar tabiki hemen olmaz ama bu çocuk gelişmiyor.Gelişimi çok sınırlı.

Süper ligde sonuca etkisi en düşük isimlerden birisi.Topu iyi kontrol ediyor,iyi de sürüyor ama hepsi bu kadar hatta bu konulardan geçmişte bile daha iyiydi sakatlıkta geri götürdü.

30-40 metre dikine veya çapraza havadan uzun pas atacaksın abi.Ben 10 numarayım kanat değilim diyorsan bunu yapacaksın.10 numarayım diyorsan orta açmayı bileceksin veya şut atmayı bileceksin.

Korner veya duran top kullanıyorsun top bırak falso almayı zar zor gidiyor.Şut atıyorsun kaleye gitmiyor.Çalışıyorsun olmuyor demek ki vücudun bir sınırı var.

Sahada sırf biraz top saklasın,verkaçlara girsin,oyuna biraz zeka ve teknik katsın diye sonuca etkisi sıfır olan bir oyuncuya kimse fazla dayanamaz.Geçen sezon Yusuf Sarı bundan daha etkili oldu çünkü adam mental ve teknik açıdan yeterli olmasa bile orjinal kanat oyuncusu,basıp gidebiliyor ve şut atabiliyor.

Piyasa yapsın diye oynatıyoruz yine olmuyor.Şuan 15 milyon euro bile zor teklif ederler bu performansına.Biraz parlatıp göndermeye bakmamız lazım.21 yaşında abi bu çocuk,gelişimi de yavaş.Bu saatten sonra 15 milyon euro bile çok iyidir.
    Konu gökhants1966 tarafından (25.11.2020 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda yıllarca bir şeyin önemini vurguluyorum,bir konuda eğer yeterli bilgi ve araştırma yapmadan,konu ile alakalı tüm tarafların görüşlerini almadan bir yargıya varır ve bunu da doğru gibi savunursan bu ahlaken etik olmaz,eğer inançlı biri isen de kul hakkına girer.

O yüzden bir konu hakkında yeterli bilgin yoksa ortada dolaşan ve sesi güçlü çıkan,algıyı oluşturan kişinin yanında yer almak Trabzonspor'un geleceğine zarar vermektir.

Verdiğin Bero örneğinde olduğu gibi sürecin başlaması ve bitmesi toplam 15 gün ve bu yasağın gelme sebebi de Muharrem Usta'yı zor durumda bırakmak isteyen Mehmet Yiğit Alp-Ali Sürmen çetesinin kulüp içindeki elemanlarının yapmış olduğu bir ihanet sonucu yaşanmıştır.
    Olaya vakıf olduğu anda Muharrem Usta,bu olayı gerekli şekilde çözmüş ve Trabzonspor transfer yasağı kaldırılmıştır.

Bunun nasıl bir ihanet olduğunu da sonradan başkan olan Ahmet Ağaoğlu,Muharrem Usta'yı suçlamak isterken aşağıdaki şekilde yaşanan süreci açıklamış,Allah söyletiyor işte.

Olayın aslı şu Bero'nun transfer taksitlerinden sonuncusu 250 bin euroluk ödeme Bero'nun eski kulübünün de onayı ile 15 gün erteleniyor,bu bilgiyi FIFA'ya ulaştırmakla yükümlü kulüp çalışanları bunu FIFA'ya bildirmiyor,bunun üzerine de ceza geliyor ama Muharrem Usta bu cezayı kaldırıyor,cezanın alınması da kaldırılması da Muharrem Usta döneminde oluyor ve toplam 15 günlük bir ceza.

Bununla aynı dönemde Trabzonspor müzesindeki kupalara haciz getirilmesi olayı vardı ki o tamamen Muharrem Usta'yı bitirmek için yapılan bir diğer ihanetti.Muharrem Usta olayı öğrendiğinde kulüp Avukatı Anıl Hanım'ı arıyor,o da bu haciz avukatlarını müzeye yemek için ben götürdüm diyor,sorun yok diyor,sonra kupalara haciz getirtiyor.

İşte bu ihanetleri yapanların amacı Muharrem Usta gibi birinin kulübü ellerinden alacağını görmüş olmasıydı.Muharrem Usta o avukatın işine son veriyor.Mehmet Yiğit Alp ise bu avukatı yeniden seçildikten sonra tekrar kulüp avukatı olarak işe alıyor.

Diğer konu ise yine Ahmet Ağaoğlu ve yönetiminin Muharrem Usta'yı taraftar gözünde karalama ve algı oluşturma sürecinin bir parçası.Trabzonspor eğer transfer parasını ödemiyorsa bunu sadece bir kulüp mü bilir,bununla ilgili FIFA yaptırımları nelerdir,Bero olayında da görüldüğü gibi hemen transfer yasağı yersin.
    Peki o zaman Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi Wakayame,Ekuban,Husseini,Zargo Toure ve Amiri transferlerini nasıl yapabildi?

Şimdi ben sana sordum Muharrem Usta döneminde alacakları ödenmediği için kulübü FIFA'ya şiksyet edip,serbest kalma hakkı kazanan futbolcu var mı diye,sen araştır diyorsun,ben olmadığını biliyorum ama iddia sahibi sen olduğun için senin delil getirmen gerekmez mi?

Bak ben sana Muharrem Usta'nın,İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde karşılaştığı olayları aşağıya koyuyorum.

Bu yukardaki serbest kalma başvursunda olan bazı futbolcularla anlaşılarak kulübe geri gelmeleri sağlandı,bazıları ile anlaşılarak ayrılmaları sağlandı ve bunları Muharrem Usta kulübün ceza almaması için yaptı.

Şimdi sen bu kadar sorunlu ve berbat bir kadro ile kulübü devir alan Muharrem Usta'nın yaptıklarını yok sayacaksın,adamın emeklerini hiç bir gerçekliği olmayan yalanlara yem edeceksin ama ben gerçekleri yazınca onun akrabası olacağım öyle mi?

Nasıl bir vicdan var sizde anlamıyorum,Muharrem Usta da senin benim gibi Trabzonspor taraftarı ve bu kulübe cebinden 250 milyon TL destek vermiş,bu adama yapılan haksızlıkları görmezden mi geleyim?
    "cebinden"
    Naber?

Nereden
    Bursa

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "cebinden"
    Sponsor olduğu yalan değil senin için değil mi?Stada ve formaya verdiği reklamların parasını firma sahibi olarak cebinden vermiyor mu?
    • Memento mori

Nereden
    Trabzon

Konuya hakimiyetim yok da birşey sormak istiyorum.Siz ciddi misiniz ? 250 milyon tl nedir abi.Bu zamanda arkadaşına 1000 tl vermezsin.Söylediğiniz rakam eski parayla 250 trilyon.

Nereden
    İstanbul

Sponsor olduğu yalan değil senin için değil mi?Stada ve formaya verdiği reklamların parasını firma sahibi olarak cebinden vermiyor mu?
    Halka açık şirketin yönetim kurulu başkanı Ağaoğlu:

"Muharrem Usta’nın giderayak Trabzonspor'un 2019-2020 sezonundan başlayacak şekilde gelecek 5 sezonu kapsayan forma sponsorluk anlaşması yaptığını belirten Ağaoğlu, “Borcu 150 milyon Euro'da bırakacağım' sözünün arkasını doldurmaya yönelik hamlelerden biri de Muharrem Bey'in kendi şirketiyle yaptığı forma göğüs sponsorluğu anlaşması. Bir tarafta Trabzonspor Kulübü başkanı olarak kendisi diğer tarafta sahibi olduğu şirket. Ne diyor o anlaşmada? Para vermeyecekmiş, bunun yerine kulüpteki 4 liradan dolara çevirdiği alacaklarından düşülecekmiş. Şimdi sizin bizim önümüzü kapatmaya, kulübün kaynak yapma imkanlarını ortadan kaldırmaya ne hakkınız var? Kulübün forma göğüs sponsorluğu gibi önemli bir gelir kalemini nasıl 5 yıl kendinize bağlayabilirsiniz. Diyecek ki ‘bu teklifi kabul etselerdi şu kadar gelir yapacaktım ve borç bilmem ne kadar azalacaktı.' Amaç kulübe katkı sağlamak ise beklesin bahsettiğiniz alacağınız içeride. Nedir bu aceleniz? Ayrıca bu sözleşmeye dair yönetim kurulu kararı niye aldırmadınız? Her şeyi geçtim verdiği sözlere göre içeride alacağı yok, aksine kulübe borcu var.”

Yanıltıcı ifade olduğu düşünülüyorsa itiraz için adres SPK. Madem adamın yalancı olduğunu düşünüyorsun, al sana hıncını çıkarma fırsatı.
    Naber?

Nereden
    Bursa

Alıntı gökhants1966 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya hakimiyetim yok da birşey sormak istiyorum.Siz ciddi misiniz ? 250 milyon tl nedir abi.Bu zamanda arkadaşına 1000 tl vermezsin.Söylediğiniz rakam eski parayla 250 trilyon.
    Sponsorluklarının ne kadar ettiğini biliyor musun?
    Medical Park sponsorluğu için kulübe 30 milyon euro verdi sadece,Ağaoğlu yönetiminin ona futbolcu tazminatları için ödemesini istediği 38 milyon TL'yi de dahil edersen,rakamı sen bulabilirsin.

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halka açık şirketin yönetim kurulu başkanı Ağaoğlu:

"Muharrem Usta’nın giderayak Trabzonspor'un 2019-2020 sezonundan başlayacak şekilde gelecek 5 sezonu kapsayan forma sponsorluk anlaşması yaptığını belirten Ağaoğlu, “Borcu 150 milyon Euro'da bırakacağım' sözünün arkasını doldurmaya yönelik hamlelerden biri de Muharrem Bey'in kendi şirketiyle yaptığı forma göğüs sponsorluğu anlaşması. Bir tarafta Trabzonspor Kulübü başkanı olarak kendisi diğer tarafta sahibi olduğu şirket. Ne diyor o anlaşmada? Para vermeyecekmiş, bunun yerine kulüpteki 4 liradan dolara çevirdiği alacaklarından düşülecekmiş. Şimdi sizin bizim önümüzü kapatmaya, kulübün kaynak yapma imkanlarını ortadan kaldırmaya ne hakkınız var? Kulübün forma göğüs sponsorluğu gibi önemli bir gelir kalemini nasıl 5 yıl kendinize bağlayabilirsiniz. Diyecek ki ‘bu teklifi kabul etselerdi şu kadar gelir yapacaktım ve borç bilmem ne kadar azalacaktı.' Amaç kulübe katkı sağlamak ise beklesin bahsettiğiniz alacağınız içeride. Nedir bu aceleniz? Ayrıca bu sözleşmeye dair yönetim kurulu kararı niye aldırmadınız? Her şeyi geçtim verdiği sözlere göre içeride alacağı yok, aksine kulübe borcu var.”

Yanıltıcı ifade olduğu düşünülüyorsa itiraz için adres SPK. Madem adamın yalancı olduğunu düşünüyorsun, al sana hıncını çıkarma fırsatı.
    Ahmet Ağaoğlu'nun sadece Allah bir dediğine inanırım,onun söylediği şeylerin %99'u yalan,%1'i de yanlıştır.Objektif bir cevap istiyorsan eğer bu yönetimin taraflı olarak denetleme yaptırdığı sonucu bulabilirsin.

Orada bile suçladıkları şey Mehmet Ekici'nin şikecilere satılmaması gibi saçma sapan şeyler.

Kaldı ki bugün kendisi de o kur yükselmesini kullanarak borcumuzu yarıya düşürdük diyor ama aldıkları borç zaten 916 milyon TL'di,şimdi ise 928 milyon TL,kadrodan satılan futbolculardan gelir 44 milyon euro ve bankalar birliği ile yapılan euro kurunun devredildiği anlaşmaya rağmen.

Ayrıca yanlış anlama sana bu konuda daha fazla cevap yazmayacağım,çünkü senin amacın gerçeğin ortaya çıkması değil,haklı çıkmak.

O yüzden yine tekraren 'selametle'
    Konu sasone tarafından (25.11.2020 Saat 18:07 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Usta ne mübarek adammış bi 30 daha ateslesin madem.

Nereden
    Trabzon

Eklenti 19914
    Eklenti 19915

Eee burada biz aldığımızda değeri 725 bin euro yazıyor. Transfermakrtta 27 kasım 2019 da değeri 900 bin euro iken 8 nisan 2020 de 725 bin euroya düştü diye yazıyor. 12 ekim 2020 de de değeri 1 milyon euro ya çıktı diye gözüküyor. Şubat 96 doğumlu bu arkadaşın piyasa değeri 23 mayıs 2018 de 300 bin euro idi. Neden millete yanlış bilgi veriyorsun?

https://www.transfermarkt.com.tr/fla...spieler/373191

Nereden
    İstanbul

Sponsorluklarının ne kadar ettiğini biliyor musun?
    Medical Park sponsorluğu için kulübe 30 milyon euro verdi sadece,Ağaoğlu yönetiminin ona futbolcu tazminatları için ödemesini istediği 38 milyon TL'yi de dahil edersen,rakamı sen bulabilirsin.

Ahmet Ağaoğlu'nun sadece Allah bir dediğine inanırım,onun söylediği şeylerin %99'u yalan,%1'i de yanlıştır.Objektif bir cevap istiyorsan eğer bu yönetimin taraflı olarak denetleme yaptırdığı sonucu bulabilirsin.

Orada bile suçladıkları şey Mehmet Ekici'nin şikecilere satılmaması gibi saçma sapan şeyler.

Kaldı ki bugün kendisi de o kur yükselmesini kullanarak borcumuzu yarıya düşürdük diyor ama aldıkları borç zaten 916 milyon TL'di,şimdi ise 928 milyon TL,kadrodan satılan futbolculardan gelir 44 milyon euro ve bankalar birliği ile yapılan euro kurunun devredildiği anlaşmaya rağmen.

Ayrıca yanlış anlama sana bu konuda daha fazla cevap yazmayacağım,çünkü senin amacın gerçeğin ortaya çıkması değil,haklı çıkmak.

O yüzden yine tekraren 'selametle'
    Öyledir eminim.

Sonuç olarak, Muharrem Usta'nın kulübün kendisine olan borçlarına karşılık sponsorluk teklif ettiği, bu teklifinde de kuru düşükten hesaplamayı şart koştuğu iddiası doğru mu, değil mi?
    Naber?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Formada yer çok. Baldıra, kola, göğse, sırta gerekirse popoya bile reklam var artık.
    Reklam vermeye niyetli birileri varsa onlar da oralara yazdırsınlar.

5 sene usta sözleşme yapmış da parasını ödememiş mi?
    Ödemedi ise eyvallah.

Ödedi ise reklam verecek birileri var da yer mi bulamadılar?
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (25.11.2020 Saat 19:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Seçim vaadi olarak lucescutu getiricem diyen ama sonradan lucescu vari bir hoca getiricem dedimdiye kıvırıp ersun yanalı rekor ücretle başımıza diken ardından ersunu kovup kendisine ve ekibine tazminat ödeyen ersunun yerine adam bulamayıp rızayı getiren müthiş başkan. Etrafa para saçıyordu ibanez, hyu jun suk, bero, muhammet demir, özer hurmacı ve birçok çöpü transfer edip özere tazminat ödememize sebep olan yine kendisi. Aykut demir bunun döneminde dava etmemiş miydi bizi. Castillo, Durica ile hubocan iyiydi ama onlara da çok para verildi. Şu anki oyuncularımızın toplam maaşi 15 milyon euro usta dönemindeki oyuncuların toplam maaşı ne kadardı acaba.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Eee burada biz aldığımızda değeri 725 bin euro yazıyor. Transfermakrtta 27 kasım 2019 da değeri 900 bin euro iken 8 nisan 2020 de 725 bin euroya düştü diye yazıyor. 12 ekim 2020 de de değeri 1 milyon euro ya çıktı diye gözüküyor. Şubat 96 doğumlu bu arkadaşın piyasa değeri 23 mayıs 2018 de 300 bin euro idi. Neden millete yanlış bilgi veriyorsun?

Bırak burda yalan bilgilerle hayal kurmayı. 1 Milyon Euro muş piyasa değeri. Trabzonspor 1.2 milyon verdiği için piyasa değeri yüksek gözüküyor. Bu kadar mı anlıyorsun piyasa değerinden?

Ona sen 1 Milyon Euro verecek kulübü bul benden ne dilersen dile. Bu adama 1 Milyon Euro değil 1 Milyon Yen bile vermezler.

Adamda ikili mücadele yok şut yok orta atma kabiliyeti yok oyun kuramıyor Teknik yok. Eeeeh. Neye verildi bu 1.2 Milyon? Senmi cebinden ödüyorsun yoksa bu parayı.

Eğer onun bonservisini sen ödüyorsan tamam oynasın derim. Eğer Trabzonsporun cebinden çıkıyorsa bu para bu parayı ona verenlerden hesap sorulması lazım derim. Aslında daha fazla söylemek istiyorum ama kalsın.

Beyaz TV de bile dalga geçtiler bu futbolcuyla. Ondan futbolcu değil ancak Jokey olur dediler. Ve sen hala burada onu savunmaya çalışıyorsun. Daha fazla gülünç duruma düşme!

Sen ilk önce bunun cevabını ver!

Eklenti 19921

Bedelsiz sağdan sola giden bir futbolcuya Trabzonspor nasıl oluyorda 1.2 Milyon Euro vere biliyor!!! AĞAĞOLU BU TRANSFERİN HESABINI VERMELİ!!!! SEN ONU SAVUNDUĞUNA GÖRE YOKSA SENİN BU TRANSFERDEN BİR ÇIKARIN MI VAR?????
    Konu BlackPanther tarafından (25.11.2020 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Bırak burda yalan bilgilerle hayal kurmayı. 1 Milyon Euro muş piyasa değeri. Trabzonspor 1.2 milyon verdiği için piyasa değeri yüksek gözüküyor. Bu kadar mı anlıyorsun piyasa değerinden?

Ona sen 1 Milyon Euro verecek kulübü bul benden ne dilersen dile. Bu adama 1 Milyon Euro değil 1 Milyon Yen bile vermezler.

Adamda ikili mücadele yok şut yok orta atma kabiliyeti yok oyun kuramıyor Teknik yok. Eeeeh. Neye verildi bu 1.2 Milyon? Senmi cebinden ödüyorsun yoksa bu parayı.

Eğer onun bonservisini sen ödüyorsan tamam oynasın derim. Eğer Trabzonsporun cebinden çıkıyorsa bu para bu parayı ona verenlerden hesap sorulması lazım derim. Aslında daha fazla söylemek istiyorum ama kalsın.

Beyaz TV de bile dalga geçtiler bu futbolcuyla. Ondan futbolcu değil ancak Jokey olur dediler. Ve sen hala burada onu savunmaya çalışıyorsun. Daha fazla gülünç duruma düşme!

Sen ilk önce bunun cevabını ver!

Eklenti 19921

Bedelsiz sağdan sola giden bir futbolcuya Trabzonspor nasıl oluyorda 1.2 Milyon Euro vere biliyor!!! AĞAĞOLU BU TRANSFERİN HESABINI VERMELİ!!!! SEN ONU SAVUNDUĞUNA GÖRE YOKSA SENİN BU TRANSFERDEN BİR ÇIKARIN MI VAR?????
    Tamam kardeş sen haklısın ben saçmalıyorum sen doğru diyorsun işte bütün gerçekleri görebilen bir taraftar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu verdiğimiz paralar sorun yapılacak maliyetler değil bence . verim alıp alamamak farklı konular .
    oyuncu alırken ve satarken kılıkırk yaran bir yönetimden hile ya da pis koku beklemek çok doğru gelmiyor bana .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Nereden
    Rize

Dün Rizespor maçını izleyen varmı. Mithat Pala ve özellikle Kemal Rüzgar diye gençler vardı. Şu anki bu Bizim kadroda koy iş yaparlar.. Abdülkadir Ömür un bal yapan versiyonu.. ileride bu iki ismi çok duyacağız..

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eski başkan Muharrem Usta hakkında olan düşüncelerinizi kendi başlığı altında değerlendiriniz.

Link:

https://forum.bordomavi.net/showthre...16-Ba%C5%9Fkan
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon

Sosa - Novak - Sörloth - Ndiaye gönderildi iskelet kadrodan.

İskelet kadroya gelen transferlerin yıllık maliyeti 16 milyon euro. (Bonservis+Bir Yıllık Maaş)

Kadronun vaziyeti ortada.

Kısa ve sıkışık bir transfer/hazırlık dönemi.
    Kalitesiz kadro yapılanması.
    Gelecekte bonservis getirebilme ihtimali soru işareti oyuncular.
    Yanlış teknik direktör seçimine bağlı hem hazırlık hem saha sonuçları zayıflığı.
    Oyuncuların düşen takım kalitesiyle azalan değeri.
    Göz göre göre gelen başarısızlıkla azalan gelir ve değer.

29 Aralık'ta yaşadıkları akıl tutulmasının 1 sene olmadan kulübü getirdiği nokta bu. Alanyaspor üstüne koyarak ilerlerken bir üstüne koymayı ya da aynı durumda olmayı geçtim dibe demir attık. Tek başına sorumlusu da Ahmet Ağaoğlu.

Övülmesinin yegane sebebi de devletin verdiği fahiş faizli kredi ile futbolcu maaşlarını, Fifa dosyalarını, piyasaya borçlarını ödeyebilmesi. Şu krediyi çıkar ne başarısı var maddi yönden ben anlamıyorum. Her başarılıyım dediği şeyin altında çektiği kredi var. Kurumsal hamle sıfır. Mevcut itibar sıfır. Hamaset Nirvana. Antipatiklik Nirvana.

Diğer başkanlara nazaran tek geçer akçesi Trabzonsporlu olması.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Yönetim şimdiden ara transfer dönemine hazırlık yapmalı. Ara transfer dönemine kadar demiyorum. Şimdiden futbolcuları belirleyip alternatifleriyle birlikte en kısa zamanda harekete geçmeli. Sürekli yumurtanın popolarına dayanmasını bekliyorlar. Beceremiyorsanız biz beceremiyoruz diyin ve kenara çekilin.

Kulübün yığınla sorunu var. Maalesef 3 yılı çöpe attık. Oysa bu üç yılı kulübün yapılanmasıyla geçirseydik hiç değilse elimizde elle tutulur bir şey olurdu. Şimdiyse hem kulüpte her şey eski tas eski hamam hem de bu kadromuz dağıtıldı.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galibiyet alınan hafta sonrası başkan fırsatı kaçırmamış ve yine basına demeç vermiş klasik olarak
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)