Sayfa 123 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 73 113 121 122 123 124 SonuncuSonuncu
Toplam 3094 adet sonuctan sayfa basi 3,051 ile 3,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Şampiyonlar Ligi 5.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Inter

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Güzel maçtı, İnter'i resmen elimizden kaçırdık, ah o direk yok mu ah!
    TRABZONSPORUM, SEN ISTANBUL SALTANATINA SON VEREN TEK TAKIMSIN,SEN KARADENIZDEN KOPAN BIR FIRTINASIN,SEN EN BÜYÜKSÜN.BU BÖYLE BILINE!!!! Eski nickim : Ünyeli61

tolga1461 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sevgili Renkdaşlarım, Maçı Full Türkçe ya da Hd bulma şansımız var mı?
    ancak bmn sayfasındaki gibi part part videolar istemiyorum. İlk yarı 2. yarı şeklinde.
    Teşekkürler şimdiden

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

colman yıllık en az 1.5 mıllıon almalı
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

cerebrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı tolga1461 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Renkdaşlarım, Maçı Full Türkçe ya da Hd bulma şansımız var mı?
    ancak bmn sayfasındaki gibi part part videolar istemiyorum. İlk yarı 2. yarı şeklinde.
    Teşekkürler şimdiden

valla ben de koşu mesafelerine taktım da tık yok...
    üç cücüklerin yalancı sevdaları bir yana, çıkarsız sevenlerinin sana bağlanmaları ayrı bir yana...

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı cerebrum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...........................................
    http://www.youtube.com/watch?v=jkmKzr0CsN0

Direk videonun baslangicinda iki Takiminda Kosu mesafeleri var.
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Kara Mert61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Colman'ı uyarmak lazım..Şampiyonlar ligine farklı bir motivasyonla hazırlanmasını normal karşılıyorum ama ligdeki maçlarıyla şampiyonlar ligindeki maçları arasındaki fark çok büyük.Maç seçtiği aşikar.
    İnSaN DeĞiLiZ TRABZON'LUYUZ

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Diger Sampiyonlar Ligi Maclarina bakiyorumda acaba biz bizim Defans'a cokmu haksizlik yapiyoruz diye düsünüyorum. Bizimkiler Sinek ucurmazken bazi Takimlarin Defansi evlere senlik valla
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

memoFli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

On numara top oynadık.Malzemecisinden teknik heyetine kadar herkese sonsuz teşekkürler.
    GECENİN TEK VE EN KÖTÜSÜ MAALESEF TARAFTARIMIZDI..basında ki taraftar için yapılan övgülere anlam veremedim.Ben başka stadda mı maç izledim diye düşündüm.Çok uzun yıllar sonra böylesine önemli bir maça çıktık..Taraftar rakibi baskı altına almak,takımıza destek 90 dakika destek vermek yerine adeta
    cambiasso,zanetti milito vs..izlemeye gelmiş.Kimse alınmasın gocunmasın fakat taraftar olarak çok kötüyüz..Bankasya takımlarının taraftarı daha iyi destekliyor takımlarını..
    Konu memoFli tarafından (24.11.2011 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.

Selçuk Sarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dünkü macta taraftarimizin ciddi anlamda takimi destekledigini duymadim.

Yanlisim mi var ,stadda olanlar ne diyebilirler bu konuda?
    İsanbuldan gittim maça bir arkadaşımla belki 5 yıl olmuştur avni akere gitmeyeli...Kapalıdaydım...Maç başladı arkadaşımla beraber bikaç genç daha toplandık başladık tezahuratlara arkadan bir çığlık bir kıyamet..."la oturun yerinize, la kime diyrumm oturr ulaaaa" şeklinde bağrışmalarla hep beraber oturduk..Gol harici kalkıp bağırdığımız her fırsat aynı çığlıklar geldi arkalardan...He bide sık maça giden renkdaşlara sorum...tribünlerin zemini ne renk? Zira çekirdek kabuğundan göremedim de...
    Her gün yüzlerce hayal kurarsın ve hiçbiri gerçek olmaz; ama bir gün bir gerçek yaşarsın, hiçbir hayale sığmaz. İşte hayatın adaleti.

mc123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Selçuk Sarı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsanbuldan gittim maça bir arkadaşımla belki 5 yıl olmuştur avni akere gitmeyeli...Kapalıdaydım...Maç başladı arkadaşımla beraber bikaç genç daha toplandık başladık tezahuratlara arkadan bir çığlık bir kıyamet..."la oturun yerinize, la kime diyrumm oturr ulaaaa" şeklinde bağrışmalarla hep beraber oturduk..Gol harici kalkıp bağırdığımız her fırsat aynı çığlıklar geldi arkalardan...He bide sık maça giden renkdaşlara sorum...tribünlerin zemini ne renk? Zira çekirdek kabuğundan göremedim de...
    ntvspor' yayını yapılırken de ilk kez kamera görmüş insanlarda cabası.

Emrah60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

İntar maçında çok güzeldik. İnşallah lille maçındada aynı futbolu oynarız.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

İnter'i farklı yenecek kadar iyi oynadık diyebilirim. Adamlar 2 duvar pası hariç kalemize gelemedi birde Coutinhonun şutu var. 2 sene öncenin Ş.Ligi şampiyonunu ezmiş olmamız çok iyi ama oyuncularımızın özellikle Colman'ın maç seçmesi çok kötü bir durum. Şu oyununu sürekliliğe kavuştursa zaten Avrupa hayali bile varsa 1-2 seneye kalmaz 10m€ ya gider. Hemde istediği takıma.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

maçtan bugün eve dönebildim ama trabzonda fazladan 1 gün kaldığım için hiç üzülmedim,sevdiğim takımı destekledikten sonra her caddesinde bordo mavi formalı renkdaşlarımın heyecanını sevgisini gördükce bu renklere aşkım dahada arttı.heyecandan yerimize oturamadık inşallah fransadada bu oyunu tekrarlarız ve sevincimizi katlarız.inter maçında tüm oyuncularımız iyiydi ama özellikle colman daha iyiydi,resmen arabanın direksiyonu elinde gibi oyunu bir sağa bir sola çeviriyordu ben çok beğendim.burak istediği topları yine alamadı ilk elini kaldırdığında o toplar atılsaydı italya şimdi onu ve pası atan alanzinhoyu konuşuyordu ama olmadı

Aleyna Yemenici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu gurupta bizden daha iyi oynayan yok. Çıkmamak ahmaklık olur,şanssızlık olur. Şanssızlık demişken,İnter maçında o kaleyi sanki biri okudu.Hiç mi bir şut bile girmez allah aşkına. Neyse işte..

Buğra Sekban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trab61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben onu bunu bilmem. Senol günes basimizda olmasaydi bu takimla 0 cekerdik. Senol gunesin degerini bilelim. Senol gunesin eseridir bu takimla bu basari. Insallah bi 10 sene daha kalir basimizda. Unal Hoca yaninda cok iyi pisiyor. Bizim icin buda buyuk bir sans.
    şenol hoca ile ilgili değerlendirmene aynen katılıyorum o olmasa biz 0 çekerdik ne zaman şenol hoca bizimle biz o seneler tavan yapmışız birde yönetim onun istediği yerlere değilde onun istediği adamları alsa düşünemiyorum bu takımı...keşke dediğin gibi 10 sene imzalasa
    KING M'BİA

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Inter 28 sene sonra Trabzona gitti geldi, Fener halen Turkiye kupasini alacak
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

son yıllarda izlediğim en zevkli ve güzel maçtı, birde kazansak daha güzel olacaktı...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

atf61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kara Mert61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman'ı uyarmak lazım..Şampiyonlar ligine farklı bir motivasyonla hazırlanmasını normal karşılıyorum ama ligdeki maçlarıyla şampiyonlar ligindeki maçları arasındaki fark çok büyük.Maç seçtiği aşikar.
    bencede maç seçiyo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Colman ı Uefa Maçın adamı seçmiş ama Ben Maçta Colmanı beğenmedim.
    Kötü oynadığı için değil Kapasitesinin altında Oynadığı için.
    Colman eğer kapasitesini biraz daha artırsa Bir kaç tane iş bitirici ara pası atsa Gol atmak İçin biraz uğraşıp Burağı ilerde yalnız bırakmasa Maçı çok rahat kazanırdık,
    Hatırlayın bir ara en fazla Gol atan oyuncumuz Colman iken Hücüma verdiği desteği ve Attığı golleri Ersun Yenal döneminde idi
    Eğer Colman O zamanki Colman gibi olsa iddia ediyorum şu an avrupanın Bir çok takımının Transfer listesine girerdi.
    Evet Colman iyi oynadı ama Çok daha iyi olabilirdi.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bende colman'ı beyenmeyenlerdenim kime neyin adamı seçmiş anlamamzor yerlere başarısız paslar vermeye çalıştı.oyunu kuramakta zorlandı gibi..
    BMN KOCAELİ

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

maçın tamamını nereden bulabiliriz?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazzz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    colman yıllık en az 1.5 mıllıon almalı
    Niye 1.5 million almalı,hayırdır?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı zekeriyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende colman'ı beyenmeyenlerdenim kime neyin adamı seçmiş anlamamzor yerlere başarısız paslar vermeye çalıştı.oyunu kuramakta zorlandı gibi..
    pardon!

colman dediğiniz şu gustavo olandı dimi?

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zekeriyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel olarak beğenmeyebilirsiniz sizin futbol görüşünüz olabilir bir şey diyemem.

Ama bu maç için şu yazdığınız eleştiriler futbol görüşünüzün ne denli kısıt olduğunu gösteriyor.Maçı 90 dk canlı izleyen biri olarak yok denecek kadar az hata ile oynayan toplu topsuz oyunda takımın en iyisi olarak izleyen herkesin tabi benimde taktirimi kazanan bir oyuncu hakkında oyunu kurmakta zorlandı, gereksiz paslar verdi diye eleştirmek, enteresan!

Kusura bakmayın ama başka maçlardan örnek verseniz tamam da bu maç son derece üst düzey oyun oynayan colmanı elestirmek sadece ön yargının getirdiği düşüncelerden ibarettir.
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın tamamını indiriyorum. x7.to » Download: 22.11.2011.Sampiyonlar.Ligi.Trabzonspor.1.1.Inter. rar
    743 mb http://x7.to/y9n1j9
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)