Sayfa 99 Toplam 103 Sayfadan BirinciBirinci ... 49 89 97 98 99 100 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2560 adet sonuctan sayfa basi 2,451 ile 2,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 15.Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Bucaspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün kaç pas yaptık? Bilgisi olan var mı?

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuzlu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizimkiler manucho yu bilmem kaçıncı defa yere düşürünce, zavallıda isyan edince ve harekette arkadan olunca tereddütsüz sarıyı yapıştırdı giray a hakem ve haklıydı, haftaya cezalı duruma düştü m.yumlu oynar artık..

maça gelirsek, ilk 15dk dedim en az 5 atarız öyle bir hava vardı ama sonradan oyuncularımız manisaspor maçındaki havayı estirince, ''yinemi?'' sorusu akıllara geldi ama bu kez belkide şans bizim yanımızdaydı, golü bulduk rakip beceriksizdi biraz rahat oynadık penaltıylada işi bitirdik ama bu futbol beni üzdü diyebilirim, neyse önemli olan 3 puandı, kritik bir haftayı daha 3 puanla kapatmış olduk şimdi K.paşa karabük ve bjk de sıra, hadiyin bize çalışın bu hafta !!!
    Oğlum pozisyonu demiyorum. İzledik heralde maçı. Giray cezalı mı değil mi onu sormuştum. Spiker %99 yanlış bilgi verdi. Cezalı falan değil. Nitekim değilmiş.

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Bir futbolcunun bir müsabakada sarı kart görmesinden sonra, doğrudan kırmızı kart veya ikinci bir sarı kart nedeniyle kırmızı kart görmesi halinde söz konusu sarı kartlar hakem raporlarında belirtilmez ve toplam 4 (dört) sarı kart hesabında dikkate alınmaz."
    Konu Eren Karaahmetoğlu tarafından (04.12.2010 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.
    -------BİZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

550 pas yaptık
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kötü oynadığımız bir maçı kazanmış olmamız da sevindirici elbette. pozisyon penaltı değildi ama o pozisyon olmasaydı bile bucaspor bize gol atamazdı. çünkü çok yetersiz bir takım. bir ara jaja sahada yürüyordu resmen. hiç koşmadı. ama genel itibariyle iyiydi. sanırım çabuk yoruluyor. sahanın iyisi cale'ydi. bir de serkan'ın bindirmelerine hasta oldum. bazen önünde rakip varken bile 30 metre deparla sağ kanattan bindirme yaptı.

şampiyon olmak istiyorsak kötü oynadığımız maçları da kazanmak zorundayız. dün akşamki maç buna güzel bir örnek. o sebeple Şenol Güneş başta olmak üzere tüm teknik ekip ve futbolculara teşekkür ediyorum.

bu hafta bejeke, bursaya iyi bir tokat atarsak çok rahatlamış oluruz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır vivanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

iyi oynadığımız eskişehir maçında bir puan aldık.çok kötü oynadığımız buca maçında üç puan aldık..şimdi sezonun en zorlu maçlarından birini oynayacağımız maça bakalım..

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk dakikalarda baskıyı yaptık golü attık. Futbolcular kendilerini pek yormadılar. 2-0 net bi skorla kazandık. İnşallah haftaya o taraftarın önünde güzel bi galibiyet alırız.Ayrıca Engin'in bu tip hareketlerden kaçınması lazım bizim ucuz penaltılarla işimiz yok..!
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı öfd_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene başından beri söylüyorum yine söyleyeceğim.Bu takım Colman rahatsızının ayağına bakıyor.Mükemmel bir Selçuğa ayak uyduramazsa Colman malesef orta saha düşüyor ve baskı yiyoruz.Bucayı tebrik ederim.Jajayı mükemmel marke ettiler ve türbülentin dağıttığı Bucayı Samet Aybaba mücadele ile toparlıyor.Futbol oynamaya çalışan Samet Hoca ve ekibini tebrik ederim.Buca Gsnin önünde bitirirse ligi kimse şaşırmasın.
    Sallamasyon yorum yapmaya ne kadar da bayılıyorsunuz.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

prenha61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

haticeye değil neticeye bakın ne kadar çok eleştirdiniz takımı bu kadar ağır elestırıler olmaz bee :P
    T۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫R۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫A۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫B۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫Z۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫O۪۪۫۫۰۰۪۪۫۫N

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence eleştiriyi oyun olarak haketmiyoruz, iyi oynadık . Sadece oyuncularımızın laubaliliği ve bazı kritik pozisyonlar yaşandı kalemizde. KApanan bir takıma yapılması gereken herşeyi yaptık. Şenol Hocam gereken uyarıyı yapacaktır, Özellikle Alanzinho- Jaja ikili eğer böyle şovmenlik yapacaklarsa her beraber oynadıklarında bu iş olmaz.

Engin'in pozisyon penaltı , ama buna ihtiyacımız yokru, skora etki etmeyecekti verilmese de. Son olarak da seyirciye, madem bazı bazıları bağırıp bazıları maç izliyor, izleyenleri bağırtmak daha zor olduğuna göre İngilteredeki taraftar modeline geçelim, bağıran gruplar da sussunlar(sahaya kıçını dönüp bağırmak da ne işe yarıyorsa hala anlamış değilim maçtan bi haber), pozisyona yönelik ani tepkiler versinler.

Okan Çıtlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dün maçı toplandık benim evde izliyoruz.16 kişi varız maç başladı trabzon ataklar yapıyor kimsenin kılı kıpırdamıyor. heyecan yok nede olsa atarız havaları. dk. 6 da da gol geliyor bitek ben seviniyorum diğer arkadaşların gayet normal karşılıyorlar olayı.

sabahtan beri forumu okuyorum. sanki takımımız küme düşmeye oynuyor. eleştrinin 1 i bin para ne oluyor diyorum ve başlıyorum yazmaya.

ve son cümlemi yazıyorum. "çok kötü alıştınız çooookkkk"

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

takımı küçümsedi oyuncular, işin "şaklabanlığına" kaçarak hareketler yapıldı. Yap yapma demem, ama sonuç puff!?
    Oyuna damgasını vuran 3 isim, Şenol Güneş, Colman, Çale!
    [ille d' 7]

brushfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yav kardeşim o stadda ne sigara içiliyor öyle. Stad resmen tütüyor. Biri bitiriyor diğeri yakıyor sigarayı. Nefesimiz kesildi. Zaten yaş ilerledi, eski kondisyon yok. Bi de sigara dumanıyla boğdular bizi. Yönetimin bu olaya bir el atması lazım.
    TRABZONSPOR
    Bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ
    Trabzonspor'un 27 senedir şampiyon olamaması Türkiye'nin ayıbıdır.
    ''Bu ülkede hukukun gücü yok, gücün hukuku var''

İsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı okancitlak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün maçı toplandık benim evde izliyoruz.16 kişi varız maç başladı trabzon ataklar yapıyor kimsenin kılı kıpırdamıyor. heyecan yok nede olsa atarız havaları. dk. 6 da da gol geliyor bitek ben seviniyorum diğer arkadaşların gayet normal karşılıyorlar olayı.

sabahtan beri forumu okuyorum. sanki takımımız küme düşmeye oynuyor. eleştrinin 1 i bin para ne oluyor diyorum ve başlıyorum yazmaya.

ve son cümlemi yazıyorum. "çok kötü alıştınız çooookkkk"

İç saha maçlarımızın tamamında bu sıkıntıyı çekiyoruz.Manisa,Eskişehir maçlarında kilidi açamadık.Bundan sonra çok daha dirençli anadolu takımlarıyla evimizde maç yapacağız.Bursa,Kayseri,Antep,Belediye hepsi 1 puan için gelecek ve dirençli olacak.Sıkıntılara bir çare bulmak gerek.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mesele kötü oynadiginda da 3 puani almakdir yegen
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Soner Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

kötü oynadığımız maçları kazanmasını biliyoruz artık bu güzel.. 3 puan aldık buda güzel. karşılaşmada da tek hoşuma gitmeyen şey penaltıydı. böyle haksız pozisyonlar kazanmak beni yenilmekten daha çok üzüyor. neyseki 1 -0 öndeydik de bu üzüntüyü çok yaşamadım. engin'in yaptığını kesinlikle desteklemiyorum. 1-0 olsaydı daha mutlu olurdum. bende her maçı süper oynamayı beklemiyorum elbette. kazanmak güzel penaltı kötüydü.

apachi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk 10 dakkanın özetini bulabilrmiyiz acaba ben o anları 10000 kere izlesem doyamam heralde

Forumdan Uzaklaştırılmıştır vivanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Akşam trt 1'de stadyum programında maçtan önce çekilmiş trabzonu gösterdiler.bir tane simit satan bayana hangi takımı tutuyorsun diye sordular beşiktaş dedi.aslen muşluyum dedi..ilginçti yani..

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

bence çok pas yapma çabasının kurbanı olduk dün, çok daha basit ve hızlı oynadığımız bölümlerde bucayı çok zorladık, çok pas yapalım dediğimizde ise bir yerde patlak verdi olay ve kaptırdığımız toplar nedeniyle kalemizde tehlikeler yaşadık, her zaman çok pas yapmak doğru değil bence. daha dirençli takımlara karşı çok pas yapılmalı dirençsiz takımlara daha basit ve hızlı oynanmalı
    TrabZonguldaklı...

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

yahu bizim taraftar ne garip insanlar. adamlari pas manyagi yaparak yenmisiz iyi oynamadik yorumlari yapiliyor. 5 metre ofsayttan gol yedigimiz, hakemlerle elimizden sampiyonluklarimizin alindigi bir ligte, tam olarak arif erdem gibi tiyatro sanatciligi yapmadan kazanilan bir penaltiyi tartsiyorlar. cok ilginc. bu yaris bir savassa eger bu savasta her sey mübahtir! napalim yani engin e penalti verildi diye mhk yi mi basalim? engin'i mi dövelim? aklinizi basiniza devsirin biraz! sampiyonluga cok ihtiyacimiz var! bazilari öyle cirkefliklerle maclar kazaniyorlar ki ama yinede oyuncularina sahip cikiyorlar. yada söyle bir soru sorayim. Trabzonspor sevdalisi birisi olarak kim o takimin basarisi icin herseyi yapmaz ki? ya da bu baska takimlar icinde geceridir?
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Kara Mert61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kolbastı ve 3 lü videosu varmı arkadaşlar....?
    İnSaN DeĞiLiZ TRABZON'LUYUZ

apachi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kara Mert61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolbastı ve 3 lü videosu varmı arkadaşlar....?
    http://www.facebook.com/#!/video/vid...80804&comments

Kara Mert61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

teşşekkürler kardeşim..
    İnSaN DeĞiLiZ TRABZON'LUYUZ

SILENT06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Taraftarın hası galibiyet alındığında dahi aksayan yönleri söyleyebilendir.Ki oynanan futbolun kötü olduğunu ve bazı futbolcuların şımarıklık sergilediğini görmek için engin futbol bilgisine sahip olmak gerekmez.Koskoca bir 2. yarı var.Rakipler devre arası transferleri ve yaptıkları kamp çalışmaları ile güçlenecek.Farz edinki bizim kadar iyi oynayan bir rakip dün rakibimiz olsaydı, o şımarıklıkları, orta sahada kaybettiğimiz o basit topları affedermiydi.Yanlış heryerde ve her zaman (galip gelsek dahi) yanlıştır.Üstüne basa basa söylüyorum.Futbolcuların havaya girmesi, ayaklarının yerden kesilmesi bizim için en büyük tehdit.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dünkü maçta da gördüğümüz gibi futbolcularımız Manisa ve Es Es maçlarından hiç ders almamışlar. ya 1-0'ken 1-1'i yakalayabilirdi Buca. O zaman ne olacaktı? Şuursuzca saldırıp gol poziyonu üstüne pozisyon bulacaktık ama belki de puan kaybedecektik. Bu takım Türkiye'nin en iyi futbol oynayan takımı, bunda şüphem dahi yok. Eee peki o zaman neden skoru garantileyip salmıyorsunuz. Sizin istediğinizde iyi futbol oynama özelliğiniz var. Skoru garantileyin ondan sonra isterseniz salın. Ama dünkü gibi olmaz. İşimiz Avni Aker'de cidden çok zor. Manisa ve Es Es maçlarından ders alınmadığı gibi bundan sonra ders alınacağını zannetmiyorum. Daha çok maç oynarız böyle. Umarım bundan sonraki maçlarda maçın başında gol yeriz de bizimkiler skoru garantileyen bir oyun oynarlar.
    TRABZON BİR SEVDA!

TRABZONSPOR BİR DESTANDIR!

Melis 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ya kusura bakmayın ama bazılarınızın yaptığı yorumları anlamakta güçlük çekiyorum. Neymiş haksız penaltı kazanmışız... Bir kere penaltı haksız değil. Rakip oyuncu enginin kolunu sıkıştırıp gitmesine engel oluyor, sonra da bırakıyor. Ama bıraktığında engin pozisyonunu kaybetmiş oluyor. Böyle bir pozisyon orta sahada olsa faul olacağına göre orada da bal gibi penaltı...

Hadi diyelim ki penaltı değil. Yahu rakiplerimiz her hafta türlü rezilliklerle lige tutunmaya çalışırken iyi de lehimize verilen bir kararı mı gurur meselesi yaptınız?? Onlarca kere önümüzü kesmek için oynanan oyunları, geçen sene Bursa nın nasıl şampiyon olduğunu ne çabuk unuttunuz? Kaldı ki hata bile olsa yapılan hatanın maçın sonucuna hiç bir tesiri yoktu bizim maçta. Trabzonsporumun bu yıl tek bir haram puanı vardır o da Kayseri maçında.

Bir de rezil oynadık diye ortalığı ayağa kaldıranlar var. Bir kaç çift sözüm de onlara var. Bu takım sezon başından beri ligin açık ara en iyi futbolunu oynayan takımı. Sanki rakiplerimiz gümbür gümbür top oynuyor. Sanki bu takım her maç rakibi ezip 3-5 atmak zorunda. Kardeşim bu çocukların hiç kötü oynamaya hakkı yok mu? Kaldı ki dün gece sahada kötü futbolda yoktu. Sadece kontrollü oynamaya çalışan bir Trabzonspor vardı...

Zaten istanbul medyası bizi durdurmak için her türlü iğrenç oyunu sergilemeye başladı. Bu oyunlar her geçen gün daha da artacak. Bir de sizler bu oyunlara alet olmayın lütfen. Yaşça hepinizden küçük olabilirim ama akıl yaşta değil sadece. Her Trabzonsporlu bu takıma destek olmalı. Bu takım artık şampiyon olmalı, ve bunun için her Trabzonlu tek yürek olmalı. Küçük kardeşinizden sizlere nacizane bir tavsiye BIRAKIN ARTIK BU HER ŞEYİ EN İYİ BEN BİLİRİM HAVALARINI...!
    Trabzonlu olunmaz. Trabzonlu doğulur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)