Sayfa 23 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23 24 25 33 73 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2812 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig Cemil Usta Sezonu 3.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ben yenilmeyiz, şartlara göre yeneriz diyorum. Dayanağım; şubattan bugüne yenilmeyen, şartlar ne olursa olsun oyuna tutunan , eksiklerimize rağmen maçı kazanmasını bilen ruhumuz.ayrıca rakip oyun kurgusu olmayan, sadece gazla çalışan bir ekip.
    Yeniliriz diyen arkadaşların dayanağı ne?
    Yeniliriz
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Adebayor 35-36 yaşında mıdır bu adam, sahada basmadık yer bırakmadı.

Neredeyse golünü atıyordu.

Adebayor'dan da mı kötü bu adamın durumu.
    Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olur mu, Dedebayor o
    ne yalan söyleyeyim dün bizim sorlothdan daha genç ve fit gözüktü
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

naimbektas6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Andjusic e ne oldu? Bilen var mı?

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yalan söyleyeyim dün bizim sorlothdan daha genç ve fit gözüktü
    Gs e karsi oynadi. Extra motivasyon gerekmeyen maclarda yatmaya baslarsa Kayseri icin kötü bir secim olmus olur. Bir mac ile herseyi belirleme aliskanligini birakabilsek ..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Benim umudum yok , oynadığımız her maçta orta saha çok kolay geçildi ve hep gol yedik. Defans yapamıyoruz, orta sahada diş gösterip direnç sağlayamıyoruz halen

Sıfır puan yazıyorum bu deplasmana
    .

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı naimbektas6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Andjusic e ne oldu? Bilen var mı?
    Kiralik gidecek
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

LittleFinger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı chener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yenilmeyiz, şartlara göre yeneriz diyorum. Dayanağım; şubattan bugüne yenilmeyen, şartlar ne olursa olsun oyuna tutunan , eksiklerimize rağmen maçı kazanmasını bilen ruhumuz.ayrıca rakip oyun kurgusu olmayan, sadece gazla çalışan bir ekip.
    Yeniliriz
    AEK maçında rakip stoper 70 metre top sürdü adamı kimse karşılamadı..
    Hosseini Huseyin ve Campi İvanildo nun aynı anda oynamasını da anlamıyorum soruyorum ama cevap bulamıyorum?
    Mikel hazır değil
    Sarı hazır değil
    Avdijaj hazır değil
    Ömür yok
    Daniel yok
    Takım yorgun
    Sörloth neden kanatta oynuyor onu da anlamıyorum bu adamın ortaya kafa vurması gerekmiyor mu sürekli kanatta adam.. buna da bir cevap bulamıyorum..
    Yine de hücum hattımız iyi gol atarız ama gol de yeriz beraberlik çok uzak değil bence..

Ligin en dandik takımlarindan Kasımpaşa dan bile zor kurtardık 1 puanı..

Bir de Unal Karaman in son maçtan sonraki açıklamaları var tabii..
    Konu LittleFinger tarafından (31.08.2019 Saat 14:03 ) değiştirilmiştir.
    Oy Trabzon Trabzon yık yeşil sahaları
    Çık yukarı ezilsin istanbul ağaları

Nereden
    Almanya

Alıntı chener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeniliriz
    Sosa gününde olsun yeterki Fb yi dagitiriz. Gs 8 kisi zor yendi. Yedikleri ilk gol AEK dan yedigimizin golün kopyasi nerdeyse. Gs in oynadigi oyunu biz oynasaydik kümede kalma mücadelesi verecegimizi ilan ederdi bizim futboldan cok iyi anlayan Trabzonspor izleyicileri..

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fb Tv de su an u17 maçımız var sonrada u19 maçımız başlayacak ilgilenenlere duyrulur.
    Özellikle u19 takımımızı dikkatli izleyin

aksamvakti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resmen begenmedigimiz Olcay Sahanı arar olduk. Donis, Yusuf bu maçta oynayamayacaksa niye aldık. Sorloth hariç transferler güven vermiyor olacaksa gene alt yapıdan olacak

Neyse saat 15.00 U19 maçı var sikecilerle onu izleyelim. U17 de Süleyman Cebeci çok etkili oynuyor.
    Çekiç olmaya görsün insanoglu tüm dünyayı civilerden ibaret görür..

Nereden
    Almanya

Alıntı LittleFinger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AEK maçında rakip stoper 70 metre top sürdü adamı kimse karşılamadı..
    Hosseini Huseyin ve Campi İvanildo nun aynı anda oynamasını da anlamıyorum soruyorum ama cevap bulamıyorum?
    Mikel hazır değil
    Sarı hazır değil
    Avdijaj hazır değil
    Ömür yok
    Daniel yok
    Takım yorgun
    Sörloth neden kanatta oynuyor onu da anlamıyorum bu adamın ortaya kafa vurması gerekmiyor mu sürekli kanatta adam.. buna da bir cevap bulamıyorum..
    Yine de hücum hattımız iyi gol atarız ama gol de yeriz beraberlik çok uzak değil bence..

Ligin en dandik takımlarindan Kasımpaşa dan bile zor kurtardık 1 puanı..
    Iyide benzer sorunlar hatta daha fazlalari rakiplerde de var. Gs su haliyle Avrupa nin normal liglerinde küme düsme adayi olmasi gerekir. Fb nerdeyse yeni kurulmus bir takim. Hocasida berbat bi adam. Bjk cok mu hazir yani?

Iddia ediyorum Prag ve AEK Türkiye liginde bulunan tüm takimlari eleyecek gücteydi. AEK yi hicbir Ist. takimi su halleriyle eleyemezdi..

AEK maci iyi oldu bi bakima..Bu halimiz asiri umutlu hallerimizden daha iyi..Pazar günü tersine döner burdaki umutsuz hava..
    Konu AyhanPe tarafından (31.08.2019 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

nwakaeme'nin fb defansını yatırıp kaldırarak atacağı güzel bi gol var bu maç. karalar bağlamaya gerek yok her türlü daha iyiyiz.

Nereden
    Bursa

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyide benzer sorunlar hatta daha fazlalari rakiplerde de var. Gs su haliyle Avrupa nin normal liglerinde küme adayi olmasi gerekir. Fb nerdeyse yeni kurulmus bir takim. Hocasida berbat bi adam. Bjk cok mu hazir yani?

Iddia ediyorum Prag ve AEK Türkiye liginde bulunan tüm takimlari eleyecek gücteydi. AEK yi hicbir Ist. takimi su halleriyle eleyemezdi..
    Takim hiç hazır oyuncu transferi yapmamış sörloth hariç..
    Kimse hazır degil hoca da oyle diyor zaten..
    Rakipler hazir oyuncular aldillar oyle bir fark da var... takiminda oynayan oyuncu transferi yapmadik tempomuz yok gecen sene muhtesem oynadik rakip 10 kisi kaldi ve puani verdik Unal Karaman yuzunden.. hoca kendini gelistirir ders alir umarim bakip göreceğiz
    Sorularima sizin bir cevabiniz var mi Merakimdan soruyorum anlamaya çalışıyorum..

Edit: bir sey oldu karakterlere
    Konu LittleFinger tarafından (31.08.2019 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Üzülerek söylüyorum Karaman’la olmayacak bu iş, adam ŞG neyse o, ha onun kadar başarılı da değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aylardır antrenman yapmayan maça çıkmayan 35 yaşındaki Adebayor 70 dakika sahada kalıyor hem de ne mücadele. Biz Sturridge'i aldık 1 haftadır antrenmana da çıkıyor 15 dk oynayamaz diyor kadroya almıyoruz. Hazır olmayan Sturridge > Yusuf Sari. Yedekte dursa ismi olsa yeterdi..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Sturridge’i inadından almadığını düşünüyorum kadroya, illa oynatmak zorunda değil. Al kenarda dursun. Aynı kafa izinden gittiği şahısla

trabzonspor

Nereden
    Almanya

Alıntı LittleFinger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takim hiç hazır oyuncu transferi yapmamış sörloth hariç..
    Kimse hazır değil hoca da öyle diyor zaten..
    Rakipler hazır oyuncular aldılar öyle bir fark da var... takımında oynamış oyuncu transferi yapmadık tempomuz yok gecen sene muhteşem oynadık rakip 10 kişi kaldı ve puanı verdik Ünal Karaman yüzünden.. hoca kendini geliştirir ders alır umarım bakıp göreceğiz..
    Sorularıma sizin bir cevabınız var mı? Merakımdan soruyorum anlamaya çalışıyorum..

Rakip de hazır değil savunmalari alarm veriyor orta sahaları 39'luk emre ye emanet.. bekleri kötü stoperleri kötü ama ben bizimle ilgileniyorum ve geçen AEK maçı rezildik ilk yarı özellikle..
    Tamamda rakiplere göre cok cok iyi bir durumdayken bu ruh halimiz ne kadar saglikli? Gerci Barcelona, Bayern Münih li oyunculara Trabzonspor formasi giydirip bizim "Süper"Lig de oynatsak bu düzende 2.likten öteye gitmeleri imkansizken daha rahat olabiliriz. Takim AEK macinin ilk yarisi haric önceki sezonlara oranla cok ama cok iyi. Su halimizle bile Türkiye liginin acik ara en iyi takimiyiz. Gs nin "hazir" transferlerini gördük dün.

Bence biz asil görevimiz olan taraftarligi yerine getirsek daha olumlu olmaz mi? Artik birakalim su herkesin kendini teknik direktör sandigi halleri..AEK macinda formsuzdu Ünal hoca ama Türkiye nin en potensiyelli teknik direktörüne sahibiz. Takimin basinda Zidane olsa daha iyisini yapamazdi..

Nereden
    Almanya

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üzülerek söylüyorum Karaman’la olmayacak bu iş, adam ŞG neyse o, ha onun kadar başarılı da değil.

S.Günes kac senelik teknik direktör..Ne basarisi olacakti Ünal in..Bence gecen sezon oynattigi futbol ile bir mucize gerceklestirmis birisi..Adama haksizlik yapilmasi cok büyük nankörlük. Bana kalirsa efsanemiz S. Günes den cok daha potensiyelli bir teknik adam..Degerini bilelim yoksa 4 göre gönderip 5 kere takimin basina getirecegimiz bir efsanemiz daha olur..

Nereden
    Bursa

Tamamda rakiplere göre cok cok iyi bir durumdayken bu ruh halimiz ne kadar saglikli? Gerci Barcelona, Bayern Münih li oyunculara Trabzonspor formasi giydirip bizim "Süper"Lig de oynatsak bu düzende 2.likten öteye gitmeleri imkansizken daha rahat olabiliriz. Takim AEK macinin ilk yarisi haric önceki sezonlara oranla cok ama cok iyi. Su halimizle bile Türkiye liginin acik ara en iyi takimiyiz. Gs nin "hazir" transferlerini gördük dün.

Bence biz asil görevimiz olan taraftarligi yerine getirsek daha olumlu olmaz mi? Artik birakalim su herkesin kendini teknik direktör sandigi halleri..AEK macinda formsuzdu Ünal hoca ama Türkiye nin en potensiyelli teknik direktörüne sahibiz. Takimin basinda Zidane olsa daha iyisini yapamazdi..
    Ben de bunu anlamıyorum kapatalım o zaman burayı nedir ki bu? Taraftarlik yapıyoruz zaten ne yapalım daha biz bize konuşuyoruz ne bu hicbir şey demeyin kendinizi bir şey sanmayin demeler filan sürekli.. merak edip soru soruyorum bir fikri olan var mı diye anlaşılan yok sizin de bir cevabınız. Zaten takımı destekliyoruz forma alıyoruz bilmem ne yapıyoruz.. ama forumda bir hastalık var aman bir şey demeyin aman eleştirmeyin.. dümdüz soru soruyoruz ona bile tepki gösteriyorsunuz az çok aklımız var ya bizim de..

Kör kütük eleştiri yaptigimi düşünmüyorum.. rakip takım stoperi 70 metre top sürüp elini kolu sallaya sallaya geliyor diyorum bu sezon başından beri böyle..
    Rezil Kasımpaşa yi zar zor yendik diyorum.. cevabınız alakasız ad hominem yapiyorsunuz..
    Tamam rakipler kotuyse orta saha yol geçen hanı olabilir? Hazır olmayan mikel oynayabilir? Takıma hazır oyuncu transferi de yapılmayabilir? Rakipler kötü nasilsa.. bu nasil mantık..

Transfer döneminde bir elestirimi bile bulamazsiniz bu arada.. oynanılan oyuna karşı eleştiri yapıyorum.. kötü oynuyoruz geçen senenin gerisindeyiz ve rakipler kötü diye kotu oynadığımız gerçeği orta sahanın yol geçen hanı olduğu gerçeği hiç hazir oyuncu almamış olmamız gerçeği değişmiyor..
    Konu LittleFinger tarafından (31.08.2019 Saat 14:34 ) değiştirilmiştir.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1 dakika dahi oynama durumu olmayan Sturridge'i biz niye aldik cok merak ediyorum.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Bizim transferler turşu gibi, kurduktan sonra belirli bir süre beklemen gerekiyor.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sturridge sakatlık geçmişinden korkulduğu için hazır olmasına önem gösteriliyordur umarım, hocanın ego tatmin meselesi falan değildir.

Nereden
    İstanbul

uğurcan
    pareira
    hüseyin
    hosseini
    novak
    sosa
    parmak
    doğan
    ekuban
    nwakaema
    sorloth

muhtemel kadro ideali böyle olur diye düşünüyorum eldeki kadroya göre en mantıklısı bu ..

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Abdülkadir olmadan gol atabilecek miyiz
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

TSunami_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bayburt

Iyide benzer sorunlar hatta daha fazlalari rakiplerde de var. Gs su haliyle Avrupa nin normal liglerinde küme düsme adayi olmasi gerekir. Fb nerdeyse yeni kurulmus bir takim. Hocasida berbat bi adam. Bjk cok mu hazir yani?

AEK maci iyi oldu bi bakima..Bu halimiz asiri umutlu hallerimizden daha iyi..Pazar günü tersine döner burdaki umutsuz hava..
    Nasil bu kadar pozitif olabiliyorsunuz.
    Türk futbolunun en büyük marka değeri TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)