Sayfa 33 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33 34 SonuncuSonuncu
Toplam 835 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 29. Hafta | Gençlerbirliği 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ankara

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğri oturup doğru konuşmak lazım o koltukta Trabzonda sadi hocadan daha nitelikli oturacak biri yok, kazanmadığı kupa kalmadı, kaldı ki A takım başına gelir gelmez bir sürü genci piyasaya sürdü demek ki sorun biraz da A takım hocalarında. Onlar günü kurtarmak adına hiç bir vakit genç topçu oynatmıyor. Buna bazılarının yere göğe sığdıramadığı muhterem (!) Şenol Güneş de dahil.

Bu takıma alt yapıya da önem verecek ordaki madeni değerlendirecek teknik ekip lazım, bakın hoca yeterli değil ekip lazım
    Normalde cevap vermem ama Şenol Güneş'in her gelişinde parlattığı futbolcuları yazsak yine de bu adama öfke kusacaksınız. Ne altyapıymış be arkadaş. Profesyonel kulübün derdine bak.

Yahu arkadaş sen profesyonelsin. 18'lik çocuğu eğer messi-ronaldo değilse niye sahaya sürüyorsun. Görüyoruz sahaya çıkan bebelerin rezilliğini, kaybettirdikleri maçları. Profesyonel oyuncunu oynat, maç kazan kasana para koy.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hami hami hami diye kafamızı şişiren futbol bilgisi fukaraları nerdesiniz, hadi şimdi savunun hamiyi kötü zamanda yanında yoksunuz
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Ankara

Bence bırakacaktı yönetim sezon sonuna kadardurmasını istiyor
    Yönetime sabretmemiz lazım ama Trabzonspor'un bu durumda olmaması gerekir. Defalarca yazdık, keşke biraz sağı solu okusalar. Özellikle bu forumu okumaları lazım, nabız tutmaları lazım.

Hoca değiştirmek ayıp değil. Bakın Gençlerbirliği 6 hoca değiştirdi, kadro değişmedi. Son gelen İbo o beceriksiz, küme düşecek çocukları aldı kendi çapında zirve yaptırdı.

Hami hiç mi utanmıyorsun? Gençlerbirliği'nden hangi oyuncu bizim takımda oynayabilir? Hiç biri.

Tekrar Hami'ye bakıyorsun, adamın yüzünden düşen bin parça. Yahu sana nimet o kulübede oturmak neden elinden geleni yapmıyorsun diyeceğim ama sanırım elinden gelen bir şey yok çünkü hocalık vasıfları henüz oluşmamış.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Eğri oturup doğru konuşmak lazım o koltukta Trabzonda sadi hocadan daha nitelikli oturacak biri yok, kazanmadığı kupa kalmadı, kaldı ki A takım başına gelir gelmez bir sürü genci piyasaya sürdü demek ki sorun biraz da A takım hocalarında. Onlar günü kurtarmak adına hiç bir vakit genç topçu oynatmıyor. Buna bazılarının yere göğe sığdıramadığı muhterem (!) Şenol Güneş de dahil.

Bu takıma alt yapıya da önem verecek ordaki madeni değerlendirecek teknik ekip lazım, bakın hoca yeterli değil ekip lazım
    kimi piyasaya sürmüş? lig maçlarında hiçbirini oynatmadı. kasmpaşa maçına forvetsiz çıktı yine beşir'i oynatmadı.kupa maçlarında ve ligde son dakikalarda oynattığı gençler var. biraz beşir öne çıktı o kadar. hami de ramazan'ı çıkardı ona bakarsan.çok farklı değil genç oyuncular bakımından.sadi üç önlibero oynatıyor diye korkak deniyordu. araya hami'nin girmesine gerek yoktu ama bursa maçında aynı bu şekilde infial oluştu, hocaya denmeyen kalmadı. olanlar çabuk unutuluyor. sanki o eleştirileri yapan bu taraftar değilmiş gibi işin içinden çıkıyorlar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı OnurKul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde cevap vermem ama Şenol Güneş'in her gelişinde parlattığı futbolcuları yazsak yine de bu adama öfke kusacaksınız. Ne altyapıymış be arkadaş. Profesyonel kulübün derdine bak.

Yahu arkadaş sen profesyonelsin. 18'lik çocuğu eğer messi-ronaldo değilse niye sahaya sürüyorsun. Görüyoruz sahaya çıkan bebelerin rezilliğini, kaybettirdikleri maçları. Profesyonel oyuncunu oynat, maç kazan kasana para koy.

Her gelişinde partlattığı oyuncular var burak, olcan vs ama parlatamadığı da sürüyle oyuncu var. Misal ts'de volkan şen
    alt yapıdan bir kişi çıkarıp piyasaya sürmedi süremez öylesi bir hoca değil, beşiktaşta sürebildi mi?
    Şu şenol güneş sevdasından vazgeçelim lütfen,iyi hoca evet belli bir standardı var ancak daha kaç kez bu takımın başına gelecek ve sonrasında gidecek, adamın kariyerine yazık değil mi? Bize vereceğini verdi daha ne verecek, ben de bunu anlamıyorum.
    Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar beklemek aptalların işidir biraz farklı şeyler denememiz lazım. Şenol hoca boşta olsa hemen onu getirecekler onu gelecek sezon için, yeter da

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimi piyasaya sürmüş? lig maçlarında hiçbirini oynatmadı. kasmpaşa maçına forvetsiz çıktı yine beşir'i oynatmadı.kupa maçlarında ve ligde son dakikalarda oynattığı gençler var. biraz beşir öne çıktı o kadar. hami de ramazan'ı çıkardı ona bakarsan.çok farklı değil genç oyuncular bakımından.sadi üç önlibero oynatıyor diye korkak deniyordu. araya hami'nin girmesine gerek yoktu ama bursa maçında aynı bu şekilde infial oluştu, hocaya denmeyen kalmadı. olanlar çabuk unutuluyor. sanki o eleştirileri yapan bu taraftar değilmiş gibi işin içinden çıkıyorlar.
    o ramazanı trabzon bünyesine katan da oydu kayseriden. Sadi hoca ilk gelişinde de gençleri oynattı. Şimdi o tartışmaya girmeye gerek yok. Gençleri bi maçta 90 dakka oyuna süremezsin kaldırmıyor vücütları kondüsyonları.
    O üçlü önlibero sisteminde inanki şuanki durumumuzdan iyi olmazdık. Sanırım siz de Hamicilerden diniz Sadi hoca varken.
    Benim eski yazıları açıp bakın ne demişim sadi hoca hakkında. Ama genel kanım şudur ki Ts taraftarı futbolu bilmiyor yoksa Sadi gitsin Hami gelsin diye tutturmazdı.

Nereden
    Ankara

Her gelişinde partlattığı oyuncular var burak, olcan vs ama parlatamadığı da sürüyle oyuncu var. Misal ts'de volkan şen
    alt yapıdan bir kişi çıkarıp piyasaya sürmedi süremez öylesi bir hoca değil, beşiktaşta sürebildi mi?
    Şu şenol güneş sevdasından vazgeçelim lütfen,iyi hoca evet belli bir standardı var ancak daha kaç kez bu takımın başına gelecek ve sonrasında gidecek, adamın kariyerine yazık değil mi? Bize vereceğini verdi daha ne verecek, ben de bunu anlamıyorum.
    Aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar beklemek aptalların işidir biraz farklı şeyler denememiz lazım. Şenol hoca boşta olsa hemen onu getirecekler onu gelecek sezon için, yeter da
    Şenol Hoca'nın dönüşü başka olur. Bu arada sadece son gelişinden yazmışsın. O adam 3 kere geldi, üçünde de şampiyonluğa oynadık 2. olduk ve efsane kadrolar kuruldu. O kadroları bir araştırmanı istiyorum kardeşim.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Hami hami hami diye kafamızı şişiren futbol bilgisi fukaraları nerdesiniz, hadi şimdi savunun hamiyi kötü zamanda yanında yoksunuz
    hami iyi bir futbolcuydu kesinlikle iyi bir hoca değil,kabullenin artık buna unal da aynı şekilde,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    İstanbul

İnşaAllah dönmez,
    Kadroların hiçbirini Şenol Güneş kurmadı şuan beşiktaşta kurmadığı gibi
    Döneminde iyi oynadığımızda hem fikiriz ama demirel gibi 3 kez glip 4 kez gitti
    Farklı bir şey denemeliyiz, şenol hocayı tükettik yeni bir heycan getiremiyecektir.
    Bi de bu sene başında Ts ye yenildi diye ağzı durmadı onu unutamıyorum, Sanki hakem hatası ile yenilmiş gibi durmadan gereksiz antipatik açıklamalar yaptı. Ekmek yediğin yeri bu kadar gömmemelisin
    Alıntı OnurKul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Hoca'nın dönüşü başka olur. Bu arada sadece son gelişinden yazmışsın. O adam 3 kere geldi, üçünde de şampiyonluğa oynadık 2. olduk ve efsane kadrolar kuruldu. O kadroları bir araştırmanı istiyorum kardeşim.

Nereden
    Bursa

o ramazanı trabzon bünyesine katan da oydu kayseriden. Sadi hoca ilk gelişinde de gençleri oynattı. Şimdi o tartışmaya girmeye gerek yok. Gençleri bi maçta 90 dakka oyuna süremezsin kaldırmıyor vücütları kondüsyonları.
    O üçlü önlibero sisteminde inanki şuanki durumumuzdan iyi olmazdık. Sanırım siz de Hamicilerden diniz Sadi hoca varken.
    Benim eski yazıları açıp bakın ne demişim sadi hoca hakkında. Ama genel kanım şudur ki Ts taraftarı futbolu bilmiyor yoksa Sadi gitsin Hami gelsin diye tutturmazdı.
    hayır uzun dönem çalışacak hoca gelmeyecekse sadi devam etsin araya başka hoca sokmaya gerek yok dedim. ama sadi hoca da çok genç oyuncu oynatmıyordu ligde. defansif oynatıyor diye gelen eleştirilere de katılmıyordum pek. ama erkan'ı oynatmasına, seçtiği bazı oyunculara kızıyordum bazen. hiçbir hücum planı yapmıyordu.hami de defans planı yapmıyor. hami'nin ki çok daha kötü.

Nereden
    İstanbul

hayır uzun dönem çalışacak hoca gelmeyecekse sadi devam etsin araya başka hoca sokmaya gerek yok dedim. ama sadi hoca da çok genç oyuncu oynatmıyordu ligde. defansif oynatıyor diye gelen eleştirilere de katılmıyordum pek. ama erkan'ı oynatmasına, seçtiği bazı oyunculara kızıyordum bazen. hiçbir hücum planı yapmıyordu.hami de defans planı yapmıyor. hami'nin ki çok daha kötü.
    Aynı şekilde düşünüyorum. Sadi sezon sonuna kadar devam etmeli idi, Sadiyi gönderip Hamiyi getirmek Attan inip eşşeğe binmekten başka birşey değildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Değil maçın kendisini özetini dahi izlemeye katlanamayacak haldeyim....

Şu ligden Uefa muefa filan değil tek beklentim var bir an önce bitse de kurtulsak.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Bursa

bu maçta çok farklı şeyler vardı.bu kadar rezillik ve çorba bir takım görmedim. topu attılar ekici'ye ne yaparsan yap der gibi.o da dönüp durdu etrafında.en azından erkan ve marin'i oynatma hoca dedik. okay, erkan, marin, ekici, özer hatta muhammet bunların hepsi 10 numara mevkisinde oynamış oyuncular.yani topu kendileri kullanmak istiyorlar. öyle yıldız zannediyorlar kendilerini.böyle kadro kurmak, çorba yapmak intihardı zaten.

Nereden
    Konya

Hami bu külübe bir daha hoca veya başka bir şekilde asla ve asla sokulmamalı..Ulan İbrahim üzülmez'den utan..daha 40'ına yeni basacak bi adam seni dün madara etti.Sen futbola başladığında deli ibo paçalı donla geziyordu neredeyse.Dün maçı izlerken sipikerin şu sözü her şeyi özetledi , "Gençlerbirliği'nde topu alan her oyuncu hızla hücüum bölgesine topu gönderiyor" bu İ.Üzülmez'in mantalitesini özetleyen cümledir.peki Hami efendi senin mantaliten ne?Ulan geldiğinden beri ne verdin bu takıma?Bu arada Landell denen madrabazın annesi ve tüm kabilesine sevgilerimle (!)

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bu külübe bir daha hoca veya başka bir şekilde asla ve asla sokulmamalı..Ulan İbrahim üzülmez'den utan..daha 40'ına yeni basacak bi adam seni dün madara etti.Sen futbola başladığında deli ibo paçalı donla geziyordu neredeyse.Dün maçı izlerken sipikerin şu sözü her şeyi özetledi , "Gençlerbirliği'nde topu alan her oyuncu hızla hücüum bölgesine topu gönderiyor" bu İ.Üzülmez'in mantalitesini özetleyen cümledir.peki Hami efendi senin mantaliten ne?Ulan geldiğinden beri ne verdin bu takıma?Bu arada Landell denen madrabazın annesi ve tüm kabilesine sevgilerimle (!)
    hem kendi takımını hemde bizi iyi tanıyor, deli ibo ,hami artist ancak bu hafta saha kenarında ne giysem derdinde ,bide buna 100 bin lira veriyorlarmış,yuh ulan yuhh
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Afrika Diğer

bu kadrodan

3-4 topçu seneye kalması lazım,

m.demir,g.varol,iyi olursa ekici,akıllı olursa Onur,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Hey gidi yiğit Anadolu çocuğu, özde Trabzonspor'lu İskender GÜNEN

Zamanında seni izlemenin keyfi o kadar lezzetli ve heyecanlıydı ki, seni dün akşam Ankara'da ağlatan zavallılar bunu bilemezler.

Senin gibi, Ünal gibi, Tolunay gibi daha birçok Trabzon'lu olmayıp da TS'li olmanın, o kutsal formayı terletmenin hevesini ve kudretini içine sindirmiş olanlar lazım Trabzonspor denen takıma

Değil Fatih Atikler, Musa Nizam'lar, ya da torpilli futbol katilleri Yumlu'lar, Zeki'ler, Özer'ler asla değil.

O ruh geri gelecek.
    Sabredeceğiz.
    Çünkü TS bir efsanedir ve efsaneler
    ASLA ÖLMEZ.

Acayip öfkeliyim dünkü futbolu görünce
    Şeytan diyor bas tesisleri, kızılcık sopasıyla giriş oyuncuların alayına
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadrodan

3-4 topçu seneye kalması lazım,

m.demir,g.varol,iyi olursa ekici,akıllı olursa Onur,
    Onur
    Muhammet DEMİR

gerisini şutlasınlar
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

bu maçta çok farklı şeyler vardı.bu kadar rezillik ve çorba bir takım görmedim. topu attılar ekici'ye ne yaparsan yap der gibi.o da dönüp durdu etrafında.en azından erkan ve marin'i oynatma hoca dedik. okay, erkan, marin, ekici, özer hatta muhammet bunların hepsi 10 numara mevkisinde oynamış oyuncular.yani topu kendileri kullanmak istiyorlar. öyle yıldız zannediyorlar kendilerini.böyle kadro kurmak, çorba yapmak intihardı zaten.
    yumlu nasildi sen onu anlat.
    birinci ve ikinci golde ne kadar klas bir stoper oldugunu gosterdi degilmi
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Bursa

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yumlu nasildi sen onu anlat.
    birinci ve ikinci golde ne kadar klas bir stoper oldugunu gosterdi degilmi
    abi niye böyle yapıyorsun onu anlamıyorum, sinirini benden almaya çalışıyorsun. yumlu rezaletti ama o gollerdeki hatalardan dolayı değil, mücadeleyi bırakmasından motivasyonunu düşürmesinden dolayı. ayrıca ikinci golde cavanda kontrol ediyor stancu'yu. sen de çok övdüğün müthiş stoper, takımın en iyi stoperi dediğin aykut'un oyununu açıkla o zaman.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Erman toroğlu hakkında başkan konuşmalı. eğer böyle bir şey varsa utancımdan ne yaparım bilmiyorum. ben sikebahceliler gibi yuzsız olamam
    13 Vitor Hugo

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İşin en kötü yanı da Trabzonspor'un bu futbolcu kırıntılarına borcu var !!

Ben bunların çoğunu rencide ederek gönderirim takımdan.Gazetelere ilan veririm "zararına satılık topçu" diye. Sahibinden'e,gittigidiyor'a falan atarım.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasını yaşayan,futbolculuğundan sonra bir adım kendisini geliştirmemiş,dünya futbolundan bihaber,çağın sisteminden uzak,hayrına öz evlatçı,tek özelliği eski Trabzonsporlu olması olan futbol yobazlarından kurtarmadıkça başarılı olması mümkün değildir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu nedir kardeşim nasıl iştir...
    Takımın yürümeye mecaili yok...

rezil 3 lig takımından bile daha kötü haldeyiz..
    Ayakta duramayan ama alacakları için kulübe ihtar çektiren sopalık hergeleler...ve tabiiki de buna bir de filozof HAMİ yi eklerseniz sonuç kaçınılmaz olur...
    Bir takım nasıl bu kadar düşüş içerisinde olur anlaşılmaz.....
    Yazıklar olsun be

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4-5 yediğimiz rezil maçlar dahil, rezilin de ötesi, gördüğüm en berbat ve utanç verici Trabzonspor.

Hayatımda bu takımın bu kadar berbat duruma düştüğünü görmedim. Sahada futbol adına hiçbir şey yoktu. Tam anlamıyla utanç verici.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Takımız hazırlıklarını iyi çalıştıklarını söylüyor hami korkagi acaba geldiğinden beri hami ne çalıştırıyor bu çalışma nasıl böyle rezalet oynuyor. Hami Özer e erkan Marine oynattigi sürece yenilmeye mahkumdur
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)