Sayfa 19 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 29 69 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2405 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 19.Hafta l Y.Malatyaspor 1-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni Tweetleri göster
    Sohbet
    BtcTurk Yeni Malatyaspor
    @YMSkulubu
    Elazığ ve Malatya'yı etkileyen depremin yaraları sarılırken, bölgemizin yaşadığı travmadan bir an önce kurtulması ve hayatın olağan akışıyla devam etmesi adına Trabzonspor müsabakamızın aynı gün ve saatte oynanmasını camiamızın da yüksek anlayışıyla uygun olacağını düşünüyoruz.

Su maci oynayip gelirinide depremzedelere bagislamak varken bizim yonetim neyin kafasini yasadi acaba tff zaten firsat kolluyordu..

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener İrfan canı viscaya eft yapmış olabilir. Bu olağan sen de yap arkadaş. Bunu engelleyemiyorsan şartları eşiyle malatyanin kalecisini satın al. Kim ispat edebilir. Hakkını yedirtmezsin bu etiktir kısasa kısas.
    Halihazır 3 temmuz şike/teşvik sürecinden sonra TS veya X kulübe şike davası açacak kişi daha anasının karnından doğmadı.

O savcı, polis haklı da olsa direkt FETÖ'cü suçlamasına maruz kalacak.

Futbol düzeninde artık şike yapmak serbesttir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Ulan ne ağladınız bee fenerden korkuyorsan şampiyon olacağız diye niye konuşuyorsunuz üst üste koyup vurup geçeriz rahat olun depremse deprem afetse afet ne fark eder ne zaman oynadığımız takıma güveniyorsan koyar geçer diyeceksin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fener macini alirsak da onumuz acilir ama.

Bir hucumcu bir de sakatlarin donmesine ihtiyac var. Hayirlisi olsun bakalim. Korkacak bir sey yok Allahin izniyle.

Nereden
    İstanbul

Zorlu fiksturumuz var araya birde bu mac sıkısacak en etkili adamin şikebahce macinda yok bu macda yenilirsen zaten malatya macinin onemi kalmayacak bu neye hangi akla hizmetdir anlamadim ben ulan malatyadan boyle bir oneri gelse hani bir nebze anlayacagimda bu ne simdi..

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı nevzat61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsan olandan bahsettim..herkesin üstüne almasına gerek yok..cenaze evinde düğün yapmanın bize eziyet olmasına atıfta bulundum..forumda benim gibi düşünenlerin fazla olması zaten yeterli..

Ayrıca şehit olaylarının olduğu zamanda bilmediğin halde emin olmak..nasıl bir karakter ile izah edilir...bilemedim..
    Hakaret etmeden yazdığım birçok ifadeye rağmen verdiğiniz cevaba bak.Tam bir şovmensiniz.Cevaba bakar mısın ? İnsan olana demiş de herkes üstüne alınmasınmış.Senin gibi bir terbiyesizle muhattap olduğum için kendimden özür diliyorum.Terbiyesi olmayan adamın da vicdanı oluyormuş.Bak sen şu işe.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iki macta 6 puani kaybettik bile. Hatta daha fazlasi. Tarafsiz TFF miz Malatya macini Sivas ve Bjk ile oynayacagimiz haftalarin tam arasina alarak ligde bizi rezil duruma dusurecektir.
    Malatyaspor bile "oynayalim" derken duyar yönetimimiz ayni duyarliligi Nwakaemenin karti icin de gostersin bakalim, ne kadar dikkate alinacak TFF tarafindan.
    Berat Albayrak'ın abisi Nihat Özdemir Malatya maçını dediğin gibi Sivas karşılaşmasının öncesine alacaktır.

Malatya o maça yeni teknik direktör, iyi bir ivme ve tam kadro ile çıkacak.

Nwakaeme'nin cezası hala belli değil.

Muhtemelen FB maçında cezasını çekmesi için Nihat Özdemir-Rıdvan Dilmen planları ona göre yapmıştır.

Ağaoğlu yapılan bu toplum mühendisliğine güya vicdan kasarak TS'u mağdur etti.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ev sahibi oynamak isteğini açıklamışken maçı erteleme kararı almak nasıl bir operasyondur!

Başkan ve yönetim ne iş yapıyor?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Şovmen olsam mesaj sayım 10 yılda 100 ile sınırlı kalmazdı..şu ana kadar kimse ile tartismadim...bundan sonra da düşünmüyorum..birine cevap verirken emin olmadan bilgin olsun..bak işine..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakacağız bu lig daha nelere gebe
    Konu Armağan Dere tarafından (25.01.2020 Saat 22:35 ) değiştirilmiştir.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

İIrfancan alenen maçı sattı zaten sahada yürüdü başak maçı vermeye gelmiş konuşacak birşey yok fazla...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Ben bunu söylemekten utanıyorum bu şikeciler bizim yabancılara da teşvik primi teklif edecektir.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Nereden
    İstanbul

Şikebahce macinda nwakamenin cezasi kalkmazsa bilin ki bu erteleme sirf oynamasin diye yapilmistir.elazigin maci tff tarafindan ogle olmadan sabah saatlerinde iptal ediliyor malatya maci icin aksam saati bekleniyor ve ne hikmetse biz aciklama yaptikdan 1 saat sonra erteleniyor malatya oynayalim derken ustelik.neler donuyor anlamadim tff firsat kolluyor yonetim neden buna canak tutuyor.madem erteleyeceksin tff neden elazig ile ayni saatde sabah almiyorsun bu kararida bizim aciklamamiz bekleniyor cok acik mac oynanacakti klupdeki is bilmezler yuzunden is buralara geldi..bakin o cezayi kaldirtin simdi yoksa bir cuval incir berbat olacak
    Konu gurur6134 tarafından (25.01.2020 Saat 22:39 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bunu söylemekten utanıyorum bu şikeciler bizim yabancılara da teşvik primi teklif edecektir.
    Yok devenin bale pabucu.
    8. Kuşatma

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Trabzon olarak depremin altinda ezildik Allah yar ve yardimcimiz olsun
    Allah Malatya ve Elazigda ki kardeslerimize sabir versin
    bize de tff ve sb ye karsi korusun yarabbim

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne TFF'si yahu yönetim o mesajı yayınlamasa hiç bir sıkıntı yoktu.. 120 dk üstüne korkup bi hareket yaptılar ellerinde patladı böyle.. Bu kadar amatörlük olmaz.. Ayrıca Nwakaeme ceza açıklaması gibi bi durum yok ceza belli zaten açıklama yapılmayacak..

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Malatyada deprem olmamış can kaybı olmamış. Maç neden ertelendi? Yönütimin bu gereksiz işgüzarlığına ne demeli.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Someone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan ne ağladınız bee fenerden korkuyorsan şampiyon olacağız diye niye konuşuyorsunuz üst üste koyup vurup geçeriz rahat olun depremse deprem afetse afet ne fark eder ne zaman oynadığımız takıma güveniyorsan koyar geçer diyeceksin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ne korkması ya ne korkması
    Adamın ceza alması gereken adamı, bugün oynuyor üstüne sarı görecekken görmüyor
    Bizim en iyi oyuncumuz oynayacakken ertelenen maç nedeniyle cezalı duruma düşüp oynamıyor.

Kamil-Yusuf Sarı kanadıyla mı oynayacaz ..... maçında

100 tane kaçırıp 1 tane yiyip, yerimize oturalım onu mu istiyorsunuz.
    Korkmakmış.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı Togrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malatyada deprem olmamış can kaybı olmamış. Maç neden ertelendi? Yönütimin bu gereksiz işgüzarlığına ne demeli.
    Malatyada 6 can kaybı var..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ev sahibi oynamak isteğini açıklamışken maçı erteleme kararı almak nasıl bir operasyondur!

Başkan ve yönetim ne iş yapıyor?
    Mallık evet mallık.
    ŞB maçında Wakaemeyi ararsak gelecek o kamuoyu bildirgesinin her taraftara hesabını verecek yönetim!
    Bu kadar amatörlük olmaz.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fbnin oynadığı baskılı oyun gerçekten korkutucu. Ama bizim fb maçı bundan çok daha korkunçtu. Fb nin kadrosu okadarda iyi değil creatif oyuncuları sadece rodriguez var. Fb nin oyunu ortasahdada dümdüz oyuncularla baskı kurup sürekli topu bodozlama hücum etmek . Bizim ligde çok işe yarayan bir taktik. Fb trabzonda elbette böyle oynayamaz ama biz geçen sene büyük maçlards oynadığımız baskolı oyunu oynamazsak fb buna yakın nir oyun oynayabilir ve kayıp yaşarız

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

tepki gösterin arkadaşlar

Yeni Malatyaspor-Trabzonspor maçının ertelenmesinin ardından Anthony Nwakaeme cezasını Fenerbahçe maçında çekecek.

yüzde yüz bize yapılan operasyondur bu

itiraz edin
    "Annuit cœptis"

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Emin olun şuan fenerbahçenin korktuğu tek rakip Trabzonspor. Siz bakmayın onların biz rahatız şampiyon olacağız moduna onların tek korkusu ulan bu Trabzonspor kazabela şampiyon felan olur biz mahvoluruz.Dikkatli bakın gollere bile çılgınca kimse sevinemedi teknik direktöründen tutun ali koçuna taraftarına kadar.Hepsinin aklında Trabzonda ne yapacağız düşüncesi var benim hayatım insan beyni okumakla geçti rahat olun.

Nereden
    Ankara

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berat Albayrak'ın abisi Nihat Özdemir Malatya maçını dediğin gibi Sivas karşılaşmasının öncesine alacaktır.

Malatya o maça yeni teknik direktör, iyi bir ivme ve tam kadro ile çıkacak.

Nwakaeme'nin cezası hala belli değil.

Muhtemelen FB maçında cezasını çekmesi için Nihat Özdemir-Rıdvan Dilmen planları ona göre yapmıştır.

Ağaoğlu yapılan bu toplum mühendisliğine güya vicdan kasarak TS'u mağdur etti.
    Bu yapilan bize gore vicdan, bizim disimizdaki herkes icin ise tam bir aptallik gostergesi. Bu ülke insani yapilan iyiligi artik hatirlamaz, eskidendi o. Sen adamlik sergilersin, gel gör ki birileri seni aptal yerine koyup "kendi etti kendi buldu" der, hatta daha ileri gideyim, bir bakmissin kendi yönetiminin bile düsünmedigi kentin takiminin macinda "...Trabzona ky,...Trabzon, olamazsin sampiyon, 3 3 3" tezahüratlari esliginde mac izlersin.
    Hakli bir feedback alsak eyvallah da degmez gercekten degmez. Yanlis yapti Ağaoğlu,

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

yönetim gerçekten Trabonsporun menfaatini düşünüyorsa başakehirli oyuncularının hesap hareketi kontrol edilsin der bunu diyebilirler mi?
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)