Sayfa 234 Toplam 308 Sayfadan BirinciBirinci ... 134 184 224 232 233 234 235 236 244 284 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7687 adet sonuctan sayfa basi 5,826 ile 5,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Tam istifa etmeli diye düşünürken 90+3'te yaptığı büyük hamleyi görünce kalmalı diyorum. Yani siz anlamıyorsunuz adamı. 90+3'te Fıratcan'ı aldığı an çok büyük bir mesaj verdi. Anlamı çok derin. Felsefe var işin içinde. Kazanmak için mi aldı yoksa skora yatıp zaman kazanmak için mi? Olmak mı olmamak mı! Anladınız siz onu. Ayrıca Abdüş ve Ekuban sakat. İşte bütün mesele bu. Halbuki Abdüş ve Ekuban sakat olmasaydı çok güzel olurdu. Abdüş ve Eku olmasaydı Trabzonspor da olmazdı.
    Konu erolizmts tarafından (23.09.2019 Saat 22:16 ) değiştirilmiştir.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

fantezi yapacağına sağ kanat alıp sağ kanat safa, forvete de Muhammet koysaydi eleştiri yapmazdım. Garip garip işler yaptı. Bir de son dakikalarda niye kontra yiyoruz, birakip puan puan değil mi, yüklenmeyi bilmiyorsan al bir puanı gel, mal gibi gol yemek ne demek.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene de böyleydi. Niye Olcay'ı kesti? Sivas maçında yarım saatte 5-6 defa ofsayta düşen Burak'ı sakatlıktan döner dönmez oynatmak için sezona üç gol atarak başlayan Rodallega'yı kesti.

Neyine şaşırıyorsunuz?

Nereden
    Ankara

Hocam Allah aşkına Firatcan denen adamdan bir vazgeç gözünü seveyim.
    TRABZON SPOR

Nereden
    İstanbul

her maç aynı hatalar,her maç 85 e kadar oyuncu değiştirmemek için direnmek niye yarın beşiktaşı yensek ne fayda yine aynı şeyler olucak iyiyken yollar ayrılmalı ve yabancı hoca getirilmeli

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sezgin Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O yetmezmiş gibi forvet diye oyuna aldığı,sağından soluna dönerken mevsim değişen adamı sağ kenara koyuyor beyimiz...Rezillik diz boyu tam anlamıyla.
    Düz mantık çalıştığı için göremiyor olan biteni. Halbuki insan düşünür dimi Donis i niye çıkardın o zaman Koray kanat oynayacaksa ?

Kontrolü kaybetmiş, sağlıklı karar vermeyi geçtim. Sağlıklı demeç bile veremeyen bir adam takımı bu kadar motive edebiliyor işte.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

En koyu ünal ci olan ben bile suan itibariyle acaip soğudum .
    Yenilmek sorun degil
    Fırat ve koray i koydunya
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Kuzey Amerika

Dogana karsi ne gicigin var hocam? Ayrica gol aticaz diye forvet oyuncusu sokmak zorunda degilsin. Tek forvet oynasak ama ortasahamiz guclu olsa daha cok atak yapariz daha cok gol atariz. Bu cok duz bi mantik, gelismemis futbol bilgisi malesef. Ortasahamiz guclu olsa ne gol yeriz ustune gol aticak pozisyona gireriz. Takimin sorujnu ortasaha bunu goremiyorsan bye bye

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

rıza 35 de aksayan takıım görüp değiştirdi sen neyi bekkledin hocam. 30 dan sonra da biz aksamaya başladık.

Nereden
    Trabzon

Yav hocam kaç kez denedin aynı naneyi, olmuyor işte. Hala aynı diziliş, hala aynı zamanda aynı değişiklikler.

Kafayı mı sıyırdınız nedir yahu ? Yeni bişey denememeye yemin mi ettiniz ?

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Su Takim cidden antraman da hic penalti calisiyormu cok cok cok cok cok merak ediyorum
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkesin gördüğünü Ünal Hoca göremiyor mu ya da yardımcıları uyarmıyor mu merak ediyorum. İkinci golü belki son dakikada yedik ama korner dönüşlerinde ikinci topları almayı bırakın geriye hiçbir zaman zamanında dönemedik. 2 kere kaçırdılar 3.de attılar. Kaçan 1 puandan ziyade paraya yazık...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Trabzon

Sinirimiz bile seni sevdiğimizden, ama senin olmanı bekleyecek durumumuz yok.

Takımda gram ışık yok gram. Bu sene başında da böyleydi. Bu sahada oynattığın şey küme düşme oyunu, hiçbir takıma üstünlük kuramazsın bu oyunla.

KoRNea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Bu takım antremanlarda ne çalışıyor anlamıyorum. Ünal hoca futbol basit oyun biz bu oyunu oynatırız diyordu. Ben ortada oyun falan görmüyorum. Kadron kısıtlı olabilir ona lafım yok ama taktik anlamında sahanın içinde hiçbir şey yok. Bir sezon daha boşa gitti. Görünen o ki bu takım yüzümüzü hiçbir zaman güldürmeyecek.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben her şeyden önce oyuncuların hocaya inançlarının kalmadığını düşünmeye başladım. Yani en futboldan anlamayan taraftar bile takımdaki sistemsizliği isteksizliği görüyor ama hoca görmüyorsa futbolcu ne hisseder? Buradan bi yol olmaz ben niye uğraşayım der ne diyecek. Geçen senenin hayrına hatta hoca ile arasında gönül bağı olduğunu düşündüğüm ömür parmak sosa ekuban Novak pereria gibi adamlar yine var gücüyle oynuyor. Geri kalan ise önemsemiyor. Evet asıl problem bu. Geçen sene son ana kadar vazgeçmeyen takım artık kazanıp kaybetmeyi önemsemiyor. Taraftar yönetim falan değil bu gidişle bu oyuncular gönderecek hocayı
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Kuzey Amerika

Ayrica idman programini cok merak ediyorum. Hicmi calismiyor futbolcular? Sorloth geldiginde makine gibiydi simdi poposunu kaldiramiyor,

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beşiktaş maçı kader maçı olmalı. Geçen sene Malatya maçından sonra iyi toparlanmıştı ama bu sefer o ışık hiçç yok
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin gördüğünü Ünal Hoca göremiyor mu ya da yardımcıları uyarmıyor mu merak ediyorum. İkinci golü belki son dakikada yedik ama korner dönüşlerinde ikinci topları almayı bırakın geriye hiçbir zaman zamanında dönemedik. 2 kere kaçırdılar 3.de attılar. Kaçan 1 puandan ziyade paraya yazık...
    Bir keresinde adamlar resmen 6ya 3 mü ne geliyorlardı ama top salak bir şekilde harcadılar. Tam o ataktan sonra hemen Doğan’ı oyuna alırdı iyi bir teknik direktör.

Kötü gidişatın tek sorumlusu kendisi değil, hatta kanımca ilk onbirlerde genellikle gayet iyi iş çıkarıyor. Ama müdahele konusunda gerçekten sıfır’ı bırak tesmen eksi eksi....

Yani resmen her müdahelesi bize negatif etki ediyor. Orta sahadan top getiren oyuncu çıkarıyor, sıfır tekniği olan sırık bir oyuncu koyuyor. Hadi onu öne dikip uzun top oynayacak derken, Koray orta sahada gezinip tüm pas oyunumu bozuyor. Düşen orta sahayı görüp, Forvet çıkarıp kanat oyuncusu alıyor.....

Yani müdaheleleri hissine göre mi yapıyor, yoksa gerçekten futboldan bu kadar az mı anlıyor bilmiyorum. Ama şu bir gerçek ki eğer bir kalkınma olacaksa (çok zor) bunun nedeni kesinlikle kendisi olmayacak, zira o kapasiteyi onda görmüyorum....

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam takıma izin ver yine, moralleri bozulmuştur beyefendilerin.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Kuzey Amerika

Atak futbol oynamak icin forvet sayisini arttirmaya calismak futbolu bilmemektir.

Her mac gol yememizin nedenini defans oyuncularina mal etmek te futbol bilmemektir.

Takimin sorunu ortasaha, cok acik. Ayrica her topu alan kendisi birsey yapmaya calisiyor. Hizli pas yaptigimiz tek atakta gol attik zaten.

Pas atip bosa kacicaksin ya cok mu zor? Antremanda ortada sican oynatmasi lazim futbolculara paso.

Ayrica idman programi elden gecirmeli, oyuncular fiziksel olarak dokuluyor..

En onemlisi ortasahaya cozum bulunmali. 4-2-3-1 oynamali takim. Baska caresi yok, bloklar arasinda cok fazla mesafe oluyor forvet yanliz kaliyor.

Nereden
    Trabzon

Sağ kanadı çıkar forvet sok olmadı sonra forveti al sağ kanat sok.. yemişim iyi niyetini.

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam takıma izin ver yine, moralleri bozulmuştur beyefendilerin.
    Bir beş gün daha iyi gider, haftaya nasıl olsa bjk yener bizi ne gerek var paşalara antreman yaptırmaya.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Ankara

Cesaretini kaybetmişsin
    En büyük Trabzon

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cesaretini kaybetmişsin
    Kesinlikle.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Her maç aynı senaryo hani tutsa başarılı olsa anlayacağım Advijaj çıkıyor yerine forvet giriyor sağ açığa saçma sapan alakası olmayan adamlar geliyor rakip akın akın geliyor Pereria götunu yırtıyor yardıma gelin diye Allah aşkına 3 -4 maçtır aynı olay yahu biz mi salağız hoca da mı sıkıntı var anlamıyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)