Sayfa 69 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69 70 SonuncuSonuncu
Toplam 1732 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı serkanholep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzona gelecek en iyi teknik adam Şenol hocadır

neden iyi kadrolar hep şenol hocaya denk geliyor

20 tane hoca değişti hangisi süper futbol oynattı da gitti

veya şampiyonluğa oynattı takımı

ziya doğan mı halilodzic mi ersun hocamı

kupaları heyecanı şenol hocayla yaşıyoruz hep

daha iyisi yok ve gelmez

kendimizi dev aynasında görmeyelim

istanbul takımlarıyla baş edemeyiz

her anlamda

olabileceğimizin en iyisi olmaya statükoyu arada sırada da olsa yıkmaya çalışmalıyız

bundan sonra şampiyonluk zor peş peşe şampiyonluklar imkansızdır

bu sadece bizim elimizde değil tabi

son 8 aylık süreçde olanlardan sonra futbolun sadece futbol olmadığını anladık sanırım
    aynen katılıyorum bunları anlayamayan veya anlamak istemeyen arkadaşlarımız var burada

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

S.Biliç,Şenol Güneş'in alternatifi olarak ilk tercihim olabilir.Bunun dışında yerli bir isim olarak Şenol Hoca'nın alternatifi yoktur.

Biliç "ilk tercihim Türkiye'de şampiyonluğa oynayan bir takım olacak" demişti,Avrupa Şampiyonasından sonra milli takımı bırakıyor..

Şenol Hocam sportif direktör veya başkan olsun..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Oyuna 4 defans oyuncusu ve 1 stoperler başladık....

Daha sonra Aykutuda oyuna alarak stoperleri ikiledik....

4+2 defans oyuncusuyla 6 kişi defansa çekildik...

Oysa rakibimiz Real Madrid Değil Gençlerbirliği idi.....

Burak'a rekor kırdıracağız derken takımın düzeniyle oynadık. Geçen hafta çekirge sıçradı Sivas maçında penaltı kaçırmamaıza rağmen 3 puan almıştık...

Bu maçta penaltıyı Buraka attırmak intihar gibi bir şeydi.... Tolga taaleden gelip sarılınca iyice stres yaptı ve sonuçtas kaçırdı....

defansa çekildik penaltıyı atamadık....

Dolayısıyla rakipte bu kadar ikramı geri çevirmedi.....

maçın özeti böyleydi diyebiliriz....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...Ha derseniz şampiyon mu yaptı şenol hocanında şampiyon yaptığını hatırlamıyorum.
    Bence biz geçen yıl şampiyon olduk ..
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    Ankara

---------Tolga-------------
    Celu--Giray----Yumlu---Cech
    ----------Zokora----------
    --------Colman---Adrian----
    Serkan-------------------Halil
    -------------Burak----------- ilk 11 i ile başlayıp, Alanzinho ikinci yarı oyuna alınsaydı, çok rahat alabileceğimiz bir maç olurdu.Bütün silahlarımızı ilk devrede kullanarak resmen kendi bacağımıza sıktık...Aykut girdi sırıttı, Henri girdi iki metre top süremedi, Alan ve Adrian da yorulunca takımın pili 60. dakika itibarıyla bitti, bitik haldeki rakip cesaretlenmeye başladı, penaltı da kaçınca bizim için skorun ne olacağı belli oldu...Kısacası yanlış kadro ve yanlış değişiklikler maçın skoruna direkt etki etti.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

96 daki takımın temelini kuran , çok iyi bir hoca olan leekens tir .2004 teki takımın temelini kuran samet hocadır ve Türkiye kupasını kazanmıştır.2004 yılında ziya hoca Türkiye kupasını almış eğer, ilk yarı gelseydide takımı şampiyon yapacaktı 2. olduk .2011 deki takımın kurucusu ersun yanaldır ve yine bir kaç yeteneksizin yüzüznden şampiyonluğu kaybetmiştir(umut ve gökhan) bütün bunlar ortadayken nasıl her başarımızın arkasında şenol hoca oluyor onu bir türlü çözemiyorum.Ayrıca Trabzonspora tarihinin en iyi futbolunu oynatan urban breams tir .20 yaşındaki çok bilmişşler arşivlerden bulupta seyretsinler. Bir büyük takım yense ya da yenilse de kendi sahasında nasıl oynar bakınız 91 ve 92 sezonları ...Ha derseniz şampiyon mu yaptı şenol hocanında şampiyon yaptığını hatırlamıyorum.
    Noktası virgülüne kadar aynı görüşteyim. Ayrıca, şu an 30 yaş altındaki arkadaşlarımızın çok sağlıklı yorum yapamamaları, Trabzonspor'un öncesini çok iyi bilemiyor olmalarındandır. Ve en önemlisi, ''Derin Trabzonspor'' gerçeğini yok sayarak yapılacak hiç bir analiz, yerine oturmaz...

Nereden
    İstanbul

96 daki takımın temelini kuran , çok iyi bir hoca olan leekens tir .2004 teki takımın temelini kuran samet hocadır ve Türkiye kupasını kazanmıştır.2004 yılında ziya hoca Türkiye kupasını almış eğer, ilk yarı gelseydide takımı şampiyon yapacaktı 2. olduk .2011 deki takımın kurucusu ersun yanaldır ve yine bir kaç yeteneksizin yüzüznden şampiyonluğu kaybetmiştir(umut ve gökhan) bütün bunlar ortadayken nasıl her başarımızın arkasında şenol hoca oluyor onu bir türlü çözemiyorum.Ayrıca Trabzonspora tarihinin en iyi futbolunu oynatan urban breams tir .20 yaşındaki çok bilmişşler arşivlerden bulupta seyretsinler. Bir büyük takım yense ya da yenilse de kendi sahasında nasıl oynar bakınız 91 ve 92 sezonları ...Ha derseniz şampiyon mu yaptı şenol hocanında şampiyon yaptığını hatırlamıyorum.

Demek ki Trabzonspor da başarılı olabilmek için sadece iyi teknik adam olmak yeterli değilmiş.Trabzonda başarılı olabilmek için taraftar baskısına, yerel medyaya, muhalefete v.s ye de göğüs gerebilecek, herkesin kabul edebildiği ve saygı duyduğu bir isim olmak gerekiyor.Bu yüzden Şenol Güneş bu isimlerden daha çok başarıya yaklaşmıştır ( şampiyon olamamak farklı bir konu ) ve bu yüzden bizim için en değerli teknik adamdır. Bu sözünü ettiğiniz teknik adamların başarısı konusunda bende hemfikirim ( özellikle de belçikalılar ).Ama bu hocalarında ne şekilde gönderildiğini de hatırlamak lazım.Tıpkı şu an ve daha öncesinde Şenol Güneş e yapıldığı gibi eleştirilerle gitmişlerdi.sabretmek ve istikrar yakalamak bizim gibi tezcanlı insanların yiyebileceği bir nane değil malesef.Çabuk tepki göstermeyi, eleştirmeyi ve yıkıcı olmayı çok iyi beceriyoruz.Yoksa %100 fikirlerimizi sahaya yansıtacak bir teknik adam bulamayacağımız konusunda hepimizin hemfikir olduğunu düşünüyorum .

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kupa nerde?? Öyle ruhuyla olmuyor bu işler,iyice melankolik takılmaya başladık

Barış Bağcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Burada anlamadığım kadar şenol güneş düşmanı eleştiricisi değil DÜŞMANI tarftar var ya arkadaşlar Beşiktaş maçında yaptığı değişiklikle biz derbi kazanmadık mı bu maç ta olmadı statdaydım futbolculardan çok yoruldu kenarda ha ayrıca şenol mu d3edi git direğe vur penaltıyı burak atsa şimdi hepinizin gözünde şenol hoca 1 numara yok m ARKADAŞ SİZ TARFATAR FALAN DEĞİLSİNİZ KENDİNİ BEĞENMİŞ FUTBOL ulemalarısımnız o kadar biliyorsanız çıkın oynayın yada yönetin ne bu ya bu kadar mı kendini beğenmişllik olur TARFATARLIK YAPMAZSINIZ stada gelir çekirdek çitlersiniz koca ankarada 2-3 bin tarfatar vadı bağıran 50 60 kişi Ankaradan ve trabzondan gelen 50-60 kişi okadar bu mu tarfatarlık

Bu siteden kaç kişi maçtaydı ha kaç kişi diğeer senelerde de BMN ankara olarak çok maça gittik ama ankaradan 20 kişi zor bulduk onlarda gidince Ankarada kimse kalmadı.

Ey taraftar Cünuhu önce tarfatarlık yapınj sonra hocayı futbolcuları sorgulayın kolay koltukta oturup klavteden sallamak ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Barış Bağcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada anlamadığım kadar şenol güneş düşmanı eleştiricisi değil DÜŞMANI tarftar var ya arkadaşlar Beşiktaş maçında yaptığı değişiklikle biz derbi kazanmadık mı bu maç ta olmadı statdaydım futbolculardan çok yoruldu kenarda ha ayrıca şenol mu d3edi git direğe vur penaltıyı burak atsa şimdi hepinizin gözünde şenol hoca 1 numara yok m ARKADAŞ SİZ TARFATAR FALAN DEĞİLSİNİZ KENDİNİ BEĞENMİŞ FUTBOL ulemalarısımnız o kadar biliyorsanız çıkın oynayın yada yönetin ne bu ya bu kadar mı kendini beğenmişllik olur TARFATARLIK YAPMAZSINIZ stada gelir çekirdek çitlersiniz koca ankarada 2-3 bin tarfatar vadı bağıran 50 60 kişi Ankaradan ve trabzondan gelen 50-60 kişi okadar bu mu tarfatarlık

Bu siteden kaç kişi maçtaydı ha kaç kişi diğeer senelerde de BMN ankara olarak çok maça gittik ama ankaradan 20 kişi zor bulduk onlarda gidince Ankarada kimse kalmadı.

Ey taraftar Cünuhu önce tarfatarlık yapınj sonra hocayı futbolcuları sorgulayın kolay koltukta oturup klavteden sallamak ...

Biraz ağır gelebilir söyledikleriniz bazılarına ama aynen katılıyorum..

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

iş nereye gelmiş....
    şenol hoca kadar kafanıza taş düşsün...
    size fanatizm ve nefret kokan açıklamalı hoca lazım...
    ben 38 yaşındayım urbainli maçada gittim leekensli maçada...
    maçı kaybedince hoca olarak değil taraftar olarakta üzülen hoca ve futbolcuya ihtiyacımız var...
    30 gol atmış bir futbolcunun 1-2 değil 5 penaltı kaçırsada hala penaltı atma hakkı vardır, söz söyleyemezsiniz adama...
    Trabzonun en eleştirilmesi ve GELİŞTİRİLMESİ gereken unsuru çekirdekçi ve arada bi aklına gelince ...TRABZONUM BENİM BİRİCİK SEVGİLİM...diye bağıran taraftardır.
    fener o berbat futboluna rağmen sadece taraftarı sayesinde bilmem kaç maçtır yenilmiyor evinde...
    hocayı kötülemeyi bırakalım, anlamaya çalışalım...
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Barış Bağcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sayın nakzo adını bilmiyorum çünkü
    Burası bir taraftar oluşum sitesi futbol seyircisi oluşum sitesi değil bu 1
    daha önceki yazılarında da sadece eleştiri var
    Entellektüel olmak adına yok ben sizin gibi düşünemem yok öle yok böle

Unutma

Tarfatarlık taraf olmayı gerektirir.

Klavyeden sallayıp alın teri akıtan emek veren insanlara hakaret etmeyi gerektirmez ve bu sana ilk ve son yazım taraf tar ol seyirci değil eleştirmekmi

Ben derim ki takım b7u gün kötü oynadı kaybettik bukadar. yok o işi bilmiyor yok bu gitsin.
    yok o hep hazıra konmuştur.

Ha savundupğun Ersun bilerek maç satan adamdır ki buda Ankarada herkes bilir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

ha birde bi ekleme yapayım.belki yukarıdaki bilgisiz arkadaşın haberi yoktur.

dünya futbol tarihinde en uzun süre kendi evinde 1975-76 sezonu 9. haftadan 1981-82 sezonu 16. haftaya kadar toplam 90 maç yenilmezlik serisini sürdüren Trabzonspor'dur.
    bu takımın kaleciside şenol güneştir...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Barış Bağcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şenol Güneş en sıkı eleştirenlerden biride benim.O yüzden bu yazını üstüme aldım.Öncelikel "düşman" kelimesinin anlamını bilmeni isterim.Eğer biz eleştirenlere düşman gözü ile bakılıyor ise ben de Şenol Güneş'i savunanlara "yakala" der geçerim.

Buna daha bir çok isim bulabilirsin.Benin anlamadığım insanların neden kendiniz gibi düşünmesi istediğinizdir.Düşüncenizin zıttında birini bulduğunuzda, karşıki insan hakkında hiç bir bilgiye sahip olmadan Trabzonsporluluğunu tartışıyorsunuz.
    Kimin klavyeci olduğunu, kimin taraftar olduğunu, kimin seyirci olduğunu yüz yüze görüşmeden bilemezsiniz.Bu ön yargı olduğu sürece daha çok hakaret ederiz birbirimize.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bu taraftari anlamiyorum arkadaş.Alın çayinizi geçin koltuğunuza izleyin maçi ne teknik adam kesilirsiniz.Yok orda bu lazim yok şurda şu burasi kötü hoca hatali.Elbette eleştiri olabilir ama eleştiriden çok saygisizlik var.Beğenmemezlik hat safha da.Yok o takimi o kurmuş yok onu o ole yapmiş oynatsa idiler o zaman kardeşim.Bu taraftarin tek ilaci var.Oda HUGO BROOS.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

kimse senol hoca kotu demiyor ama bazı hatalar yaptıgı asikar.

En önemlisi bu takım asla kat a tek forvet oynamaz.4-2-3-1 asla oynamaz.

Cunku artık elinde jaja gibi sutor,pasor bir oyuncu yok.

orta 2 li zoko,colman oynamaz.Cunkü elinde selcuk gibi bir cilingir yok.

Elindeki malzeme neyse taktik ona uygun olmalı.

yoksa adrian ve alanzinhodan medet umarız.O kadar iyi kanat oyuncuların varken niye ısrarla 4-2-3-1

bu takım burak-halil yada burak-henrique ile oynar.

ama ne halil ne henrique kanatta oynamaz..

daha sayılacak co sey var ama neyse hemen dusman ilan ediliriz.

Elestirmekte suc olmus artık..
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş en sıkı eleştirenlerden biride benim.O yüzden bu yazını üstüme aldım.Öncelikel "düşman" kelimesinin anlamını bilmeni isterim.Eğer biz eleştirenlere düşman gözü ile bakılıyor ise ben de Şenol Güneş'i savunanlara "yakala" der geçerim.

Buna daha bir çok isim bulabilirsin.Benin anlamadığım insanların neden kendiniz gibi düşünmesi istediğinizdir.Düşüncenizin zıttında birini bulduğunuzda, karşıki insan hakkında hiç bir bilgiye sahip olmadan Trabzonsporluluğunu tartışıyorsunuz.
    Kimin klavyeci olduğunu, kimin taraftar olduğunu, kimin seyirci olduğunu yüz yüze görüşmeden bilemezsiniz.Bu ön yargı olduğu sürece daha çok hakaret ederiz birbirimize.
    Harun bey bunların futboldan anladığı 9 aylık oynamaktan öteye geçemez.Hiçbir futbol bilgisine dayanmayan tapınma noktasına gelmiş, acı çeken kavimler gibi sürekli bir mesihin gelmesini beklemek ,o mesih gelmeyecek diyenlerede sopayla vurmak. Bu kadar sığ ve kör bakış açısı ömrümde görmedim.Biz nenen bahsediyoruz, adam çıkmış şenol güneş en uzun süre yenilmeyen takımın kalecisiydi diyor.Marodonada napoliyi tarihinde ilk kez şampiyon yaptı,avrupa kupası kazandırdı,arjantini dünya kupası şampiyonu yaptı,dünyanın en iyi futbolcusu seçildi hocalıktaki başarısı nedir? Bende diyorumki g.korede dahil takımı şampiyon yapamamış bu hoca, ordada mı şike vardı?Bu kadar kel alaka yorumlara cevap vermeye çalışmak insanı beyin hummasına çevirir mazallah onun için cecap yazmaya gerek yok bu saatten sonra...
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * Kesinlikle, ama bu inanç meselesi tabi. 3 Temmuzdan bu tarafa doğru bakınca dahada anlamlı oluyor bu Şampiyonluk.
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Güzel tepit 20 yaşındaki çok bilmişler kısmına katılmıyorum ama şuan 30 yaş üstü olan bir çok taraftarın Şenol Hoca dan çok da haz etmediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Kurulu bir takıma isabetli seni şampiyonluğa götürecek nokta transfer yapamıyorsan yaptıramıyorsan en stressli anlarda takımına stressten uzak tutamıyorsan ancak iyi hoca olursun büyük hoca olmak başka bir şey.

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu takım geçen yıl şampiyon oldu,bu sene iskeleti gitti,dalı budağı kırıldı,ama yine de zirveye yakın,rakiplerini korkutuyor....Şenol Güneş in eleştirelecek yanları vardır ama artıları o kadar büyük ki eksilere bakmaya gerek kalmıyor...Şenol Güneş ne zaman bu takımın başında ise bu takım hep kafaya oynadı,eleştireleim ama yerden yere vurarak haksızlık yapmıyalım
    .....

Nereden
    İstanbul

Alıntı sortom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel tepit 20 yaşındaki çok bilmişler kısmına katılmıyorum ama şuan 30 yaş üstü olan bir çok taraftarın Şenol Hoca dan çok da haz etmediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Kurulu bir takıma isabetli seni şampiyonluğa götürecek nokta transfer yapamıyorsan yaptıramıyorsan en stressli anlarda takımına stressten uzak tutamıyorsan ancak iyi hoca olursun büyük hoca olmak başka bir şey.
    Sizin gözünüzdeki büyük hoca kimdir. İsmini öğrenmek isterdim

Nereden
    Ankara

Alıntı MARVEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin gözünüzdeki büyük hoca kimdir. İsmini öğrenmek isterdim

Brian Clough; biraz manalı sormuşsunuz ama gerçekten bir açıp bakın. Hep tekrarlarım Leeds United ın başındaki 40 gününü anlatan bir de film vardır.Damned United diye. Okuyunca neden Alex Fergusan Mourinho Arsen Wenger demediğimi anlayabilirsiniz.

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

---- geçen yıl Jaja nın eskişehirde kullandığı serbest vuruş 3 santim sola doğru kaysaydı şikey rağmen şampiyonduk...hocamız kim ???
    ---- 96 da yine şampiyonluk direkten döndü ??? ...hocamız kim ???
    ---- Burak gibi özellikleri ve tekniği kısıtlı bir siprinter 30 gol atıyor,hoca kim ???
    ---- türk milli takımının en büyük zaferinde hoca kim ???

herşey de tesadüf mü arkadaş,Fatih Terim uefa kupası aldı,yok takımda hagi vardı vesaire dediler...Bu ülke de en kral 3 hoca var Şenol Güneş,Terim ve denizli...kim ne derse desin
    .....

Nereden
    Trabzon

Umutlarımıza, hayallerimize de kilit vurup sevinçlerimizi 'afedersiniz ama' aşağılayarak çalmaya çalışıyorsunuz.
    Takımımın başarısına bile sevindirmiyorsunuz. Yok o hocanın eseriymiş yok bu hocanın. Yok kupa nerdeymiş şampiyon olduysak.
    Kusura bakmayın bu kadar pisliği görüp hâlâ kupa soran bir fenerliden farksız artık gözümde.
    Şikelerle teşviklerle kazanılan 82 puan karşısında 82 puanı emeğinle topla sonra gelsin senin taraftarın bana kupa yoksa şampiyonluk da yok desin.
    Bunları görünce daha çok üzülüyorum, ama üzülmeye değmez. Her şey maddiyat değil bu dünyada. Her şeyi sembolen bir madde beklemek bana göre değil.
    Gidin 100 tane kupa bulun, isterseniz en bilgin futbol yorumcusu, izleyicisi olun. Bunun bir anlamı yok. Size göre varsa içinizde saklayıp futbol yorumu yapın, inananlara laf atmayın. Yeter.

Nereden
    Ankara

Alıntı yavuzbaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ---- geçen yıl Jaja nın eskişehirde kullandığı serbest vuruş 3 santim sola doğru kaysaydı şikey rağmen şampiyonduk...hocamız kim ???
    ---- 96 da yine şampiyonluk direkten döndü ??? ...hocamız kim ???
    ---- Burak gibi özellikleri ve tekniği kısıtlı bir siprinter 30 gol atıyor,hoca kim ???
    ---- türk milli takımının en büyük zaferinde hoca kim ???

herşey de tesadüf mü arkadaş,Fatih Terim uefa kupası aldı,yok takımda hagi vardı vesaire dediler...Bu ülke de en kral 3 hoca var Şenol Güneş,Terim ve denizli...kim ne derse desin

Hep aynı eksende dönüp duruyoruz.Bu sene Şenol Hoca kendi takımını kuruyor benim gözümde Avrupa kupalarına katılınması yeterlidir.Ama seneye hoca en büyük sınavını verecek. Defansta Girayla devam mı edecek bir topçusu 30 gol atan ama takımın geri kalanında 5 golü geçen adam olmayan bir takım olarak mı devam edecez.

Tesadüfler demişsiniz ben de o zaman şöyle diyeyim Trabzonspor un başında 3 ikincilik Seul de 2 ikincilik Sakarya Bolu dönemleri.

Tabi işin şu boyutu da var Şenol Güneş bir tanedir.Değerini bilmek gerekir. Ama kimse eleştirilemez de değildir.Eğer eleştiri yapmayacaksak girmeyelim foruma. Bir çoğumuz Trabzon lu Karadenizli Trabzonlu olmayanlara da huyumuz bulaşıyor. Sabırsızlıktan kuduruyoruz.Dediğim gibi bence bu sene Avrupa Kupaları başarıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)