Sonuç: A.Konyaspor - Trabzonspor Maçı Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
160. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

113 70.63%
  • Berabere biter

30 18.75%
  • Kaybederiz

17 10.63%
Sayfa 56 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 46 54 55 56 57 58 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1505 adet sonuctan sayfa basi 1,376 ile 1,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 22. Hafta l A.Konyaspor 1-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yavuz Hasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam dostum aynı şeyi söylüyoruz bero da yetersiz klubedekı diğer adamlar da yetersiz Yusuf ne kattı bu takıma bu zaman kadar neler kaybettirdi. Yusufu haftalardır ısrarla oynatmadıgına göre yusufa verilmek istenen bir mesaj var inşallah bu mesajı alır popülist hareketleri bırakır kariyerin elinden gittiğini farkeder.
    Orta saha cokmusken damdoy u mu almalıydı ıbanezı mi ehvenişer olarak zekıyı aldı

İlk devre ısrarla sabır dedik 3 transferle takımın rengi değişti biraz daha sabır alternatifli bir kadro kurulsun istediğimiz gibi olmazsa o zaman eleştirirız hem de hunharca
    Ben zaten oynanan futbola hiç bir şey demiyorum hocam. Benim tek takıldığım konu değişiklikler. Birine bir şey demek istiyorsa gidip yüzüne desin, böyle ihtiyarç varken kadroya almamak oyuncuya değil bize kaybettiriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Haftaya alacağımız galibiyet havaya sokar bizi tekrar.
    McLas was Here

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bero degisikligi iki haftadir kotu karar. Yusuf daha isabetli olur diye dusunuyorum.
    Kadro kalitesi bir cezali bir sakatla hemen dusuveriyor. Hic eksigimiz olmasa ilk 11 fena degil ama eksik olunca aksiyoruz. Seneye 3-4 net oyuncu transferi daha sart bunu onune gecmek icin.
    Oynanan oyunla ortaya cikan tabloya gore 1 puan kotu degil. Hatta iyidir. Gonul isterdi ki 3 puani yine de alalim.
    Alanya macini ceptem yedik yoksa bu mac 1 puan kayip sayilmaz.
    Insallah haftaya Okay doner ve 3 puani aliriz. 5.lik simdilik gercekci hedef.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar katılıyorum.

Ama sorun Castillo yerine girecek başka adam olmaması. Yusuf Erdoğan diyebilirsiniz. O da Osmanlı maçında Castillo yerine oyuna girince az kalsın maçı veriyorduk hatırlarsınız.

Zeki değişikliği bence maçı vermemek için. Takım iyice gömüldü kendiliğinden. Yani bence çok da büyütülecek bir şey yok.

Biz gs maçını nasıl kazandıysak Konyada o şekilde motive olmuş. Çok çok çok diriydiler.
    Osmanlı maçı konusunda haklısınız. Ancak önümüzde bursa maçı gibi referans bir maçta var. Bu adamlar açık oynuyordu bize karşı. Yusufun atacağı deparlar bize her türlü katkı sağlardı. Çünkü castillo yerine giren beronun geçen maçta gördüğümüz gibi hiç katkısı olmuyor. Zararı da olabilir. Ama yusufun +sı olma ihtimali bu adamdan yüksek.( en azından kanat da)
    Castillo top kaybedince , neden yusuf erdoğanın kaybettiği kadar tepki almıyor? Halbu ki top kaybetme konusunda ikisi de bir birinin ikizi gibi.

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben zaten oynanan futbola hiç bir şey demiyorum hocam. Benim tek takıldığım konu değişiklikler. Birine bir şey demek istiyorsa gidip yüzüne desin, böyle ihtiyarç varken kadroya almamak oyuncuya değil bize kaybettiriyor.

Bazı adamlara bişey anlatamazsın hocam kaç hoca geldi geçti ne zaman yusufdan %100 verim aldık ne kendini yere atma huyundan vazgeçti ne de kafasını kaldırmadan oynamaktan vazgeçti yetenek var futbol zekası yok

Ben emre gural için hocalara çok kızardım Şenol Güneş Tolunay hami kimler geldi geçti baktık ki kimse oynatmıyor bu hocaların hepsi takıntılı problemli olmayacağına göre futbolcuda bir sıkıntı var dedim sonra emre gitti nerde ne yapar bilen var mı şimdi

Yusuf da öyle bu saatten sonra en büyük katkıyı giderek yapar
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Nereden
    İzmir

Bu maçta galibiyetten çok emindim ama olmadı.
    Akbaş ve Medjani ile takım 1 tık geriye gitti. (Okay ve Durica olmaz sa olmaz oyunculardan)
    Yedek oyuncular girince ise 1 tık daha geriye gittik. (Aytacı sene sonu hemen şutlamalı,Bero'yu infaz için henüz erken)
    Bununla birlikte Konya iyi motive olmuş,en iyi toplarından birini oynadılar.
    İlk onbirimiz şimdilik idare ediyor ama kulübe çok yetersiz.
    Yusuf Erdoğandan ise kurtarıcı olmaz.

Bu sene böyle takılıcaz, en azından kolay maç kaybetmiycez.
    Yine de Antalya'dan daha iyiyiz. 5.lik yakın ihtimal, daha ötesi olmaz.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun yanal beraberliği korumak için yaptı o değişikleri. Hem beraberliği koruyayım hem de bir ihtimal gol bulurum kafası vardı bence.. bu tip maçlarda kazanmak için risk alırsın. Risk almayı denemedi bile..

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Benim takıldığım şey son dakikada kullanılan serbest vuruş. Orada en az 9 oyuncu ceza alanı içinde olmalıydı. İçeride yanlış hatırlamıyorsam sadece dört kişi vardı. Bize yakışmadı o organizasyon.

Nereden
    İstanbul

Bazı adamlara bişey anlatamazsın hocam kaç hoca geldi geçti ne zaman yusufdan %100 verim aldık ne kendini yere atma huyundan vazgeçti ne de kafasını kaldırmadan oynamaktan vazgeçti yetenek var futbol zekası yok

Ben emre gural için hocalara çok kızardım Şenol Güneş Tolunay hami kimler geldi geçti baktık ki kimse oynatmıyor bu hocaların hepsi takıntılı problemli olmayacağına göre futbolcuda bir sıkıntı var dedim sonra emre gitti nerde ne yapar bilen var mı şimdi

Yusuf da öyle bu saatten sonra en büyük katkıyı giderek yapar
    Alınmayacaksa oyuna böyle maçlarda, zaten gitsin hocam. 23 24 yaşında çocuk. Bizde zaten oynayabileceği yok, başka takımlarda güray, serdar gibi olur belki. Ben bugün ki puan kaybını direkman değişikliklere bağlıyorum. Doğrudur ya da değildir ancak bunlar benim düşüncelerim.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

konya tamamen bizim zaaflarimiza odakli futbol oynadi. artik onlemler alinmaya baslnadi. ikinci yari tempoyu yukseltip konya'yi kendi oyunumuza mecbur etmek onemliydi. artilari tasiyarak gidelim. tempoyu yuksek tutmak icin ciddi sekilde yedek oyunculardan destek almak gerekiyor. bero'yu bunun icin isindiriyor. merkeze girip prese yardimci olur. yusuf'u cikartmak istemiyor cunku muadili teknik oyuncu yok. bence en iyi cozum olcay'i sola, yusuf'u sag kanada atmak. kenara cikip rahatlar oradan atak sekillendirir.en oneml konu oyuncularin gelismesi onu da atlamamak lazim.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu maç kadronun alternatifsiz olduğunu gösterdi en azından. Durica ve Okay'ın olmaması çok çok hissedildi sanırım.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

yusuf alır adama çatarsınız oynatır çatarsınız oynatmaz çatarsınız

yaptığı değişikliklerin takımın aksayan noktalarına destek odaklı olduğunu görsek

ve de konyadan 1 puana razı olarak yaptı son değişikliği

sözün özü orta saha yok

adam kimi oynatsın orta sahada

eldekiler ile bence iyi mücadele ettik

ama şuraya gelecek artık şu kadroya göre

artık akbaş bu takımın topçusu değil

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün benim aklımda kalan tek sahne.. Zeki Yavru'nun klübeye gelen topu eliyle top toplayıcıya ATAMAMASI. Adam eliyle topu oturduğu yerden klübeye çarptırdı. Trajikomik olay gerçekten bu adam Trabzonspor forması giyiyor 😊

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İzmir

@İzmirliTS Aynen öyle dostum ilk 11 ilk üç için yeterli ama klube bomboş seneye yapılacak olan transferlerin nokta atışı olması lazım alternatifli bir kadroyla seneye iş yaparız

Bizim için en. Büyük kayıp türkiye kupası oldu şuan tüm gücümüzle ona saldırabılırdık bugünkü kayıpla amaçsız kaldık ligde Ersun yanalın yerinde olsam Abdülkadirı ufak ufak 18 e almaya bakardım

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her şeyi geçtim de zeki yavru oyuna ne için girdi hoca?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı chopper61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim taraftarın yetenek süzme kapasitesi çok düşük malesef..Ya abartı yüceltir yada yerin dibine batırır.Arkadaş şunla bunla olmuyor demekte nasıl bir yorum yaaa..sanki hücüm ve organizasyonlar tam oturmuş sistem işliyor ama oyuncular yetersiz kalıyor.Orta saha futbolumuz çok zayıf ön libero ile iyi anlaşacak oyunu yönlendirecek bi adam yada ikili malesef yok takımda.Adamlar castilloyu gömüyorlar yaaa..Aytaç yıllardır oynuyor yenimi farkettiniz yetersiz olduğunu?Kazanırken herkese iyi deniyor kaybedince çok kötü yetersiz..Beroya kötü diyorlar..ilk yarı ameliyat olmadan önce en diri oyuncuydu ve övülüyordu..Bizim insanımızın ciddi ayarı yok..iyi kötü den söz açılmışken çok övdüğünüz yazıcı malesef hantal,teknik evet,genç evet ama hızlı düşünemiyor malesef.. umarım yanıltır ben şimdiden diyeyim de ilerde çocuğa yüklenmeyin fazla..Uğur ve aktaş ikilisi mücadeleci adamlar ama yetersizler..Trabzonsporun stoperi top ayağına gelince paniklememeli arkadaş..benim birinci şartık kale dahil tekniktir ve öyle olmalı..dünya futbolunun gittiği nokta belli artık top ileri şişiren bırak stoperi,kalecilerin bile devri geçiyor...Bu takımı ikinci olurmu diye paylaşanla oldu.Yazıktır objektif ve gerçekçi olmak lazım.Akılcı ve realist yani..Abartma ve hayalcilik kötü bir hastalık..
    Ortasahada oyunu yönlendirecek bir isim yok iyi bir ikili için bu şart bu konuda size katılıyorum.

Yazıci aslında kötü değildi ama dediginiz gibi biraz ağır olmasından ötürü sıkıntı yaşıyor yaşı da çok genc o yüzden birşey söylemek istemiyorum zamanla daha hızlı karar verebilecek düzeye gelebilir.

Uğur ve akbaş konusunda da katılıyorum günümüz stoperleri sakın olacak oyun kurmasını bilecek bakalım sezon sonu transferde neler yapacağız.

Bero konusunda ise şunu söyleyeyim bero bence rotasyonda kullanılabilir ama ben özellikle sol kanatta oynamasına kesinlikle karşıyım sağ kanatta oynadığında tek pasları daha iyi yapabiliyor sol kanatta daha çok topla içeriye girmek istiyor ama teknigi yeterli olmadığı için başarılı olamiyor dediğim gibi şuan itibariyle ilk 11 oyuncusu değil zamanla gelişimine bakmak lazım özellikle çok fazla sut çalışmalı sutlarini gelistirebilirse ozellikle forvet arkasında başarılı olabilir.

Aytaçla ilgili birşey söylemeye aslında hiç gerek yok konuşmaya değmeyecek kadar yetersiz bir oyuncu bu konuda da size katılıyorum.

Size katılmadığım tek nokta Castillo ile ilgili ifadenizdir castilloyu gomuyorlar demissiniz bence az bile yapıyoruz Castillo büyük takım oyuncusu değil olsa olsa küçük takimlarin iyi oyuncusu olabilir 90 dk boyunca birkaç adam geçmekle iyi futbolcu olunmuyor sen son toplarda etkili bir pas,orta ya da sut atamadiktan sonra yaptıklarının hiçbir önemi kalmıyor bana gore Castillo en fazla sıradan takımların oyuncusu olur onlarda da bu tip oyuncular var..

Bu sezon geriye kalan maclarda elimizde ki oyuncuları mecburi olarak en iyi şekilde kullanmaya çalışacagiz Castillo da elimizde daha iyisi olmadığı için oynamaya devam edecek ben buna birşey diyemem ben tamamen gelecek sezonu düşünerek yorum yapıyorum..
    Konu Onur Erçetin tarafından (25.02.2017 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Osmanlı maçı konusunda haklısınız. Ancak önümüzde bursa maçı gibi referans bir maçta var. Bu adamlar açık oynuyordu bize karşı. Yusufun atacağı deparlar bize her türlü katkı sağlardı. Çünkü castillo yerine giren beronun geçen maçta gördüğümüz gibi hiç katkısı olmuyor. Zararı da olabilir. Ama yusufun +sı olma ihtimali bu adamdan yüksek.( en azından kanat da)
    Castillo top kaybedince , neden yusuf erdoğanın kaybettiği kadar tepki almıyor? Halbu ki top kaybetme konusunda ikisi de bir birinin ikizi gibi.

Castillo'nun bitiriciliği dışında takımın itici gücü.

Keza her maç istisnasız 3-4 tane pozisyon yaratıyor. Koşuları, driplingi ile tehdit oluşturuyor.

Birazcık rakip ceza sahasında pas tercihlerinde bocalalıyor onu düzelttiği takdirde istatistikleri iyi olacak.

Onun dışında büyük resme baktığımızda. Castillo 2. yarı bizim adımıza en büyük kazanç oldu.

Yusuf Erdoğan ise bu takımda oynayacak kalibrede olmadı, olmayacak.

Castillo çapında olmadığı için hep tepki alması normal.

Ersun Yanal'a da niye oyuna almadı diye sitemde bulunmuyorum.

Nereden
    İzmir

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim takıldığım şey son dakikada kullanılan serbest vuruş. Orada en az 9 oyuncu ceza alanı içinde olmalıydı. İçeride yanlış hatırlamıyorsam sadece dört kişi vardı. Bize yakışmadı o organizasyon.
    Benim de dikkatimi çekti onurun bile geleceğini düşünmüştüm berabere kalmak bize birşey kazandırmıyor pozisyondan sonra maçın biteceği belli Ersun Yanal için yapabileceğim tek eleştiri neden takımı komple yağmadı oraya

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ndoye ' nin bu sene kaçırdığı pozisyonlara girmeyelim istersen ? Hatta giremediği pozisyonlara. Sana açıkçası bu konuyla ilgili çok fazla açıklama yapma gereği duymuyorum artık. Sadece şuraya bir istatistik atacağım ikisine de bakarsın derin derin düşünürsün umarım.

Rodallega SÜPER LİG KARNESİ;

2015 - 2016 - 2017
    Toplam: 54 1,26 25 3

2015-2016-2017 Ndoye SÜPER LİG KARNESİ

Toplam: 35 1,66 5 5

Bu arada attığı 4 gol kupada. Herkes şapkasını önüne koyup düşünsün biraz.
    Akhisarda atmak başka Trabzonsporda atmak başka.

Güray Vuralı geri alalım o zaman. Senin mantığına göre

Sent from my iPhone using Tapatalk

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Dostum kaleciyle karşı karşıya kalmışsın artık bunun rodallega ile damdoy ile alakası yok bitirici vurus yapamıyoruz

Ben damdoy u beğenmiyor değilim rodallega damdoy beraber oynamalı ama bu durumda kimi keseceksin Olcay mi Yusuf mu Olcay mi onazi en zayıf halka ama Okay tek başına çok yıpranır
    Sende haklısın. Ama oturmuş bir kadroyuda bozmamak lazım.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Rodallega Damdoy mevcut sistemde beraber oynayamaz, Damdoy Rodallega'nın yedeği olur anca.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Castillo'nun bitiriciliği dışında takımın itici gücü.

Keza her maç istisnasız 3-4 tane pozisyon yaratıyor. Koşuları, driplingi ile tehdit oluşturuyor.

Birazcık rakip ceza sahasında pas tercihlerinde bocalalıyor onu düzelttiği takdirde istatistikleri iyi olacak.

Onun dışında büyük resme baktığımızda. Castillo 2. yarı bizim adımıza en büyük kazanç oldu.

Yusuf Erdoğan ise bu takımda oynayacak kalibrede olmadı, olmayacak.

Castillo çapında olmadığı için hep tepki alması normal.

Ersun Yanal'a da niye oyuna almadı diye sitemde bulunmuyorum.
    Sizin düşüncenizdir. Ben zaten yusuf erdoğan harika bir oyuncu demiyorum. Kanat oyuncusu alınacaksa onu alırsın beroyu oraya almazsın diyorum. Ayrıca hafta hafta takımın en çok top kaybeden oyuncusu da castillonun ta kendisi. Ben yeteneksiz demiyorum ancak sürekli onun istediği boş alan bulunmaz maç içerisinde. Ve kanat oyuncusu isen son toplar çok fazla önemli oluyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akhisarda atmak başka Trabzonsporda atmak başka.

Güray Vuralı geri alalım o zaman. Senin mantığına göre

Güray vuralı zaten sen hiç kendi mevkisinde oynatmadın ki? Hatta hiç oynatmadın bile neredeyse.
    Hadi diyelim orası akhisar. Ndoye iki sezonda lig de bir gol atmış ona ne diyeceksin?
    Şu öve öve bitiremediğin ndoye?

Nereden
    İzmir

Castillo konusunda forum ahalisinin kafası çok karışık.
    Çok beğenen de var yerin dibine sokan da.
    Gerçektende adam bir hareket yapıyor Yattara oluyor, ikinci hareketinde Mustafa Yumlu.

Bana göre ,
    Göze batacak kadar çok hata yapıyor ama
    Ataklarımızın pek çoğunda da o var.
    Şimdilik takımı ileriye taşıyan pozisyona sokan nadir oyuncularımızdan.
    Kendini geliştirebilir ve takım oyunu oynamayı becerebilirse faydalı olur diye düşünmek lazım.
    Herşeye rağmen ben sürekli oynamasını istiyorum zira ayağına top geldiğinde heyecanlandırıyor.
    3 hata yapıyor 4.ncüde pozisyona sokuyor.
    Beni heyecanlandıran bir oyuncu daha var... Aytaç... Çok pis heyecan yapıyorum (Allah kahretmesin onu)

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Trabzonspor'un bazı taraftarlarını anlamakta güçlük çekiyorum(!)
    Daha düne kadar Bero'ya methiyeler dizerken uzun süreli sakatlıktan dönen oyuncuya giydirmek nedir?
    Allah aşkına bunun mantıklı bir izahı var mı?

Diğer bir konu ise Yusuf Erdoğan!
    Bu çocuğa denilmeyen laf kalmadı. Bugün kurtarıcı olarak neden girmedi diyorsunuz.
    Allah aşkına çelişmek için kendinizi bu kadar zorlamayın. Gerçekten komik oluyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)