Sayfa 1322 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 322 822 1222 1272 1312 1320 1321 1322 1323 1324 1332 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 33,026 ile 33,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şenol Güneş

turgut kasap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Şenol hocayı bende severim ama galiba Erman toroğlunun dediği Şenol hocanı galiba Trabzon lu futbolcularla bir problemi var milli takımda benden başka Trabzon lu istemiyorum tezine inanmak üzereyim

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bugün yine ömür'ü ilk onbir oynatmayacak.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hak etmeyen kimi oynattı ?
    Alanyadan Ozani milli takima cagirdi oynatti
    Besiktasta oynamamis olsa milli takima gitmemesi gerekn oyuncular aldi
    Bunun gibi bir kac ornek daha var.. genel olarak yaptigi yanlislar oldu

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

3 maçta da ligin en iyi kalecisini oynatmadı.

Bu gidişle önündeki sıfatı kaybettiği gibi bu alandan da Türk futbolu bölümüne taşınır.

Yazık.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Istanbul takimi tutan hocalardan hic bir varki yok hatta daha fazla düşman bunun ismini Trabzonspordan silmek gerek
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istanbul takimi tutan hocalardan hic bir varki yok hatta daha fazla düşman bunun ismini Trabzonspordan silmek gerek
    Senol gunes gibi kendi sehrine kendi insanina dusman birinin bizim statta zaten ne isi var.
    Senol gunesi gercekten tanimak istiyorsaniz size guzel bir ornek vereyim.
    Ahmet nur cebi ne ise senol gunes aslinda odur.sadece senol gunes trabzonsporda futbolculuk yapmis ve o donemlerde sampiyonluklar yasamistir.
    Ama zihniyet olarak bnce ahmet nur cebiden farki.yoktur.
    Sehrini sevmeyen,.kendi insanini kucumseyen, istanbul yalamasi olan tiplerdir.
    Bu saatten sonra bnm gozumde
    Kaya cilingiroglu,sinan engin,ahmet nur cebi neyse senol gunesde odur.

Nereden
    İstanbul

Ozani niye oynatti gecen sene diye dusunurken , ozanin da bursadan oyuncusu oldugunu yeni farkettim. Cok tiksindirici

afsbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son iki yılda Türkiye liginde değerini kanıtlayan 3 oyuncu var. Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır. Bu üç oyuncu açık ara Türkiyedeki oyuncu standartlarının üzerindedir. Gerek ligdeki oyunları gerekse transferdeki ilgilenen kulüpler bunu gösteriyor. Milli takımda oldum olası Trabzosporlu oyuncular forma şansını hakettiği gibi bulamamıştır. Geçmiş yıllarda bunlara örnek, İskender Günen, Hami Mandıralı, Orhan Çıkrıkçı, Osman Özköylü, Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz, Onur Kıvrak, günümüzde ise Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır hatta Abdülkadir Parmak'ı da sayabiliriz.
    Geçmiş dönemdeki hocalar malum İstanbul takımlarının destekçilerinden oldukları için bizim oyuncuları oynamazlardı. Ya günümüzde Şenol Güneş; nasıl bir hikmetse yeni stadımıza ismini verdiğimiz kahramanımız. Geçmişdeki başarılarıyla her zaman övündük ve övüneceğiz. Ama hakettiği halde bile Trabzonlu oyunculara forma vermeyen bir kahramanımız.
    Ya Erman Toroğlu'nun dediği gibi Trabzondaki tek kahraman kendi olmak istiyor; ya da Türkiye'nin oyuncu değeri ve oynadıkları oyun bakımından en üstte yer alan oyuncularımızı oynatırsa Trabzonlu oyunculara TORPİL yaptığımı düşünürler deyip oynatmıyor.
    Oynatsa bizim de oyuncularımız belki prim yapacak transferde değerleri artacak. Ama medar-ı iftiharımız nedense Trabzonsporlu oyuncuları milli takımda oynatmayarak hem oyunculara hem de kulübümüze maddi zarar veriyor.

Benim görüşüm budur. Yanlış veya alakasız bulana saygı duyarım.
    TRABZONSPOR'lu doğduk, öyle öleceğiz...
    Ahmet FıraTSerdar BAHAR

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes başını kuma gömmüş
    Milli takımın 1 numaralı ort sahası İrfancan aday kadroya çağrılmasına rağmen milli maça çıkmayıp milli maç günü klubüyle hazırlık maçına çıkıyor

Ve bütun milli maç haftasıni klübüyle antreman yapıp Trabzonspor'a karşı ligde yıldızlaşıyor.

Bakalım Trabzonspor efsanesi ! Şenol Güneş milli takıma yapılan bu saygısızlığı cezalandırabilecek mi ?
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    İstanbul

Tarihimizin kara lekesi.
    Bulundugu yer tam yakisan yer.

Stattan ismi kaldirilsin mi diye anket yapilsin. Yüzde 65 kaldirilsin cikar en az.
    Konu Çağatay96 tarafından (05.11.2020 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Buzz Spor
    @buzzspor
    · 35d
    Şenol Güneş: "Atiba, Trabzonspor'a transfer oluyordu. Kadroda kalması konusunda ısrarcı oldum ve ayrılmasına izin vermedim." (Milliyet)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niye kızıyorsunuz? Kendisi iyi bir beşiktaşlıdır...

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Şenol Güneş: "Atiba, Trabzonspor'a transfer oluyordu. Kadroda kalması konusunda ısrarcı oldum ve ayrılmasına izin vermedim." (NTV)

bu haber doğru ise facia..hemde facianın babası..
    bjkden ayrılacağı belliydi..
    bizim en ihtiyacımız olan adamdı..
    geçen yıl resmen bizi şampiyonluktan etmiş demektir..
    hadi ekmek yediğin yere çalıştın diyelim..
    peki adama sormazlarmı..
    zamanında JAJA için..selçuk inan için..burakyılmaz için bunları dedinmi diye..

eğer doğru değilse yine facia..hemen yalanlaması lazım..
    adam bu sözleri rahatça söylüyorsa senin efsanen falan olamaz..
    direkt stadyumdan ismini silerim..zaten AVNİ AKERe yapılan vefasızlıktır..
    bu dediğim hamleleri yapamazsan büyük falan olamazsın..

büyük olmak sorunun yoksa da taraftarda seyircide bulamazsın..
    bakma biz zamanında tutmuşuz..bırakamıyoruz..
    insanlar bu kulübü ..isyan..başkaldırı ..asilliği ve büyüklüğü için tutuyor..
    bu söylediklerimi istanbul takımı hariç bir takım yapsa her ne kadar tam anlamıyla tutamasamda tutmaya destek vermeye çalışırım..

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye kızıyorsunuz? Kendisi iyi bir beşiktaşlıdır...
    Hangi takıma daha yakındır Abi efsanemiz?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi takıma daha yakındır Abi efsanemiz?
    Tabi ki kara kartal ... Artık istanbullu oldu ...

Nereden
    Bursa

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi ki kara kartal ... Artık istanbullu oldu ...
    Şenol güneşin trabzonsordan ayrıldıktan sonra yani 2011 yıkından sonra hicbir faydası olmamıştır. Hatta hep zararı olmuştur.
    Bence trabzonsporla ilgili bir bağı olduğunu da düşünmüyorum.
    Sorsanız bjkmi ts mi diye kartallar yüksekten uçar der.
    Malesef starımızda bu şahsın ismi var.

Nereden
    Bursa

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol güneşin trabzonsordan ayrıldıktan sonra yani 2011 yıkından sonra hicbir faydası olmamıştır. Hatta hep zararı olmuştur.
    Bence trabzonsporla ilgili bir bağı olduğunu da düşünmüyorum.
    Sorsanız bjkmi ts mi diye kartallar yüksekten uçar der.
    Malesef starımızda bu şahsın ismi var.
    Stadın ismini biz koymadık taraftarın pek dikkate alındığı yok zaten ama kulüp içinde eskilerin hemen hemen tamamı Şenol Güneş'in arkadaşı olduğu için yaptıklarının bir bedeli de olmuyor.

Bizim gücümüz sadece bu başlıkta eskiden olan 'efsane' ibaresini kaldırmaya yetti maalesef.
    • Memento mori

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hic unutmuyorum;
    2015/2016 sezonu Türkiye Kupası
    Senol Güneş bjk nin başında bizim 1461 Trabzon ile aynı gruptalar.
    Son hafta maçları yani 6. Hafta maçları oynanmadan önceki puan durumu:
    1.bjk - 10 Puan
    2.Sivas Belediyespor - 9 Puan
    3.1461 Trabzon - 7 Puan
    4. Karabük - 3 Puan

1461 Trabzon Karabükü yendi bjk ile puanları eşitledi. Ertesi gün Bjk - sivas belediyespor maçı var. Ufak bir hatırlatma; 1461 Trabzon Sivas Belediyesporu 7-1 yenmiş o gurupta. S. Belediyesporun gücünü anlamanız açısından yazıyorum.
    Şenol Güneşli Beşiktaş maça öyle bi yedek çıktı ki, maç okadar şaibe doluydu ki Sivas Belediyespor maçı 4-3 kazandı ve 1461 Trabzon o sene grupları çıkmamıştı. Mucizeler yaratıyorlardı o ve ondan önceki sene.
    Şenol Güneş e o gün ilk kez sinirlenmistim.
    Ardından bizle alakalı açıklamaları, Milli takımda İstanbul yalakasına dönüşmesi, Abdülkadiri, Yusuf Yazıcı yı, Uğurcanı, Parmakı en hakettikleri dönemde oynatmayı bırak, çağırmaması ve en son şu atiba açıklaması bu adamın bize karşı birseylerin olduğunu göstergesidir.
    Şimdiye kadar yaşattıkları için kendisine teşekkür edilip ismi Stadyumumuzdan silinmelidir. İstanbula gidene kadar efsanemizdi, ama bjk macerası onu cok bozdu.
    Stadyumdaki isim olayında bence yöneticiler dahil herkes hemfikir de ismi veren kişi Cumhurbaşkanı olunca yemiyor sanki silmek.
    Özkan Sümer varken, Avni Aker varken, Dozer Cemil varken Şenol Güneşin ne haddine?
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öncelikle forum yöneticilerini kınayarak söze başlıyorum çünkü bu sayfa Trabzonspor tarihi ve nostalji sayfası Beşiktaş değil. Benim gözümde Alanzinho,Colman,Giray gibi adamlar daha fazla Trabzonsporludur.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eminim ki Trabzonspor camiasının, taraftarının Avcı'ya muhabbetini gördükçe kıskançlıktan içi içini yiyordur.

Bunun da belirtilerini ilk milli takım kadrosu açıklandığında göreceğiz. Tek Uğurcan'ı alıp onu da Altay'ın arkasında yedek bırakacaktır.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eminim ki Trabzonspor camiasının, taraftarının Avcı'ya muhabbetini gördükçe kıskançlıktan içi içini yiyordur.

Bunun da belirtilerini ilk milli takım kadrosu açıklandığında göreceğiz. Tek Uğurcan'ı alıp onu da Altay'ın arkasında yedek bırakacaktır.
    Öyle zaten,kendisinin emekli olmadan önce son bir vurgun yapma planı var.

Trabzon’daki takıma olan sevgi boğuyormuş Şenol güneşi. Bunu dışardan biri dese anlarım da sen neye göre böyle diyorsun. Ne yapalım farklı formalarla dışardan gelenler cirit mi atsın sokaklarda. Bu bizim kültürümüz ister kabul et ister etme.

1 numaralı Trabzonspor düşmanıdır kendisi. Yarın gel başla desen koşa koşa gelir merak etmeyin.

Bu o kadar çekemeyen bir adamki ne şiş yansın ne kebap diye kalede Mert’i oynatmazsa ne olayım!
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (24.03.2021 Saat 21:25 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood

Nereden
    Rize

Gökdeniz Bayrakdar kesinlikle milli takımda olmalı. Kenan Karaman'da olup bu çocukta olmayan hiçbir şey yok. Hatta biz nasıl kaçırdık bu çocuğu ya?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ercan Erten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökdeniz Bayrakdar kesinlikle milli takımda olmalı. Kenan Karaman'da olup bu çocukta olmayan hiçbir şey yok. Hatta biz nasıl kaçırdık bu çocuğu ya?
    yönetim sag olsun, paralar plaza anil gibilerine vardi ama bu usaga yoktu =)

https://www.tff.org/default.aspx?pag...6&ftxtID=34648

23 Kasım 2001 Kocaeli, Kandıra doğumlusun. Futbol öncesi dönemini konuşarak başlayalım. Aslen nerelisiniz? Nasıl bir çocukluk geçirdin? Anneni, babanı, varsa kardeşlerini tanıyabilir miyiz?

Öncelikle benimle bu söyleşiyi gerçekleştirme fikriniz nedeniyle sizlere teşekkür etmek isterim. Ailem Trabzon'un Akçaabat ilçesinden. Fakat ben doğma büyüme Kocaeli Kandıralıyım. Annem ev hanımı, babamın marketi var. Babam ve iki ağabeyim maketimizi işletiyorlar. Ağabeylerimden biri 25, diğeri 23 yaşında. Kendimi bildim bileli hep mutlu bir aile yaşantım ve çocukluğum oldu. Çocukluğumla ilgili kötü hiçbir anım yok. Her anı tekrar yaşamak isteyeceğiniz kadar güzeldi.

Gökdeniz ismi nereden geliyor?

Az önce de belirttiğim gibi, biz Trabzonluyuz. Amcamlar koyu Trabzonspor taraftarıdır. Doğar doğmaz ismimin Gökdeniz olmasına karar vermişler. Trabzonspor'daki Gökdeniz Karadeniz'in hayranı oldukları için adımı Gökdeniz koymuşlar. Yıllar sonra, adımın esinlenildiği Gökdeniz Karadeniz'le tanışma fırsatım da oldu. Benim için unutulmaz bir buluşmaydı.

Ligimizde ve dünyada beğendiğin oyuncular kimler?

Çok sayıda, dünya çapında yetenekli oyuncu var. Mutlaka tek bir futbolcu söylemem gerekirse Cristiano Ronaldo diyebilirim. Yeteneklerinden çok beni asıl ilgilendiren, disiplini. Hiç taviz vermiyor ve yaşı ilerlemesine rağmen aynı diri görüntüsünü, disiplini sayesinde sahaya yansıtabiliyor. Türkiye'de ise izlerken keyif aldığım isim Anthony Nwakaeme. Çalım yeteneğine bayılıyorum.

Nereden
    Rize

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetim sag olsun, paralar plaza anil gibilerine vardi ama bu usaga yoktu =)

Büyük kayıp. Bjk de ilgilenmiş, belki de bize gelse aynı performansı veremeyecekti.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Yusuf Demir'i nasil kaptirdin ? Kenan Karaman'ini al da git rezil seni...

Yusuf Demir su an millî takimda sag açikta hemen 11 baslayabilecek seviyede, ayrica o mevkîde formda oyuncumuz yok ya sakatlar ya süre almiyorlar (Abdüs, Cengiz), bi Efecan var onu da oynatmazsin.... o kadar sinirliyim bir yandan ama diger taraftan da diyorum ki bizim bu çöp zihniyetten uzak kalsinlar daha iyi... az biraz ugrasilsa ciddi olunsaydi kesinlikle Yusuf da Ercan da bizi seçecekti

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)