Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PFDK'nın Başkan'a Verdiği Cezaya Tepkimizi Koyalım!

Onur Muhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart PFDK'nın Başkan'a Verdiği Cezaya Tepkimizi Koyalım!

'Çete' suçlamasının cezası ağır oldu!
    (Flaş!) PFDK, Trabzonspor'un Vestel Manisaspor ile oynadığı karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, hakemler ile ilgili olarak 'çete' suçlaması yapan Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'a 1 ay hak mahrumiyeti cezası verdi.

Arkadaşlar basit gelmesin bize PFDK'nın sergilediği bu tutum, Doğru konusanı 9 köyden kovarlar misali bir anlayış oldu bu! Düşünüyorum da şimdi Cem DEDA acaba kaç puan aldı bu hafta bilen var mı ? Penaltımızı yedi 2 puanımızı alıp götürdü bu adam, asıl madur durumda TRABZONSPOR olurken yine TRABZONSPOR ceza alıyor, çok yanlış! Cem DEDA ya bir kaç hafta maç verilmemesi gerekirdi ancak bu hafta bu şahıs yineSivasspor-Sakaryaspor maçını yönetecek, ben diyorum kı bu konuya sessiz kalmayalım işte iletişim adresi : tff@tff.org.tr herkes buraya maduruyetimizi ve maduruyetımız karşılığında yine takımımızın ceza aldıgını ama asıl suçlunun yine maç yönettiğini belirten bir iki cümle yazsın ve PFDK yı kınıyalım. .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dertlerimiz bi tane değil ki arkadaş. Hangi biriyle uğraşacağız bilmem.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tepkimizi koyalımda başkanımız o hakemleri yenecek bi kadro kurmuşmu benim kafam ona takılıyor asıl.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rezalet. Acaba aynı açıklamayı Azize yapsaydı aynı cezayı alabilirmiydi. 1 ay çok fazla. İtiraz edilir yönetim kurulumuz tarafından ve ceza düşer.
    Hamsilerin gözyaşları denizde gözükmez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tepkimizi koyalımda başkanımız o hakemleri yenecek bi kadro kurmuşmu benim kafam ona takılıyor asıl.
    Ne olursa olsun biz tepkimizi vererek taraftarlık görevimizi yapalım hadi arkadaşlar görev başına.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bence vesteli pozisyonu penaltı yattaranın pozisyonu penaltı değildi ama hakem faullerde ve avantaj kuralında doğru kararlar verdi diyemem ki kendisine avantaj kuralını öğreten şimeke sarı kart gösterdi ama benim anlayamadığım Trabzonspor gibi bir kulübün başkanı maçtan hemen sonra gazetecilerin oyununa bu şekilde nasıl düşer (Çete suçlaması ağırdır ve hakemler bir çete kurmuştur bu da doğrudur ama bu maçın hakemi için bence ağırdı) öyle ise başkanımızı brezilyaya gönderelim transfer olaylarını takip etsin...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

hemen yolladım bir mail.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçın kadrosu ve futbolu Vesteli yenecek güçteydi en azından. Hadi yönetim istediklerimizi yapmadı. Transferler gecikti, Fatih kötü bir zamanlamayla satıldı ama amacı üzüm yemek değil bağcı dövmek olan arkadaşlar bu maçı biz hakettik ve hakem elimizden aldı. Hakemin verdiği veya vermediği penaltıları hesaba dahi katmadan tutumunundan özellikle beni bütün maç boyunca, Szymeki de son dakkalarda çıldırtan aptal hareketleriyle... Olayın bu boyutu önemli bu maça Trabzon'u katletmeye gelmiş bir hakem vardı bence....
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Cem Deda'nın bizim maçtaki notunu bilmiyorum ancak bu haftasonu Sivasspor-Sakaryaspor maçını yönetecek. Yani düşük bir not almamış.

Nuri Albayrak halen Trabzonspor başkanı olduğunun farkında değil, konuştuklarının cezası varsa elbet çekecek. O kadar konuştu ne oldu? Kocaman bir hiç...

Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar ben bu mesajı gönderdim isterseniz hepiniz aynısını kopyalayıp yolalyın.

PFDK, Trabzonspor'un Vestel Manisaspor ile oynadığı karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, hakemler ile ilgili olarak 'çete' suçlaması yapan Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'a 1 ay hak mahrumiyeti cezası verdi.

Penaltımızı yedi 2 puanımızı alıp götürdü bu adam, asıl madur durumda TRABZONSPOR olurken yine TRABZONSPOR ceza alıyor, çok yanlış! Cem DEDA ya bir kaç hafta maç verilmemesi gerekirdi ancak bu hafta bu şahıs yine Sivasspor-Sakaryaspor maçını yönetecek, Oysa suçlu olan CEM DEDA! demek ki hukuk sitemi değişti, madur olan ceza alıyor suçu yapan beraat ediyor. Siz PFDK 'yı şiddetle kınıyoruz, ve bu cezanın altında ezilmeyeceğiz ..

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence herkesin aynı mesajı atmak yerine kısa da olsa faklı farklı şeylerin yazılması daha iyi gibi geliyo bana. bende gönderdim.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla hocam ben de gonderdım ama bu nurı albayrak ıcın degıl sadece trabzonspor adı ıcın yoksa nurı albayragın yaptıgı yanlıs .
    sen lıge hazır bır kadro kurma bos vaadlerle taraftarı avut paralı baskan sıfatıyla koltuga otur fatıh tekke yı ıyı bır kar anlayısıyla sat
    sonra vestel manısayı evınde teknık dırektorunun hataları yuzunden yeneme hakemlere yuklen bıze yakısmaz bız gerekırse hakemıde yenerız yenmelıyız .. daha oncelerı bır cok kerede yendık...
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan haklı veya haksız bu konuya takılmamak lazım. Geçmişte hak mahrumiyeti alıpda kimseyi takmayan meydan okuyan İstanbul takımlarının yöneticilerini gördük. O zamanlar onlar dile getirdiği tek şey vardı " biz camiamıza güveniyoruz"

Yani eğer biz camia isek, kayıtsız kalmak işin en kötü tarafı olur. Diğer sorunları kendi içimizde hallederiz ama dışarıya karşı kale gibi durmalıyız.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben yolladım vede yollamaya devam ediyorum.en az 15 20 tane ben atarım.
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan haklı veya haksız bu konuya takılmamak lazım. Geçmişte hak mahrumiyeti alıpda kimseyi takmayan meydan okuyan İstanbul takımlarının yöneticilerini gördük. O zamanlar onlar dile getirdiği tek şey vardı " biz camiamıza güveniyoruz"

Yani eğer biz camia isek, kayıtsız kalmak işin en kötü tarafı olur. Diğer sorunları kendi içimizde hallederiz ama dışarıya karşı kale gibi durmalıyız.
    Bazıları kendisine ya da amiyane tabiriyle "arkalarına" güvendiklerinden olacak, istedikleri gibi at koşturdular. Bizim başkan hala şirket yönettiğini sandığından ağzına ne geldiyse söyledi.

Masaya yumruğunu vur başkan iyi güzel de herşeyin bir yolu yordamı var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi en güzel tepkimiz şu olur... "doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar!" pankartı...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    Trabzon

Alıntı eren_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yolladım vede yollamaya devam ediyorum.en az 15 20 tane ben atarım.
    Saol kardeşim. Ne kadar çok mail okadar çok ses eder ama taraftarın tribünde çekirdek yediğini savunan arkadaşlarımızın bazıları ne yazık kı burada yetersiz kalıyor, acaba diyorum bilgisayar başında çekirdek yiyenler mi var ? Yada bu yaptıgımız taraftarlık görevi değil mi ? ben cevabını bulamadım

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

doğru söze ne denir..
    75 en hizli tur, 68 pole pozisyon, 154 podyum, 91 grand prix zaferi ve 7 dünya sampiyonlugu.. yasayan en büyük efsane MICHAEL SCHUMACHER

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ulusoy yonetımı yıne ısbasında. onceden beri sureklı zararı olan herıfın yonetımı yıne ısbasında.
    baskan ne demıs kı ceza alıyor? aılecek cete olmuslar demesı 1 ay ceza alacak bır soz degıl. onceden oldugu gıbı yıne ezılen trabzonspor oluyor maalesef

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bakın arkadaşlar bunlar bizi ve yönetimimizi küçük gördükleri için yapılan olaylardır.Bu şer...siz Haluk geyse yalakalığını bırakmalıdır çünkü bu geyse yalakası ve fbdende çekiniyor bundan bu kararlar çıkıyor konyaya 250 euro bize bu ceza bakın artık trabzonspor bu ikinci takımı trabzonspor olanları uzaklaştırmalı bunlar hep böyle zarar veriyor. Nuri başkanın konuşmasının içeriğine hiç katılmıyorum ama tepkisi haklıdır.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben tff mesaj attım ama sonucu değiştirirmi bilemiyorum ama ben rahatladım
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

nemo_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

abi tepki koysak ne olacak ..bi taen doğru adam yokki bunlar ligin ilk maçına inadına cem papilayı verdiler...
    BMП TЯΛBZOПGЦLDΛΚ FOЯZΛ ΚΛЯΛΣLMΛS

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

abi başkan çok ağır konuştu...daha ilk haftalardan germeye gerek yok ama başkan bizim başkanımız koruyacaz tabi...federasyona mail ler uçuşsun derim ben...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Altan 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Arkadaslar ligin daha ilk haftasina bize Cem Papila koyup bize hemen mesaj verdiler sizi asla sampiyon etirmicez diye .
    Ikinci haftada gorundu cem dedanin ettiklerini ,adam resmen herseyi manisaya caldi ,rezilik be,yeter artik.
    Nedur su cektimiz su hakemlerlen,caldiklari sampiyonlumuz yetmedi yine caliyorlar...

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eee boşuna dememişler "doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar."Ben olsam dümdüz giderdim başkan yine seviyeli konuştu.Cem deda gibi hakemler olduğu sürece bu ülkede sahaya pet yağar,bozuk para yağar hatta tribünden insan bile yağar.Ben iyiki manisa maçında değildim wallah ALLAH biliyo kesin atlardım sahaya.Böyle hakem olmaz.Şe...siz
    MİMOZA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)