Sayfa 18 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 426 ile 450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Şikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bir şekilde bu maçı alırsak her şey yeniden başlar, şike lobisine rağmen kazanmak için sahada çok iyi olmamız lazım.
    Başakşehir'in maç kazanamaması insanları yanılttı ama geçen seneyle aynı düzeydeler yine yarışın baş aktörü olacaklar.

Bizim ise o seviyeye çıkamadığımız görülüyor, orta saha problemi çok canımızı sıkacak.
    Konu Enaldo61 tarafından (21.10.2020 Saat 09:25 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eddie Newton, oyunculara verdiği iki günlük iznin ardından takımı motive etmek için tüm ekibiyle bire bir görüşmeleri artıracak. Rakibin geride kalan maçlarını ve özellikle yapılan hataları iyi analiz etmeyi planlayan İngiliz hoca, "Hızlı pas, topla oynama ve ofansif futbol" mantalitesini bu kez tam anlamıyla adapte etmek istiyor.

*
    haftalarca buradan dile getirdim.Hatta bu hafta Erdal hoş ta dillendirdi.
    bu kadar izni lig lideri vermiyor,ligin ikinci sırasındaki takım fb vermiyor
    tonlarca takımda;
    güç,kondisyon,dayanıklılık,hız,hızlı oynama,korner atışı,şut çekme
    birbirlerini tanıma,paslaşma,atak sonuçlandırma,geri dönme,toplu ileri çıkma,top rakipteyken en kısa sürede top kazanma,
    pres.............vs vs

gözle görülür eksikliklerimiz varken bu kadar izin niçin?

düdük çalar,fb ölümüne ilk 45 dakika baskılı başlar
    bakalım 2 günlük izin ve sonrasındaki antremanlar işe yarayacakmı?

en son gelen oyuncumuzun bile trabzonda geçirdiği süre 3 haftadan fazla olmasına rağmen,
    hala takıma alışamamış dün takıma başlamış gibi oynayan oyuncularımız var.
    lütfen bir an önce gösterin kendinizi.
    bu vurdumduymazlık,kişiliksiz oyununuz
    formamıza yakışmıyor.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Wakayeme sistemine uymuyormuş.

Bu işten bir an önce vazgeçmesi lazım.

Yerinde oynayacak adam Waka’nın yarısı değil.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ateşle oynuyor Eddie

Vakeme gibi adam 3 büyüklerin iştahını kabartırken bu ne saçma olaydır?

Haldun Domaç, SIRASIYLA

AVCI
    TEKKE-ÇIKRIKÇI-YATTARA
    ARVELADZE
    MANDIRALI (çok az ihtimal dedi)

üzerinde liste oluşturulduğunu söyledi.

ŞB maçındaki oyun ve sonuç yönetimin TD konusundaki tavrını belirleyecek dedi.

Eddie'ye sabredelim diyoruz da
    O da şansını zorlamasın.

TRABZONSPOR>NEWTON
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Wakameden maçta güzel yürüyüşler bekliyorum.
    A.Ömürden rakip kaleden uzak kendi etrafında güzel turlar çalımlar bekliyorum. Güzel saçlarını düzeltişini bekliyorum, çok yakışıklısın aslanım.
    Flaviodan güzel bir kırmızı kart bekliyorum.
    Afobeden ağır çekim koşular bekliyorum. Hatta 10metre geriden koşan stoperin gelip önüne geçişini izlemeyi bekliyorum.
    Topu alanın 10 kişiyi geçip gol atmaya çalışmalarını bekliyorum.

Beklentilerim bu yönde, fazlasını beklemek hayalcilik. Varsa daha fazlasını bekleyen maçı takip etmesin.
    trabzonspor bir sevdadir...

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Newton'u istemeyenleri "sırf yerli olsun çamurdan olsun 'cular olarak niteleyenlerin Newton'u isteme sebeplerinin "sırf yabancı olsun çamurdan olsun" olması ne kadar acı

Newton hangi vasıf,kariyer ve donanımla Trabzonspor teknik direktörlügü yapıyor
    Chelsea'dan muhasebe müdürü gelse arkasında saf tutuluyor hemen
    Resmen görmemişlik.

Adam Nwakaeme'yi bitirdi ya.
    2 yılda 80 maça çıkan herkes sakatlıktan kırılırken maç kaçırmayan adamı sorunlu Afrikalıya döndürdü.

Liberoda adam kovalatıyor Nwakaeme'ye.Rakip ceza alanı çaprazında topla buluştuğunu görmedim
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sistemi mi varmis ? Marketi en yuksek takimlardan birini aldi kumeye oynatiyor, oyuncu da begendiremiyoruz. Begenmedigi adam da 2 senedir yilin 11 ine secilen ligin en iyi kanat forveti.

fb maci kaderini belirler. Eger kaos cikarsa sozlesmesi 1 ay sonra bitecek olan Sota'yi getirirler.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Cüneyt Çakır aleyhimize 1-2 penaltı verir diye tahmin ediyorum.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

bu kulübün düşmana ihtiyacı yokki barış yurdusevenin tavırlara bak..
    trt de çok güzel kulübü aşağıladı..
    aşağılık ..karaktersiz..utanmaz herif..
    git şikecileri yala ezik..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton'u istemeyenleri "sırf yerli olsun çamurdan olsun 'cular olarak niteleyenlerin Newton'u isteme sebeplerinin "sırf yabancı olsun çamurdan olsun" olması ne kadar acı

Newton hangi vasıf,kariyer ve donanımla Trabzonspor teknik direktörlügü yapıyor
    Chelsea'dan muhasebe müdürü gelse arkasında saf tutuluyor hemen
    Resmen görmemişlik.

Adam Nwakaeme'yi bitirdi ya.
    2 yılda 80 maça çıkan herkes sakatlıktan kırılırken maç kaçırmayan adamı sorunlu Afrikalıya döndürdü.

Liberoda adam kovalatıyor Nwakaeme'ye.Rakip ceza alanı çaprazında topla buluştuğunu görmedim
    Newton bu kulübü çalıştıracak biri değil. Lig bitince yeni hoca alınmalı diyenlerdenim. Ama yok kendisinin Chelsea geçmişi var diye birçok arkadaş coşmuştu. Kaç aydır bu takımda. Takıma kattığı tek bir şey yok. Sistem yok. Onu geçtik zaten. Takım sahada koşamıyor, stoperlerle forvet arası 60 metre. İngilizler gibi al ver mi yapıyoruz? Yok. Birinin ayağına top geldi mi 2-3 kere dürtüyor, çalım atıyor. Diğerleri onu izliyor. Ne katıyor bu Newton takıma? Bakın maç kaybettiği için değil, takım zerre top oynamadığı için söylüyorum bunları. Takımın bir oyun pratiği var mı? Yok. Üstüne Waka gibi son derece etkili elemanı silip attı.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne dedi o serefsiz it herif

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Newton son maçına çıkar Şota gelir.

Aslında ufak dokunuşlar ile bu takım kendisini yine yukarı atar.

Baker 8-10 arası takılıp 2 ve 3. bölgeler arası mekik dokuyacak. Ligin üstündeyim havalarını geçecek ve toplu topsuz temposunu arttıracak.

Parmak topu dağıtacak. Flavio da azmi ve enerjisi ile bu arkadaşları tamamlayacak.

Defans hattı hemen hemen belli zaten. Oynayıp birbirlerine alıştıkça daha da iyi olacaktır.

Djaniny duvar olup, pas oyununa katkı sağlayan profilde ise her şey yerine oturmuş olur. Tabii hemen form tutmalı.

En nihayetinde Pereira-Abdüş-Parmak-Baker-Djaniny'den birbirleriyle iyi anlaşan, ayağa seri ve kısa pas yapacak bir ekip çıkarabilirsek pozitif yönde hızlı bir değişim olur takımda.

Newton'dan kurtulursak Wakayeme kendi bildiğini yapacaktır zaten.

Pereira.......Ie........Hugo.......Marlon
    ................Parmak
    ...........................Flavio
    ....Abdüş.......Baker.......Nwakaeme
    .....................Djaniny

Newton'u istemeyip Avcı diyenlere ise gülüyorum. Takımdan en hızlı şekilde verim alacak düzen yerine Newton gibi garip sistem denemelerine girişecek hepimiz biliyoruz bunu. beşiktaş'ta da aynı naneyi yedi.

Bu ülke 1-2 yıl sabredilip sistem oturtulacak ülke değil aynı şekilde bizim takım da değil.

Bizzat şahit olduk işte. Trabzonspor dar kadrosuna rağmen ligin en pozitif, seyir zevki en yüksek futbolunu oynuyordu. Yapılacak olan kaliteyi arttırmaktı sadece ama ne yapıldı? Yusuf satılıp Mikel alındı. Kafaya bak kafaya... 10 no satıp 6 alıyorsun. Şu kafayı aşamıyorum.

Düşünün bir yıllık koca emeğin bir transfer döneminde içine etti sonra da çıkıp "ııııı defanstan ayağa ıııı paslarla çıkmak ııııı bu kadar zor olmasa gerek" diye ahkam kesti.

Bu ülkede sistem oturtmazlar, kimse kendini kandırmasın.

Şota'ya gelince şahsen yetersiz buluyorum ama gelmesi muhtemel en yüksek isim.

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Bu ligte teknik,taktik vs. geçerli olmadığını anlamak bu kadar zor olmamalı burası Avrupa değil.Seçilecek hoca camiayı tüm unsurlarıyla birleştirip sevgisiyle kaldırması gerekiyor bkz:Ünal Hoca.Dolayısıyla bu saaten sonra kaybedilen her puan hocaya değil başkana yazar.Güzel giden tüm şeyleri batıran kendisidir!

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Parmak bildiğim kadarıyla yetişemicek... Eku reis de yok... Bu durumda:
    ............ Uğurcan..........
    Joa.... Edgar... Hugo.... Marlon....
    ........... Flavio...... Baker......
    Diabate..... Ömür.........Nwakaeme
    ............... Afobe................ Eldekilerle çıkılabilcek en iyi 11 bu.... Oyun gidişatına göre Djaniny, Yusuf Sarı, Kamil, Serkan girecektir....

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şu Fener'e yeniliriz diyenler bir tane maçlarını izledi mi acaba? Takım aleyhine baskı yaratıyorsunuz durduk yere, biz tam kadro olduğumuzda Fener'den iyi bir takımız şuan için.Onca transfere rağmen kesinlikle vasat bir takım, penaltılarla duran toplarla maçları koparmaya çalışıyorlar. Son hafta hariç diğer maçlarını izledim hiçbir rakibe diş geçiremedi, 9 kişi Hatay'a karşı bile rezilleri oynadılar.

Ortada medya ve sosyal medya abartması var, bir sürü muhabiri yorumcusu osu busu var adamların şampiyonluğun yolunu yapmaya çalışıyorlar bu sene işi çok ciddi tutuyor adamlar ama ortada bir oyun yok acayip kötü bir takım.

Yani bu maçın favorisi olarak bizi görüyorum. Gerçekten beraberlik falan değil doğru oyunla bunları yeneriz çünkü hakikaten vasat bir takım. Hoca üzerine düşeni yapmalı gereksiz sistem ısrarında bulunmamalı ve geçen senelerden alışageldiğimiz oyunu oynamalıyız. Oyunu Nwakaeme üzerinden kurgulamalıyız. Umarım o da iyi durumdadır 2 senedir bizde bu maçın önemini ve Fenerbahçe'nin bize ne ifade ettiğini gayet iyi biliyor.

Takım geçen hafta salmış göründü ama bu eksikliklerden kaynaklıydı diye düşünüyorum. Oyuncular birbirine güvensizdi, direkt olarak hocaya karşı bi cephe aldıklarını düşünmüyorum, öyle olsa ilk haftalarda gösterirlerdi bunu.
    Konu TSemih61 tarafından (21.10.2020 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    by tam içimizdeki irlandalı yıllardır. bilerek mi yapıyor salak olduğu için mi bilmiyorum ama takıma ciddi zarar veriyor. tesislere girişi, takımla münasebeti yasaklanmalı
    trabzonspor bir sevdadir...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Geçmiş olsun.

Kadıköy'de şb aleyhine zor düdük çalan Cücü ile oradan 3 puanla dönmek hayal ötesi

1 puan iyidir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

Sistemi neymiş? Sahada yürümek. haftanın yarısını izinli geçirmek. 4 haftada gol atamayan takımdan 2 yemek. pozisyona girememek. ortasahaya adam aldırmayıp kamil ahmetle oynamak. süper sistemi var da beyfendi wakaeme'yi beğenmiyor haspam

Emre Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Newton son maçına çıkar Şota gelir.

Aslında ufak dokunuşlar ile bu takım kendisini yine yukarı atar.

Baker 8-10 arası takılıp 2 ve 3. bölgeler arası mekik dokuyacak. Ligin üstündeyim havalarını geçecek ve toplu topsuz temposunu arttıracak.

Parmak topu dağıtacak. Flavio da azmi ve enerjisi ile bu arkadaşları tamamlayacak.

Defans hattı hemen hemen belli zaten. Oynayıp birbirlerine alıştıkça daha da iyi olacaktır.

Djaniny duvar olup, pas oyununa katkı sağlayan profilde ise her şey yerine oturmuş olur. Tabii hemen form tutmalı.

En nihayetinde Pereira-Abdüş-Parmak-Baker-Djaniny'den birbirleriyle iyi anlaşan, ayağa seri ve kısa pas yapacak bir ekip çıkarabilirsek pozitif yönde hızlı bir değişim olur takımda.

Newton'dan kurtulursak Wakayeme kendi bildiğini yapacaktır zaten.

Pereira.......Ie........Hugo.......Marlon
    ................Parmak
    ...........................Flavio
    ....Abdüş.......Baker.......Nwakaeme
    .....................Djaniny

Newton'u istemeyip Avcı diyenlere ise gülüyorum. Takımdan en hızlı şekilde verim alacak düzen yerine Newton gibi garip sistem denemelerine girişecek hepimiz biliyoruz bunu. beşiktaş'ta da aynı naneyi yedi.

Bu ülke 1-2 yıl sabredilip sistem oturtulacak ülke değil aynı şekilde bizim takım da değil.

Bizzat şahit olduk işte. Trabzonspor dar kadrosuna rağmen ligin en pozitif, seyir zevki en yüksek futbolunu oynuyordu. Yapılacak olan kaliteyi arttırmaktı sadece ama ne yapıldı? Yusuf satılıp Mikel alındı. Kafaya bak kafaya... 10 no satıp 6 alıyorsun. Şu kafayı aşamıyorum.

Düşünün bir yıllık koca emeğin bir transfer döneminde içine etti sonra da çıkıp "ııııı defanstan ayağa ıııı paslarla çıkmak ııııı bu kadar zor olmasa gerek" diye ahkam kesti.

Bu ülkede sistem oturtmazlar, kimse kendini kandırmasın.

Şota'ya gelince şahsen yetersiz buluyorum ama gelmesi muhtemel en yüksek isim.
    Ufak dokunuş dediğin Parmak-Flavio-Baker üçlüsünün aynı anda olmadı bir sistem kuracaksın. Çünkü Newton un böyle bir şansı sadece Malatya maçında oldu.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kadroyu vasat adamlarla doldurduk pek bir başarı beklemiyorum. Ali Koç ilk iki senesinde hangi hataları yaptıysa aynısını biz yaptık. Market değeri hikaye.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Ankara

Aldığımız adamların hiç biri vasat değil. Hepsi büyük ligleri görmüş adamlar. Ancak bu oyuncuların çoğu uzun süredir çalışmayan, formsuz futbolcular. İyi bir hoca ve düzenli çalışmayla form tutacak, faydalı olacaklar
    En büyük Trabzon

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldığımız adamların hiç biri vasat değil. Hepsi büyük ligleri görmüş adamlar. Ancak bu oyuncuların çoğu uzun süredir çalışmayan, formsuz futbolcular. İyi bir hoca ve düzenli çalışmayla form tutacak, faydalı olacaklar
    Aldığımız adamların çoğu vasat sayın performans uzmanı.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Üçlü orta saha lazım ve doğru oyunla direk sonuca gidebilecek bir hücum hattı. Parmak yoksa Kamil'i koy.

Nereden
    İstanbul

Bütün şartlar kaybetmeye uygun.

Son yıllarda fb maçlarından önce psikolojik üstünlük bizde oluyordu, ya kazanıyor ya kaybetmiyorduk.

Şimdi tersi bir durum var.

Kaybedersek Newton'un arkasında duramaz yönetim.Bu net.Bazı yöneticilerin sezon başında hoca olmasına karşı olduğunu da biliyoruz.

Bana göre bu sezon Newton ile bitirilmeli,sezon başından bu yana tekrarlıyorum "kayıp sezon"bizim için.En azından bir futbol felsefesi oturtabilir gelecek yıllar için. Başakşehir maçında uygulamaya çalıştığı sistemin oturması için hem çok erken hem de bu kadro özellikle de orta saha rotasyonu ile bunu hayata geçirmek çok zor.

Giderse yerli gelir.En yakın isim Fatih Tekke.Tabii hem kendisi hem de kulübü kabul ederse.
    Konu Larking tarafından (21.10.2020 Saat 13:55 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)