Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elden Kaçırdıklarımız

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Standart Elden Kaçırdıklarımız

Bugün az önce biten AVUSTURYA-HIRVATİSTAN maçında oyuna Ümit diye bir genç girdi oyuna ve belkide turnuvanın en zayıf kadrosu olan takımı şampiyonluk adaylarından birini rakip sahaya hapsetmesini sağladı
    sadece Ümit değil
    Eren Derdiyok
    Serdar Taşçı
    Mesut Özil
    ve diğerleri eminimki bir çoğu AY-YILDIZLI formayı tercih ederdi peki biz niye bu oyuncuları bulamıyoruz da sonra arkalarında keşke zamanında farketseydik diye bakıyoruz

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

avusturya da kaleci ramazan

gökhan inler

ve birdaha cok
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Kesinlikle federasyonun kurduğu ekibin yetersizliğinden.. O futbolcular A milli'ye Fatih Terim'in döneminde yani son 2-3 sene içinde alınmış olan adamlar.. Mesela Malik Fathi'yi örnek vereyim, adam Hertha Berlin'de solda parladı Alman milli takımına 1-2 kez çağrıldı. Fatih Terim'e solda sorunumuz var neden teklif götürmediniz gibisinden bir soruya ''Almanya'daki ofisle irtibattayız ama haberim olmadı. İsmine bakınca Türk değil gibi duruyor gibisinden abuk subuk laflar etmişti.. Sonradan Malik Fathi'yle röportaj yaptıklarında ''Herhangi bir teklif gelmedi, gelseydi olabilirdi'' demişti.. Birçok parlayan birçok Türk futbolcunun da her ne kadar isimleri anlaşılsa da(!) akıbeti böyle olduğuna eminim.. Adam gibi araştırılmıyor. Güya Federasyonun Almanya'da ofisi varmış da bilmem ne.. Ne iş yapar orası. Üstdüzey takımlarda yetişen ya da oralara genç yaşta transfer olan gurbetçileri görmek yerine 3.ligden bilmem nerdeki topçular dikkatlerini çekiyor.. O göremedikleri oyuncular şimdi İsviçre'nin vs bel kemiğini oluşturur hale geliyor.

İşin özü daha küçük yaşlarda görmek yerine, Almanya'nın Avusturya'nın veya İsviçre'nin U-17,U-19 milli takımlarına çağrıldıktan sonra görüyoruz ve topçulara o ülkenin milli takım mantalitesi,düşüncesi aşılandıktan sonra teklif götüseniz dahi Türkiye'yi seçmeleri imkansız hale geliyor. Umarım artık yetişen gelecek vaadeden topçuları adam gibi takip edip daha genç yaştan Türkiye'ye, milli takıma kazandırırız..
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Metehan MALKOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hatırlarsanız frikik yarışmasında zidane ı yenen uğur(soyadını unuttum)diye bir arkadaşımız vardı onuda hollandalılara kaptırdık..

Trabzonspor

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yok arkadas adamin icinde biraz milliyetcilik olsa türk milli takimdan teklif beklerdi
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Orhan_Gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben sahsen Almanya veya Isvicre' de eger Türk isem ölürümde oynamam. Milli takim ekibinin gözüne batmak icin daha cok calisirim.

Dogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Metehan MALKOÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatırlarsanız frikik yarışmasında zidane ı yenen uğur(soyadını unuttum)diye bir arkadaşımız vardı onuda hollandalılara kaptırdık..
    Kaptığıyla kaldı Hollanda biraz. Eğer bi futbolcu kulüp seçimi gibi Milli Takım seçimi yapıyorsa, afedersiniz şey yapsın gitsin diyeceğim...
    "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben onlarin yerinde olsam Türk Milli Takimini secmezdim. Nasil olsa 3 eziklerden adam aliyor kadroya. Nerde Nuri Sahinler, Yildiray Bastürkler Milli Takimi sectide ne oldu. Birgün sebebsiz yere yersin tekmegi Yildiray gibi.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben onlarin yerinde olsam Türk Milli Takimini secmezdim. Nasil olsa 3 eziklerden adam aliyor kadroya. Nerde Nuri Sahinler, Yildiray Bastürkler Milli Takimi sectide ne oldu. Birgün sebebsiz yere yersin tekmegi Yildiray gibi.
    Merak etme zaten Yıldıray'ı gören Türk gençleri lan bu Yıldıray bile bu milli takımda oynayamıyorsa ben nasıl oynarım deyip seçmezler bizim milli takımı.Turnuva başlamadan bahsettiğim Gökhan İnler bizim Emre Belözoğlu'ndan 10 gömlek iyi futbolcu bana göre.İlerleyen yıllarda Milan, İnter gibi takımlarda görürsek hiç şaşırmayın derim.Bu ezik fenerbahçe nasıl kaçırdı elinden bunu anlamadım doğrusu.
    Colmandante

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyikide kaptırdık o herif sivasspora kadar düştü.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Nuri Şahin bizi seçti de be oldu adam Euro2008'e gidemedi Ayhan gitti ! Yani ben seçmeyenlere eskiden kızardım ama artık doğal karşılıyorum.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nuri Şahin bizi seçti de be oldu adam Euro2008'e gidemedi Ayhan gitti ! Yani ben seçmeyenlere eskiden kızardım ama artık doğal karşılıyorum.
    kesinlikle katılıyorum.

lakin bütün iş;başa gelen yöneticilerde bitiyor...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Gökhan İnler" favorim bunlar arasında gerçekten büyük kayıp sahada elinden geleni yapıyor ...
    .

Nereden
    Ankara

uğur yıldırım.. ama o soradan söndü ya antepe geldi geçen sezon zaten..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı kaf_kef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaptığıyla kaldı Hollanda biraz. Eğer bi futbolcu kulüp seçimi gibi Milli Takım seçimi yapıyorsa, afedersiniz şey yapsın gitsin diyeceğim...

ama sen farklı düşünmen doğal eer bi tarafın da başka bir millet olsaydı anlardın dertlerini kızma ama avatarındaki ceyhun bile almanyada oynamak istedim çifte pasaportum yoktu ama bn yinede türkiyede oynadım demek gibi bi talihsiz cümle kurmuştu

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğur Yıldırım Aivasta beyler.
    Konu Atakan tarafından (11.10.2008 Saat 16:57 ) değiştirilmiştir.
    Més Que Un Club

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

O saydığınız oyuncuların hiçbiri bizim takımda oynayamaz.Ümit Karanlar, Mehmet Topuzlar kadroya bile alınmıyor.Hakikaten acayip alternatif var milli takım için.

Nereden
    Ankara

Bu isimlerin hiç biri milli takımda oynayamaz... Bu başlığı hiç sevmedim... Çünkü elimizden hiç bir şey kaçmadı... Avusturya ve İsviçre ne kadarda vasat takımlar ! Birde Milli takıma bakın... Seçici olunacak artık seçici...
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Neye niyet neye kısmet işte
    .

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fatih Terim'e çok kızmışımdır Fatih Tekke'yi kadroya dahil etmemesinden dolayı... Yıldıray Baştürk olsaydı diye çok içimden geçirdim maç sırasında.. Milli Takım denince aklıma Türkiye çapındaki en iyi oyuncuların gelmesi gerekirken, nedense hep 3 büyükler (!) istila ediyor takımı, gördüklerime üzülüyorum...
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

alpozan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Uğur Yıldırım.. Onu biz kaptırmadık adam kendisi hollandayı tercih etti...

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arsenalli Oğuzhan'ı da kaçırdık!

Sezon başında Hollanda'nın AZ Almaar Kulübü'nün alt yapısından İngiltere'nin ünlü kulüplerinden Arsenal'a transfer olan 16 yaşındaki Oğuzhan Özyakup, oynadığı futbolla harikalar yaratmaya devam ediyor. Arsenal'ın genç takımında 10 numaralı formasıyla İngiltere'nin yeşil sahalarında top koşturan genç yetenek Özyakup, aynı zamanda Hollanda 17 yaş grubu milli takımının da kaptanlığını yapıyor.

Hollanda'da ikamet eden gurbetçi Trabzonlu ailenin tek erkek çocuğu olan Oğuzhan Özyakup, İngiltere'nin başkenti Londra da bir İngiliz ailenin yanında kalıp, futbol yaşamını ailesinden uzakta sürdürüyor.

"Robin Van Persie'nin ayak izlerinden yürüyor" denilerek Hollanda basının kendinden övünçle bahsettiği genç yetenek, Çarşamba günü Hollanda- Polonya arasında oynanan 17 yaş gurubu dostluk milli maçında kaptanlık bandını takarak turunçlu renkli formayı 90 dakika süresince giydi.

Orta sahada görev yapan Oğuzhan Özyakup, oynadığı mükemmel futbol karşısında ayakta alkışlanırken, yaptığı assistlerle Hollanda'nın Polonya karşısında 2-0'lık skorla galip gelmesinde büyük rol oynadı.

"Ben henüz kariyerimin başındayım, ne olursa olsun başarılı olmak istiyorum" diyerek, küçük yaşta dünya kulüplerinin dikkatini üzerine çeken süper yetenek, oynadığı futbolla Arsenal A takımı ile Hollanda Milli takımına şimdiden göz kırpmaya başladı.
    Konu cınar#7 tarafından (11.10.2008 Saat 16:37 ) değiştirilmiştir.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

peki,son derece aç gözlü bir tavırla almanyanın yetiştirdiği futbolcuların üzerine konduğumuz durumlar için ne diyeceğiz.
    yıldıray,halil,hamit,nuri vs ...
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Oguzhan adina sevindim hic degilse Arsenal, Manu veya Real Madrid'te görebilecegiz onu. Türkiyeye gelse 1-2 sene sonra harcanirdi.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Ümit Tekşan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunlar kesinlikle Millitakımda bulunan yöneticelerden kaynaklanıyor. Tabi başında Federasyon da geliyor.Biz kendi ülkemizdeki üst düzey oyuncuları Millitakım kadrosunda göremiyoruzki kaldıkı Avrupada oynayan Türk futbolcuları görsek.

Yazık oluyor yazık Özellikle Mesut ÖZDİL bence çok süper top oynuyor ama Mesut ÖZDİL haberlerden takip ettiğim kadarıyla ALMAN milli takımını tercih etmiş. Gerçekten yazık oluyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)