Sayfa 27 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 SonuncuSonuncu
Toplam 688 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupası | Trabzonspor 1 - 0 M.P. Antalyaspor | Maç Sonucu

faysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1461 bakınca bunlar diyorum gerçek trabzonsporlu....öbürlerine bakınca sadece formamız var başkada birşeyimiz yok...Adrianı neden oynatmadığını halen daha anlayamadım sanırım messi bizim takımda ..

ozzy! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçekten Trabzonspor'a yakışır hiçbir oyuncumuz yok performans olarak. 1461'deki gençlerle seneye oynansın, kaçıncı sırada bitirdiğimiz umrumda olmaz. Adamlar yürekleriyle oynuyor.
    ''Adalet yumruklarının gücü kadardır''

faysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozzy! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten Trabzonspor'a yakışır hiçbir oyuncumuz yok performans olarak. 1461'deki gençlerle seneye oynansın, kaçıncı sırada bitirdiğimiz umrumda olmaz. Adamlar yürekleriyle oynuyor.
    Aynen maçtan sonra mesala Trabzonspor ruhuna yakışır seviniyorlar böle insanları görmek bile yeter bu forma altında maç kazanmış kaybetmiş önemli değil istersek hiç şampiyon olmayalım yeterki bizim hissettiklerimizi hissetsinler

Ömer Sak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Colman maca cok isteksiz basladi ancak sonradan toparladi. Zokora ise artik cok gereksiz kartlar görüyor.
    Henrique ve Sapara bügün cok istekliydi. Maci hepten seyretmeme ragmen Olcan'nin mac bittikten sonra oynadigini ögrendim

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

elimizdeki kadro kalitesinin çok altında top oynuyor, tolunay hoca da halihazırda bence yanlış kararlar veriyor, umarım bu sadece bu takıma dair uzun vadeli planın bir parçasıdır, yoksa gelecek sene de benzer bir anlayışı ortaya koyarsa 5. hafta koltuktan düşer!
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü İşkenceyi Uzatır!!
    my name is onur....
    Eğer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydı, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiştik..Bu Kadar Cefanın Bir Ödülü Olarak...

emre6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçın özeti var mı arkadaşlar?

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın en çok pres yapan adamları, en ağır olan Colman ve Sapara. Bir tane top kapamazlar presle. Colman maça nasıl başladı ey Allah'ım sen sabır ihsan eyle. Futboldan başka her şeye benziyor yaptıkları.
    Olcan yok. 10 kişi oynuyoruz. Biri futbolda anca bu kadar fizik-kondisyon-hız özelliklerini kaybeder. Yahu yedek de bırakmıyolar. Ben bu kadar üst üste oynasam tığ gibi kalmıştım ama Olcan'ın maşallahı var. Topu ayağına aldığı zaman atak bitiyor. Git 999.maçını oynayan Giggs'e bak da utan!
    Tek iyi şey Henrique. Çok güzel oynadı. Pas alışverişleri hiç görmediğim kadar iyiydi.
    Giray'ın kilo fazlası belli oluyor.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sans veya Kismet..herneyse dua etsin Tolunay Kafkas!

Cech sakatlanip cikmasa, elenme ihtimali yüksekti..
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Nereden
    İstanbul

hepsi kilolu ve yavaş Allah sonumuzu iyi etsin.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Gurpas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsi kilolu ve yavaş Allah sonumuzu iyi etsin.
    TRABZONSPOR EFSANESİ

Trabzonspor bir tutku, bir heves, sonsuz bir heyecan
    Çaresiz anlarıma sakladığım, son bir ümit her zaman
    Kâh çocuğum evim, kâh üzüntüm sevincim
    Trabzonspor, hayat çerçevesine sığdırılmış, duvardaki en güzel resim

1970’lerde başladı büyük destanı yazman
    Tesadüf dediler, bir daha olmaz dediler bazıları o zaman
    Hırs, mücadele, alın teri, azim senin tarifindi
    İstanbul dukaları seninle oynamaya çekinirdi

Sen sahaya çıktığında duygular coşar, dolar gözlerde yaşlar
    Oynadığın futbolla mest olur insan, hayatına hayat katar
    Ah bir kez daha şampiyon olsan, bu taraftar neler yapar
    Sabır taşıyız biz bekleriz, eminiz ki Trabzonspor bunu yine yapar

Trabzonspor’un maçını beklemek, tıpkı güneşin doğuşunu beklemek gibi
    O yenildiğinde yaşanır üzüntülerin en şiddetlisi
    Onun adı Trabzonspor efsanesi, dillere destandır hikâyesi
    Çeyrek asırdır şampiyon olmasa da hiç azalmaz sevgisi

Efsaneler asla yıkılmaz Trabzonspor’um, silkin, kalk bir an önce ayağa
    Bu büyük taraftarın ebediyen yanında
    Karadeniz’in hırçın dalgası, asi fırtınası gibi şahlansana
    Önüne katıp rakipleri, sıralayıp gollerini, yine kupaları kaldırsana

HOPA'LI TS'Lİ
    24.02.2013 PAZAR / 16.30
    KDZ. EREĞLİ
    Trabzon’un kurtuluş gününde…
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Heriflere bak sanki dingonun ahırındalar
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Düzce

İkinci yarı resmen döküldük , ne defans yapabiliyoruz ne atağa çıkabiliyoruz. Uyumsuzluk , güçsüzlük , beceriksizlik hepsi var... Zokora efendi sarı kartı var aissatiye arkadan tekme atıyor , bu nedir Allah aşkına bumu futbol ? Bu futbolcularlamı biz hedefe yürüyeceğiz ... 1461 maçını izledim yenik duruma düştük , peşinden gol attık , beraberlik golünden hemen sonra bir duran toptan pis bir gol daha yedik ama takım dağılmadı , yardımlaşma , mücadele had safhada... şikecilerin tekmelerine de aldırmadılar sinirlenmediler oyuna gelmediler , hakeme rağmen kazandılar net penaltı verilmedi , şikeci kalecinin ceza sahası dışında topu yumruklması es geçildi keza kaç tane ters karara rağmen aslanlar gibi yendiler. Trabzonsporda sorun nerede Şenol hoca çözemedi , Tolunay hocada çözemiyor. Ne zaman akıcı ve akılcı , son dakikaya kadar diri ve mücadeleci yapısını koruyan bir takım olacağız ?

Nereden
    Avrupa Diğer

Sağdaki ve soldaki elemanlar Defolun bu takımdan! ortadaki için sezon sonu karar veririz.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Trabzon'da yabancı futbolcuya hayır.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Maçın 15. dakikasında Colman'nın çıkmasını istedim. sonra toparlandı ama ben olsam daha erken oyundan alırdım. İkinci yarı remen yürüdüler. Olumlu tek hareket yok denecek kadar azdı.

Bu maçta sadece Henri iyi diyebilirim. Birde hatalarına rağmen Abdulah'ın oynamasına sevinmdim...

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

su kupada fınal oynayalım lıgıde kume dusmeden bıtırırsek seneye su takımdan alayı gonderılsın sacma sapan top oynamalar hepsının uzerıne sankı agırlık cokmus kosmaya mecali yok kımsenın hayır bu takım maclara cıkmadan once hepsı oturup bir kuzu yemısler gıbı sahada hareket edemıyolar anlayamıyorum !!!

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öyle veya böyle grubu birinci sırada bitirdik ve yarı final oynama hakkı kazandık.
    Futbol iç açıcı olmasa da dikkat çekilmesi gereken nokta başta baş sikeci fb ve yandaş şikeciler sivas ve eskişehir ile tek başına savışıyor olmamız. Gururlandırıyor insanı bu tablo !

Nereden
    Trabzon

Öncelikle gruptan çıktığımız için oyuncularımıza teşekkür.Maça gelirsek son iki maçtır türkiye ligine daha uygun bir oyun formatıyla oynadığımız için istediğimiz skorları alsak da gelecek adına umut vermediğimiz bir gerçek.

Takımda fizik gücü dalgalı çok oyuncu var bu da takım olmamızı engelliyor.Bu maçta da yine orta saha oyuncularındaki fiziki düşüşler yavaş ve temposuz futbolu ortaya çıkardı ayrıca pas tercihlerinde oyuncular durağan bir yapıya bürünüyor böyle olunca rakibin ekmeğine yağ sürmüş oluyoruz.

Şimdi önümüzde çok önemli yarı final maçları var sezonun bizim açımızdan en önemli iki maçı diyebiliriz.O zamana kadar eksiklerimizi en hızlı şekilde gidermeliyiz.Şuan ki futbolumuz bazı şeylere yetmez çok daha iyisini yapabilmeliyiz.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

turu geçmek iyi

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

henrique her ne kadar iyi sinyaller verse de zamanında topla vedalaşaması sıkıntı yaratıyor. tek başına 3 kişi ile mücadele etmeye çalışmak hayalperestlikten başka birşey değildir!

zokora dün akşam kırmızı kart görmeliydi! sarı kartı olan bir oyuncunun o hareketi yapmasının hiçbir izahı yoktur, bilerek kırmızı kart görmek istiyor, çok açık!

aykut oyuna girdikten sonra çok güzel işler yaptı, özgüveni yerine gelmiş. bu performansı ile colman'dan da zokora'dan da daha fazla formayı hakediyor.

adrian ne yaptı da kulübeye çekildi anlam veremiyorum

halil ve hamit'i maç boyunca öven, ayağında top tutabiliyorlar diyen serdar bali'yi de Allah'a havale ediyorum!
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Foto da garip olan bir Henri'nin sumocu olmadığını var bir de ortada ki leğenler var onun dışında dingo ve ahır ne alaka çözemedim ben.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Foto da garip olan bir Henri'nin sumocu olmadığını var bir de ortada ki leğenler var onun dışında dingo ve ahır ne alaka çözemedim ben.
    Formalar ıslak olduğundan çıkarıp direk leğene attılar her halde...
    Ahır kısmını ben de anlamadım.
    Hamiş

Nereden
    İstanbul

Film artisti gibi poz vereceklerine biraz akıllarını Trabzonspor'a verseler, sahada oynasalar belki daha iyi yerdeydik. Dünyanın beraberliğini yenilgisini alıp yüzleri kızaracağına maddi manevi kallavi yararlandıkları Trabzonspor'un tesislerinde böyle sırıta sırıta elleriyle değişik şekiller yapıp poz vermeleri belki bende tepki yarattı. Nerde olduklarının farkında değiller belki de onu kastetmiş olabilirim
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Film artisti gibi poz vereceklerine biraz akıllarını Trabzonspor'a verseler, sahada oynasalar belki daha iyi yerdeydik. Dünyanın beraberliğini yenilgisini alıp yüzleri kızaracağına maddi manevi kallavi yararlandıkları Trabzonspor'un tesislerinde böyle sırıta sırıta elleriyle değişik şekiller yapıp poz vermeleri belki bende tepki yarattı. Nerde olduklarının farkında değiller belki de onu kastetmiş olabilirim
    O konuya bişe demem.
    En azından 6 puanımız daha olsaydı farklı şeyler konuşuyor olurduk.
    Ki 2 maç demektir bu...
    Üst düzey bir olay değil.
    Hamiş

Nereden
    İstanbul

Rapçi pozu veren futbolcu benim aklıma yatmıyor. Anlamıyorum diyelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)