Sayfa 39 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 37 38 39 40 41 49 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1820 adet sonuctan sayfa basi 951 ile 975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Juraj Kucka

Kenan Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Çoğu maçın kazanılamamasının sebebi bu herif. Fazla güveniliyor tek bir üretkenliği yok. Sürekli gerideki en boş adama paslayıp ne oyun kuruyor ne de savunmada savaşçı bir yanı var. Her atağın başlamadan ölme sebebi. Aptal herif artık sabır falan bırakmadı gideceği günü iple çekiyorum

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

takımın içine ediyor.

Nereden
    İstanbul

Ortada bir takım yok ama bu maç için üstteki yoruma katılıyorum
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kucka 2 aya yakin oynamadi o zaman seri galibiyetler mi aldik ? Sanki yedek klübesinde Colman falan bekliyor.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orta sahada oyun kuramayıp kaos futbolu oynuyor oluşumuzun tek sebebi değil ama başlıca sebeplerinden biri. Gerçekten çok kötü futbolcuymuş, Aykut Akgün den farkı yok.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ne oynuyorsun baba sen ?
    işin ne ?
    neyi iyi yapıyorsun mesela ?
    neyi göremiyorum ben ya ?
    okay ile benzer adamlarsınız eyvallah da okayın yaptığını neden yapmıyorsun ?

2 tane defansif adam diyoruz kendi yayımızın önünde sosa adama engel oluyor.
    2 tane onde top kapacaksın diye çekilecek eziyet değilsin.
    o ayakla topçu olmaya nasıl karar verdin hiç girmiyoruz zaten.
    bir futbolcuya bu kadar dolduğumu daha önce hatırlamıyorum.
    Konu Ogün YAZICI tarafından (11.02.2018 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorun Kucka'dan ziyade Kucka için büyük maliyetin altına girilmiş olması. Yoksa Onazi de öyle yardıra yardıra giden bir oyuncu değil. Orta sahadaki merkez oyunculardan birinin hücum gücünün olması takıma seviye atlatır. Anadolu takımları bu tip oyuncuları sağdan soldan bulurken bizim bulamamız kendi beceriksizliğimiz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne işe yaradığını bilen var mi? Geride yok, ileride yok, pas yok, boşa kacmak yok, yok oglu yok. Lanet olsun nereden buluyorlar böyle boş adamlari.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne oynuyorsun baba sen ?
    işin ne ?
    neyi iyi yapıyorsun mesela ?
    neyi göremiyorum ben ya ?
    okay ile benzer adamlarsınız eyvallah da okayın yaptığını neden yapmıyorsun ?
    ne bok yapıyorsun reis 2.5milyon için ne bok yapıyorsun.
    2 tane defansif adam diyoruz kendi yayımızın önünde sosa adama engel oluyor.
    2 tane onde top kapacaksın diye çekilecek eziyet değilsin.
    o ayakla topçu olmaya nasıl karar verdin hiç girmiyoruz zaten.
    bir futbolcuya bu kadar dolduğumu daha önce hatırlamıyorum.
    Maç içinde ben de o kadar çok sordum ki bu soruyu. Ne yapar bu adam ? Ulan kesici desen kesici değil. Oyun kurucu desen oyun kurucu değil. Olayı ne ben de anlamış değilim...
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zokora kazik degilmis.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İlk sayfaya şöyle bir göz gezdirdim. Kucka için teknik falan yazılmış. Şu ana kadar sertliği dışında bir şey göremedik. Sahada ne yaptığı gerçekten belli değil.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

bunun yerine yusuf oynasaydı bişeyler katardı sahaya bunun ayakları takoz !

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zokora kazik degilmis.
    zokora bunun 3-4 gömlek üstü

Nereden
    Ankara

Seni izletip alan aldiran göz kör olsun, baska da bisey demiyorum....

Nereden
    Ankara

Takim icindeki en buyuk hain ve beceriksiz bu adam, futbolla futbolculukla alakasi yok. Sessegnonu fulbolcu diye tanimlarsak bu adam ancak ve ancak kale diregi tanimina girer. Lanet olsun

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sabote ettiğini düşünmeye başlıyorum....Bu adam İtalya da böyle değildi.
    Keşke Medeli alsaydık.......
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Trabzon

Dün Kucka ve Okay ikisi de kötüydü hatta Okay daha kötüydü ve hatta hatta tüm takım kötüydü.. Hubocan hariç.

Bazı arkadaşlar başından beri bu adama taktığı için maç sonu soluğu burada almışlar.. ben takıma yeni katılan oyunculara aynı mesafedeyim geçmişte damdoy'u bile savunmuşluğum vardır.

2.JPG

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kenan Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çoğu maçın kazanılamamasının sebebi bu herif. Fazla güveniliyor tek bir üretkenliği yok. Sürekli gerideki en boş adama paslayıp ne oyun kuruyor ne de savunmada savaşçı bir yanı var. Her atağın başlamadan ölme sebebi. Aptal herif artık sabır falan bırakmadı gideceği günü iple çekiyorum
    Yorumuna aynen katılıyorum... Takım maç içerisinde nadiren de olsa iyi paslaşıyor. Tam bir ahenk yakaladık derken bu adam topu bir şekilde ya rakibe hediye ediyor ya da olmadık yerlere gönderiyor. Böylelikle zaten zor girebildiğimiz gol pozisyonuna hiç giremiyoruz. Orta alanda ne takımı atağa kaldırabilecek hızı ve adam geçme becerisi var ne de rakip atakları kesebilecek bir etkinliği var. Zaman zaman mücadelenin içindeymiş gibi gözükse de orada da her an kırmızı kartı yeme durumu söz konusu. Açıkçası tam anlamıyla hangi görevi üstlendiğine dair bir işaret yok. Savunmaya doğru düzgün bir katkısı yok. Son gençler maçında yediğimiz pozisyonlar ispatı zaten. Fb maçında yaptırdığı penaltıyı ise hala unutamıyorum. Orta alanda topu iyi kullanabilecek bir tekniği yok. Hücuma katkısı zaten hiç yok.

Kısacası Trabzonsporun herhalde gelmiş geçmiş yediği en büyük kazık. Bu kadar işe yaramaz bir topçuya milyon eurolar verileceğine alt yapıdan alınacak oyunculara şans verilse ne olurdu yani! Bu adamı aratmayacakları gibi çok daha iyi performans göstereceklerine de eminim. Allah bize bu sezon da bolca sabır versin ne diyeyim.

Nereden
    Trabzon

Konya maçı 1-1 iken çizgiden çıkardığı topu hatırlamazsın ama ?
    Göztepe maçında ki bazukası ?
    Fener maçında skor 1-0 iken Burak'a attığı pas mesela ?

Yahu şu adam için gelmiş geçmiş en büyük kazık vs demeyin.Adamı öldürmeyin.Ne savunma da ne hücumda var diyorsunuz Okay ile istatistikleri neredeyse başa baş şu an.. Okay'da bir çok hata yaptı, gol yedirtti,kendi kalemize attı kaptırdığı toplardan sonra bir çok kez kalemizde tehlike gördük.

Savunma;

1.JPG

2.JPG

Ofansif;

3.JPG

4.JPG

Evet Okay'dan daha az süre almasına rağmen gol ve asist sayısı daha yüksek diğer istatistiklerde de pek fark yok.
    5 M euro bonservis verilir mi verilmez mi bunu tartışın ama adama çöp muamelesi yapmayın.
    Konu Emrah KabuL tarafından (11.02.2018 Saat 21:03 ) değiştirilmiştir.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

okay nasil eskiden görünmez isleri yapip elestiri aliyorsa aynisini bugün kuco yasiyor

bizimkilerin anlamasi sürüyor malesef
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ankara

Adam bildigin çöp, hatta çöpoğlu çöp. Istediginiz istatistikle istediginiz sekilde kendinizi kandirin. Milan in burnu boktan cikmiyosa yillardir bu gibi gereksizleri aldigi ve guvendigi icindir, simdi bize plaselediler yedigimiz kazikla kivranip duruyoruz.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Okay ve Kucka ikilisi ile olmaz. İkisi de rakibi bozan pas oyınunda kötü olan isimler. İkisinden birini tercih edecek olsam tercih edeceğim isim tabiki de Okay olur.

Okay'ın yanına ne Onazi ne Kucka olmaz; Colman veya Oğuzhan Özyakup tarzında bir futbolcu olmalı.
    .

Nereden
    Trabzon

@T.Atalay Az önce başka bir başlıkta bizim 'ezikler' dedin Trabzonspor futbolcuları için.. o yüzden sana laf anlatmaya gerek yok.

İstatistikler ortada ne savunmaya ne de hücuma katkısı var diyorsunuz ama hücum da Okay'dan fazla katkısı var savunmada da başa baş.

Bu istatistikleri idmanda yapmıyor bu adamlar.

Nereden
    Ankara

@Emrah KabuL Bu adamin Genclerbirligi macinda bir tane dahi öne dogru ve yerine ulasan pasi ve driblingi yok, bana maval okuma o yuzden. Mac izliyoruz biz istatistik tutmuyoruz macta. Evet ezikler dedim, zoruna gittiyse git sikayet et forum yoneticilerine banlasinlar, ezik olmasalar milletin takir takir yendigi takimlara ezilmezler. Ha bir de öyle ust perdeden de konusma, bana laf anlatmaya gerek yokmusmus, al istatistigini yanina sezon sonu 7.likle öğün, sizin gibi polyannalar icin cok bile o sira.
    Savundugun adama verilen bonservis ve ücret dağ gibi, katkisi foss... Ama onun beste birine alinan ve ucreti yarisi kadar olan Okay in istatistikleri ile karsilastirip bu adami övelim öyle mi. Neyini övelim ya, kazulet gibi topla hareketler, lakayit futbol, her pas rakibe, her faul kirmizi kart. Top kesmismis, top kesmekse tek meziyet Hüseyin Cimsir yuzyilin ortasaha oyuncusudur bizim icin.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam bildigin çöp, hatta çöpoğlu çöp. Istediginiz istatistikle istediginiz sekilde kendinizi kandirin. Milan in burnu boktan cikmiyosa yillardir bu gibi gereksizleri aldigi ve guvendigi icindir, simdi bize plaselediler yedigimiz kazikla kivranip duruyoruz.
    Aynen öyle Milan bu adamları aldıkça daha çok debelenir. Buna Hakan Çalhanoğlu çöpü de dahil. Bu Çalhan çöpü yüzünden milli takımda Yunus Mallı'yı harcıyorlar. Yunus Mallı bundan kat kat daha topçudur. Bu torpilliler ülkenin içine etti.
    Konu Enaldo61 tarafından (11.02.2018 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)