Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
169. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

7 4.14%
  • Dorukhan Toköz

3 1.78%
  • Vitor Hugo

10 5.92%
  • Edgar Ié

1 0.59%
  • Stefano Denswil

1 0.59%
  • Berat Ayberk Özdemir

1 0.59%
  • Marek Hamšík

2 1.18%
  • Abdulkadir Ömür

74 43.79%
  • Gervinho

24 14.20%
  • Yusuf Sarı

0 0%
  • Djaniny

0 0%
  • Emmanuil Siopis

44 26.04%
  • Serkan Asan

1 0.59%
  • Andreas Evald Cornelius

0 0%
  • Hüseyin Türkmen

1 0.59%
Sayfa 54 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 44 52 53 54 55 SonuncuSonuncu
Toplam 1375 adet sonuctan sayfa basi 1,326 ile 1,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 10. Hafta | Göztepe 0 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanirim lig 2.liginin habercisi demek istedin.. Cunku bizi asla sampiyon yapmayacaklar. Hala bu hayalleri kurabilen insanlarin olmasi beni uzuyor.
    Mantigina göre Bayern Münih kadrosu elimizde olsa antrenörü anlayisi vs de dahil ,tutti minuti, yine yapmayacaklar. Ben inanmiyorum diyemiyorsunda...
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Sefa Toyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Hem faul, hem ofsayt, hem aut. Son korner gol olsa idi hesabını kim verecektii?
    *Onur Recep Kıvrak*

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hala takımın 2 fark yapıp fişi çekmeme olayına takılıyorum

Fener maçında bunu yaptık fakat bu sene 2 farklı g sadece 2 maçta almışız. Takımda aslında buna uygun.

Böyle devam beyler
    Gol atacak yetenek kısıtlı waka,baka başka yok cornelius felan hikaye
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    İstanbul

saygıdeğer kardeşlerim, geçen hafta da bu hafta da kazanmamızı engellemek için çok çaba gösterilmiştir, bize engel olunmuyor dersek rehavete kapılabiliriz. renktaşlarıma itiraz etmek manasında değil fakat farklı bir açıdan bakmak istiyorum;

fb maçında daha ilk dakika penaltı kırmızı olması gerekirken devamında geri düşürüldük, 3 net sarı ile direk kırmızılar verilmedi, ülkede isyan çağrıları cezasız kaldı, rakibini tanımayan, silahlarını bilmeyen önlem alamaz, bu anayasal suçları örten rakipleri hafife alırsak sonu hüsran olur.

dün akşam ise, maçın başında rakibin inanılmaz sertliğine müsaade edilmiştir, yusuf ve ömüre insanlık dışı faullere kart çıkarmayıp devam edin bu hareketlere denmiştir, maçın sonunda 7 dk uzatma çok zorlama bir süre olup, cornelius a yapılan faul artı sarı kart iken, orada maç biter ts kazanır diye korkanlar maçı devam ettirmiş, aut ofsayt her halt varken korner verelim de belki 2 puanı yeriz hesapları yapılarak doğrandık bence, haa sonuca yansımadı ama çoğu zaman yansır, son dakikalar en çok gol olan dakikalar ve bizim takım çok sakat veriyorken artık sinirlerimizle ve kurallarla oynanmıştır, lakin nasip olmadı önümüzü kesmek, ama çok uğraşıldı.

bu maça kadar dün ki hakemle tek galibiyetimiz vardı, o da malatya 1-5 lik maç. o maçı da aziz yönetse yine kazanırdık...
    malatya maçında açık farkla öndeyken bize penaltı verdi bu hakem, vardan iptal edildi, ve sen nasıl tsye kıyak geçersin hesabı maç vermediler bu hakeme, başkanın ısrarla mhk sistemini değiştirmek istiyoruz demesi, kulüpler birliğinde soyunduğu rol bu meseleler ile ilgili.

takviye yapılsın, o yönetimin işi, veya takım iyi çalışsın o da hocanın işi, ama biz de boş durmayalım;

kazandık evet ama bize karşı operasyon var çok net, bunu da görelim, en azından sahada hakemlere bu işi kolay yaptırmayalım, şuurlu olalım.
    bizim gömleğimiz yırtılacaksa hakemin pantolonu yırtılsın, yoksa bizi iptal ederler, yine birbirimizi yeriz...

rakibin kalecisi adanadayken alacaktık, şımarık tavırları ve istanbul hayranlığı dolayısıyla vazgeçip erceyi aldık, tantanası bu yüzden..

göztepe tribünlerini oynayacakları ilk iç saha maçında da böyle görebilecek miyiz acaba, maçın başında uğurcanı ıslıklamaları altaycılık, başka bişey değil... başkanları her ortamda koçun peşinden ayrılmıyor..

bütün suçu kendimizde arayarak, baskıyı kendi üzerimizde toplamayalım..

bizim işimiz çok zor, ama birlik olursak hedefe yürümek daha kolaydır...

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Cornelius gol kunusunda kısır bir oyuncu, bitiriciliği de düşük, pivot santrafor ve biraz ağır bir oyuncu, 5 milyon Euro bonservis verdik gol yükünü çekmesi lazım ancak o görüntüden çok uzak, bu bizi şampiyonluktan edecek bir durum malesef çünkü Djaniny'de senede bir gol atabilen birisi, devre arası skorer oyuncu almamız şart şampiyonluk için..

Ağaoğlu Koita çöpünü nasıl göndericek onu düşünsün yatıp kalkıp, adam hem müzmin sakat hemde 3 yıllık kapı gibi sözleşmesi vardır maaşını söylemeye gerek yok, herhangi bi kulüp bunu kiralasa falan 500 bin eurodan fazla maaş vermez kalanını yine biz ödeyecez, sözleşmesi bitene kadar besleyecez biz bunu belli bence.. Bu çöpü bu takıma aldıran da alan da beyin fakiri net, bunun aldığı maaşı da katıp devre arası gol atabilen iyi standartlarda bir oyuncu transferi yapabilirdik, Koita, Mallı dünyanın parasını alıyorlar ve katkıları 0.. Bu çöplükleri göndermeden transfer nasıl yapılacak oda belli değil..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (24.10.2021 Saat 10:27 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

28 maç kaldı geriye 19 g rahat şampiyon yapar duruyor 17-18 g ise 4-5 m ile yine şampiyon yapar
    Umarım en fazla 4-5 m sezonu kapatırız

avcı hocanın Moneyball filminde olduğu gibi rakamlarla ilerlemesini seviyorum açıkcası.

not:ah gervinho ah..

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hafta Trabzonun puan kaybetmesi için tüm şartlar hazırdı neydi onlar?
    1. Trabzon 1 hafta önce liderliği aldı genelde böyle bir maç sonrası puan kaybına bayılır bizim takım hele ki derbi kazanıp rakibinden devralmışken koltuğu
    2. bjk-gs maçı 2 gün sonra rakiplerinden 1 i veya 2i kesin puan kaybedecek bizim için de puan kaybı kaçınılmazdır. bir de şikecilerin hakeme rağmen muhtemel puan kaybı yaşayacağı bir maçı var
    3. 2 tane takımın skor yükünün nerdeyse tamamını çeken oyuncumuz yok
    ne yalan söyliyim maçtan önce 1 puan deseler al senin olsun kabul edebilirdim bence çok muhteşem bi galibiyet oldu yukarıda saydığım 3 maddeye rağmen böyle bir haftada ilk defa puan kaybetmedik sanırım.
    Maça gelirsek ne sol ne sağ bekimiz vardı devşirmelerle çözüm bulmaya çalıştık. bir kere bu başlı başına büyük bir sıkıntı kanatsız kuş gibiydik.
    skor yükünü çeken 2 hucumcumuz sakattı buda skor üretmemiz için gerçekten büyük bir problemdi.
    Göztepe inanılmaz baskılı oynadı ileride hiç top tutamadık böyle maçlarda waka kesin şart oğlu şart adam sırtına alır 2 kişiyi sayesinde rakip sahada 5 dk daha fazla kalabilirdik tüm maç boyunca. Gervinho gol atmasına rağemen tam bir hayal kırıklığı. gervo açık alan futbolcusu dar alan her topu kaybediyor istisnasız. o yüzden avcının kafsındaki topu gervinho ile oynamamız güç. keşke devre arası bir visca hamlesi gelebilse.
    Akşam baskının nedeni aslında göztepenin foul ile karışık presleriydi. futbolcular topu ayağına aldığı an süpürerek topu alan yada alamayan rakip oyuncuları vardı. hakem akşam iyi maç yönetse de bu sertlikte ekstra sarıları çıakrtmalıydı. 3 ten fazla foul yapan oyucnular vardı.
    Orta sahada beratı hiç beğenmiyorum çok hata yapıyor ve cılız müdahaleleri var. 2li mücadelelerde çok sık top kaptırıyor. dün dorukhan 2 li mücadelelerde ne kadar başarılıydı gördük siopis de öyle keza. Bence bizim orta sahada sakatlanmassas dorukhan ve siopis 2lsi ile oynanacak bir formül geliştirmemiz gerekiyor.
    Sosyal medyadan adetim değildir bir futbolcuya olumsuz bir yorum yazayım gereksiz bulurum ama dün irfancanın son paylaştığı resimin altına gs maçındaki performasını hatırlatıp ciddi giydirdim. kendisi gs maçında 2 golü de bilinçli yemiştir ve gönül verdiği takımın rakibine karşı bir taraflarını yırtmıştır şerefsiz.
    Bu çok değerli galibiyet aslında şampiyonluk habercisidir ama tabi ki bizi şampiyon yapmazlar o yüzden ümitlenmeye gerek yok.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cornelius gol kunusunda kısır bir oyuncu, bitiriciliği de düşük, pivot santrafor ve biraz ağır bir oyuncu, 5 milyon Euro bonservis verdik gol yükünü çekmesi lazım ancak o görüntüden çok uzak, bu bizi şampiyonluktan edecek bir durum malesef çünkü Djaniny'de senede bir gol atabilen birisi, devre arası skorer oyuncu almamız şart şampiyonluk için..

Ağaoğlu Koita çöpünü nasıl göndericek onu düşünsün yatıp kalkıp, adam hem müzmin sakat hemde 3 yıllık kapı gibi sözleşmesi vardır maaşını söylemeye gerek yok, herhangi bi kulüp bunu alsa da 500-600 bin eurodan fazla maaş vermez, sözleşmesi bitene kadar besleyecez biz bunu belli bence.. Bu çöpü bu takıma aldıran da alan da beyin fakiri net, bunun aldığı maaşı da katıp devre arası gol atabilen iyi standartlarda bir oyuncu transferi yapabilirdik, Koita, Mallı dünyanın parasını alıyorlar ve katkıları 0.. Bu çöplükleri göndermeden transfer nasıl yapılacak oda belli değil..
    cornelious konusunda yanılıyorsunuz
    fener ve alanya maçlarında kilidi o açtı. 2 maçta da tıkanan oyunda kenar ortalarıyla (hoca maç sonlarında bahsediyor) sonuca gittik. Fakat 1-0/2-0 öndeki oyunu oynacak adam cornelius değil evet fakat tıkanan oyunun oyuncusu o.

rakamlara gelecek olursak sezonu 15-16 gol ile bitirmesi kafi bence.
    abubakar geçen sene 16 gol attı mesala başak şampiyon senesin de en golcüsü 11 gol atmıştı

altugoguzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı izleyebileceğimiz link var mı ?

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dünkü maç keyif vericiydi maçın ilk yarısında da yazmıştım, göztepeyi tebrik ederim güzel mücadele ettiler. Madalyonun diğer tarafına gelirsek aynı mücadeleyi diğer takımlara karşıda sergilemesini beklerim yoksa bu güzel mücadale iğrenç bir hale dönüşür.

Hakem genel anlamda güzel maç yönetti ama o son dakikalarda ne yapmaya çalıştıklarına anlam veremedim.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    İstanbul

Göztepe maça iyi motive olmuş seyircisinin önünde çok kora kor başladı özellikle ilk yarım saat nefes aldırmadı bize.

Eksikler çok etkiledi hangi takımı olsa etkiler bu kadar kilit oyuncunun yokluğu,Hamsik'i de eksik sayıyorum helen sakatlığın etkisindeydi dün akşam,Cornelius kampa yoldan gelmiş,Perez ve Trondsen ilk onbirin iki kanat beki de olmayınca bu galibiyet daha da değerli hale geldi.

Zor dönemde kolay gibi görünen ama zor bir deplasmanı geçtik.Avcı, Siopis'i orta saha savaşına dahil edince oyun golü bulursak işi bitireceğimiz bir şekle döndü.Oyuna ve eksiklere göre çok ekstra bir galibiyet oldu.İlk yarıyı lider bitirmek adına önemli bir virajı iyi döndük.
    Konu Larking tarafından (24.10.2021 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Nereden
    Trabzon

Bir çok olumsuzluğa rağmen çok önemli bir galibiyet aldık.Tüm oyuncularımızın ayağına sağlık.

Maç bizim için ilk yarıda bayağı zor geçti.Hem trübin baskısı hemde saha da istediğimiz oyunu kuramamak sebebiyle zorlandık ama onlar kaçırdıkça moralim her dakika daha da yükseldi çünkü en az 1 gol atacağımızı ve ikinci yarı da rakibin enerjisinin düşeceğini tahmin ediyordum ki maç beklediğim şekle dönmeye başladı.Golü de ya Gervinho,Djaniny ya da korner atışından Vitor Hugo atacakmış gibi hissediyordum ki Gervinho en sonunda sahneye çıktı ve 1 puana 2 puan daha ekleyip maç kazandıran yıldız olduğunu gösterdi.Zaten her maç 1-2 net pozisyonu oluyordu.Berabere kaldığımız maçlarda atamamıştı ama bu kez affetmedi.Attığı gol kolay gibi görünebilir ama aslında zor bir gol hafif çapraz pozisyonda top kontrolü ve bitirici vuruş mükemmel.

Çok iyi oynayamasakta akıllı ve ciddiyetle oynayıp oyuncu kalitemizle kazandık.Zaten her maçı iyi oynayarak kazanamazsın o yüzden böyle maçları kazanmak çok önemli.Maçta ön plana çıkan şey çok iyi mücadele ettik.Ugurcanin konsantrasyonu iyi idi.Vitor Hugo harika oynadı.Abdülkadir müthiş savaştı.

Abdullah hoca ve ekibini de ayrıca kutlarım güzel iş çıkartıyorlar.Herkesin emeğine sağlık.

Bu galibiyet fb maçından bile daha değerli oldu benim için çünkü birçok eksiğe rağmen bu deplasmandan 3 puan ile dönmek hem bizi daha fazla motive edecek hemde rakiplerimizin direncini daha da azaltacak.Zaten şuan en tepede biz olduğumuz için herkesin hedefinde biz varız ve olmaya devam edeceğiz taraftarımız bu tuzaklara düşmemeli herşeye kulaklarını tikamalı o ne demiş şu ne demiş takılıp kalmamalı. Saha da hedefe kilitlenmis bir takım var ve sadece ona odaklanmalıyız.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Lantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Arkadaşlar kusura bakmayın 1-2 kere kötü oynar kazanırsın ama ben en son hangi maç iyi oynadık hatırlamıyorum. Fenerbahçe maçında bile 11-10 iken etkisiz kaldık. Evet göztepe maçında wakame, baka yoktu ama en azından kapanır kontra atakla pozisyon bulursun, o da olmadı. Kaleye iki şutumuz var biri gol oldu. Son pozisyon gol olsa neler konuşulurdu. Ben şu an hiç memnun değilim. Abdullah hoca kaç kez sıçradı ama yeni maçlarda bakalım sıçrayabilecek mi? Şu bir gerçek devre arası 2 net transfer ve göndereceğimiz oyuncularla şampiyon olacağız.

Kalması gerekenler:uğurcan,erce,serkan,peres,ahmetcan,hugo,edgar,dens wil,ismail,
    dorukhan,siopis,hamsik,berat,bakasetas,wakame,gerv inho,abdülkadir,yusuf,
    cornelius+hareketli forvet(sorloth)+skorer kanat(brynhildsen)

Gönderilecekler: djaniny(gevşek),koita,hüseyin,yunus,trondsen(sakat lıktan dolayı),parmak

ideal 11
    uğurcan

peres-edgar-hugo-denswil

dorukhan-hamsik-berat

gervinho-baka-waka
    (transfer)
    cornelius
    (transfer)

Konu Lantis tarafından (24.10.2021 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    28 maç kaldı geriye 19 g rahat şampiyon yapar duruyor 17-18 g ise 4-5 m ile yine şampiyon yapar
    Umarım en fazla 4-5 m sezonu kapatırız

avcı hocanın Moneyball filminde olduğu gibi rakamlarla ilerlemesini seviyorum açıkcası.

not:ah gervinho ah..
    Kağıt üstünde baktığımda bizi sadece bjk yenebilir gibi duruyor. Ama maç sahada oynanıyor. Normalde dünkü maçta fark atmamız gerekiyor ama sakatlıklar vs zor kurtulduk. Hayırlısı ile bu tarz galibiyetlerle sakatsiz ilerleriz inşallah. Rakiplerin gardı da çok önemli. İnşallah erken kopar lig

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Vallaha o kadar eksik ile beraberlik iyi sonuç dedim...

Siopis belki girerse orta sahayı tutar kazanabiliriz dedim şükür öyle oldu...

Abdullah hoca ne yaptı ne etti yine maçı aldı bazen çok kompleksleri olduğu için kızıyorum kendisine ama, ne yapıp ne edip maçı kazanmasını biliyor...

Herkese mutlu pazarlar...

şikebahçeliler ağlamaya devam etsin .
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Lantis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kusura bakmayın 1-2 kere kötü oynar kazanırsın ama ben en son hangi maç iyi oynadık hatırlamıyorum. Fenerbahçe maçında bile 11-10 iken etkisiz kaldık. Evet göztepe maçında wakame, baka yoktu ama en azından kapanır kontra atakla pozisyon bulursun, o da olmadı. Kaleye iki şutumuz var biri gol oldu. Son pozisyon gol olsa neler konuşulurdu. Ben şu an hiç memnun değilim. Abdullah hoca kaç kez sıçradı ama yeni maçlarda bakalım sıçrayabilecek mi? Şu bir gerçek devre arası 2 net transfer ve göndereceğimiz oyuncularla şampiyon olacağız.

Kalması gerekenler:uğurcan,erce,serkan,peres,ahmetcan,hugo,edgar,dens wil,ismail,

Gönderilecekler: djaniny(gevşek),koita,hüseyin,yunus,trondsen(sakat lıktan dolayı),parmak

ideal 11
    uğurcan

peres-edgar-hugo-denswil

dorukhan-hamsik-berat

gervinho-baka-waka
    (transfer)
    cornelius
    (transfer)

Sıçraya sıçraya yenilgisiz gidiyor adam nasıl sıçramaysa artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Özdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam Hamsik'in uzaktan yazdığı ve 1-0 kazandığımız bir maç havası var.
    ne güzel bir tahmin olmuş göztepe'nin hakkını verelim, çok baskılıydı, şampiyonluk içinn böyle maçları da almak lazım... güzel bir 3 puan oldu...

Nereden
    Kırşehir

Alıntı jönts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enes kardeşim boşver gel golü kutlayalım.
    Kutladık tabi kardeşim cansın sıkıntı yok
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

22 maça çıktı deplasmanda yenilmeme rekoru
    Vodafone Park'ta da yenilmezsek 30'lu rakamlara çıkartırız ve hiçbir takım bu rekora yakından bile ulaşamaz.
    Kendi sahamızda 90 maç yenilmeme rekoru da bizde
    Kazım gibi sev, Dozer gibi oyna.
    TS BİR DEVRİMDİR.
    İSTANBUL HEGEMONYASINI 7 KEZ YIKAN
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22 maça çıktı deplasmanda yenilmeme rekoru
    Vodafone Park'ta da yenilmezsek 30'lu rakamlara çıkartırız ve hiçbir takım bu rekora yakından bile ulaşamaz.
    Kendi sahamızda 90 maç yenilmeme rekoru da bizde
    Kazım gibi sev, Dozer gibi oyna.
    TS BİR DEVRİMDİR.
    İSTANBUL HEGEMONYASINI 7 KEZ YIKAN
    deplasmanda yenilmeme rekoru 40 maç ile gs'de. biz kendi rekorumuzu geliştiriyoruz.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ömür vs gö.tepe
    Siopis vs gö.tepe videolarini bekliyoruz hep Hamsik olacak degilya.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Lantis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ideal 11
    uğurcan

peres-edgar-hugo-denswil

dorukhan-hamsik-berat

gervinho-baka-waka
    (transfer)
    cornelius
    (transfer)
    Kapanıp kontrayla gol bulduk zaten. Gervinho ilk yarıda topları ezmese 2-3 de olurdu belki. Golü atıp öne geçtikten sonra da risk almadık, geride bekledik. Gol lazım olsa yüklenip atardık son 20 dk.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 6Şafak Aydın1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömür vs gö.tepe
    Siopis vs gö.tepe videolarini bekliyoruz hep Hamsik olacak degilya.

Baskı altında topu kontrol edişi sonrasında ikinci oyuncu Obinna'dan sıyrılışı çok klastı. O pozisyonda sarı çıkmadı mesela, halbuki iki kişiyi eksiltti çat diye vurup indirdiler.

Siopis
    Konu Ufuk tarafından (24.10.2021 Saat 15:01 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kırşehir

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Baskı altında topu kontrol edişi sonrasında ikinci oyuncu Obinna'dan sıyrılışı çok klastı. O pozisyonda sarı çıkmadı mesela, halbuki iki kişiyi eksiltti çat diye vurup indirdiler.

Siopis
    Bu siopis her eve lazım abi enerjisi hiç bitmiyor adamın...

Oyuna girince hemen farkını hissetirdi zaten..

Golde ön asist yapan da kendisi...

Helal olsun aldığı parayı kuruşuna kadar hak eden oyunculara bayılıyorum..
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)