Sayfa 1315 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 315 815 1215 1265 1305 1313 1314 1315 1316 1317 1325 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,851 ile 32,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şenol Güneş

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Güneş: "Genç oyuncuyu bekleyelim diye bir durumumuz yok. Abdülkadir genç ama üretecek. Üretemezse burada olmayacak. Tabii ki toleransımız da olacak. Daha fazla yarınlara bakalım."
    Sen çocuğu solda mahkum et...Sonra bunları söyle...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Murat KARAKURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güneş: "Genç oyuncuyu bekleyelim diye bir durumumuz yok. Abdülkadir genç ama üretecek. Üretemezse burada olmayacak. Tabii ki toleransımız da olacak. Daha fazla yarınlara bakalım."
    Sen çocuğu solda mahkum et...Sonra bunları söyle...
    açıklama böyle değil. abdülkadir özelinde yapılmış bir açıklama yok. gençleşme üzerine gelen bir soruda en genç ve en yaşlı oyuncunun adı geçti. üretmezse burada olmayacak kısmını emre üzerinden söyledi hatta.

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

abdulkadir icin solemisse bile gayet yerinde ve dogru bir tespit uretemzse oynayamiyorsa milli takimda ne isi war?....yeter artik adamciliginizdan memleketciliginizden de...birakin kim hakediyorsa o girsin kim secici ise gorevini yapsin....
    ıslak imza....

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Üretemezse burada olmayacak lafı, yeterince moral bozucu.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Abdüş'ü sol kanatta oynatıp üretmesini bekle öyle bir dünya yok cengizi alıp orada oynatacaktın abdüş'ü bu kadar kolay değersizleştirme yapılmaz ki senide forvete koyup üretim bekleseydik zamanında daha nazım'ın Türk olduğunu öğrenemeyen adamdan ne beklersin ki
    sadece aşk bizimkisi

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üretemezse burada olmayacak lafı, yeterince moral bozucu.

sevdiği oğuzhan çok üretiki milli takıma çağırıp 11 de oynaşıyor ama kendi Takımında oynamıyordu. Şenol Güneş hikaye anlatmasın bari hiç bir oyuncumuzu almasın adı da Trabzon tesislerinde silinsin. Istanbul yalakasi ismi lazi. değil bize
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

19 yaşındaki çocuğu çekemeyen 70 yaşındaki Trabzonspor efsanesi o penaltıyı kullandırsaydın ya o çocuğa.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adını o stada Trabzonspor taraftarı koymadı sende çok iyi biliyorsun sinirin birazda ondan, ama elbet bir gün şartlar değişecek ve gerçek Trabzonsporlular adını oradan kaldıracak.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yardımcısı Tayfur, başkanı Nihat Özdemir, kaptanı Emre, eski kulübü bjk.

Allah daha beter edemez bence.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bence eder, mesela yukarida yazilan duruma gidip klup olarak federasyon secimlerinde oy vermek onaylamak tasdik etmek diyebiliriz...
    ıslak imza....

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kompleksede ismi verildi .
    Tarih boyle rezillik gormedi
    Azılı bir ihocuyum

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

"Beşiktaş'a geldiğim gün en mutlu günümdü."
    Şenol Güneş

Hadi bjk ye yeni geldiginde "profesyonel" ayagina en koyu bjk li kendisi oldu da ,
    Be kardesim giderkende mi ayni .
    Hala istanbul takimlarinin gonlu olsun diye niye cirpiniyor bu adam .
    Azılı bir ihocuyum

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

... Adam Trabzon düşmanı kesildi, imkan verilse Trabzonspor geçmişini bir kalemde silecek. Adının hâlâ Akyazı Kompleksini süslemesi ise bizim ayıbımız.
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (11.06.2019 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yok mu bunun adını stadyumdan silecek bir babayiğit?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

İsmail ALİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şenol hoca görünen oki ilk 11 seçiminde tam isabet yapmış. Bu sistemde Abdulkadirin yeri olamazdı zaten, Yusufu yedege alması maçına göre dogru karardi belkide. Göreceğiz.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    İ. C. Ertem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

her kim o saydıklarını onaylayıp oy verip trabzonsporu bu duruma düşürdüyse Allah onu da beter eder mi? Mesela Tüpçüye kim oy verdi? Özdemir'e kim oy verdi? Şenol hocanın burada kabahati nedir onu anlayamadım ben şimdi?
    "Benim gideceğim yer, geldiğim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ŞENOL GÜNEŞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Dünya şampiyonu karşısında Şenol hoca ve A milliler bu maçı aldı ya sizin gibilere inat!..
    Bir insan düşünün 2010-2011 Sezonu Spor Toto Süper Lig Şampiyonu "TRABZONSPOR" yazıp o kadronun mimarına teknik direktörüne "kanırta kanırta, kölesi olduğun zihniyet, kurtarsın seni bakalım" gibi aşağılık laflarla hakaret etsin, aşağılasın..
    Allah sizin gibileri hem A Milli Takımdan hem de Trabzonspordan uzak eylesin!
    "Benim gideceğim yer, geldiğim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ŞENOL GÜNEŞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

İsmail ALİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teşekkürler Şenol hocam bize bu sevinci yasattigin icin.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Şenol hocanın milli takımda dünya üçüncüsü olduğunda da, Trabzonsporumuzda şampiyon olduğunda da hakkı yendi.. Bu adam bursasporu ayağa kaldırdı, beşiktaşı avrupada uçurdu.. Hıncal Uluç ve tayfası çürüdü... Fatih Terim yalakaları da kar etmiyor. Trabzonlu olup da sizin gibi azılı Şenol Güneş düşmanlarına da hocayı yedirmeyiz bilesiniz. İnsan gibi hakaret etmeden, aşağılamadan küfretmeden yorum yapın en azından saygısızlık yapmayın!

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Şenol Güneş'i seviyorum. Fakat Milli Takıma geldikten sonra özellikle Trabzonsporlu oyunculara takındığı tavır hoşuma gitmiyor. Abdülkadir Parmak' ın kadroya çağrılmaması, A. Ömür'e yönelik eleştirisi ve Fransa maçı tercihleri gerçekten canımı sıktı. Bir şeyler söylemek için henüz erken fakat 3-5 tane maçta takındığı tavrı görüp ona göre bir değerlendirme yapmak istiyorum. Milli Takım kazandığı için mutluyum. Tebrikler çocuklar.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İ. C. Ertem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her kim o saydıklarını onaylayıp oy verip trabzonsporu bu duruma düşürdüyse Allah onu da beter eder mi? Mesela Tüpçüye kim oy verdi? Özdemir'e kim oy verdi? Şenol hocanın burada kabahati nedir onu anlayamadım ben şimdi?
    Şenol Hoca’nın kabahatı çizdiği kariyer yoludur bana göre. Bu yol bjk hocası olmasıyla başlıyor. Burada da tamamen tercihini böyle kullandı diyebiliriz. İlkelerinden taviz verirsen etrafında olanlar bunlar olur, çünkü her taraf bunlardan. Sonuç çok normal.

Tabi ki diğer konularda %100 haklısın. Aslında bu mücadeleyi Trabzon halkı en başta kazanabilirdi. Onların tercihi de böyle oldu. O tercihin de bu sonucu vermesi normal. Çünkü her noktası böyle bu ülkenin.

Biz Şenol Güneş’i başka bir yerde belki köşesinde bekliyor halde, belki emekli olmuş halde, belki TS başkanlığı için çalışıyor halde vs. görebilirdik.

Bunların hepsi tercih meselesi.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusuf irfancan ı neden kesemedi onu bir anlatmalı bende art niyet aramayayım. Abdüş eyw merkez için çok isim var sağ açıkta hazır cengiz var bir yere kadar anlarım ama yusuf olayını anlamam. Burak ve şenol işini iyi yapan fakat diğer iç bir konuda iyi olmayan insanlar.

5 dünya kupasıda alsan o adı oradan sileceğiz

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bjk sonrası tamamen değeri kalmamıştı gözümde....Ama yaa Terim'in kadrolarıyla şunu yaptı bunu yaptı diyenlere en güzel cevap idi dün oynanan maç....Sıfır yerli oynatan çakma imparatora mal edemezler herhalde artık

Nereden
    Ankara

Dünya şampiyonu karşısında Şenol hoca ve A milliler bu maçı aldı ya sizin gibilere inat!..
    Bir insan düşünün 2010-2011 Sezonu Spor Toto Süper Lig Şampiyonu "TRABZONSPOR" yazıp o kadronun mimarına teknik direktörüne "kanırta kanırta, kölesi olduğun zihniyet, kurtarsın seni bakalım" gibi aşağılık laflarla hakaret etsin, aşağılasın..
    Senin önünde saygiyla egildigin o adam, ezilerek yenildigi maç sonrasi senin üyesi olduğun kulubun adini bile agzina almamiş, "rakip" diyerek gecistirmis, hayatinin en guzel gununun kargalara imza attigi gun oldugunu beyan etmis, sevgili takiminda 8 dk forma verdigi zatlari milli takima doldururken Trabzonsporlu futbolculari milli takima almamis, irfancan gibi ne idüğü belirsiz topçuyu bu ligin en degerli ve formda topcularina tercih etmistir. Senin o çok sevdigin adam dorukhan guzellemesi yapip, tipi tip güven yalçini överken, nedense Abdülkadiri yerme teveccuhunde bulunmustur.

Anlayacagin sen de şehrin de takimin da o adamin umurunda degilsiniz. Benimde temennim sizler gibi adam sevicilerin Trabzonspordan uzaklasmasi. Milli takim falan sizin olsun, bana ve benim gibi dusunenlere Trabzonspor yeter.

Not: 2011 kadrosunu kuran ve mimari olan kisi Ersun Yanal'dir, Şenol Güneş degildir.
    Konu Turgay Atalay tarafından (09.06.2019 Saat 18:56 ) değiştirilmiştir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Hmmm fbden alinmasini istedigi topçu da "sampiyon kanirta kanirta fener" diyen gökhan gönül idi... onunla çalismaya utanmadi da ona laf atanlar olarak biz mi utanacagiz ??
    senol efendi dünya sampiyonu etsin bizi, fikirlerimiz degismeyecek,,, sizin mantiginizdan da bir sey çikmaz, sizin mantik 2 gâlibiyet sonrasi aziz yildirim sikecisinin köpegi nihat özdemir hiyarina da "adam" falan çeker... mantik ayni mantik çünkü
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)