Sayfa 67 Toplam 333 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8322 adet sonuctan sayfa basi 1,651 ile 1,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdülkadir Ömür

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En durgun maçlarından biriydi. Muhtemelen sakatlığı sebebiyle istenilen performansını gösteremedi...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sağ açık başlıyor, sırayla sol açık, 8 numara, sonra yine sol açık, oralarda biraz takılıp tekrar sağ açık, maçın sonlarında 6 numara... Maç 90 dakika, bu çocuk 4-5 mevki değiştiriyor. Sadece şu saçmalıklar bile hocayı kovmak için başlı başlına sebeptir.

Merak ettiğim konu şu; Preudhomme geldi diyelim, Abdül'ü Modric gibi kullanmayı akıl eder mi yoksa o da sol açıkta Yusuf Erdoğan muamelesi mi yapar ? Elde böyle devasa yetenek var, kanatlara sıkıştırıyoruz olacak iş değil. Abdül'ü merkezde sahaya çıkaracak antrenör futbolu biliyordur. Çok merak ediyorum kim akıl edip bizi Okay-Kucka veya Okay-Onazi saçmalığından kurtaracak.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ açık başlıyor, sırayla sol açık, 8 numara, sonra yine sol açık, oralarda biraz takılıp tekrar sağ açık, maçın sonlarında 6 numara... Maç 90 dakika, bu çocuk 4-5 mevki değiştiriyor. Sadece şu saçmalıklar bile hocayı kovmak için başlı başlına sebeptir.

Merak ettiğim konu şu; Preudhomme geldi diyelim, Abdül'ü Modric gibi kullanmayı akıl eder mi yoksa o da sol açıkta Yusuf Erdoğan muamelesi mi yapar ? Elde böyle devasa yetenek var, kanatlara sıkıştırıyoruz olacak iş değil. Abdül'ü merkezde sahaya çıkaracak antrenör futbolu biliyordur. Çok merak ediyorum kim akıl edip bizi Okay-Kucka veya Okay-Onazi saçmalığından kurtaracak.
    sanirim yusuf gibi ezemedigin icin merkeze konulsunda rakipler bi güzel ezsin diyorsun

daha erken, zamani geldimi belli eder, ayni as takima girmesi gerektigini belli ettigi gibi

birakinda gelissin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Yerli yardımcısı olmazsa akıl eder. Hatta çok çok farklı da kullanabilir bana kalırsa Abdülkadir'i modric gibi kullanmak bizim ayarımizda bir takım için lüks mümkün olduğunca etkin bölgede kaleye hücuma yakın oynamalı. Onazi-Kucka'dan kurtulmak için bize 2012 model Selçuk İnan, Oğuzhan'ın fiziklisi lazım. Şu an ihtiyacımız olan net 4 oyuncudan en kilit yer orası. Pasör stoper ile beraber
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanirim yusuf gibi ezemedigin icin merkeze konulsunda rakipler bi güzel ezsin diyorsun

daha erken, zamani geldimi belli eder, ayni as takima girmesi gerektigini belli ettigi gibi

birakinda gelissin

Abdülkadir merkezi gayet güzel kaldırıyor, Göztepe maçında Sosa ile yan yana resital sundular, ezilmeyi bırak Göztepe orta üçlüsünü ezdi geçti ama 2. yarı sol açığa geçti film bitti takım kitlendi 2 pas yapamadık. Bu çocuk Salah değil skorer özellikleri yok her maç her maç kanat olmaz. Millet oyun kuracak orta saha diye ağlıyor, bizde Modric var hala Okay-Kucka, Okay-Onazi garip garip şeyler deniyoruz.

______okay
    ___abdül__sosa
    __yusuf___castillo
    ______burak

Şöyle bir şey olabilir, Yusuf ile yer değiştirerek oynarlar.
    @Fatih Çelik

Bizim Emre'miz olacak işte, merkezde maestromuz olsa takımı da oynatır ama kanatlarda fazla kullanıyoruz, skorer özellikleri yok her maç her maç olmaz.
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (11.02.2018 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Ender iyi yanlarımızdan.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu çocuk bu ülkede heba olacak bunu Dortmund'a falan gönderelim bence.

Yok ya da İspanya ligi daha iyi olur orada genelde başarılı oluyor Türkler.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Ankara

birakinda gelissin
    Kanatlarda ezilmez mi? Çok mantıksız. Bu çocuğu ortada rakip kaleye yakın binyerde oynatacaksın. Yanında da sosa okacak
    En büyük Trabzon

Nereden
    Amasya

Abdülkadir merkezi gayet güzel kaldırıyor, Göztepe maçında Sosa ile yan yana resital sundular, ezilmeyi bırak Göztepe orta üçlüsünü ezdi geçti ama 2. yarı sol açığa geçti film bitti takım kitlendi 2 pas yapamadık. Bu çocuk Salah değil skorer özellikleri yok her maç her maç kanat olmaz. Millet oyun kuracak orta saha diye ağlıyor, bizde Modric var hala Okay-Kucka, Okay-Onazi garip garip şeyler deniyoruz.

______okay
    ___abdül__sosa
    __yusuf___castillo
    ______burak

Şöyle bir şey olabilir, Yusuf ile yer değiştirerek oynarlar.
    @Fatih Çelik

Bizim Emre'miz olacak işte, merkezde maestromuz olsa takımı da oynatır ama kanatlarda fazla kullanıyoruz, skorer özellikleri yok her maç her maç olmaz.
    ilk yarida kanatta oynadi, 2. yari yoruldugundan düstü

hatta tam tersi, bugün ilk yari nerdeyse hepten merkezdeydi, mackolikte oyun bölgelerinde bakabilirsin

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

ilk yari oyun tablomuz

@Mert Oğuzlu61

gördügünü bile algilayamiyorsun

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

@selcuk

Bana bir foto atıp içindeki yuvarlak numaralı şeylere göre yorum yapıyorsun, ben izlediğim şeyi yorumluyorum bu ne şimdi ? Tamam attığın görsele göre yorum yapalım, görsele göre Sosa forvet oynamış Rodallega merkez orta saha oynamış. Bu mu yani ? Görselde el ele tutuşup Selena Selena diyen 3 tane yuvarlak görüyorum, neyini yorumlayayım ?

Nereden
    Amasya

@selcuk

Bana bir foto atıp içindeki yuvarlak numaralı şeylere göre yorum yapıyorsun, ben izlediğim şeyi yorumluyorum bu ne şimdi ? Tamam attığın görsele göre yorum yapalım, görsele göre Sosa forvet oynamış Rodallega merkez orta saha oynamış. Bu mu yani ? Görselde el ele tutuşup Selena Selena diyen 3 tane yuvarlak görüyorum, neyini yorumlayayım ?
    izledigimi yorumladim, istatistikcilerin hazirladiginlan sana yanildigini gösteriyorum

diger sayfalarda yazmisdim huga sosa ile oynamak icin cok kez geri cikti, ondan toplamda sosanin arkasinda gözüküyor

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

@selcuk Ben merkezde Okay-Kucka ile boğulan, bol pas hatalı, Sosa'nın geri gelip 6 numara gibi top kapmaya çalıştığı, Abdül'ün topla buluşmasıyla kıvılcım gibi parlayan ama merkezdeki kopukluklar ve kanatlardaki yetersizlikten dolayı alev almayan saçma bir oyun izledim. Maçta o kıvılcımlar zaten Abdül'ün kanadı bırakıp zaman zaman merkeze kaymasıyla oldu, gelecek maçlarda Yusuf ve Abdül'ü saha içinde mevki değiştirerek kullanabiliriz ben de sana bunu söylüyorum.

Nereden
    Amasya

@selcuk Ben merkezde Okay-Kucka ile boğulan, bol pas hatalı, Sosa'nın geri gelip 6 numara gibi top kapmaya çalıştığı, Abdül'ün topla buluşmasıyla kıvılcım gibi parlayan ama merkezdeki kopukluklar ve kanatlardaki yetersizlikten dolayı alev almayan saçma bir oyun izledim. Maçta o kıvılcımlar zaten Abdül'ün kanadı bırakıp zaman zaman merkeze kaymasıyla oldu, gelecek maçlarda Yusuf ve Abdül'ü saha içinde mevki değiştirerek kullanabiliriz ben de sana bunu söylüyorum.
    kardesim sen totemlerini yap, tatli ayi resimlerini paylas, öyle güzelsin

Ünal Karaman

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maç pek iyi değildin. Peki senin kabahatin mi değil tabiki. Biraz daha gole yakın bir bölgede görmek isterim seni açıkçası ama senin de rahat top oynayabilmen için takımın da az bişi yapması gerek
    Geldik, Gidiyoruz...

Nereden
    İstanbul

kardesim sen totemlerini yap, tatli ayi resimlerini paylas, öyle güzelsin

Yeni sezon kadrosu kurup Kucka'yı defansın önüne yazan sensin, hiç bana laf atma Kimse futbol profesörü değil, herkesin yorumu farklı ve gayet normal.

Nereden
    Ankara

Allah aşkına git hocaya söyle ben kanat değilim de ya da birileri söylesin. Eminim bilmiyor bunu. Sağda oynamasının nedeni tamamen kendi meziyetleri, sık sık içeri kat etmesi ve pozisyon üretebilmesi. Solda oynayınca içeri kat edemiyor ve eksik görünüyor. Bu adam çok çok zorunda olmadıkça solda oynatilmamali, heba olur. Sağda veya merkezde oynamalı. Bero sağda oynasın diye yarim saat çocuktan faydalanamadık. Sonra da sakatlık vs oldu kendini bulamadı. Suç kesinlikle Abdulkadir in değil.
    TRABZON SPOR

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu takım ve kadro yapısı Abdülkadir'i de yer.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Darbeye bağlı düşüşünü gözledik. Bu bizim için çok kötü. Anadolu takımlarının kasapları gözümü korkutuyor.

Nereden
    Ankara

Dele alli gibi adamı önliberoda oynatıyoruz.
    En büyük Trabzon

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2 maçtır sol açıkta oynatıldığından etkisiz oldu.

Abdullah Avcı'nın elinde mücevhere dönüşecek adam Rıza'nın tercihleri ile murdar olup gidiyor.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kesinlikle Abdulkadir'i sola hapsederek kaybediyoruz. Üstelik maçlara solda başlamasına rağmen solda bitirmiyor. Yani öyle veya böyle yanlıştan dönüyoruz ama buna rağmen solda başlatıyoruz. Sol kenarda sezon başından beri 6 farklı oyuncu oynadı ama ne yazık ki bir türlü çözüm üretemedik...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Ankara

Hocayı göndermezlerse (kendisi gitmeyecek belli) git konuş. "Ben göbek oyuncusuyum zorlama ile sağ açıkta oynuyorum, ters ayaklı olduğum için aslında o bölgede de kanat gibi değil oyun kurucu gibi oynuyorum" de. Ben kanat oynamadım hiç hocam de. Allah aşkına de.
    TRABZON SPOR

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Modric gibi kullanılmalı. Aklı olan bunu görür ve uygular.
    .

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

yapılabilecek en iyi sey onunu acmak....gonderilmeli demiyorum, onunu acmak gerek nasıl olmalı bilemiyorum....
    ıslak imza....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler