Sayfa 60 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 50 58 59 60 61 SonuncuSonuncu
Toplam 1517 adet sonuctan sayfa basi 1,476 ile 1,500 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 32. Hafta | MKE Ankaragücü 1 - 0 Trabzonspor

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kötü Futbol kötü sonuc...
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

TAHSİN 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aKILLARı Finalde Diyelim...
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şenol Güneş transferden, taktikten anlamaz. Önemli maçlarını her zamân kaybetmiştir. Takımda otorite sağlayamaz. Öyle ki, sezon sonu satsak 3-5 bonservis alacağımız Ömer Aysan'ı bir hiç uğruna (buradaki "hiç" başkanımızın köylüsü Tayfun Cora'dır.) takımdan kovdurmuştur.

Şenol Güneş doğru birşey yapmışsa onu da yanlışlıkla yapmıştır. Israrla bu şahsın başımızda kalmasını savunanları anlayamıyorum.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    komdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol güneş transferden, taktikten anlamaz. Önemli maçlarını her zamân kaybetmiştir. Takımda otorite sağlayamaz. Öyle ki, sezon sonu satsak 3-5 bonservis alacağımız Ömer aysan'ı bir hiç uğruna (buradaki "hiç" başkanımızın köylüsü tayfun cora'dır.) takımdan kovdurmuştur.

Şenol güneş doğru birşey yapmışsa onu da yanlışlıkla yapmıştır. Israrla bu şahsın başımızda kalmasını savunanları anlayamıyorum.
    yavaŞ.....
    her kim bu pisliğin cezasız kalmasına göz yumuyorsa....

Nereden
    Trabzon

maç sonu açıklamaları gerçekten fiyasko.kupayı alamazsak gitsinler denize atsınlar kendilerini o zaman,yenilginin böyle bahaneleri olmamalı,hatta hiç bahane aranmamalı.
    ÜNAL KARAMAN!

Halil Çelikoflu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şenol Güneş doğru birşey yapmışsa onu da yanlışlıkla yapmıştır. Israrla bu şahsın başımızda kalmasını savunanları anlayamıyorum.

bnce sen hiç bişeyden anlamıyosn ... şenol hoca bu takıma gelebilecek en iyi antrnrlerden 1 tanesi !

iboandibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş transferden, taktikten anlamaz. Önemli maçlarını her zamân kaybetmiştir. Takımda otorite sağlayamaz. Öyle ki, sezon sonu satsak 3-5 bonservis alacağımız Ömer Aysan'ı bir hiç uğruna (buradaki "hiç" başkanımızın köylüsü Tayfun Cora'dır.) takımdan kovdurmuştur.

ya bırakın Allah aşkına kim gelcek bu takıma bir iki maç kötü oynayınca adamı yerden yere vurmayın bu güne kadar umuta attınız suçlaru umut olmayınca kurban aramayın umut da bu takım için önemlidir ama şenol güneş bu takımın geleceğidir.Şenol hoca bir önceki gelişinde bile hiçbir istediği adamı aldıramadı szymkowiak dedi zuravski dedi devid de souza dedi bi szymkowiak geldi onuda gördük nasıl adam.95 yılındaki başarı dünya ve konfederasyon kupası koredeki başarı ve kendine duyulan saygı bunlar şans mı tesadüf mü.şenol hoca olmazsa kim gelcek giray bulak mı bırakın artık hoca aramayı trabzonun 20 yılı şenol hocaya emanet edilsin artık
    Muharrem Usta & Ersun Yanal & Akyazı. Trabzonspor'un Diriliş İçin Son Şansı.

Halil Çelikoflu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı iboandibo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bırakın Allah aşkına kim gelcek bu takıma bir iki maç kötü oynayınca adamı yerden yere vurmayın bu güne kadar umuta attınız suçlaru umut olmayınca kurban aramayın umut da bu takım için önemlidir ama şenol güneş bu takımın geleceğidir.Şenol hoca bir önceki gelişinde bile hiçbir istediği adamı aldıramadı szymkowiak dedi zuravski dedi devid de souza dedi bi szymkowiak geldi onuda gördük nasıl adam.95 yılındaki başarı dünya ve konfederasyon kupası koredeki başarı ve kendine duyulan saygı bunlar şans mı tesadüf mü.şenol hoca olmazsa kim gelcek giray bulak mı bırakın artık hoca aramayı trabzonun 20 yılı şenol hocaya emanet edilsin artık
    sonuna kadar katılıyorm ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

20 yıl azdır ya... Şöyle bir 61 yıllık sözleşme yapılmalı. Şanımıza yakışır hem...

.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Final maçını bekliyorum...
    O zaman anlicaz ki gerçekten de akılları finalde miydi ?
    Susuyorum ve bekliyorum...
    Hamiş

Nereden
    Trabzon

Bu kadar berbat bir futbol olur mu,sanki biri ölesiye dövmüş futbolcuları.Ölü ölü dolaştılar resmen.Arada canlansalar da işe yaramadı

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın en iyisi Colman ve Alanzinho ise anlaşılan seneye hedef yine belli.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hemen hocayı göndermeye basladık iyi oynadıgımız macları görmez olduk ,umutu aforoz ettik,
    daha neler neler biz adam olamyız...
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Çaykaralı-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ankaragücü maçında ilk yarısını çok kötü oynadık ama ikinci yarısını daha iyi oynadık ama olmadı
    Trabzonsporlu olunmaz , Trabzonsporlu doğulur

isimsiz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

biz bu yüzde kaybediyoruz ya.hemen o gitsin bu gitsin. bu ne ya...
    .....................................

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kupa maçı sonuna kadar sabredelim arkadaşlar.Bu takımın gerçek gücü bu değil bunu hepimiz biliyoruz.Ama şurası kaçınılmaz bir gerçek takıma seneye 5 tane direk oynayacak oyuncu şart...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Nereden
    Almanya

fener bizi dagitacak.futbol yok,mucadele yok,ruh yok bunlarlami kupayi kazanacagiz,birileri o formanin kutsalligini anlatsinlar,Trabzon formasinin hakkini vermeyen bi sürü adam var,büyük temizlik lazim bu kafayla seneyede bizden bir sey olmaz

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

maç yerine Ankaragücü tribünlerini izledim 75 dakika boyunca.özellikle 2. yarı 10 numara tribün yaptılar.helal olsun. Anti-X ile Gecekondu'nun birbirine koşması izlemeye değerdi ayrıca maç içinde Sokak,maçın sonlarına doğru Sol Kapalı,maç sonu ise Gecekondu ile karşılıklı bağırmalar da güzeldi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Final maçını bekliyorum...
    O zaman anlicaz ki gerçekten de akılları finalde miydi ?
    Susuyorum ve bekliyorum...
    +++++++++++++

iboandibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya arkdaşlar yapmayalım final maçını tabiki gönül ister ki kazanalım ama adı üstünde bir final maçı kaybedende olacak kazanan da eger kaybeden biz olursak lütfen bunuda abartmayalım 95 de kaybedilen şampiyonluktan sonra yaşanılan tramvada kim kazandı sizce... Lütfen akıllarımızı başımıza alalım bu hareketler bizi ileriye taşımaz.Bu tür olaylardan dolayı futboldan soğuyorum istikrar olmaz ise her seferinde baştan başlamak zorunda kalırız.Bizler istiyoruz ki bi takım kurulsun hiç yenilmesin hep güzel futbol oynasın ve bunlar hemen olsun.unutulmamılı ki bu bir takım işi takımın oluşmasıda bir süreç işi bunun için sabır ve istikrar ile yolumuza azimle devam etmeliyiz diyorum.LÜTFEN
    Muharrem Usta & Ersun Yanal & Akyazı. Trabzonspor'un Diriliş İçin Son Şansı.

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kıpkısı Teofılo yaaaaaaa
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

Ahmet Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben yenilgiyi bütün caminanın aklının kupa finalinde olmasına baglıyorum bunun için kızamıyorum cunku benim bile uykularım kaçıyor...
    Eski kullanıcı adı: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansız değil ama zor.....

MuratB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tersten düşünelim bence ankaragücü maglubiyeti şapkanın öne konması açısından iyi oldu. hiç olmazsa neyin ne oldugunu kupa finalinden önce anlama fırsatı bulabildik.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Karadeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yenilgiyi bütün caminanın aklının kupa finalinde olmasına baglıyorum bunun için kızamıyorum cunku benim bile uykularım kaçıyor...
    Aynen ya gözümü açar açmaz kupa geliyor aklıma.Şu ana kadar rüyama girmedi onu da bekliyorum. Arada maç falan giriyor rüyama.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

kupa macı adı altında esi benzeri çok az görülecek capta profesyonellik dersi veren tüm teknik kadroyu ve futbolcuları kutluyorum!!!.....
    ıslak imza....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)