Sayfa 7 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9 ... SonuncuSonuncu
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CNN Türk Oradaydım Belgeseli | Abdullah Ercan '96

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok sey beklemek baskiyi getiriyor. Baski da basarisizligi. Hem Trabzonspor formasini giyen her insandan ayni seyin beklenilmesi gerektigi kanaatindeyim.
    Kesinlikle doğru fikirdesin. Futbolcularımızın tümünün Trabzonlu gibi oynaması lazım.

Ama benim kanaatim taraftar böyle bir ayırım yaptığı için diğer diye tabir ettiğimiz futbolcularımız onlara bakarak, onlardan görerek öyle oynamaya çalışmak istiyorlar.

Eğer o zamanda oynamıyorlarsa yargılanmaları zaten bir müeyyide içermeli. Bu müeyyidenin küfür olması bize göre doğal.

Mesela Hasan yatıyorsa Yattara niye oynasın(oynamak zorunda aslında). Hasan trabzonlu yatıyor ben niye kendimi yoriyim diye düşünebilir.

Bence.

EĞİTİM ŞART!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

sampiyonluk bu macta degil 2 hafta önceki van macında gitti arkadaslar. bu maca 5 puan farkla cıksak zaten yenilsek bile sampiyonduk ayrıca adamlar umutsuz gelecekti. neyse önümüze bakalım.

lazaytac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

¨Ben o günü iyi hatirliyorum, stresten ilk yariyi seyretmedim ama arkadslar bana camdan bayirdilar "lan abdullah atti 1-0 yeniyorsunuz" o an kendi kendime dedim ki tamam galiba bu güne nasipmis sampiyonluk ama olmadim 3 gün boyunca disari cikamadim.
    Ama abdullah'in dedigi gibi o yil sampiyon olsaydik bir kaç yil oyunca devam ederdi sampiyonluklarimiz ama olmadi.Yine aglamak istiyorum ya.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal hoca,
    Hami hoca,
    Tolunay hoca,
    Lemi hoca,
    Orhan hoca,
    Abdullah hoca,
    Ogün hoca,

Hocaların hocası Şenol Güneş Hoca....

Biz o yıl başka birşey yaptık.

Biz o yıl Şampiyon olduk.

Biz o yıl Türk futboluna hocalar yetiştirdik,biz o yıl kendimizi bitirdik,ama evlatlarımıza el verdik.

Biz o yıl başka birşey yaptık,ŞAMPİYON olduk.

Hakikaten büyük olmak böyle birşey.

Biz o yıl daha da büyüdük.
    Acılarımızla...
    O sene şampiyonluğu kaybetik ama başka şeyler kazanmıştık .Mesela benim tanıdığım 3 kişi biri vanlı biri samsunlu diğeri mersinli o yıl Trabzonsporlu olmuşlardı .Trabzon dışındakilerin Trabzonsporlu oldukları son dönemdir belki de oyıl ..Ama bütün bu kazanımları biz göremedik ...sonrada günüzümü gördük...Bu arada meşhur bir spor yazarından dinlediğim bir hikayeyi söyleyeyim herkes biliyormuş ama ben geç öğrendim ... o sene Van ın kalecisi bizim maçtan önce 20 bin dolara bağlayalım bu işi demiş ..vermemiş bizimkiler ...alın size gurur ducak bir tarih ...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatamız 96'ya takılıp kalmak.Aradan 12 yıl geçmiş hala Fener maçını tartışıyoruz.

fener maçını değil feneri tartışıyoruz hakkı hukuku bu meclisde tartışıyoruz..
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hickimsenin hatirlamak istemedigi ama aklindan cikarmamasi gereken bir geceydi. Ben de hic unutmam, Kadikoyde tamamina yakini Fenerli olan bir grubun icinde seyretmistim maci. Mac sonrasi sahildeki kayaliklarda ne yapacagimi bilmez bir halde oturdum bir sure. Sonra iskeleye dogru yururken yillardir gormedigim Fenerli bir arkadasimi gormustum, cocuk kendi sevincini bir tarafa birakti beni teselli etmeye ugrasti butun gece boyunca. Eve bile gondermedi “senin ne yapacagin belli olmaz simdi” diyerek, onun evine gittik ve uyku sinirlarini zorlayarak teselli seanslari devam etti.

Herkesin cikarmasi gereken dersler vardi o seneden veya geceden. Taraftarin, yonetimin, futbolcularin, sehrin vs vs… O yildan sonra eline gecirdigimiz iki firsatin sonrasinda, yonetimdeki kisiler lanet olasi “dengeleri” birazcik bozabilseydiler belki bir tane daha kupamiz su anda muzemizdeydi ve belki de su anda bambaska seyler tartisiyor olurduk. Ama birakin onu, eldekileri abuk subuk bir sekilde elden cikararak en alt seviyede bir denge kuruldu zaman icinde, hem de maliyetinin cok ustunde. Taraftar olarak biraz daha akl-i selim davranip bir sonraki sene daha fazla bir destek verip, yonetimi sampiyon yapmadan bir yere gidemezsiniz diye zorlasak belki daha farkli olacakti hersey. O donemin agir abileri topcularimiz (kotu anlamda soylemiyorum bunu) birer birer gitmeseydi takimdan belki su andaki kadro bu kadar sorumsuz, bu kadar aymaz ve bu kadar kire bulasmayacakti.

Malesef o sureci camia olarak hic iyi degerlendiremedik. Sonuclarini da zaten fazlasiyla goruyoruz su an. Nerede hata yaptik, yapmamiz gereken ne, yapmamamiz gereken neyi tartisacakken, Apo ve Ogun ne kadar “serefsiz” ne kadar “onursuz” onun ustune yogunlastik. Beraberlik yetecekken, deli gibi saldirmak “aptalligini” sorguladik senelerce ama daha sonra Ziya Dogan’a “ben buyuk takim gibi oynayan bir oyun duzeni istiyorum” diye demedigimizi birakmadik. (Allah’im sen nelere kadirsin, bana da Z.D yi savundurttun ya bana!)

Sonucta hayat birsekilde devam ediyor ve her nekadar olduk bittik desek de gunluk kosusturmamiz aynen devam ediyor. O mactan dolayi canina kiyan kardeslerimiz geriye gelmeyecek olan teksey, ama sampiyonluk da, kupa da gelecek mutlaka. Ama 25 sene sonra ama 35 sene sonra ama mutlaka gelecek “sampiyonluk denilen o asufte sevgili” * Ne Apo ve Ogun “serefsiz” ne de Senol Gunes “aptal” ve ne de Faruk Ozak ve yonetimi “kifayetsiz” di. O donemdeki herkesin analarinin ak sutu gibi hakettiklerini dusunuyorum sampiyonlugu ama olmadi. Oyle veya boyle olmadi. Malesef bu dunyada her zaman hakettiginiz, istediginiz seye sahip olamiyabiliyorsunuz. Ama siz inancinizi yitirmezseniz o hakettiginiz, istediginiz sey gec de olsa sizin olacaktir. Buna butun kalbimle inaniyorum….

Onun icin herkesi ustune dusen gorevi yerine getirmek icin vargucuyle calismaya davet ediyorum. O macin sonrasinda neler kaybettik, neler kazandik, o mac oncesinde elimizde neler vardi simdi neler yok onlari tartisalim. Aglamayla, sizlamayla, kufretmeyle hicbirsey degismiyor, geriye gelmiyor.

Selamlar

* Kaynak Momentus (Bulent Sirin)
    Konu shipbroker61 tarafından (13.02.2008 Saat 10:18 ) değiştirilmiştir.
    HERSEY YALAN OLSA BILE
    EN GUZEL ASK ZOR OLANMIS

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

legendage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazooo28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş ne yaptın ya ,dayanamadım yine izledim tüylerim diken diken oldu

SERDAR-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

la yeter bu olayın üzerinden 12 sene geçti ve hala bu konu konuşuluyor sebep?
    niye 84 senesinde fenerbahçe yi istanbulda yendiğimiz maçta niye kimse ORADAYDIM demiyor.bunun için tasalanmaya gerek yok biz nice nice şampiyonlukalar göreceğiz

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı camobali-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    la yeter bu olayın üzerinden 12 sene geçti ve hala bu konu konuşuluyor sebep?
    niye 84 senesinde fenerbahçe yi istanbulda yendiğimiz maçta niye kimse ORADAYDIM demiyor.bunun için tasalanmaya gerek yok biz nice nice şampiyonlukalar göreceğiz
    herhangi bir sebebi olmasi gerekmiyor aslinda ama ayni gunleri yasamamak icin ustumuze dusen bir gorev var mi bulursak ne zararimiz olur ki?

84 senesi ornegini vermissin, guzel bir ornek. aslinda o da ORADAYDIM a konu olabilir ama dikkat edersen o tarihten sonra fenerbahcenin aldigi sampiyonluklar var. (ama hakederek ama haketmeyerek) birak onu 2 sene once uzatmada verdikleri bir sampiyonluklari oldu. ama onlar bizim gibi travmayi yillarca yasamadilar. hemen ardindan bir sonraki yil sampiyonluga ulastilar.

tamam kabul ediyorum, onlarin imkanlari vs bizden cok fazla, sistem tamamen oligarklarin kazanmasi ustune kurulu ama 96 dan sonra milli takimlar seviyesinde 10 a yakin futbolcusu olan bir takim nasil yillar icinde dibinde dibine vurdu. buna kendi payimiza dusen cevabi vermemiz gerekmiyor mu sence???

mesela beni rahatsiz eden bir konu var. o donemlerde "gonullerin sampiyonu" olan camiamiz su anda ayni sevgiyle yaklasilan bir camia mi yoksa buyugunden kucugune herkesin silmeye calistigi bir camia mi? bu duruma gelinmesinde, yonlendirmelerin de etkisi oldugu muhakkak ama bizim hic mi sucumuz yok??

konuyu bu noktaya cekersem yanlis bir sey yapmis olmam degil mi?? hadi gelin tartisalim.... aglamadan, kufretmeden tabi....
    HERSEY YALAN OLSA BILE
    EN GUZEL ASK ZOR OLANMIS

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaş bu takımın genlerine işlemiş bi kere şampiyonluk kimyasında var muhakkak birgün olucak bu iş ama muhakkak

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herhangi bir sebebi olmasi gerekmiyor aslinda ama ayni gunleri yasamamak icin ustumuze dusen bir gorev var mi bulursak ne zararimiz olur ki?

84 senesi ornegini vermissin, guzel bir ornek. aslinda o da ORADAYDIM a konu olabilir ama dikkat edersen o tarihten sonra fenerbahcenin aldigi sampiyonluklar var. (ama hakederek ama haketmeyerek) birak onu 2 sene once uzatmada verdikleri bir sampiyonluklari oldu. ama onlar bizim gibi travmayi yillarca yasamadilar. hemen ardindan bir sonraki yil sampiyonluga ulastilar.

tamam kabul ediyorum, onlarin imkanlari vs bizden cok fazla, sistem tamamen oligarklarin kazanmasi ustune kurulu ama 96 dan sonra milli takimlar seviyesinde 10 a yakin futbolcusu olan bir takim nasil yillar icinde dibinde dibine vurdu. buna kendi payimiza dusen cevabi vermemiz gerekmiyor mu sence???

mesela beni rahatsiz eden bir konu var. o donemlerde "gonullerin sampiyonu" olan camiamiz su anda ayni sevgiyle yaklasilan bir camia mi yoksa buyugunden kucugune herkesin silmeye calistigi bir camia mi? bu duruma gelinmesinde, yonlendirmelerin de etkisi oldugu muhakkak ama bizim hic mi sucumuz yok??

konuyu bu noktaya cekersem yanlis bir sey yapmis olmam degil mi?? hadi gelin tartisalim.... aglamadan, kufretmeden tabi....
    Ben bile bazı olaylardan dolayı Trabzonsporlu olmaktan utanç duyarken(giden yönetim hep utanıracak işler yaptı), diğer insanların Trabzonspora sempatiyle bakması mümkün mü?
    Herkesin 2. takımı Trabzonsporken ne hallere geldik. Bunda yönetimimizin Sivas maçından sonra lehimize karar çıkması için federasyona yaptığı tehtitler çok önemli olmuştur. Haklılığımızı ispatlamaya çalışmak yerine, tehtit gönderiyoruz. Antipati oluşması çok normal.
    Yapmamız gereken, saygın bir camia olmak, çıkarımıza bile olsa haksızlığa prim vermemektir.
    Sadri Şener yönetiminden bu konuda çok umutluyum.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

O yılı dün gibi hatırlıyorum ve unutturulmak istenmesinide anlayamıyorum.Biz o sene avucumuzun içine gelmiş şampiyonluğu işbilmez yöneticiler ( ki kendileri bazı trabzonlular tarafından ''TS'un Derin Devleti'' , ''TS'un hamisi'' ilan edilen Faruk Özak' baş aktördür. ) ve siyasi ayak oyunları sebebiyle fb'ye hediye edilmesini kanlı göz yaşlarıyla seyretmişizdir.Bazı basın yayın organları uzun zaman sonra yaşanılan bu süreci ''TS'un 28 Şubatı'' diye adlandırmışlardır ki bence en yakışanda bu isimlendirme olmuştur.Devrin Rizeli olup gs amigoluğu yapmaktan hükümlü başbakanı ile içişleri bakanlığı-MSB elele vererek fb camiasının hizmetine girmişleridir.Ali Şen efendinin komutasındaki şer güçler yirmibin kişilik Avni Akere onbeşbin seyirci alınmasını sağlamış tribünlere ve saha kenarına konuşlandırılan asker-polis sayısıda en az onbeşbini bulmuştu.Bir hafta boyunca yapılan psikolojik harb teknikleri başarı ile Trabzonsporlular üzerinde denenmiş en nihayet hakemlerinde katkısı ile TS elinden şampiyonluk çalınmıştır.Bu olay Türk Futbol Tarihinde bir dönüm noktası olmuştur.Artık etkin güçler TS'u devre dışı bırakmışlar ve ligimizi üç sülükler hegemonyasına teslim etmişlerdir.Bu tarih TS'un fetret devrinin başlangıcı olmuştur ve bu tarihi yaşatan sevgili bakanımız bugün hala kendisini TS'un Hamisi olarak görebilmesi ne büyük bir talihsizliktir.O sene gerek deplasman maçlarına giderken trafik kazası neticesi hayatını kaybeden gerekse maçın kötü neticelenmesi üzerine intihar eden kişilerin vebalı bu olayın tertipçileri ile onlara engel olamayan ts yönetiminin boynunadır.Ben kendi adıma bu maçın bir tertip olduğuna inancımı hiç kaybetmedim.Sebep olanların bunun öte dünyada hesabını vereceklerini düşünüyorum.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

dr.muhsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O yılı dün gibi hatırlıyorum ve unutturulmak istenmesinide anlayamıyorum.Biz o sene avucumuzun içine gelmiş şampiyonluğu işbilmez yöneticiler ( ki kendileri bazı trabzonlular tarafından ''TS'un Derin Devleti'' , ''TS'un hamisi'' ilan edilen Faruk Özak' baş aktördür. ) ve siyasi ayak oyunları sebebiyle fb'ye hediye edilmesini kanlı göz yaşlarıyla seyretmişizdir.Bazı basın yayın organları uzun zaman sonra yaşanılan bu süreci ''TS'un 28 Şubatı'' diye adlandırmışlardır ki bence en yakışanda bu isimlendirme olmuştur.Devrin Rizeli olup gs amigoluğu yapmaktan hükümlü başbakanı ile içişleri bakanlığı-MSB elele vererek fb camiasının hizmetine girmişleridir.Ali Şen efendinin komutasındaki şer güçler yirmibin kişilik Avni Akere onbeşbin seyirci alınmasını sağlamış tribünlere ve saha kenarına konuşlandırılan asker-polis sayısıda en az onbeşbini bulmuştu.Bir hafta boyunca yapılan psikolojik harb teknikleri başarı ile Trabzonsporlular üzerinde denenmiş en nihayet hakemlerinde katkısı ile TS elinden şampiyonluk çalınmıştır.Bu olay Türk Futbol Tarihinde bir dönüm noktası olmuştur.Artık etkin güçler TS'u devre dışı bırakmışlar ve ligimizi üç sülükler hegemonyasına teslim etmişlerdir.Bu tarih TS'un fetret devrinin başlangıcı olmuştur ve bu tarihi yaşatan sevgili bakanımız bugün hala kendisini TS'un Hamisi olarak görebilmesi ne büyük bir talihsizliktir.O sene gerek deplasman maçlarına giderken trafik kazası neticesi hayatını kaybeden gerekse maçın kötü neticelenmesi üzerine intihar eden kişilerin vebalı bu olayın tertipçileri ile onlara engel olamayan ts yönetiminin boynunadır.Ben kendi adıma bu maçın bir tertip olduğuna inancımı hiç kaybetmedim.Sebep olanların bunun öte dünyada hesabını vereceklerini düşünüyorum.
    Hiçbirisine katılmıyorum.
    Biz o maçta 1-0 öne geçmiştik atmosfer herşeyde iyiydi. Hatta kaç golü de becerip atamadık bir o kadar da Rüştü Hami nin topunu 90 dan çıkarmıştı. İyi izleyenler hatırlar. Çok iyi oynadık ama futbolda iyi oynarken de kaybetmek var malesef. Sonuç olarak olmadı işte olmadı. O gün çok lanet bir gündü. 1000 kere maç yapsak aynı kadroyla onları yenerdik ama o gün olmadı işte. Kimisi çıktı Şenol Güneş' e laf attı yok niye hücum emri veriyon beraberlik bile yeterdi diye kimisi çıktı Ali Şen' i suçladı ayak oyunları oldu diye bir sürü senaryo yazıldı biçildi.

Ama şu hep gözardı edildi. Biz ondan 2 maç öncesi Vanspor' a tam 25 gol pozisyonu bulmamıza rağmen gol atamamışken ve toplarımız direklerde patlarken 17 evet hiç unutmam daha maçın başında 17.dakikada daha sonra BJK ye gidecek olan Erkan ın attığı golle mağlup olmuştuk.

Hiç kimse o maçı anmaz nedense. Şimdi soruyorum o maçı alsaydık Fener maçı formalite olmayacakmıydı? Evet FEner o sezon çok haksız maçlar aldı ama bizi Avni Aker de malesef yendi. Sadece bizi değil ilerki yıllarda gelecek olan ardarda şampiyonluklarımızı da yendi. Toparlanamadık bir türlü çünkü birlik beraberlik kardeşlik yerine hep kaçan şampiyonluğu birilerine havale ettik. O gün canla başla oynayan başta futbolcular olmak üzere Şenol Hocama ve başkanımız Faruk Özak' a herşeye rağmen şükranlarımı sunuyorum. Olmadı işte o gün şansımız yaver gitmedi ne olursa olsun çünkü biz hakemi de yenecek bir kadroya zaten sahiptik olmayınca olmuyor...
    '' İnsanoğlunun değeri bir kesirle ifade edilecek olursa; payı gerçek kişiliğini gösterir, paydası da kendisini ne zannettiğini,payda büyüdükçe kesrin değeri küçülür... ''

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı dr.muhsin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbirisine katılmıyorum.
    Biz o maçta 1-0 öne geçmiştik atmosfer herşeyde iyiydi. Hatta kaç golü de becerip atamadık bir o kadar da Rüştü Hami nin topunu 90 dan çıkarmıştı. İyi izleyenler hatırlar. Çok iyi oynadık ama futbolda iyi oynarken de kaybetmek var malesef. Sonuç olarak olmadı işte olmadı. O gün çok lanet bir gündü. 1000 kere maç yapsak aynı kadroyla onları yenerdik ama o gün olmadı işte. Kimisi çıktı Şenol Güneş' e laf attı yok niye hücum emri veriyon beraberlik bile yeterdi diye kimisi çıktı Ali Şen' i suçladı ayak oyunları oldu diye bir sürü senaryo yazıldı biçildi.

Ama şu hep gözardı edildi. Biz ondan 2 maç öncesi Vanspor' a tam 25 gol pozisyonu bulmamıza rağmen gol atamamışken ve toplarımız direklerde patlarken 17 evet hiç unutmam daha maçın başında 17.dakikada daha sonra BJK ye gidecek olan Erkan ın attığı golle mağlup olmuştuk.

Hiç kimse o maçı anmaz nedense. Şimdi soruyorum o maçı alsaydık Fener maçı formalite olmayacakmıydı? Evet FEner o sezon çok haksız maçlar aldı ama bizi Avni Aker de malesef yendi. Sadece bizi değil ilerki yıllarda gelecek olan ardarda şampiyonluklarımızı da yendi. Toparlanamadık bir türlü çünkü birlik beraberlik kardeşlik yerine hep kaçan şampiyonluğu birilerine havale ettik. O gün canla başla oynayan başta futbolcular olmak üzere Şenol Hocama ve başkanımız Faruk Özak' a herşeye rağmen şükranlarımı sunuyorum. Olmadı işte o gün şansımız yaver gitmedi ne olursa olsun çünkü biz hakemi de yenecek bir kadroya zaten sahiptik olmayınca olmuyor...
    Evet, o insanlar sahip çıkabilseydik ertesi yıl şampiyon olabilirdik yine.
    Ama yönetim direnemedi ve en büyük kötülüğü yapıp M. Ali Yılmaz'ın kapısını çaldılar. Yönetim değiştiğinde Trabzonspor ilk yarıyı liderin 3 puan arkasında 2. bitirmişti. Moralsizdik belki ama o takıma, o hocaya ve o yönetime sahip çıkılsaydı lig sonunda şampiyon olabilirdik.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

kardeş ellerine sağşlık..çok teşekkürler

İzmir İl Temsilcisi vuralkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı temel_yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş bu takımın genlerine işlemiş bi kere şampiyonluk kimyasında var muhakkak birgün olucak bu iş ama muhakkak
    budur abicim
    BMN İZMİR

drmuhsin kardeşim;benim yazdıklarıma katılmak zorunda değilsin elbette.Ama Ali Şen'in kendi ağzından ''Ben bu maçı TS'un elinden aldım, benden başka kimsede bu işi yapamazdı.İlgili bütün dinamikleri harekete geçirdik.'' beyanını unuttun herhalde.Daha maç olmadan önce hazırlanan senaryo layıkı ile sahnelendi ve TS'un elinden şampiyonluk çalındı.Stada can güvenliğimiz yok palavrası ile 700 km uzaktan Bolu Dağ Komando'dan asker getirten Ali Şen ve ekibi maç bitiminde Avni Aker'deki soyunma odasında futbolcuları ile birlikte ''Nası koydu Aykut Kocaman ,kocamaaaaaannn.'' diye tempo tutuyorlardı.Acaba o sahneleride hatırlayabildin mi?
    Faruk Özak başkan bütün sezon iki takviye için yalvar yakar olan Şenol Güneşi reddetmiş ondan sonra kaçırılan şampiyonluk olunca ''bu işi yapamadık en iyisi M.Ali Yılmaz beye gidelim.''demiştir.
    Bugün TS'la ilgili ilgisiz kime ''TS tarihinde en Dramatik An hangisidir?''diye sorarsanız sorun üzerinden geçen bunca seneye rağmen yine o maç akıllara geliyorsa bunun sizin anlattığınız kadar masumane bir hikaye ile geçiştiremezsiniz.Ben o maçın en masum kişisinin TS taraftarı olduğuna inanıyorum.Onun haricinde ne sizin gibi Faruk Özak'a şükran sunuyorum nede Ali Şen ve muadili fenerlilere hakkımı helal ediyorum.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

kofol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bebetonun 90. dakikada kaçırdığı penaltı ile şampiyonluktan olan Deportivo geliyor aklıma.
    Deportivo taraftarı ayakta alkışlamıştı takımını , bizde o kadroyu ayakta alkışlamalıyız.
    Sonuçta eğer amacımız güzel futbol izlemekse, bu oyunun heycanı yaşamaksa o sene trabzonspor bundan fazlasını verdi bize kaybettiğimiz maçlarda bile.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

evet cok dogru bencede. Aklima benimde bir kac yil önceki leverkusenin hali geliyor o kadar basarili bir takim ama elinde bir sey kalmadi ikinciliklerden dolayi.

Fenerbahce o sezon sampiyon olduda ne basardi avrupada. Yanilmiyorsam o sezon Sampiyonlar ligi yeni kurulmusdu ve böylelikle sampiyonlar liginede adim atmis oluyorduk hemde abdullah dedigi gibi ardindan 2-3 yil sampiyonluk yasama ihtimalinin yüksek olmasi ile birlikde.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı AristotLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah Ercan Oradaydım Belgeseli
    Teşekkür Ediyorum...

Nereden
    Sakarya

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ...sadece insaf diyorum...O kadroyu kuran ,yöneten,motive eden insanlara bu kini anlayamıyorum..."bu arada 5 mayıs 1996 Trabzonspor un 28 şubatı" haberini ben yapmıştım..Ama sizin mantıkla Türk demokrasisine en büyük darbeyi vuran 27 mayıs zulmünün mesulu ve müsebbibide rahmetli menderes tir mutlaka !!!

Nereden
    Sakarya

Alıntı kofol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bebetonun 90. dakikada kaçırdığı penaltı ile şampiyonluktan olan Deportivo geliyor aklıma.
    Deportivo taraftarı ayakta alkışlamıştı takımını , bizde o kadroyu ayakta alkışlamalıyız.
    Sonuçta eğer amacımız güzel futbol izlemekse, bu oyunun heycanı yaşamaksa o sene trabzonspor bundan fazlasını verdi bize kaybettiğimiz maçlarda bile.
    Daha sık yazın ne olur .))

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)