Sayfa 116 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 66 106 114 115 116 117 118 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3050 adet sonuctan sayfa basi 2,876 ile 2,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 26.Hafta | Bursaspor 3 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ankara

bana gecenin gec saatlerine kadar müslüm dinleten ey yönetim sana sesleniyorum. Midem bulandı GİDİN ARTIK......

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Full HD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düsmek sorun degilde düsmeyi hak eden takim yani sikeciler bizimle iyi dalga gececek! Ben bunu kabul edemiyorum ey gidi adalet.
    evet şikebahçe düşmesi gerekirken bizi düşürmeye uğraşıyorlar

dün topun içeride olduğunu görerek gol vermeyen orta hakem, top Henrikeye tekrar düşmese golü vermeyebilirdi

yeter tüpkafa yeter
    yatacak yerin yok yeter
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tamamen federasyonun ve Trabzonspor'u bitirmenin planıdır bu resim.Bundan sonraki haftalarda hakemide herkesi yenerek ilerlemeliyiz.
    Alıntı augustus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu pozisyonda gördüğüm kadarıyla orta hakem golü vermemişti, henrique pozisyonu tamamlayınca golü verdi. Peki yan hakemin tepkisi neydi bu pozisyona, bilen var mı acaba ?

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden sırf yetenekle iş götürülebiliyordu. Ama günümüzde yetenek yetmiyor. Her açıdan (Eğitim, yetenek, özveri, sportmenlik, ahlak, karakter...) yüksek düzeyde olmak zorundasınız

O yüzden uzman seçiciler lazım. İşlerinde uzman insanlar lazım. Trabzonspor toplama takım olamaz
    Kesinlile katılıyorum. Ancak, karakter ve ahlak çizgisinin nerede başlayıp nerede bittiğinin tesbiti çok önemli.

Beni sahadaki verim ilgilendirir şahsen. Sahada işini kusursuz yapan adamın dışarda ne yaptığı umurumda bile değil. İster şarap kadehiylr gezer, ister bir orangutanla aşk yaşar. KTÜ'den bir kızla ahlaksız ilişki palavrasıyla ipi çekilen oyuncu gibisini nereden bulacaksın. Zaten aynı adamın cami imamı gibi yaşayanı en az 40 milyon avro, al alabilirsen... Bilerek aldın bari faydalan... Bunu başarabilmek bile profesyonel bir kültür gerektirir ki, bunu Nevşat Şakar'a söylesek, eminim benim integral sorularına baktığım gibi bakar yüzümüze...

Nereden
    Zonguldak

3. gol Onur'un zamanlama hatasıyla geldi, o gol yenmezdi
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Takım defans dörtlüsü berbat derecede uyumsuz göründü.BU saatten sonra en iyi önlem abdullah ve yanında bamba diyemiyorum.Adam bir bomba.Artık en kötü serkan cech sağ bek sol bek olmalı.İlk yarı sağ bekde celutska vardı gibii.İzlemedim yalan söylemiyim.Celutska sağ bekdeyken bursanın ilk golü komedi gibiydi.Bursanın yedikleride komedi.Yani şu maçı iyi bir defansla çıksak inanın bursayı eski yıllardaki gibi ezer geçerdik.

vendercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Denge bozuldu!...

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. gol Onur'un zamanlama hatasıyla geldi, o gol yenmezdi
    Açıkçası bütün oyuncuların dengesi ,ayarı bozuldu...

Takımda ki en iyi oyuncu Onur bile major hata yapıyorsa gerisini siz düşünün!..

Nereden
    Ankara

Ligden düşme ihtimalini aklınızdan geçirmeyin çok düşük ve saçma ihtimal.Bize gelene kadar nice takım düşer.Önemli olan kupayı almak artık.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Nereden
    Zonguldak

Alıntı subseven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligden düşme ihtimalini aklınızdan geçirmeyin çok düşük ve saçma ihtimal.Bize gelene kadar nice takım düşer.Önemli olan kupayı almak artık.
    Antalya maçını alırsak düşme korkusu ve hesapları biter.

Antalya 2. yarı çok maç kaybetti, yenmeliyiz.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şu defansla uğraşmayı bırakın renkdaşlar...savunma forvetten başlar...adam orta sahayı her seferinde rahat geçecek sonra diyeceksiniz defans gol yedi...bakış açımızı değiştirelim...bütün yük defansa kalıyor...gelinen durumu analiz ederseksek; hücumda daha etkili olmaya başladık ama toplu defans yapmada örneğin adam paylaşmada topun gerisinde durmada yeterli değiliz...sonuçta rakipler iyi organize olabiliyorlar...biraz daha çalışmamız lazım...ama küme düşmeden...

Nereden
    İstanbul

Alıntı iso_4939 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burdan ayrılmayı kafaya koyan adam (egemen)neden 3 tane ev alsın ALLAH askına..
    adam sezon sonu yaklastıgı zaman egemen sözlesmesı uzatılmadıgı ıcın bır yönetıcıye gıder sözlesmem yenılenecekmı...
    beni ısteyen takımlar var deyınce..yonetıcıde senı de kım ıster mısalı bır cevap verınce egemen de bır hafta sonra bjk,la anlastı
    olay bu..
    Arkadaşlar, egemen'le trabzon para konusunda anlaşamadı bu doğru ama egemen öyle ligin son haftası falan anlaşmadı.
    Trabzonspor şampiyonluğa giderken ikinci yarının ortalarında hem egemen hem de selçuk ile anlaşılamayacağı netleşmişti.
    Bu bir sokak dedikodusu, duyum vs değil.
    Ben kendi kulaklarımla o dönemin transferden sorumlu yöneticisinden duydum bunları. Hatta janti beyefendi selçuk için aynen şunu söyledi "selçuk istanbul'a gidiyor, giderse gitsin çok daha iyisini getiriyoruz" kastettiği zokora'ymış beyefendinin. Selçuk'ta takım ismi vermemişti ama egemen'de direkt "beşiktaş ile anlaşmış hayırlı olsun" dedi.
    Kulüp egemen'e hakettiği parayı vermemişse haksızdır ama kimse çıkıpta egemen çaresiz kaldı da bjk'ye gitti diye onu da aklamasın.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı thslmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana gecenin gec saatlerine kadar müslüm dinleten ey yönetim sana sesleniyorum. Midem bulandı GİDİN ARTIK......
    Acılar kulübüne hoşgeldin kardeş... Müslüm dinlemeye devam et, tadını çıkar. Yalnız yakında kendini jiletlemeye başlayabilirsin bu gidişle aman dikkat...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı augustus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu pozisyonda gördüğüm kadarıyla orta hakem golü vermemişti, henrique pozisyonu tamamlayınca golü verdi. Peki yan hakemin tepkisi neydi bu pozisyona, bilen var mı acaba ?
    eğer tamamlamasa idi gol verilmeyecekti
    ofsayt olmayan başka pozisyon ofsayt verdi
    bariz 47 de çizgi önü faulü vermedi
    seyirci homurdandı hakem çaldı
    bu sistemde bizim yaşamamız ço zor
    ölelim biz
    BMN KOCAELİ

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sabahtan beri içim içimi yiyor. Kabullenemiyorum arkadaş. Çok kötü oynarız kaybederiz anlarım. Ancak Bursa ne kadar hakettiyse biz de en az o kadar hakettik. Her hafta aynı senaryoyu izliyoruz. Bu hafta da Antalya'yı katlederler, haftaya da bunun telafisini yaparlar.
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Nereden
    İstanbul

Dün akşam maç bitiminde eşim ikinci çocuğumuza hamile olduğunu söyledi.
    O kadar istediğime rağmen sadece sessizce sarıldım ona."hani çok istiyordun neden böyle mutsuzsun "dediğinde ne deseydim"ruhsuzlar ordusu bir takım ve onları bir araya getiren beceriksizler sürüsü yöneticiler yüzünden küme düşmek üzereyiz bu nedenle bu habere bile sevinemiyorum mu?"
    Bu yönetimde çok iyi tanıdığım insanlar da var bela okuyamuyorum küfür edemiyorum.
    Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyeyim...

Nereden
    Ankara

Bu tespitin güzel.Evet hücumdaki adamlar defansa yardım etmiyor.Olcan,soner Adrian hepsi ofansif Serkan desen yerini şaşırdı.GOllerin sebebi orta sahaydı.Zokora'ya laf diyoruz ama.EMin olun o olsa rakip bu kadar kolay gelemezdi.Zaten sorun bu total futbol yok.Adamlar bir anda defansımıza geliyor.
    Alıntı ALDENİRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu defansla uğraşmayı bırakın renkdaşlar...savunma forvetten başlar...adam orta sahayı her seferinde rahat geçecek sonra diyeceksiniz defans gol yedi...bakış açımızı değiştirelim...bütün yük defansa kalıyor...gelinen durumu analiz ederseksek; hücumda daha etkili olmaya başladık ama toplu defans yapmada örneğin adam paylaşmada topun gerisinde durmada yeterli değiliz...sonuçta rakipler iyi organize olabiliyorlar...biraz daha çalışmamız lazım...ama küme düşmeden...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır sadık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim,

Olayın ne olduğu konusunda belli ki sokak dedikodularının etkisinde kalmışsın. Yazdıklarının aslı astarı yok. Kesinlikle yalan. İmza atmak için başkandan üç defa randevu isteyip ciddiye alınmayan bir adamın günahına giriyorsunuz.

Üstelik Egemen'e yapılan son ayıp olmadı bu. BJK'den ayrılacağı kesinleşince bizimkiler yeniden devreye girdiler. Seni istiyoruz ne dersin diye sordular. Hemen imzaya hazırım bitirelim işi cevabını alıp randevulaştılar. Fakat sonrası malum, üç gün ses seda çıkmadı bizimkilerden. Bu filmi daha önce de izlemiş olan Egemen'de gidip FB ile imzaladı. Aah ah... Neler var yazacak, ne filimler ama neyse...
    http://www.sabah.com.tr/Spor/2011/03...ddiasina_yanit

Bu haber basına yansıdıkdan sonra bizim yönetici çıktı " bunlar gerçeği yansıtmıyor , bjk maçı öncesi ortaya atılmış kasıtlı haber " gibi söylemlerle işi geçiştirmeye baktı . bu sizleri nederece tatmin etti bilemiyorum tabiki. ama konun birinci derecedeki muhattabı egemenden net bir açıklama gelmedi yada gelemedi işte varın gerisini siz düşünün arkadaşım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

çek celiska bamba emorsan vasat topçular bizim 1461 den daha iyileri var
    tek eksik
    bizde daha iyisi yönetim/teknik heyet yok
    BMN KOCAELİ

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Emrah Akcagöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabahtan beri içim içimi yiyor. Kabullenemiyorum arkadaş. Çok kötü oynarız kaybederiz anlarım. Ancak Bursa ne kadar hakettiyse biz de en az o kadar hakettik. Her hafta aynı senaryoyu izliyoruz. Bu hafta da Antalya'yı katlederler, haftaya da bunun telafisini yaparlar.
    Hele bir pozisyon var ki, Henrike 2 m geride, o.ç. yan hakem ofsayt kaldırdı

bizi öldüremeyeceksiniz p.ç dölleri
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, egemen'le trabzon para konusunda anlaşamadı bu doğru ama egemen öyle ligin son haftası falan anlaşmadı.
    Trabzonspor şampiyonluğa giderken ikinci yarının ortalarında hem egemen hem de selçuk ile anlaşılamayacağı netleşmişti.
    Ben kendi kulaklarımla o dönemin transferden sorumlu yöneticisinden duydum bunları. Hatta janti beyefendi selçuk için aynen şunu söyledi "selçuk istanbul'a gidiyor, giderse gitsin çok daha iyisini getiriyoruz" kastettiği zokora'ymış beyefendinin. Selçuk'ta takım ismi vermemişti ama egemen'de direkt "beşiktaş ile anlaşmış hayırlı olsun" dedi.
    Kulüp egemen'e hakettiği parayı vermemişse haksızdır ama kimse çıkıpta egemen çaresiz kaldı da bjk'ye gitti diye onu da aklamasın.
    Trabzonspor yöneticilerinin Egemen'e bakışı belliydi. Kaptan olarak futbolcuların ödenmemiş paralarını istedi diye kadro dışı bırakıldı. Niye o zamana kadar sözleşmesi yenilenmedi diye sormak lazım ilk. Adamın sözleşmesi bitiyor. İstanbul istiyor. Ha senin elinden şampiyonluğu kelime manasıyla çalmış olan feybe'ye niye gidiyorsun onu da ayrıca sormak lazım ya...

Trabzonspor üzerinden egolarını tatmin edenler, komplekslerini açığa vuran iş bilmez yöneticiler olduğu sürece Trabzonspor küçülmeye mahkumdur
    Konu Travelair tarafından (16.03.2013 Saat 11:48 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

Dün akşam maç bitiminde eşim ikinci çocuğumuza hamile olduğunu söyledi.
    O kadar istediğime rağmen sadece sessizce sarıldım ona."hani çok istiyordun neden böyle mutsuzsun "dediğinde ne deseydim"ruhsuzlar ordusu bir takım ve onları bir araya getiren beceriksizler sürüsü yöneticiler yüzünden küme düşmek üzereyiz bu nedenle bu habere bile sevinemiyorum mu?"
    Bu yönetimde çok iyi tanıdığım insanlar da var bela okuyamuyorum küfür edemiyorum.
    Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyeyim...
    hayat devam ediyor kardeşim

sıkma canını

bu arada rabbim tamamına erdirsin hayırlısı ile sağ salim kucağına alırsın inş.
    BMN KOCAELİ

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolunay bir ilki basaracak.

"Teknik direktoru degisen takim ne kadar kotu sonuc alabilir rekoru"

1. yari Ertugrul Senol hocayi
    2. yari Hikmet Tolunay hocayi

yendi gecti

1 arpa yol almadigimiz gibi, geri gidiyoruz.

Futbolcularin bu forma ile yaptiklari artik mide bulandiriyor.

Tolunay da bas kusurlu. Bugün burada küme düsmekten bahsediliyor. Elimizdeki oyuncular kotu olabilir ama kume dusecek kadar da degil.

Biz buna ragmen kumeden bahsediyorsak, oyle bir endise tasiyorsak bu da Tolunay in basarizligidir.

Gece yarisi Trabzon a gel ates barut de, kume dusmeyi konusacak hale gel !
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her türlü seçeneğe hazır olmalıyız
    1461 maclarına daha fazla asılmalı

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

O ''kimse''lerden biri benim.

Başka bir forumda 7-0'lık Kasımpaşa maçı öncesi Selçuk'un GS ile anlaştığını ve gideceğini yazmıştım. Burada o forumdan olan arkadaşlar biliyor.

Ama Egemen konusu öyle değil kardeşim. Birebir şahidiyim. O sezon devre arasından itibaren Egemen yok sayıldı. Görüşmedi başkan, hep salladı. Bakarız, hallederiz diyerek oyaladı. Neticede profesyonel oyuncu, kalmak için görüşme talebi bile reddedildiğinde başka kulüple anlaşırsa neden hain oluyor. Aynı Egemen'in Trabzon'da yaptığı G.menkul yatırımlarını bilen bilir. Gidecek adam yapar mı bunu. Ayrıca, bu adam İstanbul düşkünüyse, BJK'den ayrılma döneminde neden bizehemen imzaya hazır olduğunu sğylesin. O tarihte ülkenin en iyi yerli stoperi kabul ediliyordu ve her yerde piyasası vardı. Yapmayın, bu kadar kolay harcamayın insanları. Egemen, çoğu Trabzon'ludan daha delikanlıdır bunu bilin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)